respublika.lt

Po „Respublikos“ vėliava (2) - straipsnio komentarai:

 • Ž
  Žiūrovas 2021 spalio 19 20:48:02

  Dėkui už išsakytas mintis! Šį kartą ypatingai didelis ačiū Audriui Butkevičiui! Neduok Dieve mūms grįžti į diktatūrą ar prie kokio diktatoriaus. Nesvarbu, kaip vieną ar kitą idealizuotų Gerbiamas Pašnekovas iš Audriaus Butkevčiaus kairės. Gerbiamas, Tomkau, tikiu, kad buvo sunku, bet,deja, lengviau tikrai nebebus...

  1 0
  Atsakyti
 • Z
  Zitra 2021 spalio 18 12:56:02

  PRITARIAME. TIKIMĖS PERMAINŲ...

  1 0
  Atsakyti
 • l
  lll 2021 spalio 17 15:24:33

  Tomkus iškėlė mintį abejonę, o kur gi garantijos,kad nebus permestas,paliktas prie suskilusios geldos.Tai tam reikalui yra verslo žmonėms žinomi ''saugikliai'' sutartinės juridinės formos su pilna teisine atsakomybe ir pasekmėmis,-o ne pliurpalai,pažadai,prisiekinėjimai. O apskritai paėmus,tai nuostabu,kad šie šaunūs vyrai ėmėsi atkurti Lietuvą , atsiimti valdžią iš koloborantų.

  4 0
  Atsakyti
 • l
  lll 2021 spalio 17 15:08:58

  Tomkus iškėlė mintį abejonę, o kur gi garantijos,kad nebus permestas,paliktas prie suskilusios geldos.Tai tam reikalui yra verslo žmonėms žinomi ''saugikliai'' sutartinės juridinės formos su pilna teisine atsakomybe ir pasekmėmis,-o ne pliurpalai,pažadai,prisiekinėjimai.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Stasys 2021 spalio 17 11:44:05

  Ačiū vyrai, net jūsų abejonės stiprina viltį.

  6 0
  Atsakyti
 • X
  Xxxx 2021 spalio 17 02:28:50

  Matau - reikalai rutuliojasi, teigiamai, nors ir atrodo betvarkė, bet tai ta stichija: sunkiausia chaose pamatyti tvarką pagal susidėliotus prioritetus ir sudėlioti žingsnį po žingsnio be klaidų(-os), nes eiti teks per pelkę arba kaip pasakytų "sapior": suklysti negalima.

  5 0
  Atsakyti
 • D
  Daiva 2021 spalio 16 11:30:27

  Kadangi revoliucijos paprastai suryja savo vaikus, manau, kad pasiaukojančius vedlius rasti bus sunku. Nes mes lietuviai, o tai reiškia, kad neplanuojame žūti dėl to, kad geriau gyventų tie, kurie nesirengia kovoti ir aukotis.

  2 0
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 16 14:14:28

   Daiva, kol kas nera kalbos apie revoliucija, kalba eina apie taiku pasipriešinima valdžiai, kad ja išvaryti iki kadencijos pabaigos. Bet lygiagrečiai reikia galvoti kuo ta valdžia pakeisti. Šiandien bet kurios kitos partijos valdžia butu geresne. Ypač, jei libkonservu išvis prie Vamzdžio (Seimo) neprileisti, kad jie nesmirdetu, nespaustu, priimant sprendimus, istatymus. Bet noretusi esminiu pokyčiu, kad gelbeti Lietuva, duoti šansa jai atgimti.

   2 0
   Atsakyti
 • R
  Rulis 2021 spalio 15 18:36:41

  Jei teisingai supratau Juozaitis nebuvo išrinktas Prezidentu, todėl sugalvojo Lietuvai pritaikyti Irano modelį ir tapti savotišku Lietuvos Ajatola, kuris turės savo rankose Senatą. Seimo nariai turės kontraktus su juo ir privalės už gerą atlygį vykdyti jo valią. Tomkui simpatizuoja diktatoriai Putinas su Lukašenka, reikia pripažinti, kad iki šios laidos laikiau aš jį žymiai protingesniu. Pagal jį jo žurnalistai turės būti marionetės, kaip dabar valstybinė žiniasklaida Rusijoje ar Baltarusijoje. Butkevičius save laiko revoliucijų specialistu, bet šioje laidoje jis kalbėjo kaip Ostapas Benderis. Man teko asmeniškai diskutuoti su dviem šios laidos dalyviais ir galiu tik pasakyti - Dieve, apsaugok Lietuvą nuo tokių revoliucionierių.

  3 13
  Atsakyti
 • U
  Utilis Abdadas 2021 spalio 15 18:23:40

  Nemuokam sokėltė, nes daugoma esam savanaudē... akies "kablelē" matuos, kap mon buočios sakīdava, kumet miegindavau anam pamaloutė. Net 1990 metās aš nieka duora nesitikiejau, nes vėina dalės vīkdė Gorbačiuova "perestroika":, vuo ontra dalės nuoriejė gīventė baguotā, kap Amerikuo, ar bėnt kap Vakarūs... Tik pati mėnkiausiuoji dalelė nuoriejė gīventė liousā dūšiuo, bet ana bova nostumta i pašali, tad ėr dabar tebier liuousa ėr niekam nereikalinga, nes lietovē liousībė prarada tumet, kumet stuojė i plėkbajuoriu luoma ė vaizdavuos, biesos žėna, kou... Duovėnuokėt, neprietelē ož nesošokoutas žemaitėškas mintis.

  6 0
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 19:08:18

   Urilis Abdadas, kas bus, ko nebus, bet žemaitis nepražus! (c) LABAI sunkiai, bet esme pagavau, brolau! Del savanaudiškumo - Didžiausio Visatos Blogio, kas yra VISO blogio priežastimi (amoralumo, nacionalizmo, neteisybes, išnaudojimo, korupcijos, išdavystes ir t.t.) esi 1000% teisus! Duok, Dieve, tau sveikatos!!!

   1 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 19:28:02

   Utilis Abdadas, bukim teisingi, nemeluokim, saugokim, neterškim Sielos, bukim kitiems pavyzdžiu! Pagrindinis pabudimas, sukilimas turi ivykti Viduje, laisvinant Dušia nuo visokio brudo!

   2 0
   Atsakyti
 • P
  Pradžiai 2021 spalio 15 12:40:16

  Norint susigrąžinti Lietuvą, turi nebūti jokių butkevičių, juozaičių ir pan, susikompromitavusių per 30 metų iki pat ausų.

  5 11
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 13:33:27

   Pradžiai, teisingai, su tam tikrom išlygom. Taip, iki alkuniu kruvinu letenu Aud.Butkevičiu - sekmingai palydeti i Pragara, kartu su Kaziolu. Tomkus, suprato, kad ne tuo keliu buvo nuvesta, nors KOL KAS savo kaltes nepripažista (atsieit, kaltas Kaziolas), bando priešintis ne tik valdžiai, bet ir sistemai - landsbergizmui. Prisifilosofavusiam iki eityniu su J.Pankos naciu skustagalviais, žydšaudžio Vetros ir Hitlerio subinlaižio Škirpos gynymo, rankos nepaduočiau. Bet ir jis kažkuo galetu Tomkui padeti. Bet Tomkus su savo "trojka" išvis ne nuo to galo pradeda, imdamas pavyzdi iš LGBT. :))) Ot, jis jau ruošiasi slaptintis šifŗuotis, kad Sistema, VSD su jo nesusidorotu. Net iš pradžiu, bijodamas del "Respublikos", nusprende neeiti i Šeimu Sajudžio mitinga!!! Gi reikia pradeti nuo TIKSLU, kokiu neteisybiu reikia atsikratyti. Aišku, šiandien nerealu iš turčiu vel atimti nuosavybe, ja nacionalizuojant, tokiu budu atkurti Gamyba, kolukius. Kalba gali eiti tik apie strategines imones.

   2 3
   Atsakyti
  • D
   Dzūkija 2021 spalio 15 13:36:31

   ... jeigu turtas įgytas nešvariai - nuosavybę reikia atimti ...

   7 0
   Atsakyti
  • n
   no pasaran 2021 spalio 15 13:42:19

   Na lietuviai, beje ir rusai, mėgsta laipioti ant tų pačių grėblių. O jeigu rimtai, turi ateiti nauji žmonės, geriau nežinoma valytoja iš Pakruojo, negu žinomi butkevičiai.

   2 5
   Atsakyti
  • T
   Tai va 2021 spalio 15 13:48:05

   O kuris turtas lietuvoj įgytas švariai? Perfrazuojant rotšildą: Aš galiu paaiškinti kiekvieną uždirbtą milijoną išskyrus pirmą.

   6 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 13:57:29

   Tesinys, visu pirma, nacionalizuojant Energetika, ryšius. Bet Šiandien reikia užkirsti kelia ne tiek valdżios korupcijai, kiek jos kompradoriniam bizneliui pelnytis iš Lietuvos pardavimo JAV, Vakaru interesams, per aršiausia vienpusiška priešiškuma RU, BY, naikinant LR Energetika, naikinant socialine valstybes funkcija, pareiga piliečiams, didinant išlaidas NATO, atsiduodant ES spaudimui padaryti LR vaivorykštine ir nevaisinga, dar daugiau iškreipiant lietuviu Morale, per 30 m. sugadinta JAV vertybem iki Helouino šventimo per visu Šventuju diena. Butina keisti LR užsienio politikos krypti: iš esmes gerinti santykius su RU, BY, siekiant atkurti ekonomika, tranzita, gauti parama, kovojant su ES vaivorykštiniu liberastu spaudimu. Reikia nekorumpuotos, neparsidaveliškos, Teisingos, Socialiai Teisingos, nacionaliai orientuotos valdžios! Tada LR saugumui niekas negres, naryste NATO, milžiniškos išlaidos bus nereikalingos, tas lešas bus galima leisti socialiniams tikslams.

   8 1
   Atsakyti
  • k
   kas darys 2021 spalio 15 14:07:25

   viskas taip, tik kur rasti laisvų, drąsių, negobšių na ir šiaip beveik šventų Lietuvos piliečių, kad tai įgyvendinti? Gal jų yra, bet po 30 metų smegenų plovimo aš jų beveik nesutinku.

   4 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 14:09:16

   Dzūkija, mano iš visu gerbiamiausias, ar aš prieš neteisingai isigytos nuosavybes gražinimo??? Bet pagalvokim, kaip tai butu galima padaryti. Buvo galinga gamykla, ja prichvatizavo, subankrotino, sunaikino. Jos vietoje koki prekybos centra padare (geriausiu atveju), ko gero, ir šeimininkai keleta kartu pasikeite. Tai ka, prichvatizatoriams papjovusiems gamykla, ant uodegos druskos pabersi? O jiems kas: Tomkus Lietuva nuvede i kapitalizma, kuris leido prichvatizuoti. Štai už Snoro Banko nugalabyjima ir ŠunGrybei, ir Kumelei reikia rauti kiaušus!

   1 1
   Atsakyti
  • t
   trumpai 2021 spalio 15 14:15:20

   jeigu paliekamas žmogaus žmogui išnaudojimas, visas reikalas miręs.

   2 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 14:39:39

   kas darys I dešimtuka! Не в бровь, а в глаз! Iš pradžiu lietuviams reikia pabusti, o ne keltis nepabude! Pabusti nuo Tiesos sakymo apie "okupacija", "genocida", "rusinima", nepriklausomybes išplešima ir jos panaudojima, apie Sajudi, prichvatizacija ir t.t. Pradžioje buvo Žodis, Tiesos Žodis! Brangus Romai Dambrauskai: ne "Kelkis, Lietuva!", o "Buski, Lietuva!", ar "Bunda Lietuva!" Tada bus, kam tai daryti. Padoriu žmoniu ir šiandien yra. Tegul i mane pirmas meta akmeni tas, kas Tikrai žino, kad V.P.Andriukaitis pardavines Lietuva globalistams, gins ne jos, o JAV interesus, nesieks Socialines Teisybes, Tikrai geroves valstybes, ne JAV, o Lietuvos žmonems!

   2 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 14:49:18

   trumpai, trokštat Teisybes, socializmo, BE žmoniu išnaudojimo? Ir aš trokštu! O ar nori to lietuviai? Jiems Teisybes nereikia, reikia laisves ižuliai griebti. Taip, bent laikinai, bent kai esi jaunesniu plešriu vilku, Valinsko, Butkevičiaus tipo, dažnai galima daugiau gauti. Jei kadaise svieto lygintijai robin gudai, tadai blindos buvo mylimi liaudies didvyriai, tai dabar, išponejusiu lietuviu akyse jie - banditai, o kovoje už Teisybes vardan išbuožinta turčiu nuosavybe "partizanai" - didvyriai!

   3 0
   Atsakyti
  • ž
   žiūrim ką turim 2021 spalio 15 14:53:43

   Lietuviams reikia prabusti, tas taip, bet Rusijos rusams yra apie ką pamastyti taip pat. Pirmiausia jie turėtų suvokti, kad devintam dešimtmetyje buvo įvykdyta didžiausia išdavystė pasaulyje kai 500 milijonų soc sandraugos šalių gyventojų už dyką buvo padovanota vakarų kapitalo maitvangiams ir sužlugyta žmonijos viltis gyventi be išnaudojimo. Ir tai padarė ne kas kitas kaip rusai. Kaip atsitiko taip, kad tauta nugalėjusi fašizmą ir paaukojusi tiek gyvybių išaugino didžiausius išdavikus žmonijos istorijoje, atskiras klausimas.

   3 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 15 14:59:59

   žiūrim, ką turim, 1000% pritariu!!! Bet nepamirškim ir apie lietuviu indeli i TSRS žlugima.

   2 1
   Atsakyti
  • R
   Rungas 2021 spalio 15 15:03:52

   Lietuvių "indėlis" į TSRS žlugimą buvo pasekmė o ne priežastis. Kitaip tariant jie buvo išnaudoti Втёмную

   2 0
   Atsakyti
 • A
  Adolfas 2021 spalio 14 16:06:01

  Oro pilstymas....

  1 8
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 14 15:40:04

  (nuoroda) laisvaslaikrastis.lt >>> Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta

  12 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 14 15:39:46

  Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. * Šie metai - visuotinio maišto pradžia: - apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; - moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; - seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą. _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų

  20 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 14 15:36:54

  - Išprovokuoti apsišaukėlių seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės. - Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti). - Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje. ______________________________________________________ Vatnikams (tomkiniams, lekštučiams, paleckiukams, juraičiokui, razminiokui, juozaičiokui, Lietuvos priešams gražuliokui bei uspaskichoidui, ...), griežtai draudžiama dalyvauti maišto daryme.

  10 7
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 14 15:36:21

  - Vitas ignoravo 2013-14 referendumo darymą, kad sustabdyti užsienio žemgrobių ir tokiųjų kolaborantų aferą. - Arvydas Juozaitis Lietuvos tarnautojus (nors ir mūsų budelius) norėjo matyti pas Putiną raudonojoje aikštėje, kad išgauti leidimą lietuvių namo statybai Karaliaučiuje. * Neišmintinga ir net pavojinga susidėti su tokiais niekšais - svetimšalių pataikūnais kolaborantais vatnikais.

  5 9
  Atsakyti
 • V
  Vytautas 2021 spalio 14 15:29:00

  Puikios mintys

  8 0
  Atsakyti
 • d
  dvaro juokdariai 2021 spalio 14 14:03:16

  posėdžiauja

  2 17
  Atsakyti
  • a
   antivakseris 2021 spalio 14 15:56:16

   asilėliui su blėkinėm ausim labai nepatinka?:)

   4 1
   Atsakyti
 • z
  zeka 2021 spalio 14 13:59:29

  Malonu girdėti , kad Vyrai ima svarstyti santvarkos identitetą. Manau svarbiausias klausymas , kuris plevėsuos kaip vėliava priekyje. Ar teisngai supratau p.Arvydas siūlo monarchiją , p.Audrius nacionalsocializmą su europietišku veidu , o p.Vytas tai diktatūrą. Vis gi palaikyčiau p.Audrių.

  13 0
  Atsakyti
  • J
   Jsjsjop 2021 spalio 14 15:20:39

   Renkantis iš šitų trijų aš su Tomkum. Nesupratau iki galo ar siūlė monarchiją AJ bet problema yra paveldimumas. Netikiu kad yra kūrėjo išrinktos šeimos ar tautos. AB tiki žmonėm, tiki kad galima meškų akademijoj pridėt proto (ne žinių), o aš tuo netikiu. Ir nesvarbu kaip ta sistema vadinasi

   1 0
   Atsakyti
 • A
  Algis 2021 spalio 14 13:51:02

  Jeigu Juozaitis bus tas moralinis lyderis palaikau

  17 3
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 spalio 14 13:44:22

  Kol neminėsit pavardžių, kas tiktų į "300" atrankos komisiją (nors tai gal atvers Pandoros skrynią), tol normalūs piliečiai neskubės rašyti jūsų nurodytais emailais ir pulti jums į pagalbą. Manau, kad Butkevičius gali daug, o ko jis siekia - suprasiu tik išgirdęs pavardes, ne dvi tris, truputį daugiau.

  27 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 14 13:42:56

  Mano balsas garantuotas Jums

  11 0
  Atsakyti
 • P
  Pirmiausia 2021 spalio 14 13:40:45

  sportuoti,praustis po šaltu dušu,semtis iš gamtos energijos,ji šiemet labai dosni.Ateiti į eterį pilni energijos,nepriplėkę.Nes ne visi spinduliuoja energija,kaip tu uždegsi tuos 200,51 proc. jei pats energijos neturi nors ir labai teisingą žodį sakai,žmonės išsikvėpusio nepriimajiems reik energijos užkrato,supranta,kad ko neturi jie irgi negaus.Yra labai gera kaukė veidui,linų sėmenų2 šaukštai,2 šaukštai dribsnių sumaišai,2 stiklinės H2O užverdi tik kol baltos putos pradeda kilti,jas nugraibai,atvėsini,perkoši ir kaukė-[kremas savaitei.Laikyti šaldytuve,galima pridėti aliejuko,kad ir alyvuogių ar kokoso šaukštelį,ar vitamino E,ar cirinos sulčių šaukštelį.Po 30-40 min nuplauti lengvai drungnu H20 .Oda atsigaus ir eterije būsit kaip jaunikliai ir neatrodysit išvargę.Tai svarbu.

  3 3
  Atsakyti
  • i
   ir po 2021 spalio 14 14:01:51

   100 gramų gero konjako, kad veidai rausvi būtų ir minčių tėkmė nekliūtų, kvapas taigi nesklinda per youtube

   3 2
   Atsakyti
  • č
   čia gal 2021 spalio 14 14:10:27

   lyšnas daikts būtų?

   0 3
   Atsakyti
 • M
  Meta-ka jus cia visi pezat 2021 spalio 14 13:00:36

  as priimu zmogu ir net ne pati paciausia,taciau tokio reikia bent pradziai,nes sita melo,smeizto masina del kiekvienos smulkmenos ji traiskys ir dali tautos itikins,kad paskui ji neverta eiti.Ar to nebuvo,ar tai nevyksta dabar ir apginti bus ji sunku,nes visa viesoji erdve okupuota.

  10 1
  Atsakyti
 • M
  Mes dugne 2021 spalio 14 12:56:39

  Kovidas atvėrė akis. Pamatėm kokia yra valdžia ir kiek toli ji gali eiti. Ten praktiskai viena šaika, dirbanti sau. Kas toliau?

  24 1
  Atsakyti
 • D
  Daiva 2021 spalio 14 12:39:30

  kaip suprantu, bus kuriama nauja politinė banga, kuri turi teisėtais būdais (per demokratiškus rinkimus) nušluoti esamus valdžioje. Klausimas toks: kiek ir kokių partinių pabėgėlių, perėjūnų tikitės priglausti per visą laikotarpį iki rinkimų ir paskui? Man tai labai svarbu. Ir kitiems, manau. Nes nesinori, kad būtų ta pati mergelė tik kita suknelė.

  22 1
  Atsakyti
  • T
   Tai geras klausimas 2021 spalio 14 12:59:59

   Nes tu kurie 30, 20 ar15 metų sėdėjo seime tikrai nebenoriu matyt.

   18 1
   Atsakyti
 • V
  Vyga 2021 spalio 14 12:27:06

  Šaunu, kad Lietuvoje yra žmonių norinčių pakeisti didelę neteisybę. Malonu klausytis diskusijų visai kitokių nei sisteminių kanalų smegenų plovimo. Jau reikėtų suformuluoti vertybių sąrašą ir paskelbti, kad būtų didesnis aiškumas. Jeigu nebus pridėta kokių nors nesamonių, tai jūsų turėtų laukti sėkmė. Taigi laukiam info.

  24 2
  Atsakyti
 • A
  Angi 2021 spalio 14 12:17:44

  Komentatoriai, visi darykim, o ne tulžį pilkim ant mėginančių daryti.

  21 1
  Atsakyti
 • P
  Pietris 2021 spalio 14 12:09:57

  Sako zoologijos sode žvėrys alkani. Tai kodėl tų 141 veltedziu nesušerus jiems

  16 0
  Atsakyti
 • T
  Tomkus, Butkevičius, Juozaitis 2021 spalio 14 11:29:20

  Siūlau nesikapstyt po šių žmonių praeitį, nes mes neturim iš ko rinktis. Kas iš mūsų šventas? A? Čia ne asmenybių, o išlikimo klausimas.

  38 2
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 11:57:07

   Aš dalinai sutikčiau ne pamiršti, o uždaryti akis i ju praeiti, nors prisifilosofavusiam naciui niekad rankos nepaduočiau. Bet Butkevičius - valstybinis nusikaltelis, kurio rankos suteptos LIETUVIU krauju! Bent jis prisipażista, kad Sausio 13 minioj nesimate, bet ten intensyviai lakste Butkevičiaus žmones. Su tokiu nusikalteliu kelti lietuvius i kova??? Ne veltuj juo domisi Vakaru spectarnybos, kurios ieško nešvariu darbeliu vykdytoju! Kaip mire nabagele, apkvailinta durnele L.Asanavičiute? Nuo prispaudimo prie vielines aptvaros, dažniausiai nemiršta!

   8 7
   Atsakyti
  • L
   LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 14 11:59:31

   Vatnikams griežtai draudžiama daryti politiką.

   3 10
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 12:06:22

   LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJEGOS, iš visu komentatoriu tamstos komentarai mane daugiausiai juokina! Sugebi i viena kruva suvaryti komunistus, KGB-stus, nacius, lansbergistus, sorošistus, žydus, vatnikus. Visi vienodai kalti! :))) Tu mane su tokiu jovalu, vietoj analizes, galutinai prajuokinai!

   10 0
   Atsakyti
  • R
   Rima 2021 spalio 14 12:28:18

   Šalia Kristaus ant kryžių iš šonų buvo nukryžiuoti vagis ir žmogžudys, kitos išeities tiesiog nebėra, trisdešimt metų stebiu kas vyksta mūsų mažytėje Tėvynėje - širdis vartosi apsipylusi krauju, artėja 33 - ieji.

   19 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 13:29:22

   Rima, Rimute, o kas - Kristus? Tomkus?.. Moze, Kristus vede žmones i Dievo Karalyste. O Tomkus kokiu Sajudžio Šunkeliu vede? Ko gero, nežinodamas, ka daro, kaip tie, kas Kristu nukryžiavo. Bet per 30 metu negalejo visko kritiškai ivertinti, atsitoketi? Pažiurekit, su kokiu pasididžiavimu jis prisimena, kaip su "sovietais" kariavo, lyg nesupranta, kad kariavo su... Lietuva! Ir? Apie nauja Sajudžio uragana svajoja, neatsipeikes? O niekšas Aud.Butkevičius Tikrai žinojo, kur ir kaip vede! Tarp kitko, tos trijules dar niekas nenukryžiuoja. O moderatoriaus itin mylima Butkevičiu lietuviai, IMHO, seniai turetu nubausti mirties bausme. Na, čia ne "okupanto", o lietuviu reikalas. Gyvas lavonas, daugumos nekenčiamas Kaziolas, taip pat valstybinis nusikaltelis, manes visai nedomina. Dvėseliena, pats padves, ir beveik niekas jo nepagailes.

   2 11
   Atsakyti
  • G
   Gera mintis 2021 spalio 14 13:55:51

   Pritariam

   2 2
   Atsakyti
  • >
   >Grigorijui 2021 spalio 14 15:36:26

   Jūs p.nusišnekate.Negražu,neturint faktų,taip šmeižti žmogų.Ir iš vis,geriau patylėkit,jei nežinote tiesos.

   4 1
   Atsakyti
  • č
   čia pritarimas 2021 spalio 14 15:43:26

   T komentarui.

   0 0
   Atsakyti
 • A
  2021 spalio 14 11:16:39

  Darom!

  29 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
 • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
 • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
 • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
 • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
 • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
 • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
 • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
 • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
 • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+3 +9 C

 

+1 +7 C

+4 +9 C

+5 +9 C

 

+4 +7 C

0-13 m/s

0-8 m/s

 

0-4 m/s