respublika.lt

Mindaugas PUIDOKAS: Landsbergių vedini Apokalipsės raiteliai jau Lietuvoje!? - straipsnio komentarai:

 • ž
  žiniukas56 2022 birželio 26 16:23:31

  šaunuolis puidokiuks, taip ir toliau

  Atsakyti
 • S
  Singeris 2022 birželio 24 18:25:15

  Nereikejo žydu šaudyti ! Profesor atkersijo ir sunaikijo Lietuviu tauta

  Atsakyti
 • T
  Titas 2022 birželio 23 12:15:17

  Nu tu irgi prie. To prisidejai. Nes nieko nedarai. O cia parasyti tai menkniekis.

  Atsakyti
 • K
  Kam reikalingi 2022 birželio 20 12:13:49

  elektros perpardavinetojai (ne vienas is ju elektros negamina),valdzia jies leido daryti tai ,kad dar labiau skurdintu zmones.ir tai padaryti ta spekuliacija ,suteikianti teise plesti zmones ir lobti. Kodel ne viena partija negina zmoniu?

  Atsakyti
 • K
  Kis 2022 birželio 19 21:31:02

  Po galutinai kainu pakelimu,manau seks kazkas ko nei vienas nesitikejo.Durnai,bet bus panaikinti pinigai,gausi putros ir kriaukslele duonos uz darba-pavers is zmogaus atgal bezdionemis>Ar kazkas panasaus ,tikrai ne standartinio,juk sitaip elgtis gali tik Putinas?Pasirodo ,ne ka prasciau ivaldes ir rezidentas Lietuvoje.

  Atsakyti
 • g
  gintas 2022 birželio 19 18:06:15

  Tu,Puidokai is pradziu pasigydyk,paskui pezek nesamones.Skaityt neverta,vien pamacius autoriaus pavarde

  Atsakyti
 • K
  Klausimėlis 2022 birželio 19 17:00:39

  Ar absoliuti bobausybės nekompetencija rodo jų protelių lygį, ar tai besąlygiškas iš tam tikro centro gaunamų instrukcijų vykdymas, įgyvendinant nuostatą,- kuo blogiau, tuo geriau?

  Atsakyti
 • A
  Apie lietuviska bailuma 2022 birželio 19 09:28:40

  I valdzia atejo izulus zmogos. Be kompetencijos ir padeties supratimo. Tycia gasdina ir Imituoja svarbia veikla. O lietuviai per savo santuruma ir bailuma sedes ir pasislepe tyles. Kur dingo Grinevicius? Atrodo, kad jis vienintelis turejo drasos pasipriesinti siam rezimo jovalui

  Atsakyti
  • A
   Anonimas 2022 birželio 19 19:13:49

   Nuo kada teritorijos administratoriai yra valdžia? Ir dar nemačiau kad bent vienas iš JŲ būtų viešai pareiškęs, kad ji/s yra gyvas žmogus: vyras arba moteris nuosavu vardu :_______, _______ giminės. Kas liečia gąsdinimus, tai paaiškinkite, kaip šunys ir piemenys kitaip turi ganyti banduomenę? Ir prie ko čia GRINEVIČIUS? Pats geriausias piemuo? Ar kaip? FYI: niekas neišgelbės Tautos, kuri nėra ir svarbiausia nenori būti suvereni. Ir ar reikia tokią apskritai už ausų tempti?

   Atsakyti
 • M
  Minde 2022 birželio 18 10:20:04

  Pradeda erzinti. Atrode normalus bicas. Bet kai tik FB gauna klausima apie tai, ka nuveike, ka keisti galima, ima verkslent, kad vienas jis bejegis, ka jis gali padaryti. Nu bejegis ir bejegis. Ne lyderio elgsena. Labiau primena pigu tasku vaikymasi.

  Atsakyti
 • W
  Wiktor. 2022 birželio 18 09:55:52

  Tai patys ir leidžiate , kad su jumis darytų kas ką nori ir kaip nori. Nes tylite ir už geresni gyvenimą savo ir savo vaikų bei anūkų gyvenimą nekovojate. Tylite, tik šioje erdvėje esate didvyriai ir dar savo namuose, kai geriate butelį degtinės su draugų ar kaimynų. Kai niekas nemato. O taip niekur jūsų nematyti, nes gatvės tuščios ir plačios, šiukšlių nėra ir vaikščioti niekas netrukdo. O liežuviais galite nugriauti ir Eifelio bokštą, bet nesusivienyti ir kovoti dėl savo geresnio gyvenimo. O kol to nepadarysite, tai ir bando kaip koklius triušius. Toks jau yra gamtos dėsnis , jei ne tų juos tvarkai, tai jie tave dulkina per visus tavo galus. Kas ką pirmas bus. Nepykite lietuviais, bet jus esate pasyvus ir išdidus, kur reikia jūsų nematyti, o kur nereikia tai pirmi šokate į einanti traukinį, kad tik nepaveluotai. Jus apgaudinėja, o jus tylite. Jus apvagiai ir jums yra gerai. Jus dulkina, o jus džiaugėtės. Tai ko jus norite, a?.

  Atsakyti
  • n
   ne tik tyli 2022 birželio 19 17:43:26

   bet dar ir skundzia ir pridavineja viens kita, jei kuris nepaklusta.

   Atsakyti
  • g
   gintas 2022 birželio 19 18:09:26

   Tai sakai,stribo palikuoni,pries Lietuva agituoji.Apsisiksi stacias

   Atsakyti
 • M
  Mirkatoni 2022 birželio 18 09:26:50

  Aciu Jums uz apsvietima! Lietuvoje butinas perversmas, bet ar gyventojai ir tautieciai izsienyje yra pasiruose tam..? Baisiausia, kad zmones ypac Lietuviai geba adaptuotis prie sunkiausiu laiku ismesdami saviverte pro fortke. Ir... Ar verta susispaust kai yra kitas pasirinkimas? Ko vertas gyvenimas, vedimas skurdo? Ko mes taip bijom visko: issiskirt, isreikst nuomone, nesioti vertybes kaip vertingiausius apdarus suteikiant galimybe kitiems grozetis ir imti pavyzdi? Graudu, bet visi sitie klausimai veda link vieno atsakymo - Lietuvai reikia perversmo lyderio ir taikaus instigatorio, tokio, kurio tapatybe yra nezinoma bet visi apie ji/ja zino.

  Atsakyti
  • j
   ja,ja 2022 birželio 19 18:11:32

   Lietuvai ne perversmo reikia,o kad tokiu durniu,kaip tu,kad butu kuo maziau

   Atsakyti
 • L
  Liko 2022 birželio 18 09:09:06

  Tik pvm ir akcizas ,o jie yra bejegiai prixvatintoje valstybeje,be jokiu galiu.

  Atsakyti
 • g
  genocidas 2022 birželio 17 17:15:23

  matai kad lietuviai mažai vaikų augina tai ukrainski bus atžalų, jau ne viena po patalais lindo

  Atsakyti
 • L
  Lietuva 2022 birželio 17 15:06:41

  Sparciausiai nykstanti salis pasaulyje. O kame problema? Tai gi privaziavo kruva moteru su vaikais. Uzteks juos naturaluzuoti ir reikalai bus sutvarkyti. Manau taip masto senas kuprius ir jo antrinis spermoproduktas

  Atsakyti
 • A
  Aha 2022 birželio 15 22:12:08

  seimo nariai turi daug informacijos apie kitų Europos valstybių valdžių paramą saviems gyventojams.Tai kodėl nepaviešinti ir palyginti su mūsų šaikos valdymo rezultatus? O aplamai siūlau visiems atetyje nerinkti konservatorių ir jų koalicijos partnerių į valdžią

 • S
  Sakau tiesiai 2022 birželio 15 21:58:54

  Niekada nerinkite į vakdžią jokių -yčių, -aičių, -učių ... Jos yra susireikšminusios arba tikros šeimos neturėjusios. Ką jos gali suprasti apie žmogų ir jo gyvenimą.

 • K
  Kiek dar kentėsime 2022 birželio 15 21:51:52

  Šitą vagių ir tautos žudikų KGBistnę konservolyberalų gaują ant savo sprando?

 • L
  Litvinija 2022 birželio 15 21:28:10

  ą,,,,, tai jau praregėjote , gal ir galvoti pradėsite savo proteliu o ne svetimo nurodymu ? Netikiu niekuom , visi meluoja susirietę , kapitalizmas tai aukščiause žmogaus išnaudojimo forma . Aš už anarhiję . Tie visi rinkimai , akių dūmimas ., o tą kuprių su visa pamilija ir TSLD pakart . Bus mažum ramu .

 • A
  Asylum 2022 birželio 15 21:19:02

  Didele tiesos dalele siame straipsnyje yra.Jei LT piliecio norm.gyvenimas tesiasi sakykim po jaunystes ,tevu islaikymo periodo kokius 50 per laika pas mus pasikeis 12-13 valdziu.Ir kiekviena (31m praktika) griaus viska ka kiti sutvere.Jei taip tai lt zmogelis per gyvenima pamatys 12 sodros,sveikatos,mokesciu,svietimo,Nt ?,rinkimu,pasalpu benamiams ir vaikams.bezemiams ir verslininkams,Turto fondo dalybas.zemes ir statybos pakeitimus ir t.t.Kaip galiu pasitiketi valdzios sprendimais jei po 4 m.viskas keisis is pagrindu?Nes seimas tik kaitoliaja pastraipas istatymuose kaip jiems reikia kas kelerius men.Durdomas...

  Atsakyti
 • M
  Mielas Mindaugai, o kodėl apie dvasinį mūsų tėvynainių genocidą (plačiau > komentaruose) nieko nekalbi? 2022 birželio 15 21:14:05

  Ir Lietuvos valdžios institucijose, ir Temidės koridoriuose klaidžioja schwabistinio neokomunizmo šmėkla, kurios tikslas pristatytas Eurosojuzo ideologinio tėvo Klauso Schwabo traktate "COVID-19: The Great Reset". Deja, į lietuvių kabą jis iki šiol nėra išverstas, nors visos sisteminės Lietuvos partijos prisiima ir įgyvendina tame traktate politikams ir valdžios galvoms duotus priesakus - vykdo pandemijos bei nepaprastosios padėties priedanga užmaskuotą žmonių tautinį, dvasinį, moralinį bei dorovinį nunulinimą ir jų pavertimą belyčiais padarais, turėsiančiais nuolankiai tarnauti išrinktiesiems bei vienatiniam jų carui. Ne visos tautos bei jų valstybių piliečiai susitaikė ir su tuo schwabizmu ir jo proteguotojais bei įkūnytojais. Pavyzdžiui, šių metų pradžioje buvo pateiktas TBT-ui Hagoje ieškinys prieš COVID "heojus" B. Gates, E. Fauci, K. Schwab, JK pareigūnus ir kitus (ieškinio Nr. OTP-CR-473/21). Be kita ko, vienas iš kaltinimų - nusikaltimai žmoniškumui. O LT Temidei tai nė motais?

  Atsakyti
 • B
  Belieka tik konstatuoti 2022 birželio 15 21:13:08

  Lietuvos žlugimas prasidėjo, kai prezidentu tapo amerikietis Valdas Adamkus. Vėliau visi Lietuvai pelną atnešę objektai buvo parduoti arba privatizuoti, išvogti, uždaryti. Žlugo žemės ūkis, pramonė, medicina, švietimas. Sužlugdyti lietuviški bankai. Šiandien jie niokoja ir plėšia viską, kas dar liko Lietuvoje… Tai daro Lietuvos valdžia…

 • B
  Baisiau, nei Š.Korėjoje 2022 birželio 15 21:05:48

  Šiandien Lietuva peržengė bet kokias padorumo linijas. Tapome lygiaverčiai Š.Korėjai. Uždaryti TV kanalai, užčiauptos burnos visuose portaluose. O Lietuvos TV tik melas, propaganda, karo kurstymas ir dominuoja TV "šedevrai" nepraustaburniai tokie, kaip Ramanauskas. Ukrainos tema jau pasiekė šizofrenijos laipsnį.

  • R
   Remigijus 2022 birželio 15 21:07:33

   Pagal svabiste grybauskaite: kariauti iki paskutinio ukrainiecio ir lietuvio! Lietuviai, mastykit ir nepasiduokit eilinei svabo WEF propagandai! Saugokit savo ir savo artimuju gyvybes! Kodel svabiste grybauskaite su landsbergiu patys nesiima sautuvu ir nevaziuoja i taip mylima Ukraina, o agituoja kitus??? Is kitos puses - Ar Lietuvoje nebera istatymo pries karo kurstyma??? Ka veikia Lietuvos teisesauga??? O gal grybauskaitei galioja kiti istatymai???

   Atsakyti
  • Ž
   Žydrūnas 2022 birželio 19 13:28:31

   Orkoms-putleristams yra vienas kelias - į raška-paraša !

   Atsakyti
 • N
  Na va,pagaliau… 2022 birželio 15 21:02:37

  Pagoglinkit straipsnį - “ Varšuvos akcijų birža sustabdė prekybą „Inter Rao Lietuva“ akcijomis”. Pagaliau pradėtos taikyti sankcijos su Rusijos oligarchu Igoriu Sečinu siejamai elektros tiekėjai „Inter Rao Lietuva“. Na va, “patriotams” kauniečiams broliams (ne)žydams Garbaravičiams nebepadeda net konservatorių partijos vadukų Kubiliaus ir Juknevičienės “stogas”!…

  Atsakyti
  • P
   Pažiūriu į Tulpės nuotrauką 2022 birželio 15 21:03:30

   Suseno boba visai, "bekovodama" su rusais: pažiūrėkit į raukšles ant kaklo, paakiai ištinę, nudribę, žandai nukarę...ne elitas, oi, ne...

   Atsakyti
  • A
   Apie kauniečius brolius (ne)žydus Garbaravičius 2022 birželio 15 21:09:44

   Pamenu, kiad ímonės “Inter Rao Lietuva” ir kauniečių brolių Garbaravičių verslo “stogas” visada buvo konservatorių premjeras Andrius Kubilius, o 2009 m. per prezidento rinkimus Garbaravičiai buvo “šešëliniai” komunistė kgbistės Grybauskaitės rinkimų kompanijos remëjai.

   Atsakyti
  • K
   Kubiliui ir Juknevičienei 2022 birželio 15 21:15:59

   Šitiems dviems seniai pasibaigęs galiojimo laikas, išmesti į šiukšlių kibirą.

   Atsakyti
  • A
   Aik, aik 2022 birželio 16 10:19:47

   - vėl sumaiśei nuotraukas ir žiurejai i savo grazoles blinkeviciutes akis, pagurkli??? :)))

   Atsakyti
 • K
  Klausimas Lietuvos banko vadovui 2022 birželio 15 20:59:44

  Šimkau, kada atleisi iš darbo pijoką savo pavaduotoją Raimundą Kuodį, kuris girtas darbo metu net feisbuke rašinėja? Aš išvis stebiuosi, kaip Kuodis gavo profesoriaus vardą , jei jis lietuviškai su klaidomis rašo , paskaitykit jo feisbuką?!

  Atsakyti
 • O
  Oziukas klumpakojis 2022 birželio 15 20:51:38

  Dabar zinosit kad auksinis letus ir sokoladas, tai apie lg. Bt.

  Atsakyti
 • T
  Tik taip klausimas.Kodel Respublikos portale tokie pat slapuku algoritmu programa kaip ir Lietuvos ryte ? 2022 birželio 15 20:50:01

  Ar tik šiaip sutapimas ? O gal ne ?

  Atsakyti
 • P
  Pakso prie kompanijos 2022 birželio 15 20:41:50

  Šikau ir tapšnojau...

 • P
  Puikūs laikai buvo… 2022 birželio 15 20:40:34

  Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Smagu kažkaip…

  Atsakyti
 • I
  Išfriklinta Lietuva 2022 birželio 15 20:38:48

  Kad švedai gyventų oriai, kažkas privalo apmokėti jų sąskaitas…

  Atsakyti
 • K
  Klausimas 2022 birželio 15 20:36:38

  Kam seniui Landsbergiui tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…Ar ne, ponai konserVatninkai???

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BAUDA: Viena didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovių „Maxima LT“ teisingai nubausta 350 eurų bauda už alkoholio pardavimą 19-metei, galutinai nutarė teismas.
 • FORUMAS: Centrinių bankų vadovai ir ekonomistai pirmadienį vakare susirinks į kasmetinį forumą pietų Portugalijoje aptarti geriausių priemonių stengiantis suvaldyti infliacijos problemą, paaštrėjusią dėl Rusijos karinės invazijos Ukrainoje.
 • BILIETAI: Vilniuje svarstoma galimybė įvesti popierinius iki 10 dienų trukmės viešojo transporto bilietus turistams, taip pat brangesnį „kontrolieriaus“ bilietą, kuris būtų parduodamas kelionės metu, vietoje dabar skiriamos baudos.
 • TYRIMAS: Sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti, kokia paskiepytųjų nuo koronaviruso dalis persirgo šiuo virusu – rugsėjį planuojama pradėti tą numatantį seroepidemiologinį tyrimą.
 • TRAMVAJUS: Vilniaus stoties ir aplinkinių teritorijų vystymui sprendimų ieškojusi tarptautinių architektų komanda pasiūlė sostinei svarstyti tramvajaus idėją.
 • PIENAS: Ši vasara, kaip ir pernykštė, gyvulių pašarams ruošti yra viena nepalankiausių, nors pievose žolės priaugo kaip niekada daug, sako ūkininkai - teigiama, kad tokia situacija smarkiai didins savikainą, todėl brangs pieno produktai.
 • AUKSAS: Pasaulio plaukimo čempionate Budapešte Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį - 50 m plaukimo krūtine distanciją ji įveikė per 29,7 sek.
 • FIZIKA: Birželio 27-liepos 1 dienomis Vilniuje vyks 14-toji Europos atomų, molekulių ir fotonų konferencija, kuri į Lietuvos sostinę sutrauks kelis šimtus mokslininkų iš viso pasaulio.
 • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
 • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s