respublika.lt

Mindaugas TAMOŠIŪNAS: Vargas Tautai, kai valdžia nepaiso Konstitucijos - straipsnio komentarai:

 • j
  juokinga 2022 birželio 25 19:33:20

  konstitucija seimo nariai prisimena tiktai kai reikia apgynt save ir savo šaika .

  Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 23 13:04:26

  Lietuviai, lietuviai. Jus tik šioje erdvėje esate didvyriai, o taip paskutiniai bailiai. Nuo jūsų tokio švapsėjimo niekas nepriklauso ir jus nieko nesugebate padaryti. Tik amsėti ir loti šioje erdvėje. Nes jus esate neįgalus, o kai žmogus yra neįgalus, tai už ji kiti spendžia visokias jo problemas. Taip, kad galite su manimi sutikti ir nutilti, tol kol pradėsite galvoti savo galvomis. Nes kaip sako: lietuvių liaudies patarlė, šuns balsas į dangų neina. Tai gal ir ši karta aš esu teisus, a?.

  Atsakyti
 • s
  senolė 2022 birželio 22 09:54:34

  tai kad girdėjau par televizariū mes Ukraina

  Atsakyti
 • A
  ALGIS 2022 birželio 22 08:30:04

  didzioji lietuvos gresme tai konservatoriu partija su paslemeku anukeliu priesakyje kuri zlugdo lietuva,vykdo lietuvos zmoniu genocida ir nori lietuva itraukkti i karini konflikta, ir ivykus konfliktui pirmi nes kudasiu is lietuvos ,o jus zinokites

  Atsakyti
 • I
  Iš Vilniaus 2022 birželio 20 09:30:37

  Ačiū už puikų ir tesingą straipsnį.

  Atsakyti
 • S
  Senjoras S. 2022 birželio 19 17:07:19

  Prezidente, seimo nariai, kalbos komisijos nariai nesilaikantys Konstitucijos teisinių normų. Kas Jūs tokie esate? Ar turite tokią teisę, juk turite ne vieną patarėją protingiems sprendimams priimti. Jei Lietuvos Konstitucijos niekinimas galimas jums prisiekusiems, ar jūs sovokiate galimas pasekmes, kai Ji nebebus visų mūsų ramstis?!!!

  Atsakyti
 • A
  2022 birželio 19 11:00:17

  Labiausiai bjauru,, kad tiek prileista užsienio rašytojų knygų, verstų iš įvairių pasaulio kalbų, daug gerų knygų, bet nei vieno autoriaus pavardės negali nei pasakyti, nei įsiminti, nes parašytos autentiškos, t. y. ne kaip tariama, o kaip rašoma. Tų kalbų nemoki, kaip taisyklingai perskaityti nežinai, ir viskas, įsimeni tik knygos pavadinimą, o kas parašė... Va autentiškos rašybos rezultatas. Nežinau, gal ir yra tokių korifėjų, kurie visom pasaulio kalbom teisingai ištaria parašytą pavardę, bet nemanau, gal koks vienas antras...

  Atsakyti
 • E
  Esam 2022 birželio 19 08:30:39

  Liudininkai dvieju situaciju:Anglijos ir Ukrainos. Vienoj valdzia tariasi su zmonem, vyksta viesos, ivairiu nuomoniu, batalijos, kurios tesiasi net 10metu. Galiausiai klausimas paliekamas spresti zmonem. Kitoj valdzia yra protingiausia pasaulyje, kitokia nuomone prilyginama isdavystei, normalios viesos diskusijos nera, valdzia sprendzia klausimus buldozeriu. Spreskit patys, kaip geriau yra.

  Atsakyti
  • S
   Situos reikia kuo skubiau isvyt kol nesukele karo 2022 birželio 19 10:46:49

   Ir nesugriove galutinai lietuvos prisidinta ministru zydu kurios nieko benusinanomtik anuko isakymu kkauso kodel lietuviai taip visur i vdovaujanus postus pastsryti zydai net maisto banko direktorius gerai imites zydas

   Atsakyti
  • T
   Tai 2022 birželio 19 17:41:05

   Lietuviai neprašomi visur lenda pirmi-šaudė žydus-dabar nuo žydų ir gauna į galvą

   Atsakyti
 • K
  Kad pas tuos zulikus 2022 birželio 19 08:13:02

  konstitucija nera vertybe!

  Atsakyti
  • K
   Konstitucija lietuviams 2022 birželio 19 10:56:59

   O zydams ji negalioja ju konsrtitucuja yra soroso milijonai

   Atsakyti
 • L
  LT JANKIŲ PADUGNIŲ TIKSLAS – KARAS SU RUSIJA 2022 birželio 19 08:00:48

  LIETUVA, PAŽEISDAMA TARPTAUTINĮ SUSITARIMĄ DĖL LAISVO TRANZITO Į KALININGRADO SRITĮ IR STOJIMO Į ES SĄLYGAS, APRIBOJO PREKIŲ IR KROVINIŲ SRAUTĄ Į KALININGRADO SRITĮ. LIETUVIŠKOS JANKIŲ PADUGNĖS LABAI TROKŠTA KARO SU RUSIJA IR LIETUVIŲ TAUTOS SUNAIKINIMO.

  Atsakyti
  • L
   Lietuviski xydai 2022 birželio 19 10:58:49

   Troksta lietuva paskandint kraujuje

   Atsakyti
  • A
   ALGIS 2022 birželio 22 08:35:43

   tie nevisprociai konservatoriai prieme sprendima del blokados tuo sukeldami gresme lietuvos saugumui,o es sankcijos yra pritaikytos tik eksportui i kita salis is rusijos ir dar skiedzia,kad tai europos sajungos sankcijos isvada- lauk lanzbergi is lietuvos su visa seiminele,likviduoti konservatoriu partija kaip priesiska politine organizacija lietuvai

   Atsakyti
 • N
  Nemesk kelio dėl takelio 2022 birželio 19 07:33:31

  Q , X , W raidės visiškai nekensmingos Lietuvių raidynui. Yra svarbesnių dalykų , gal laikas išmesti į šiukšlyną Čekiškas ir Lenkiškas raides iš Lietuvių kalbos Ą , Ę , Č , Š ir kitas. Pritaikyti junginius iš kelių raidžių pagal Anglų arba Vokiečių pavyzdžius. Prievarta nereikalinga , tik su iškraipyta pavarde negalėtų būti valstybinės įstaigos tarnautoju ir savaime reikalai susitvarkys savaime.

  Atsakyti
  • T
   Tt 2022 birželio 19 08:08:42

   Nenormali ta anglų. Balsę dviem balsėm vadinti. Ai jai jail.

   Atsakyti
  • I
   I valdzia grysirnismrsbtasb lenkiskasbraides cia oakol valdxioj zydsindarko lietuviska abecele bet nebeilgai jie karaliaus greit aigsis ju vogimai sukciavimai ir kenkimai lietuvaii 2022 birželio 19 10:55:06

   Greit lietuca vel bus laisva atsikraciusi zydu pogromo jei rimtai jalbana wpie prieslaikinius rinkimus reikia kuo greiciau kol xydu valdzia nesugriove galutinai lietuvos ekonomikos supykdant su kaimynais lietuviaibturi but caldxioj o ne kitatauciai

   Atsakyti
 • t
  transgenderinis simoniu arklys 2022 birželio 18 22:40:32

  Tragedija "valdziai" kai Tautai truks kantrybe. Taip buvo visada: ir pries tukstancius metu, ir yra dabar, ir bus dar po tukstanciu metu.

  Atsakyti
 • D
  Dede 2022 birželio 18 21:54:55

  Dar Mikalojus Dauksa sake,kad tautos ,valstybes pagrindas-tevu zeme,tautos paprociai ir kalba.Liudna,bet paprocius ir kalba naikiname patys,o paskui labai lengva bus paimti ir musu zeme Putinui.Valstybine lietuviu kalbos komisija tikrai dirba ne tautai,ir tai jau seniai ne tik man aisku.

  Atsakyti
 • Dabar 141 2022 birželio 18 21:48:01

  Nam svarbiausia tik rusu kalba ukrainieciu su ukrainietiska registracija tik kodel tie " ukrainieciai" visiskai nekalba ukrainieciu kalba ?

  Atsakyti
 • K
  Kažin p.Šimonytė 2022 birželio 18 20:52:01

  kur panaudojo kelias dešimtis milijonų,skirtų LIETUVIŲ KALBOS puoselėjimui?Lenkė ministrė savo poreikius tenkina.

  Atsakyti
 • T
  Tokio dalyko 2022 birželio 18 19:45:23

  kaip Konstitucija, sioje bauduvos rsp ne su ziburiu nerasi,kaip ir zmoniu teisiu ir panasiai. Kad, butu ir galiotu Konstitucija, valdzioje turi nelikti siu banditu.

  Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 18 19:30:23

  Kad nėra iš ko rinktis, juk jau jų liko tik 4, be garantinio tekėjo. Tai kur jūsų įsakymas, kad mes turime rinktis vagys, a?. Parašykite jei tokia esate gudrus ir nekvailinkite tautos savo tuo liberalizavimų, kuri iš viso pas mus nėra ir būti negali. Ko bijote, ko viska kavojate nuo mūsų, a?. Bet lietuvis nebūtų lietuvis, kai jam iš šiknos pradeda rukti dūmas, tada pirmas lekia pas gelbėtoja, kuris ji paliks kvailio vietoje. Tai aišku, kad iš jų šiknos pradėjo rukti dūmai, kad dar pratę prisirašymo laiką. Nes tauta pasirodė yra nedurna ir nelenda pas juos į jų glėbį. Bet pirma rašė š.m. gegužės 30dieną, kad skirs 200 milijonų buitiniams pirkėjams kompensuoti, o dabar rašo jau 326 milijonai eurų elektros kompensavimui. Aišku, ne tiems kas sudarys sutartis su vagymis, bet jiems tiesai į kišenes kiš mūsų visų pinigus, atseit padengs mūsų elektros energijos kaštus mažiau mes mokėsime. Panevale stume mus į bėdą ir sako, tau bus geriau. Man jų tokio gėrio nereikia, pusei metų ,o po to kur?

  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2022 birželio 18 18:39:11

  Kitataučių turinčių Lietuvos pilietybę nėra daug. Nors pagal statistiką jų kali būti suskaičiuojama ir apie trečdalį. Nemaža dalis yra rusų, baltarusių, karaimų, totorių, armėnų ir kitų tautybių. Šiems žmonėms suteikus leidimą savo pabardžių rašybai naudoti lotyniškas raides kurių nėra abėcėlėje nieko neduoda. Pagrinde tų raidžių norėjo už kitataučių ištekančios lietuvės kurios negali gauti vyro už kurio ištekėjo šalies pilietybės. Todėl greičiausiai tokioms asmenybėms reikalingos tos nelietuviškos raidės jų asmens dokumentuose. Ministrė Dobrovolska pasikeitė pavardės raides daugiau dėl reklamos, nors ir galvelėj jos greičiausiai tik voratinkliai. Lietuvių liaudies išmintis byloja, kad nuskriausto skriausti negalima. Pagailėjo motulė gamta kai kam protelio tai nereikia dar labiau skriausti. Pasibaigs kadencija ir galės džiaugtis ir didžiuotis tomis raidėmis kaip mažas vaikas barškučių.

  Atsakyti
  • K
   Kitas seimas tas visas nesamones atšauks . 2022 birželio 18 18:48:16

   knfghkigdnklo

   Atsakyti
  • v
   vardus ir pavardes 2022 birželio 18 19:00:43

   privalu rašyti lietuviškomis raidėmis taip kaip girdime ir tariame. Turi būti logika kuri slypi tame,kad Lietuvoje gyvena ne tik lenkai,bet ir rusai,ukrainiečiai,gal ir kiniečiai ir t.t. Apie jų abėcėlę aiškinti nereikia,kodėl kažkokios išimtys lipdomos tik lotyniškoje abėcėlėje. Rašykim tada kirilica,hieroglifais ... ar visgi visi nelogiški prieštaravimai dingsta tada,kai rašysim taip kaip parašyta šiame straipsnyje apie Tautos žadintojo daktaro Vinco Kudirkos XIX a. pabaigoje paskelbtas rašybos taisykles.

   Atsakyti
  • o
   o Lenkijoje 2022 birželio 18 20:54:55

   ar labai įdėmiai išklauso ten gyvenančius lietuvius?

   Atsakyti
  • L
   Lenkai 2022 birželio 18 21:06:43

   Ha ha.

   Atsakyti
  • A
   Aldona 2022 birželio 19 08:04:23

   Bičiuliai kodel jus užblokavot mane nors aš rašiau demokratinius komentus? Jus pažedet mano kaip vartuotojo teises , konstitucija ir t.t. Tai panašu i NKVD 1937-39metu.

   Atsakyti
 • k
  kokia čia dar valdžia kažko nepaiso? 2022 birželio 18 18:31:02

  gyvenu Vilkaviškyje , šiandien praėjau pro savivaldybės administracijos pastatą , žiūriu Lietuvos valstybinės vėliavos nėra ant pastato , o ukrainietiška įkišta laikikly ant pastato . Kaip suprasti . Durnumui nėra ribų . Tep visi ir prašosi , kad nuo karalaiučiaus traktoriai atvažiuotų . Kokios dar čia kalbos problemos .?1941 m irgi niekas nesitikėjo karo .

  Atsakyti
 • P
  PAGARBA 2022 birželio 18 18:17:29

  pagarba p.Mindaugui. Kartais,netekęs kantrybės,aš lygiai tą patį komentaruose parašau,man jei ne Trampas o Trumpas tai tada tiesiog trumpas. Toliau - Seimas,tam,kad rašyti pavardes originalo kalba,įteisina Q,W,X bet likusias nelietuviškas raides palieka "už borto". Tuo tik stebėtis belieka . Aš ne už tai,kad reikėjo aplamai įteisinti svetimybes,šiandien straipsnyje dėl lenkiškos Ł apie tai jau rašiau komentarą,aš tik stebiuosiu seimūnų išprusimu. Duok mokyklos pradinukams analogišką užduotį ir tai jie geriau ją atliks. Ką tada kalbėti apie visokius įstatymus.

  Atsakyti
 • Z
  Zyzla 2022 birželio 18 18:13:45

  Šalyje ,kur konstitucija tik užrašas ant tualeto sienos,nereikalingas ir konstitucinis teismas,kam šert veltedzius

  Atsakyti
 • V
  V.LANDSBERGIS 2022 birželio 18 17:45:24

  Šunauja, laizykite mano plaukuotus ir prakaituotos kiaušinius ir būkite paklusnus

  Atsakyti
  • L
   Laižykis 2022 birželio 18 17:50:28

   Pats.

   Atsakyti
  • A
   Aldona 2022 birželio 18 18:03:28

   Kara organizavo ta pati mafija kuri organizavo ir kovidlos genocida.

   Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 18 17:40:04

  Lietuviai. ko jus kaltinate kitus?. Juk patys ir pažeidinėjate savo konstitucija. Nes mūsų išrinkti šalies tvarkytojai jus gąsdina savo nutarimais, bet ne jokias įstatymais. O jus tikite jais ir vykdote jų niekinius sprendimus ir pirmi puolate juos uolai vykdyti. o po to kaltinate juos, kad jus verčia visa tai daryti, pildyti jų užgaidas. Su tomis kaukėmis, netikrais pasais. O dar ir su tais niekiniais elektros tėkėjais. Juk jokio įstatymo nebuvo, kad turime rinktis juos, tiksliau mus stumte stumė pas juos. O gi patys ir pirmi nenešėte kudašių pas juos, kad tik bučiau pirmas, nes gresia baudos, kurios sugalvojo tie patys vagys, elektros energijos tėkėjai. Gi jus apgaudinėję, o jus jais patikėjote. Gi mūsų visų pinigais ir šers juos, kad tik būtų mažesnė elektros kaina, kurios konkrečiai niekas ir nežino. Tai ko tada stenate ir aimanuojate, kad šalies tvarkytojai jus išdūrė lygioje vietoje. Nieko jus nemąstote, todėl ir liekate durnių vietoje. Gi jus ir esate tikri kvailai ar ne taip yr

  Atsakyti
  • M
   Mano nuomone 2022 birželio 18 17:46:35

   Tų elektros tiekėjų reikėjo nesirinkti nė vienam.

   Atsakyti
 • T
  Tomas 2022 birželio 18 17:37:33

  Vargas tautai ne tada kada valdžia nepaiso Konstitucijos, o tada - kada tauta turi teisę, tik išrinkti valdžią, bet neturi teisės jos perrinkti ar nušalinti. Tokie rinkimai, kada renkama iš kalbų, pažadų ar «teisingų pasisakymų» be teisės perrinkimo ar nušalinimo valdžios nuo pareigų yra neteisingi. O terminas «atsisėdau ant kėdės» keturiems metams ir Jūs man nieko nepadarysit yra absurdiškas. Prie dabartinės tvarkos Žmogus eidamas balsuoti negali žinoti, kaip elgsis vienokia ar kitokia partija ar Seimo narys po rinkimų, todėl valdžios, valdininkų ar Seimo narių nepasitikėjimo ir atstatydinimo mechanizmas yra būtinas. Bet nepasitikėjimą ir atstatydinimą turi išreikšti pati tauta, o ne tie patys išrinktieji. Trumpiau: jeigu turi teisę išrinkti, tai turi turėti teisę ir atrinkti, bet kada ir prie bet kokių «oro sąlygų».

  Atsakyti
 • S
  Sakote į Sibirą vežė nekaltus? 2022 birželio 18 17:24:19

  Tokie pat ir dabar valdžioje, tik dabar vežti nereiktų -po 9 gramus švino kiekvienam į kakta užtektų

  Atsakyti
  • O
   O ką 2022 birželio 18 17:26:23

   Jie padarė,kuriuos vežė?

   Atsakyti
  • D
   Dare ta pati 2022 birželio 18 17:41:52

   Ką ir dabar daro

   Atsakyti
  • O
   Ohoo dar klausiate 2022 birželio 19 12:02:10

   Tikrai pridare kiek zamdytu zmogeliu nukebtejo nuo ju gobsumo tas pats ir dsbar tik dabar yra prifsajubfa beleidzia suxlufdyt samdyto zmogayx tais laikais niekas negine samdinio

   Atsakyti
 • V
  VYTAUTAS LANDSBERGIS 2022 birželio 18 17:19:57

  Aš esu Lietuvos Dermokratijos Tėvas ir B.Y.B.Į dėjau ant visokiu konstitucijų

  Atsakyti
 • A
  Anonimas 2022 birželio 18 17:03:12

  Padėkite surasti tyrimą iki 2019 metų imtinai, kuris įrodytų, kaad kaukės sumažina O2 patekimą / įsisavinimą organizme daugiau negu 5 %.

  Atsakyti
  • O
   O kodel 2022 birželio 18 21:04:39

   jus domina laikotarpis iki genocido paskelbimo?Antra,anonimas,taip pat,kaip anonizmas,pagarbos nekelia.

   Atsakyti
  • A
   Anonimas 2022 birželio 19 10:24:18

   to - O kodel Todėl, kad su tyrimais iki genocido, galima įrodyti malicious intent, t. y., genocidą. Įvykius po galima išvartyti kaip savanorišką dalyvavimą eksperimente. Ir kalba eina ne apie slapyvardį, ignoruojant Jūsų apie kurį apskritai nėra ką kalbėti, nes nei ne slapyvardis, o sakinio dalis, tačiau apie konkrečią informaciją. Jei negalite pateikti nuorodos į prašomą informaciją, tai bent jau mandagiai patylėkite.

   Atsakyti
 • P
  Padarykite visiems paslaugą: nevadinkite tarnautojų, korumpuotų biurokratų, 'atstovų' ir pan. - valdžia, nes Jūs ne tik save programuojate (NLP), tačiau ir jaunimą 2022 birželio 18 16:57:29

  to - RESPUBLIKA

  Atsakyti
 • A
  Anonimas 2022 birželio 18 16:51:43

  Pati Tauta nepaiso [konstitucijos], tad kodėl ją paisyti turėtų neteisėti biurokratai? FYI: nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Remiantis [teisės aktais - poįstatyminiais teisės aktais] negalima riboti žmogaus teisių ir laisvių. Ką pagal Jūs 2020-2022 metais darė parduotuvių, pašto, kavinių, įvairių [institucijų] ir t. t., darbuotojai, tarnautojai ir savininkai (išskyrus „Gustuko piceriją“ Šiauliuose ir kitus kelis išimtinius atvejus)? Taip pat, [įstatymai] nėra aukščiau žmogaus prigimtinių teisių ir laisvių. Kas pagal Jūs buvo visi tie 'šikpopieriai': [nutarimai, sprendimai], kuriais buvo reikalaujama dėvėti antsnūkius? Na ir be abejo [įstatymas Nr. I-1553] nėra aukščiau žmogaus teisės į sveikatą ir gyvybę (kalbant apie prievartą injekcionuotis). - Tik nepainiokite žmonių su nupušuse banduomene ir / arba asmenimis, kurie vardan laikino komforto, daugumą stumia / tempiasi į bedugnę.

  Atsakyti
  • K
   Keista 2022 birželio 18 17:10:02

   Spaudžiu žalią- neleidžia.

   Atsakyti
  • A
   Anonimas 2022 birželio 18 17:13:45

   to - Keista 'LAIKAI' nesvarbu, svarbu, kad įsigilintumėte ir suprastumėte pateiktą informaciją, jei reikia - papildytumėte ir PASIDALINTUMĖTE. Kuo daugiau žmonių bus apsišvietę, žinos, suvoks ir laikysis žmogaus teisių, tuo greičiau, kaip Tauta, sugebėsime pasipriešinti genocidui.

   Atsakyti
  • J
   Joo 2022 birželio 18 17:31:06

   Kažkam svarbu,jei palaikint neleidžia.

   Atsakyti
  • A
   2022 birželio 18 18:54:32

   Ne pirmą kartą neleidžia. Ir ne paskutinį, deja... Cenzūra dirba.

   Atsakyti
 • T
  Tingi 2022 birželio 18 16:50:13

  Sėdi visą gyvenimą ir tingi išmokti lietuviškai. Komentaruose pilna gramatinių klaidų ir nešvankių žodžių.

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BAUDA: Viena didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovių „Maxima LT“ teisingai nubausta 350 eurų bauda už alkoholio pardavimą 19-metei, galutinai nutarė teismas.
 • FORUMAS: Centrinių bankų vadovai ir ekonomistai pirmadienį vakare susirinks į kasmetinį forumą pietų Portugalijoje aptarti geriausių priemonių stengiantis suvaldyti infliacijos problemą, paaštrėjusią dėl Rusijos karinės invazijos Ukrainoje.
 • BILIETAI: Vilniuje svarstoma galimybė įvesti popierinius iki 10 dienų trukmės viešojo transporto bilietus turistams, taip pat brangesnį „kontrolieriaus“ bilietą, kuris būtų parduodamas kelionės metu, vietoje dabar skiriamos baudos.
 • TYRIMAS: Sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti, kokia paskiepytųjų nuo koronaviruso dalis persirgo šiuo virusu – rugsėjį planuojama pradėti tą numatantį seroepidemiologinį tyrimą.
 • TRAMVAJUS: Vilniaus stoties ir aplinkinių teritorijų vystymui sprendimų ieškojusi tarptautinių architektų komanda pasiūlė sostinei svarstyti tramvajaus idėją.
 • PIENAS: Ši vasara, kaip ir pernykštė, gyvulių pašarams ruošti yra viena nepalankiausių, nors pievose žolės priaugo kaip niekada daug, sako ūkininkai - teigiama, kad tokia situacija smarkiai didins savikainą, todėl brangs pieno produktai.
 • AUKSAS: Pasaulio plaukimo čempionate Budapešte Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį - 50 m plaukimo krūtine distanciją ji įveikė per 29,7 sek.
 • FIZIKA: Birželio 27-liepos 1 dienomis Vilniuje vyks 14-toji Europos atomų, molekulių ir fotonų konferencija, kuri į Lietuvos sostinę sutrauks kelis šimtus mokslininkų iš viso pasaulio.
 • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
 • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva turės Kaliningrado tranzito ribojimo pasekmių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s