Olava STRIKULIENĖ: KADA NORS JIE IŠJUNGS IR MŪSŲ LIETUVĄ, KAIP PASENUSĮ KOMPIUTERINĮ ŽAIDIMĄ!nuotraukos (114)

2021 sausio mėn. 14 d. 06:10:00 Perskaitė 8436

Keli praturtėję JAV programuotojai užblokavo socialiniuose tinkluose vis dar prezidentą Donaldą Trumpą. Nors už šį prezidentą balsavo 74 milijonai amerikiečių, o jo paskyrą Tviteryje stebėjo 88 milijonai žmonių. Beveik 30-imt kartų daugiau žmonių, nei Lietuvoje beliko gyventojų. Pusei Amerikos yra apribota laisvė į D.Trumpo žodį. Ir pabandyk kam nors skųstis. Patį užblokuos. Bet ar tai nėra pasityčiojimas iš visos žmonijos? Nebent programuotojai jau traktuoja žmones kaip virtualias būtybes. Besiblaškančias virtualiuose kompiuteriniuose žaidimuose.


JIE nėra demokratai. JIE yra labai pavojingi. JIE gyvus nužmogina. Skaitmenizuoja. O patys jau yra pasijutę antžmogiais. Gal vieną dieną JIEMS pasirodys, kad ir mūsų Lietuva - tik kompiuterinis žaidimas. Kažkur Balkanuose. Jau nusibodęs ir įkyrėjęs iki gyvo kaulo. Su savo valdžiažmogių pataikavimais ir padlaižiavimais, nuo kurių liežuvių globalistams sėdynės jau drėgnos.

Tad paukšt - ir su visa Gedimino pilimi atsidursime kompiuterio šiukšliadėžėje. Sakote, sere, Lithuania dar yra? O aš jums sakau - nėra. Jau ištryniau.

Jei išplėši dainininkui iš rankų mikrofoną, pavadins chuliganu. Jei išjungsi Seimo opozicijos mikrofonus, pavadins buldozeriu. Jei užtildysi D.Trumpą, pavadins demokratu. Nebent D.Trumpą tildytų koks nors arabas. Tada „demokratai" supyktų.

Anksčiau kažkam neįtikusius prezidentus nušaudavo. Kaip 1963 metais Džoną Fidžeraldą Kenedį. O dabar tiesiog miestui ir pasauliui pranešė, jog asmuo D.Trumpas paprasčiausiai išnyko. Na, ir kaip reaguoja europiečiai į tokią žodžio laisvės cenzūrą? Lietuvoje - niekaip. Prancūzijoje - vos vos. O kitose valstybėse net džiūgaujama. Kad keli jauni milijardieriai pastatė į vietą įžūlų Donaldą.

Interneto platybėse puikiai jaučiasi aukų ieškantys pedofilai. Meistriukai, mokantys, kaip pasigaminti bombą. Visokie šarlatanai, apsišaukėliai, džihadistai, sektantai ir „masažuotojos". Sėdi įvairiuose portaluose metų metais. Su svetimais vardais. Tačiau, matyt, tik tada pedofilas portalų savininkams užkliūtų, jei pasivadintu Donaldu.

O ką mes?

Mes - irgi po šluota. Žiurnalistų sąjungos, gal tiksliau - kolūkio pirmininkas - anei kriūkt! Nes D.Trumpą užtildė ne "džihadistai". Nereikia Paryžiuje žygiuoti susikibus su kitais Vakarų prezidentais. Ir šūkauti "Je suis Charlie - je suis Donald!". Reakcija į žodžio cenzūrą - didžiai apgailėtina. Jos paprasčiausiai nėra. Visai. Nors vos ne pats didžiausias demokratinis iškovojimas vieno klavišo spustelėjimu nudardėjo į šiukšlinę.

Kai regi kažką didžiai apgailėtino, bet negali nieko pakeisti, apima juokas. Juk dar nuo D.Grybauskaitės laikų meilikavome D.Trumpui, tiek lankstėmės, kad bent rankovę paliestume. Visą laiką suokėme, kad JAV mus apgins. O patys iškart išdavėme šios šalies legitimų prezidentą.

Net dėl mandagumo nepasimuistę, negynę. Nurašėme, kaip ūkininkas nurašo nedarbingą arklį . Tad kurių galų su lietuviais Amerikai prasidėti? Juolab kai Lietuva JAV aplenkė. Nes atjungė „tulpių paštą" ne priešpaskutinę Dalios Grybauskaitės kadencijos savaitę. Daug anksčiau. Tiesa, tik apytikriai žinome, kiek rašytojų rašė į šį paštą. 88 milijonai ar daugiau? Nes tik keli atsiliepė. Lietuviai ir Kapitolijaus publiką būtų išvaikę pačiu primityviausiu būdu. Kaip išjungia mokyklą prieš fizikos kontrolinį ar teismą. Telefonu praneštų, kad pastatas užminuotas. Ir tol iš skirtingų telefonų pranešinėtų, kol specialiosios tarnybos ir kongresmenai nusivarytų nuo kojų. Tai įeina - tai išeina. Tai pirmyn, tai atgal. Spectarnybos jau netiki, kad pastatas kasdien užminuojamas, bet ar išdrįsi netikrinti?

Tačiau kai pamatau, jog tik sportininkai per varžybas nespokso į savo telefonus, o vaikai - nuolat savo nosis į telefonus įbedę, apima baimė. Kas nors pabandys ištrinti mūsų teisėtą valdžią, o „telefonininkai" net nepastebės. Nes žiūrės į interneto šuniukus, kačiukus, gėlytes.

Ar ne todėl premjerė Ingrida Šimonytė iš prieglaudos paėmė jorkšyro terjerę Perlą: jei koks kvanktelėjęs programuotojas pabandys užtildyti premjerę, lietuviai iškart susirūpins - kur iš socialinių tinklų pradingo Perla?

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net