respublika.lt

Nepasisekusi naujosios koalicijos formavimo komunikacija nepadės kelti Seimo prestižo - straipsnio komentarai:

 • atidus 2019 birželio mėn. 22 d. 15:13:36

  Tik šio str. autoriui atrodo , kad Seimo komunikacija nenusisekusi... Seimas stiprinasi , bando gražinti galias sau. Gi dabartinis Seimo p-kas silpnas , jį net Tapinui viešai susarmatinti lengvai pavyko. Ką jau kalbėti apie vaišes vienišam asmeniui grybais prezidentūroje , ar ilgai neskelbtą prezidentės vizitą į p-ko namus... Tikslas pasiektas -Seimo p-kas priklausomas ? Su tuo nesutinka ir valdantieji , ir jie yra visiškai teisūs. Laikas turėti Seimo p-ką nepriklausomą nuo kitos valdžios šakos - prezidentūros .

  0 0
 • atidus 2019 birželio mėn. 22 d. 15:11:44

  Tik šio str. autoriui atrodo , kad Seimo komunikacija nenusisekusi... Seimas stiprinasi , bando gražinti galias sau. Gi dabartinis Seimo p-kas silpnas , jį net Tapinui viešai susarmatinti lengvai pavyko. Ką jau kalbėti apie vaišes vienišam asmeniui grybais prezidentūroje , ar ilgai neskelbtą prezidentės vizitą į p-ko namus... Tikslas pasiektas -Seimo p-kas priklausomas ? Su tuo nesutinka ir valdantieji , ir jie yra visiškai teisūs. Laikas turėti Seimo p-ką nepriklausomą nuo kitos valdžios šakos - prezidentūros .

  0 0
 • Žiniasklaidai 2019 birželio mėn. 22 d. 08:11:40

  Biznis , tai ir varo tą patį po kelis kartus per dieną.Valdančiųjų pergalė ir silpnumas , kaip politikų , atrišo rankas patyrusiems , siekiantiems bet kokia kaina valdžios lovio.Yra jėgos , kurios traiško Karbauskį ir jo partiją: perbėgėliai , Palucko atskylimas ir pastovus juodinimas , bet nesupranta , kad toks dirbtinis puolimas jau nusibodo gal todėl jie vis dar antri , pralenkdami trigubai didesnes partijas.Matome tie , kas nori matyti , kad ne šalies gerovė rūpi , o tik pinigai , stekenant šalį , bet pildant savo kišenes.Tad gerbiama žiniasklaida , jūs gal kelkite savo reitingus , nes į ką pavirtote garbės nedaro

  0 0
 • esmė 2019 birželio mėn. 21 d. 08:58:25

  Esmė tautos mentalitetai. Jei esati su latviais išsivieišno su kgb ir prisiimtas valstybės paksolas netempdami iki minimumų mažino, Lietuvoj priešingai. neišsiviešinta su kgb.., valstybės paksolų apie 17 milijardų ir nemažina. Per didėjančią socialinę atskirtį į ką rodo Ep reiškia kaip su savo liaudim kariauja...Kurios mentalitetai ir..nevieningi.

  0 0
 • Tauta jaigu 2019 birželio mėn. 20 d. 20:05:15

  Nerinks sarasiniu ir naikyns sąrašus visus iš rauki kęs o rinks vienmandatiniese ir naujus tu partijų kuriomis pasitiki ismies visa pristovieta miesla nie vieno išbuvusio nuo laisvies atkūrimo dienos ir reikalaujančios rentos visus iki vieno von iš seimo čia ne seimunai čia turto rinkiejai rinkti jaunus iki 40 metu ir patikimus taip kad Karbauskas Skvernelis turi pasirūpinti sarasiniu rinkimo uždraudimu gana tauta kvailinti.

  0 0
 • Kuo greičiau išsikapokit 2019 birželio mėn. 20 d. 19:28:04

  žaliagagandravalstiečiai su patologiniu intrigantu ir melagiu.

  0 0
 • senis 2 2019 birželio mėn. 20 d. 09:21:17

  Pritarčiau tam "atsakomybei". bet, atsimenu, verkiantieji jau kartą priešlaikinius seimo rinkimus organizavo, bet iš to išėjo didelis šnipštas, - patys ant savo šakos užsimovė.

  0 0
 • Manau kad tauta 2019 birželio mėn. 20 d. 08:54:13

  Ateinančiose rinkimose naikyns visus sarasinius iki vieno nes jiem prie algų dar reikalynga renta rinks vienmadatiniese apilinkiese i seima jaunus darbyngus vyrus moteris rentos norietojus i savartyną nes tik to usitarnavo.

  0 0
 • Gražina M Palukaitienė 2019 birželio mėn. 19 d. 19:40:53

  Negerai laikytis įsikibus pelningos kėdės, bet dar blogiau į ją pasodinti Kirkilą, kuris dar net neatsisėdęs į ją galvoja ne apie žmones, o apie rentą sau. Lyg negana būtų pinigų, prasėdėjus seime apie 30 metų Apsirūpinti savimi yra daug svarbiau, nei rūpintis žmonėm... Didžiausia gėda Kirkilui ir jį palaikiusiems. Šalin juos visus iš Seimo ir nebeleisti jiems kandidatuoti nei vienmandatinėse nei pagal sąrašus ir jokių išeitinių ar rentų. Prarado įgūdžius, nebemoka dirbti, nes visą gyvenimą tik veltui gavo algą, tegu ima terbas ir pasivaikšto po Lietuvą. Gal tada supras, kaip reikia išgyventi ir auginti šeimas tiems, kurie kas mėn. gauna pinigų mažiau negu minimumas.

  0 0
 • To na kas dabar 2019 birželio mėn. 19 d. 12:10:14

  Ar labai gražu kad tauta žemiau skurdo ribos o seimo ponai rentos usigeidie Skvernelis pritarie ar ne laikas ponams i savartyną??????

  0 0
 • Tautai seimas pasirodie 2019 birželio mėn. 19 d. 12:02:21

  Visu gražumu pamirso kadLietuvoja gyvena lietuvei ir zemieu skurdo ribos susigalvoju save dar renta suši šelpti artokie zmonies kurie gauna su irs dvejų tūkstančių algas gali dyrbti seime ir Skvernelis jiems pritarti dyrbti vadų manau kad būtinas perinkimas seimo ir vireusybies kuri galvoja ne apie Loietuva žmogų bet apie save ir savo kiesene tokie zmonies šaliai vadovauti negali nes toliau kaip savo kiesenie ne mato.

  0 0
 • Juozas 2019 birželio mėn. 19 d. 11:37:44

  Mano nuomone nereikia griauti esamos tvarkos (kas būtų lengviiausia, bet nenaudinga Lietuvai),;Iki seimo rinkimų išspręsti seimo narių kadencijų skaičių, pakeisti rinkimų įstatymą, panaikinant sąrašinius, nutraukti partijų finansavimą iš biudžeto (iššvaistomi be reikalo biudžeto pinigai), panaikinti rinkiimo komitetus (nepasiteisino, nėra skaidrumo), Rinkimus į seimą paskelbti 2020 m. kovo ar balandžio mėn. Rimtai tikrinti kandidatų į seimą asmenybes, jų įdirbį Lietuvos naudai.

  0 0
 • na kas dabar? 2019 birželio mėn. 19 d. 09:00:22

  Kas dabar pasidarė respublikai, ar iš noro sulysti konservatoriams į su...ę, jau baigiat išprotėti? Kas uždraus konsoliduoti sveikas seimo jėgas, pasiryžusias palengvinti skurdžiųjų gyvenimą, kad negalėtų ir toliau visus liaudies uždirbtus pinigus išvogti tos prakeiktos žiurkės, de facto buvusios valdžioje 28 metus?

  0 0
 • Gražu puiku Valstiečiai 2019 birželio mėn. 19 d. 08:46:02

  Bet medaus statinieja pora geru šaukštu deguto pirmas dviguba pilietybie antras Skvernelis hebra kirvis ir naikinimas Lietuvos tautos miskas gal ta skaudu graudu reikaliuką turi nuspręsti tauta tik vienmandatiniese rinkimose visus sąrašus boikotuoti koncervatorius liberalus ir norietojus rentos visus palikti už borto nie vieno ne rinkti ponai susimastykite pasvarstykite ko esate verti pradžia labai graži o toliau darbai????????????

  0 0
 • nevemkim 2019 birželio mėn. 18 d. 20:32:15

  Autorius parašė nei šį nei tą.Savo interpretaciją galėjo pasiliukti sau ir neteršti "Respublikos" laikraščio.

  0 0
 • Nuomonė 2019 birželio mėn. 18 d. 19:45:46

  Visuose Seimuose vyko visokio lygio koalicijų formavimas : a) opocicija buvo ne tokia agresyvi . Ar seniau balsavimo kortelės ištraukinėjo, kad nesusidarytų kvorumas? Balsuodavo prieš . b) žiniasklaida taip "nelojo " ir rytą vakarą neskekbė SOS ! Buvo pakeisti Seimo pirmininkai Paulauskas, Muntianas, Gendvilas, Valinskas ir buvo tylu ! Visiems ok ! Dabar senukas Pranckietis, remiamas opozicijos,laksto po visas TV ir skundžiasi, nes "prilipo prie Seimo pirmininko kėdės ?

  0 0
 • Tokiam Brunalui 2019 birželio mėn. 18 d. 15:37:30

  Prezidento nuomone , formuojant koalicija , visos pareigybes sudedamos ant stalo ir is naujo paskirstomos .Jei yra nesubrendusiu nukvakeliu , isikibusiu i savo kede - prezidentas pataria surasti kompromisa ir pamaloninti nabaga solidziom pareigom .O konserviniam Brunalui prezidentas patartu nedrumsti be reikalo vandens ir pagalvoti , kas naudingiau valstybei .

  0 0
 • atsakomybė 2019 birželio mėn. 18 d. 14:53:45

  Atsakomybė tautai, kad Seime nežinantys kuo užsiimt. Apart visais būdais išlaikyt valdžią. Kad aptys išgyventų. Nes kitaip - be šansų rinkoj. Latvijoj panašiu taveju nueinantis Prezidentas pirmalaikius rinkimus į Saeimą darė. Ir teisinosi. Po atėjo atsakingesni. Lietuvoj nueinanti lenktyniauja su šiais, kas daugiau šantažų sugeba... Laimė, naujas Prezidentas apie pirmalaikius rinkimus drįsta užsimint. Tai dar vilties yra...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRAIKIJOJE: Graikijoje nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius per parą padidėjo 196 ir pasiekė 5 942, mirė vienas infekuotasis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1763 PLN - 4.4021
RUB - 86.6154 CHF - 1.0790
GBP - 0.9016 NOK - 10.6290

Nuorodos