respublika.lt

O.Strikulienė: Geri pinigai ir jokios atsakomybės - straipsnio komentarai:

 • V. Ladas 2019 birželio mėn. 30 d. 21:51:48

  Tu nors užsimušk taškydamasis apie kieno nors mažą pensiją, bet jei ji paskirta, ir paskirta pagal veikiančius įstatymus, tai niekas prie jos nieko nepridės. Tai kokia tai mamai nauda, kad sūnus viešai guodėsi, nesuprantu? Tiesa, yra skirtumų tarp ankstesnio ir dabartinio pensijų įstatymo. Mano nuosava žmona laimėjo virš 180 Lt. į mėnesį, kai pensija buvo perskaičiuota pagal naują, dabartinį įstatymą. Bet tam ji turėjo įsidarbinti, ir metus atidirbti, kad įgytų perskaičiavimo teisę. Reikia kreiptis į "Sodros" vietinį skyrių, ir ten išaiškins, ar gali laimėti. Tik kažkodėl tektų įsidarbinimu uždirbti tą perskaičiavimo teisę...

  0 0
 • skaityojams 2019 birželio mėn. 28 d. 10:13:24

  Su minimalia pensija gyvena tūkstančiai žmonių, bet kaip jie išgyvena, kai neturi viešai besipiktinančių berniukų? Skurdas ir utėlės. Štai kas liko iš darbo gyvenime.

  0 0
 • Vargšė influencerio mama 2019 birželio mėn. 27 d. 19:57:05

  Tokį drūtą kraliką reikėjo auginti vienai

  0 0
 • Antanas 2019 birželio mėn. 27 d. 11:59:15

  Pačios brangiausios Lietuvai tapkės tai pono Voldemaro Adamkevičiaus - Valdo Adamkaus .Jos lietuviams kainavo Mažeikių naftą.

  0 0
 • G.P. 2019 birželio mėn. 27 d. 06:18:17

  Parašyta Šventa teisybė. Ačiū, Respublikai. Paskutiniam laisvo žodžio bastionui Lietuvoje.

  0 0
 • Gerb. Autorei - 2 2019 birželio mėn. 26 d. 21:09:10

  Tačiau daliai pensininkų stažas ir pensijos dydis skaičiuojami, kaip suprantu, pagal ANO meto įstatymus. Apie tai, kad ir jų stažas, ir jų pensijos pagal kitą formulę skaičiuojamos, sakė patys sodriečiai. Kodėl? Ar tai AMB palikimas - dovana Lietuvon „kelti ūkio” atsiųstiems į vsesojūznas įstaigas ir įmones? Ar todėl jų pensijos net ir 4 kartus skiriasi? Jiems „lygios galimybės” į teisingą paskaičiavimą netaikomos? --- NEIŠMANU socialinių tinklų, nesilankau, negaliu spręsti. TAČIAU jei šio jaunuolio mama (kuria, kaip suprantu, sūnelis geba pasirūpinti) PASIAUKOJO dėl kito žmogaus, kad paviešintų, kaip dorai dirbusiems tenka gyventi (gal būt pasiaukojo net dėl pažįstamos, kuriai ORUMAS neleidžia prisistatyti viešai, jog štai, AŠ esu ta, kas mėnesį legaliai apiplėšiama?). Gal rašo apie jiems žinomus konkrečius atvejus, kai dėl galiojančių įstatymų daugybė dešimčių tūkstančių pensininkų jaučiasi taip, kaip telefonu kalėjimo sukčių apiplėštieji!

  0 0
 • Ponia Autore - 1 2019 birželio mėn. 26 d. 20:49:50

  o ar tai ne tiesa, kad, buv., pvz., kultūros darbuotojai ar kt. TIKRAI visą gyvenimą sąžiningai dirbę, litais pensijos gaudavo šiek tiek per 200 lt., o šiandien - apie 2,5 šimto € skaičiukai jų sąskaitose kas mėnesį puikuojasi! O darbo stažas apskritai neaišku, pagal ką skaičiuojamas! Ne pagal to meto įstatymus (nors ne pagal juos juk nė negalėjo dirbti!). Tai kas ten per formulė, kokia ARITMETIKA joje taikoma, jei pagal ją nuo 18 iki 58 dirbęs žmogus... 22 m. darbo stažo tesurinko?! Nors dar sovietmečiu jis jau buvo surinkęs didesnį stažą, negu pagal ano meto įstatymus priklausė. Keletą kartų ėjo Sodron, prašė išduoti tokią pažymą, kurioje aiškiai įrašyta, kokie laikotarpiai ir kodėl neįskaičiuojami, tačiau langelio panelė paaiškino, jog kitokių pažymų jie neduoda. ??? Juk net nusikaltėliui teisme paskelbiama, kaip ir už ką baudžiamas?

  0 0
 • Atminkite viena : 2019 birželio mėn. 26 d. 10:56:28

  Jei nebutu realiu faktu - nebutu galimybes niekam ju iskraipyti ar traktuoti savaip! Pensiju LR nera,kaip ir atlyginimu,jei nesi "didelis kakutis" ant tautos sprando! Ir si dirbtinai kapitalistu kuriama ubagizmo liuna - laisvi ir privalo kritikuoti VISI,o ne tik "isrinktieji organai"!

  0 0
 • abc 2019 birželio mėn. 26 d. 01:19:08

  tas ,,jokios atsakomybės' yra raktas, tai yra atsakimas į visas neigiamas pasėkmes. Aš ne juristas, bet per visus kodeksus, neradau jokios valdžiažmogių atsakomybės. Tokie durnių laivo istatymai. nenumatyta atsakomybė už jokią Lietuvai ir jos žmonėm daromą žalą. Suprantat, tarkim privačios įmonės savininkas atsako savo turtu už savo fyrmos nesėkmes. 100%. uab ų kliurkos dengiamos uabų turtu. net nepakaltinami dalinai atsako(dalinai atsako jų globėjai). o valdžiažmogiai visiškai neatsako. net fašistai nebuvo daėję iki tokio kretinizmo, nors kaip sakė Dučė ,,saviem galima viskas, kitiem grieštai psgal istatymus".. Ar kas klausia ,,kaip buvo Lietuva išvokta?" nes jūs tylėdami tampat bendrininksis ir vagių dankstytojais

  0 0
 • > senis 2019 birželio mėn. 25 d. 19:04:51

  Puspročio kliedesiai.

  0 0
 • senis 2019 birželio mėn. 25 d. 17:01:17

  ziurekite rusiska tv. Kai 20 birzelio Putinas 17 karta vaidino Seni Salti, jam viena jauna ruse pasiule panaikinti jos vaikams skiriama finansine parama. Ta finansine parama vienam vaikui yra 50 rubliu. Menesiui. Tai sudaro apie 0,80 euro. Menesiui. Lietuvoje, ta parama siuloma pakelti iki 100 euru. Menesiui. Lietuvoje pensijos maziausios ES. Tokios ir isliks, kol mus valdys 100 metu uzsislaptine Lansbergiui palikti Kremliaus kgbistai. Tevynes Sajunga su KGB. Kazkada Lansbergis del sausio ivikiu taresi su Gorbaciovu, dabar, del pensiju, tariasi su Putinu.

  0 0
 • tikrai 2019 birželio mėn. 25 d. 13:14:02

  visi žino, kad jokios žiniasklaidos pas mus nėra. Yra tik Pragaro ožiui dirbanti absoliuti purvasklaida. O tos pensijos tėra pasityčiojimas iš badaujančių arba iš nukainuotom maksimų prekėm mintančių žmogystų. Tai patvirtina Briuselio valdžia, tai patvirti gali ir tarybinių laikų pensininkas, gaudavęs mažiausiai 120 rublių pensiją, kas darbar prilygtų 1200 eurų. (1rublis - 25 troleibuso talonai, 10 litrų benzino....)

  0 0
 • betgi - GĖDA VALDANTIEMS - akivaizdi 2019 birželio mėn. 25 d. 10:28:55

  bet ,kad tos pencijos ,nesiekiančios nė dviejų šimtų, tikrai egzistuoja šiandieninėj Lietuvoj šimtams tūkstančių pencinykų.Tai - akivaizdi ,atgrąsi politika neprivilegijuotųjų atžvilgiu.Tai - tiesiog paminklas liberastų išliaupsintai lietuviškai SOCIALINEI NELYGYEI .Ar karo /maro metais gyvenam ,kai tuo pačiu per visus galus užsakomais straipsniais peršama ,jog Lietuva jau senai turtingųjų valstybių klubo narė:(

  0 0
 • Domas 2019 birželio mėn. 25 d. 10:09:34

  Net ir žiniasklaida pasirodo nieko verta. Tai dar kartą, net ir šiuo atvėju, parodo tarybinės spaudos pranašumą.

  0 0
 • Rita Belazariene 2019 birželio mėn. 25 d. 10:01:01

  Iškreiptas šlykštaus kapitalizmo veidas - ižūlūs viešosios edrvės ir viešųjų ryšių "specialistai" berniukai, mergaitės, ištisos firmelės ir net institutai - už pinigus ir įtaką perkama ir brukama netiesa, melas, apgavystės ir net nusikaltimai. Šioms manipuliacijoms naudojami visi įmanomi būdai ir priemonės. Pavyzdžiui toks elgesys kaip lobizmas - atvira ir įteisinta korupcija ir nusikaltimai kitų žmonių atžvilgiu, bet kapitalizmas visa tai įvilko į įteisintus standartus.

  0 0
 • Tikrieji savo 2019 birželio mėn. 25 d. 09:44:30

  profesijos meistrai Sąjūdžio laikų žurnalistai ilgam išliks juos pažinojusių ir skaitusių, skaitančių jų straipsnius (tame tarpe ir gerb.Olavos Strikulienės)atmintyje ,o tie ,,berniukai ir mergaitės ",taip ir liks berniukais ir mergaitėmis ,kuriuos ,,pirko ,,dėdės "ir,,tetos ".Tik gaila augančios jaunuomenės ,aklai tikinčios tuo ,ką rašo ir sako ,, kompetentingiausi specialistai "ir lyg avelės sekančios iš paskos ......Būtinas VISUOTINIS turto deklaravimas ,tada gal ir toms ,,orioms " pensijoms ateis laikas tapti TIKROMS europinėms ?!

  0 0
 • Laima. 2019 birželio mėn. 25 d. 09:34:28

  Privatus pensijų kaupimo fondai ta yra pasisavinimo sukčių gauja joks ten kaupimas.

  0 0
 • stasys 2019 birželio mėn. 25 d. 09:00:02

  ar patys supratot,ką prirašėt? abejoju.

  0 0
 • neslėpkit 2019 birželio mėn. 25 d. 08:47:29

  kas tas S.V.?

  0 0
 • cha,,,,,,,strakaliene ar tas bernelis , mergele ,,,influenceris,,,ar is tikruju besirupinantis savo mamyte 2019 birželio mėn. 25 d. 07:55:09

  ne tau sprest , ir nuo tavo trydos pra*****tos per visas... ---Sodros mokama pensija nepadides.....,,,spausdinama ziniasklaida mokesciu isnspekcijai atsiskaito uz kiekviena uzdirbta eura,,,,,todel tik sia ziniaskalida turi tiket visa lietuva,,,,zodziu uzmokejai uz ,,,teisybe,,, ---ziniasklaida kaip mat jos prirasys kiek tik pageidausi......o MI-paskaiciuos kiek euru teisybe kainavo

  0 0
 • laisvas 2019 birželio mėn. 25 d. 07:35:38

  Gal galėtumėt lietuviškai - suprantamai kitą straipsnį parašyti...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikalingas Lietuvai nacionalinis bankas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15+17 C

+14 +16 C

 

+11 +13 C

 +26 +28 C

+22+25 C

 

+17 +19 C

1-2 m/s

3 m/s

 

2-3 m/s

       

Nuorodos