respublika.lt

Pensininkai bandys prisibelsti į Ingridos Šimonytės sąžinę - straipsnio komentarai:

 • k
  kiek 2021 vasario 12 16:22:28

  cia daug pykstanciu ant pokario metais isveztuju i SIBIRA. pIRMAS VEZIMAS BUVO PATS BAISIAUSIAS - ISVEZE VISUS STAMBESNIUS UKININKUS-TAI KAIP TARYBINES VALDZIOS PRIESUS.aISKU- LIKUSIEMS APLINKUI GYVENANTIEMS LIKO VISAS TURTAS,KURI GREIT ISGROBSTE,O NAMUS NET GRIOVE SUKURENIMUI.antrasis vyko jau veliau -veze smulkesnius ukininkus.VEL I sibira.Kas pakliuvo prie Laptevos tai su rankomis rekejo per grezini gaudyti zuvis ir buvo nustatyta norma.Kas pakliuvo i miskus -ju pjauti jau buvo siek tiek geriau,jei medis virsdamas ant zmogaus nepataike.Mano seneliai pakliuvo i miska,bet ten ir liko visam laikui A.a. jiems.GIMINEMS TEKO DAUGUMOJE PRIE ,,ZUVU GAUDYMO,, Jie kelios seimos grizo su issukintais sanariais ir ligoti,bet jau amziams liko Lietuvoje. Gal kas is cia rasiusiuju ir dabar noretu ten pabuvoti-juk pagl jusu supratima ten taip lengva ir gera buvo buti ir dirbti po 16-18 val per para.PABANDYKIT

  2 0
  Atsakyti
 • J
  JUMS 2021 vasario 12 15:38:20

  visiems noriu pasakyti,kad labai gerai,kad jums tiek bjaurumo padare konservatoriai,galejo dar kazkiek daugiau padaryti- gal tada butumete atsimine,kad tai yra gobsuoliu ir kombinuotuoju partija ir uz ja nereikia niekuomet balsuoti,nes ji sugeba tik skriausti tauta,ja apiplesineti o sau ir saviems kurti roju zemeje,o tauta sviesti i varga ir asaru pakalne-tauta konservams niekad nerupejo ji reikalinga tik pries rinkimus-kad balsuotumet uz ju snekas.Gal jau viena karta atsibusite ir blaiviai pagalvosite uz ka reikia atiduoti savo balsa. Noreciau,kad taip nebutu ivyke,taciau ne visuomet norai yra realybe,jus dar matyt ne karta pasimausite ant graziu pazadu,o nematysit tikroves.Jus jau viena karta numaude,taciau jau ir antras kartas atejo- vel nuplaus jus asaromis ir prarasta valstybes pagalba stokojamciam zmogui,nes toks konservatoriams visai nerupi,jie sako,kad dabar yra visiems lygios galimybes-tik ziopliai nieko nesugeba - visi gali isisteigti versliukus,padeti sau.

  0 1
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2021 sausio 28 12:24:56

  Šimonytė sutapo su Kubiliumi. O su Kubiliumi žmonių interesais besidomintis žmogus sutapti negali...

  2 0
  Atsakyti
 • v
  vita 2021 sausio 26 19:35:57

  Nenorekit tremtiniai ,kad visu saskaita jums vieniems didintu kelias pensijas.Nasliu pensijas padidino tik 7 centais.Labai jau pripratot ,o kaip kitiems isgyvent is 250.Ir sitie kazkaip neverkia.Butu mano valia visai nuimciau tremties pensijas.Norejot Laisvos Lietuvos tai bukit lygus su visais.

  3 0
  Atsakyti
 • J
  Juodas humoras 2021 sausio 26 14:20:02

  Pirmoje eilėje LGBT teisės, nu a devočki, a devočki potom.

  2 0
  Atsakyti
 • S
  Senjora 2021 sausio 25 21:48:04

  Europos žmogaus teisių teismas yra konstatavęs, kad pensija yra nuosavybė ginama Konstitucijos. Nemaišykit nusavintos, pasiskolintos dalies pensijos su pensija. Kubilius kai jo paklausė kaip bus grąžinama pasiskolinta pensijos dalis pasakė. kad jei žmogus mirs vadinasi nebereikės ir skolos grąžinti. Grybauskaitė prižadėjo pati kontroliuoti, kad pasiskolintos pensijos būtų grąžintos. Vėliau pasakė, kad valstybė turi moka neturi nemoka. Labiausiai mane pribloškė žinia, kad vargšelei Kristutei, koncervatoriai skyrė rentą! O juk kada Brazauskas buvo prezidentas ji buvo Butrimienė. Svečių ložėje sėdėjo žmona Julija Brazauskienė. Turniškėse gyventi nepaliko, o kaip ilgametei draugei renta buvo paskirta. Ir nemaišykit paveldėjimo. Paveldima pensija yra tuo atveju kai mirus sutuoktiniui turi teisę rinktis pasilikti savo ar mirusio sutuoktinio pensiją.

  4 1
  Atsakyti
 • R
  Romka 2021 sausio 25 10:18:00

  Valdžiažmogiai susikurpė sau istatymus ir raganėja be jokios atsakomybės. Kol tie padlos asmeniškai už savo chaltūrkes neatsiskaitinės, maustys mus ir toliau. Gal kas prisimena posakį KOL KALAŠNIKOVAI SEIME NENUAIDĖS? Kas kažin autorius...

  7 1
  Atsakyti
 • R
  Romka 2021 sausio 25 09:40:29

  Ta karvė ir sąžinė yra du nesuderinami dalykai

  4 2
  Atsakyti
 • b
  blefas 2021 sausio 24 16:07:38

  praradome visi pinigu sūmas juk ir krizės 2008m, laikotarpiu nukentėjo žmones ir stipriai dirbantis nukentėjo kur matyta, koki blogi sukurti sugebėjo o kas tokie tie kur rinkom patis ir vėl pinigu atėmimas per pinigo keitima kur tau kas taip nuvalė kišenes iš mūsų baisu, ir vėl tie kur rinko į seima kurie ėjo ir vogė iš savu žmoniu taip kur šiandiena tie kurie išvogė iš mūsų piniga ar neša atsakomybe juk nėra ponams geros duovanos po seimo palikima išmokėjo išmokas kokio dydžio kuo verkiate juk patis esam kaltininkai kada suprasit, juk tos veikėjus teisti reikia o ne garbinti,

  3 1
  Atsakyti
 • J
  Jura 2021 sausio 24 14:06:07

  Gyvenant seimoje mirus vienam is ju turetu buti leidziama psirinkti didesne pensija kaip daro Linkijoje . Gal ir skurdas sumazetu .!

  7 1
  Atsakyti
 • N
  Na 2021 sausio 24 02:13:09

  Senukai labai pavojingi. Dauguma - gyvi liudininkai karo ir pokario lietuvoje, o tai daug kam nepatinka. Bet jie daug ka gali is postu isversti, jei prakalbetu.

  18 1
  Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 sausio 23 22:45:02

  Kaip galima belstis i neesanti daikta???

  9 1
  Atsakyti
 • A
  Ass 2021 sausio 23 12:05:29

  Puikus straipsnis, palaikau išsakytas mintis. Gal prabils ne tik Šimonytės sąžinė bet ir seimūnų, kurie už sėdėjimą salėje, telefonų maigyma, naršymą internete ir retkarčiais balsavimo mygtuko paspaudimą gauna tukstantines sumas

  20 2
  Atsakyti
 • P
  PASKAITAI 2021 sausio 23 11:53:18

  komentarus ir galvoji,kokie cia proto vargetos rasineja.Juk buvot jauni,reikejo mokytis kazka suprasti,reikejo dometis kaip tuo metu gyveno zmones,juk nemaza dauguma gauna pensijas,kurie pokario metais buvo is mokyklu varomi valyt subombarduotus miestus.Pasidedavom maisiukus su knygomis ir taip 3 valandas nesiodavom surusiutas plytas i pakrascius,tvarkydavom ir mediniu namu atliekas.Daugelio seimu nariai buvo jau istremti,tai pasidalindavom ir apie tai,bet ne su visais,nes galejau pats patekti i sauguma,o jau isten ir i tremti.Taip buvo su vienu klases draugu,kai per rusu kalbos pamoka pasake ,kad tos kalbos nesimokys,nes jie Lietuva uzgrobe- tai i sekancia diena jo pamokoje jau nebuvo.Taip ir nepasirode daugiau.Kazin koks jo likimas.NEPAVYDEKIT TREMTINIU PENSIJU- KO GERO NELABAI NORETUMET ANT LEDO PER DIENA ISKLUPETI IR SU RANKOMIS ZUVIS GAUDYTI IS ISGREZTO LEDO.mANO DRAUGES MAMA KAI GRIZO TAI IR KOJOS IR RANKOS BUVO ISSISUKUSIOS.Jei norejai gyvent tai turejai ir dirbt.

  12 0
  Atsakyti
 • O
  O ko nebalsavot? 2021 sausio 23 10:55:44

  Nelabai ka veikia ta naujoji vyriausybe. Nieko originalaus dar negirdejau. Tik copy-paste covido valdybe ir vyriausybes programoje. Vienintele girdeta iniciatyva, bet ir ta sh.do vera tai geju tuoletai vyrams ir moterims.

  22 2
  Atsakyti
 • J
  Juokas ima, 2021 sausio 23 10:37:20

  kai kas nors tikisi kur nors prisibelsti. Viena tokia senučiukė turi už miesto sklypelį. Anūkėlė pabarstė ten krapų sėklų, tai senučiukė nuvažiavo tų žolelių pasiskinti. O SB /tik ne Seb Banko/ pirmininkas pastojo kelią ir sako" "Štiš iš iš čia. Tu nesumokėjai už bendro naudojimo objektų priežiūrą, man algos, buhalterei algos, gėpėėmų, pėvėėmų ir visokių kitokių mokesčių. " Apvali sumelė, gerokai viršijanti kelių mėnesių pensiją. /Tiesa, tas super pirmininkas gauna algos daugiau nei šešios pensininkės pensijos per mėnesį.Bet jam dar maža. Rūpi tos bubutės sklypelį susiprichvatizuoti. Prigązdino senolę, kad atiduos ją teismui, kad atims ir pensiją, ir butą, gal net į kaliūzę uždarys. Jei nenori jinai nemalonumų "per valdiškus namus", tegu perleidžia jam tą "nereikalingą" sklypą "už protingą kainą", ir bus tvarka. Apsiverkė senolė ir pasirašė mirties nuosprendį. Dar velionio vyro juodai sukultūrintą žemelę atidavė "už skolą bendrijai".

  19 1
  Atsakyti
 • M
  Marija 2021 sausio 23 10:15:25

  Labai gaila kad publikuota neteisinga informacija. Vyras mirė 2011 metais ir buvo grąžinta neišmokėta pensija. Buvo priimtas į statymas, bet gal kas ir nežinojo. O soc. paslaugos irgi yra nemokama. Reikia kreiptis į seniūniją.

  12 0
  Atsakyti
 • M
  MUsu prezidento stiklo pilis 2021 sausio 23 09:39:27

  Beveik niekuo nenusileidzia Putino piliai gal.truputi mazesne bet ir lietuva mazesne o kiek seimo bariu kurie ten sedibamzibai kiel tarp ju milinonieriu milijardietiu muns niekas nepasakys ir kiek uzsieniuose jie turi piliu taip kad jiems rojus o.mums pragaras

  24 3
  Atsakyti
 • N
  Niekas nemeluoja 2021 sausio 23 09:09:36

  Dar yra gyvu zmoniu nukentejusou nuo buoziu siautejimu ka jue fare su samdiniais su taos kurie nesugebejo apsigint ar spjaut ir jseit vadarai oasiimdavo is naslaiciu prieglaudos vaiku kaf kiems dirbtu veltui aljani.purvini verkdavo getai kad sovietai islaisvino ir joe tapo zmonemis dar yra gyvu zmoniu ir galinciu papasakot nors po sitos vakcinos turbut nebeliks

  10 9
  Atsakyti
 • K
  Kas čia skundžiasi? 2021 sausio 23 09:04:59

  Kas tokie norėjo gyvent kaip Amerikoj, apie kurią buvo kalbama, kaip apie supuvusį blogį? Čia buvo blogai, nes buvo ir biedniausiam prieinamas nemokamas mokslas, gydymas, būreliai vaikams, simboline kaina galėjai net kasdien eit į kino teatrą, teatrą, koncertus ir t.t. Pensijos buvo nedidelės, bet niekas neverkė, kad neįperka vaistų. Jie buvo pigūs. Viso to "blogio" patys nenorėjote. Patys norėjote už viską mokėt, kaip užsieniuose. Gaila jaunimo? O kas būriais lėkė kvatodami už iškrypėlius ir vagis balsuot? Ar ne tie patys verkiantys pensininkai norėjo, kad Seime būtų kuo daugiau jaunimo? Manėt, kad jiems rūpės jūsų pensijos? Jiems rūpi pliažai, narkotikai ir iškrypėliškos pramogos, Jei Šimonytė ir norėtų jus išgirst, jūsų atjaunėjęs Seimas nepritars. Taip kad sėdėkit ir tylėkit, kad nebūtų dar blogiau. Pamirškit laikus, kai buvo sąžinė ir galima buvo teisybę rast.

  32 1
  Atsakyti
 • K
  Kęstas 2021 sausio 23 07:29:10

  Šitame seime sėdinčių valdžia gyvių sąžinė užrakinta Landsbergio tvartelyje.

  32 1
  Atsakyti
 • H
  H55 2021 sausio 23 05:34:01

  Simonyte ir konservatoriai sazines neturi tai nera kam ir prabusti niekas jums tu nusavintu pinigu negrazins valstybe valdo neatskingi zmones jie gyvena gerai o kiti jiems nerupi toks ispudis susidaro is ju valdymo

  25 2
  Atsakyti
 • K
  Ka jus ca apie pensijas kliedit 2021 sausio 23 01:50:40

  Jus jau ruosiasi suvakcinuot ir atsikratyt dziaukites kad nirs tiek gaunat tos pensijos juk nebadaujat dauguai graxino zenes miskus kurouos patdave turejot daug pinigu ale vistiek per mazai nori daugiau tai kai suvakcinuos nieko nebenoresit

  16 4
  Atsakyti
 • E
  Elžbieta 2021 sausio 22 23:13:18

  Visiems nebūna ir nebus gerai,bet kiek žinau tie 60 eurų yra priedas tremtiniams o kur tada pensija? O pensijas padidino 10%. Jei pensija maža ir priedas mažesnis. Man pridėjo 40 eurų,džiaugiuosi. Dejuoja ir mano kai kurios draugės kad pensijos mažos,bet jei gaudavo vokeliuose tai dabar nėra ko verkti,anuo metu buvo gerai. Tikrai jauni žmonės prekyboje ar aptarnavime irgi mažai gauna.

  21 4
  Atsakyti
 • t
  toks 2021 sausio 22 22:14:06

  Vaizdas,kad valdzia gera tik ta kuri pensijas didina ir tik tuos reikia rinkti,o jauniems kiek visko reikia,ypac kai metai karantinas,ateina pas mane anuke kartais keliom dienom,kiek ji tu priciandalu visokiu prisinesa,kad galetu mokintis,juk tai kainuoja tevams,prades mokintis gal kada mokykloje vl kiek reikia visko,o mes pensininkai vis raudam,vis zyziam,vis kruopom maitinames,nereikia pasakot arba ryt maziau reikia,as galiu ir lasisos gabaliuka ,ir kepsni sau nusipirkt nors ne prudus gaunu,o saldainiai,tortai mums jau nesveika,jauniems dar ir butus reikia isigyt

  12 2
  Atsakyti
 • J
  J.K. 2021 sausio 22 17:36:07

  Kai paskaitai komentarus,atrodo ,kad žmonės gyveno marse ir dabar nusileido ant žemės,kokia valdžia bebūtu visiems nebus gera,ekonomika pandemijos metu blogėja ,žmonės netenka darbų.Įplaukos mažėja,o skolas reikės padenkti ir dar procentai.Mano manymu svarbu atkreipti dėmesį į jaunas šeimas arba vienišas mamas kurios augina vaikus.

  11 8
  Atsakyti
 • K
  Kaunas 2021 sausio 22 17:24:35

  Baikit skūstis senjorai o ar kad žinot kssp gyvena jsunos šeimos auginančios vaikus,paskui skundžiatės ,kad mažai Lt.gimsta vaikų.Aš esu pensijoje viena dukra gyvena gerai su šeima o kitai su šeima abu dirbantys,o dabr išvis riesta neteko darbo,remiu kiek galiu iš pensijos.Gal kada nors baiksis tas karantinas.

  11 5
  Atsakyti
 • N
  Neabejoju 2021 sausio 22 16:05:43

  kad visi kurie dabar verkia ir seliuojasi balsavo koncevatoriu naudai,o tie eilini karta apkniso.

  29 2
  Atsakyti
 • N
  Nesibelskit. 2021 sausio 22 16:02:11

  Nesibelskit. Ten tuštuma.

  36 1
  Atsakyti
 • t
  toj vietoj kur sazine buvo 2021 sausio 22 16:01:43

  dabar pakerksnutes pasiutpolke is dziaugsmo soka.....

  17 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Jūsų artimoje aplinkoje pasiskiepijęs žmogus patyrė vakcinos šalutinių poveikių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kuria vakcina rinktumėtės skiepytis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: KRACHAS LIETUVAI!!! Su autoriaus trigrašiu. Plius įdomus video apie tai kas bus 2030m.
2. Ar Izraelyje 40 kartų daugiau žmonių mirė nuo vakcinos nei būtų mirę nuo ligos? „Respublika" skelbia „antivakserių“ ir „provakserių“ ringą!
3. Jolanta BLAŽYTĖ: STOP LIKE‘Ų TIRONIJAI. STOP SODOMAI IR GOMORAI. Su Vito TOMKAUS trigrašiu
4. Po „AstraZeneca“ vakcinos savaitėmis neatsigaunantys pedagogai: kodėl tą mėšlą leidžia būtent mums? VISAS TEKSTAS
5. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
6. Lietuvos banko puota maro metu
7. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
8. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. LGBT propagandistai jau puola kunigus
10. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
11. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
12. Karantino žala didesnė už naudą
13. Misija Seime - ginti idėją
14. Kompensacijos už vakcinas bus?
15. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
16. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
17. Apklausos vaikams be tėvų žinios
18. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
19. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
20. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
21. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
22. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
23. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
24. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
25. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 -4 C

-5  -8 C

 

 -5 -6 C

-1 0 C

 0 +1 C

 

  +3  +4 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos