respublika.lt

Mažumos laisvė be atsakomybės sąlygoja daugumos nelaisvę - straipsnio komentarai:

 • N
  Nesupratau, 2021 vasario 22 20:17:01

  sakė nešiokit kaukes ir pirštines, dezinfekuokitės, tai jus apsaugos nuo viruso. Bet sergančių skaičius vis tiek didėjo. Ką tai reiškia, kad kaukės nepadeda, tiesa pirštinių nebeverčia nešioti, tai kodėl anksčiau vertė ?

  2 0
  Atsakyti
 • V
  Visų pirma, 2021 vasario 22 20:09:51

  jei taip bijai žmonių, lįsk į skafandrą ir nerk po vandeniu. Visų antra, pats skiepykis nepatikrintom vakcinom ir testuokis su testais, kurie pieno riebumą rodo. O galiausiai, pats testuokis ir skiepykis kasdien nuo AIDS, nuo sifilio, nuo meningokoko, nuo tuberkuliozės, ir taip toliau. Vaikščiok su pirštinėm žiemą vasarą, neturėk draugų, maža kuo jie išsikrėtę...Be to, ar nežinai, jog pasiskiepijus vis tiek gali susisirgti ir užkrėsti...!

  2 0
  Atsakyti
 • a
  apie 2021 vasario 22 19:16:45

  ka sitas kliedesys ? puse gyvenimo nugyvenau be jokiu namordnyku ir daug karantinu (ne dabartines izdevalkes) ir esu sveikas ir gyvas. baikit su ta korone kliedet

  2 0
  Atsakyti
 • g
  galima 2021 vasario 19 19:08:41

  straipsnį pritaikyt ir ne covidui. pavyzdžiui vaivorykštems

  8 1
  Atsakyti
 • a
  autoriau 2021 vasario 19 11:19:29

  visai nusikliedejai, gal dar man nusipirkt mikroskopa ir paciam aiskintis ar as sergu ir kuo sergu ? ar su kiekvienu nusikosejimu menesi laukt pas daktara ? per tiek laiko savaime net corone praeina

  9 0
  Atsakyti
 • L
  Labai tiksliai įrodo,mažumos laisvė,daugumos ne 2021 vasario 19 10:37:22

  laisvę.Kiek žmonių buvo ištremta,dėl 24 ha žemės,kad dabar galėtu užgrobti tūkstančius ha,o tokios emigracijos tikrai nebūtu,jeigu 10 kartu nebūtu mažiau apmokama Lietuviui,nei svetimšaliui,ar seimo nariui čia Lietuvoje.Nemanau,kad koronavirusas,ne prakeiksmo pasekmė ir net biblijoje aprašyta.

  6 0
  Atsakyti
 • A
  Andrius 2021 vasario 19 09:19:24

  Daug teisybės parašyta. Statistikos faktų nekrinau, bet su paskutine pastraipa labai toli į pievas nuvažiuota. Visiškai sutinku su logiškai siūlomu valstybinės reikšmės sprendimu, kad bet koks sloguojantis/čiaudintis kosijantis žmogus privalėtų dėtis nedicininę kaukę ir stengtis nesiartinti prie kitų žmonių arčiau nei per 2m, kad neužkrėsti kitų... Bet šitaip nusišnekėti apie chirurgines kaukes K(N)95... Jos saugo tiktai nuo bakterijų!!! Jų kiaurymių (kvadratėlų tarp siūlų) dydis yra ~200nm (n - nano 10^(-9)), o viruso (SARS-CoV-2 nuo kurio susergama COVID-19) ląstelių ~12nm. Dėl pasakos apie vandens lašelius išpučiamame ore, tai dar klausimas kas prie ko prikimba? Vandens lašelių dydis prasideda nuo 0,8nm. Taigi reziumė: K95 kaukės neapsaugo nuo viruso pasigavimo ir netgi pasigavus pasidina tikimybę sunkiai susirgti dėl pagreitinto viruso dauginimosi kaukėje (todėl reikia keisti kas 2h). Bet gali apsaugoti kitus, jei sergantis su K95 kauke, išpučiamas oras keliauja debesiu tik iki 1m.

  6 0
  Atsakyti
 • A
  Autoriau, 2021 vasario 19 08:40:13

  kokį čia šūdą mali?!

  11 0
  Atsakyti
 • s
  saugokites Seimunu ir visu rusiu Libergrastu 2021 vasario 19 08:07:04

  nes jie ir persirge ,paskiepyti , su kaukem visvien nesioja ypatingai pavojingas bacilas nuo kuriu ne tik fiziny skausma kentesit bet ir moralinese kancioses kankinsites

  8 1
  Atsakyti
 • w
  wow autoriui 2021 vasario 19 06:01:31

  Saite lenta tocka ru , jau yra straipsnis apie naujausia korovos aitmaina, kuri siai dienai yra pati "baisiausia" ir ji atsirado Pietu Afrikos Respublikoje. Ir lb lb greitai plinta. Taip parase PSO. Apsauga tik SKAFANDRAS. Kiauliu gripas, pauksciu gripas, ebola..... korovos viena uz kita strošnesnes..... kaip pasakytu "lt demokratijos cievas" - š#dmala

  10 0
  Atsakyti
 • J
  Jetau 2021 vasario 19 02:29:26

  Cia ekspertu tarybos bustine pagal kliedesius

  12 0
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 vasario 19 02:23:05

  O receptas mano. Eidamas iš buto visada išgerdavau 100gramų degtines. Ir nesergu. Vidine dezinfekcija padejo man.

  11 1
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 vasario 19 02:16:46

  Jei koronovirusą į šalį isileidai, tai jau viskas . Niekuo nebesustabdysi, tik gali ištempt laiko gyventojų ir verslų sužlugdymo kaina. Bet virusas visus gudravimus apeis ir vistiek apkrės visą populiaciją.

  14 0
  Atsakyti
 • I
  Ir toki valstybes sienos režima laikyti visa laika. Ir dabar. 2021 vasario 19 02:07:48

  Be jokių išimčių niekam. Nebent tik krovininitrasporta leist. Be teises išlipt iš kabinos.

  6 2
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2021 vasario 19 02:04:05

  Visu pirma vos prasidejo epidemija visus atvykusius per siena valdzia ne vienam menesiui uždaryti i specialius izoliatorius kalejimo tipo. Laikyt tegu uždaryti perserga garantuotai. Neišleist kol netures antikunių. Visus visus iškart suimti kirtusius siena. Net politikus ir kariškius ir vaikus net.

  9 5
  Atsakyti
 • L
  Laikas 2021 vasario 19 01:53:52

  Na o tos diktatoriškai su idigtu paklusnumvaldziai šalys nieko nelaimejo daug. Laikinai apribojo covida. Virusas didins sugebejima užkresti, išmoks sleptys kuriam laikui neišsiduot net nekenkt daliai nešiotojų, ir vistiek pasieks tuosžmones kuriuos užprogramuotas numarinti . Virusas šis turi intelekta ir yra Dievo plano nuleisto į Žemes realybe vykdytojas. Ir savo užduoti nesulaikomai ivykdys. Dievo valią įvykdys! Žmogeliukai isivaizduoja kad galingesni už Dieva! Suvaldima Dievo daro. Eikime i bažnycias ir nuoširdžiai melskime Dievo malones kad pasiimtų atgal corone! Paliktų daugiau gyvų dar. Kam skirta mirti nuolankiai sutikime Dievo bausme. Patys pasidarem Sodoma ir Gamora. Gerai dar kad Dievas nepaleidžia i darba visų valstybių atominių raketų. O gali paleist startą!

  3 1
  Atsakyti
 • K
  Kas del mažumos 2021 vasario 19 01:35:54

  Kad apsaugot mža dali populiacijos kuriems uzskrest covidu reiškia mirti, pažeidami didziosios populiacijos dalies intersai. Didziajai daliai populiacijos atimami pragyvenimo pajamos ir pats normalus gyvenimas. Tušteja daugelio pingines, blogeja psichine svekata. Auga mirtingumas ne nuo covido.. ... vasara dar buvo pakenčiamai. Viskas veike. Darbai verslai paslaugos laisvalaikio ir sporto vietos. Kauke uzsidet, kauke nusiimt ir i kišene. Priimtini buvo ribojimai. Iškestini. Atsisest už kas antro staliuko... per metra stovet. Jokiu ukių niekam nesove i galva. Barikadų aikštelese. Vaziuok kur tik nori. Buvo pakenčimi ribojimai. Visi žaide karantina. Užsidirbt pinigų niekas netrugde. Ir išleist maloniai, kaip nori. Dabar košmaras. Jau norisi pasa kyti tegu greičiau išdvesia tos rizikos grupes! Kad kas nemirs galetu gyvent kaip žmones. Gerau dar tukstantis kitas mirsta, bet kas nemirs gyvens kaip žmones. Jei pats mirciau nuo covido tai tokia Dievo valia. Nepasisekė kad. Nekaltas nieks!

  8 0
  Atsakyti
 • V
  Valdzia kad adekvačiai vadovaut turi buti pragmatiška 2021 vasario 19 01:13:18

  Be sentimentu kam nors. Šalta ir be gailesčio. Vadovautis protų. Populiacijos imuniteto tirinejimais. Iš esmes nesaugot beviltisškų statistinių atvejų. Negadin gyvenimo visiems . Esame virusiniame kare . Arba leist žuti kam covidas mirtinas arba žlugti ekonomiškai ir finansiškai ir gauti tikra revoliucija. Ne nusamdyta spalvota o tikra! Su rizikos grupiu .ir valdzios sunaikinimu. Pavizdys Spalio revoliucija. Ji buvo tikra. Inirsusios viska praradusiu zmonių mases padarystikra o ne spalvota revoliucija. Tas gyventojų daugumos jau stačiai siutinimas karantinemis baudomis ir žlugdanciais ribojimais, sukurs skaitlingas nebevaldomas minias. Nebesuvaldomas net sušaudant. Svarbiausia kad tušcios daros pinigines. Režimas kaip kalejime visur priziurint prižiuretojams ir vis baudziant . Reikia atleist ribojimus ir karantinines baudas. Mažint. Daugeliui jau ima važiuot stogas. Kuo toliau šitaip visai pavažiuos musų visuomenes psichine sveikata. Tada pamatisime revoliucija. Tikra jau. Ne!

  4 1
  Atsakyti
 • T
  Turetu palengvinti sirgima ir covidu. 2021 vasario 19 00:52:22

  Sumazinti viruso dauginimasi. Ne tik covido. Kokias išvadas iš viso šito. Vis laiku uzsikrest ar vakcinuotis partotinai. Taip vis palaikyt antikunių kieki ir persirginet lengvai irgal net nepastebet kad vel persirgai. Mažinti cholestirolio kieki ir gydyt arba nesusigaut diabeta. Visu pirma nenutukt, nepriaugt viršvorio. Na ir kai kam genetiškai covidas reiškia giltinę. Arba amžius ir ligu puokšte. O svarbiausia tas covidas pasieks absoliuciai visus mus. Jokie karantino ribojimai atimant gyventojams ir verlams pajamas nebepades o tik žlugdys vis gylin ir platin. Prives prie didziules ekonominesir finansines krizes. O covidas vistiek nusineš gyvybes tu žmonių kam jis mirtina liga. Vistiek pasieks visus. Ir tokius. Visa laika bus šimtai tukstancių aktyvaus covido nešiotojų. Ir besiptomių. Jau visam laikui gyvensime greta covido. O šalies sienas vertetų pasaugot nuo naujų atmainų. O tai šituo visi pasirge busis, atneš kita covida ir vel viskas iš naujo. Kol naujo imunitetas atsiras...

  4 0
  Atsakyti
 • S
  Skaitytojas 2021 vasario 19 00:36:04

  Tikriausiai panasšu i tiesa. Asirgi jau daug kartu vis užsiktečiu ir tuo covidu bet tik vis mažiau sunegaluoju. O juk tikrai gyvename drauge ir su kitomis užkreciamomis ligomis. Vieni suserga, kiti nesuserga, kiti truputi. O visitie ir kiti virusai šalia. Visur aplinkui. Ir gyvename su jais. Kitiems baisiems virusams irgi palaikome imuniteta nesisaugojimo budu ir dažnai užsikresdami. Skiepijasi nedaugelis. Ir nuo kitų virusu igijameir palaikome imuniteta naturaliais užsikretimais. Gerai pasitaikiusiu metu irneperdideliais viruso kiekiais. Kaukes labai menko saugojimosi priemone, gal saugo viruso neprisikvepuot labai daug vienų kartu. Bet greiciausiai viskas priklauso nuo antikunių turimo kiekio ir to cholestirolio kuris labiausiai nulemia dideli virusų dauginimasi, viruso prisijungima prie lasteles. Cholestirolio jei daug gresia ir mirtimi. Budinga kadlabai miršta riebus žmones. Guli reanimacijoje daugiausia mesos kalnai. Cholestiroli mazinantis vaistai ir maistines medziagos turetu pa

  2 0
  Atsakyti
 • P
  PATARIMAS 2021 vasario 19 00:23:19

  pameginkite neziureti TV kuri laika ypac kai isgirstate propaganda bet kokia tema apie ta is C raides. Atsijunge nuo ju propagandos, pamate bet koki reportaza apie tai, stebesite kaip is salies ir labai aiskiai matysite kokia tai A P G A U L E. koks apgailetinas cirkas. o dabar labai svarbu stebeti, kas ji rezisuoja, kas tarnauja is durnumo, kas del pinigu ar kt. tikslu.

  12 0
  Atsakyti
 • T
  To Janis toliau 2021 vasario 19 00:19:39

  Pagal sirgimus covidu užfilsuotus rašo kad buna dešimt kartu daugiau tokių kurie nessiviešino. Vadinasi turime jau apie pusantro milijono persir gusiu ir koki šimta tukstanciu nešiojancių virusa. Ir paplatinanti. Kai užkabina neturinti antikunių tai ir užkrecia. Arba persirgusi kai antikunių sumažejo tai irgi susargdina.. kuris turi daug pasigaminusių antikunių tas nebesuserga, arba smulkus negalavimai ir pasipildo antikunių. Matomai gyvensime greta covido jau visiems laikams.. . Vis apsikresime kai sumazes antikunių. Geriausia tikriausiai bus apsikrest daznokai kol antikunių kritiškai nesumazejo. Vakcinavimai irgi kuriam laikui prides antikunių. Vakcinuotis irgi reikes daznai. Kas keli menesiai. Arba prisikvepuot naturalaus viruso neuždesiant perilgai. Tada nepasijaus nieko arba labai menki negalavimai. O uždelsus laiku vel apsikrest arba laiku pakartot vakcina, negalavimai bus sunkus. Taigi teks išmokt gyvent greta covido virusų. Iš esmes nesisaugant ir be jokių karantinų daugiau.

  4 0
  Atsakyti
 • :
  :-) 2021 vasario 18 22:40:11

  Kazkokias pievas apie tuos komunistus raso dauguma saliu viskas dirba ribojimu daug bet sporto sales kavynės dirba nors ir skaiciai ten prasti

  2 0
  Atsakyti
 • O
  Osvaldas 2021 vasario 18 21:54:23

  As tai nepagaileciau autoriui 10 popieriniu euru, su gumyte ant veido jam uzdeciau tuos desimt euru kad laizytu, kvepuotu, per slapdriba ir panasiai.... uz si straipsni/rasliava jis to tikrai vertas.

  13 0
  Atsakyti
 • K
  Klaudijus 2021 vasario 18 21:34:21

  ateis laikas, kai tie kas dabar liepia kaukes nesiot, desim jiems pampersus ant veido ir tiketina panaudotus.

  20 0
  Atsakyti
 • i
  is 2021 vasario 18 21:33:29

  is eilines mases yra saipomasi, tikrinamas ju paklusnumas ant kiekvieno zingsnio bei sejama panika, kad zmones visiski zombiai ir liktu (kartu su telefonais savo tokie pusiau robotizuoti zombiai), o kadangi vis nukvaileja, nebeuzduoda klausimu, tai is ju ir saipomasi, kaukes tik shast viena valanda sakys nebereikia ir jie kaip norma, visiskai pasiduos tai komandai, nes per televizoriu ta diena visa tai sakys. ir jiems to gana. ateis laikas lieps ranka iskelus but valanda, dar kokiu komandu, zodziu dresiruoja kaip sunis, o gal to tik ir verti, kad viska priima. kur gripas dingo beje? cia ne pabaisejo gripas, o zmones pabailejo. masiu psichologija. o kas baisiausia, kas per sadistai pastoviais bauginimais ir tokiom komandom juos zemina. jiems tai pramoga.

  19 1
  Atsakyti
 • m
  matosi 2021 vasario 18 21:22:19

  matosi , kad i Respublika (viena is nedaugelio kur tiesa paraso) bando tokie kaip sis autorius insifiltruot, bet nieko nebijokit mes jus matome.. o jus rodykites ir veikit kaip veikiat kolkas

  21 0
  Atsakyti
 • g
  g 2021 vasario 18 20:16:33

  durnių iš kaukės pažinsi:)

  26 1
  Atsakyti
 • T
  To Janis 2021 vasario 18 20:11:46

  Visu pirma nusipirkt tikra respiratoriu. Šitos kaukes nesaugo . Yra prekybos centru kur iškart užsikreciu ta korona nors ir su kauke ir dezinfikuoju rankas ir atstumo laikaus. Ir pirstines tas užsimaunu. Parejes pajauciu kad vel užsikreciau covidu. Smulkus negalavimai pasijaucia kazkokie. Jau net išsitreniravau uzuost covida, iškart jau užuodziu kad ikvepiau covido. Pirmakart covidu sirgau užpernai rudeni visa savaite maniau kad galas jau. Net sešias tabletesaspirino suvalgiau. Ir pertusina geriau, ir krutine su arniko tinktura tryniau, ir fastumgel kartu. Visa savaite nedirbau gulejau. Antra karta pernai vasara prekybos centre ikvepiau daug koronos eidamas pro duris. Iškart pakjauciau kad kazkas netaip. Antra karta net dirbau sirgdamas, nes darbas lauke ir vienam buvo. Dabar ikvepes koronos tik vos vos pasijaucia kazkas. Matomai tie antikuniai. Ir tikriausia reikia laiku vis apsikresti tuo covidu. Kol turi antikunių. Tada praeina lengvai o antikuniu pasidaugina vel.

  13 3
  Atsakyti
 • C
  Centriniams 2021 vasario 18 20:02:59

  centriniams bankams o gal Kinijai tai budas tom kaukem savo skolas padengti (piliecius aisku ivelkant i baimes, vergoves ir kt panikas) o ka vis perki perki (gamta dar patersi plastikais ir tom nesamoningom kaukem), taigi , kad greiciau Kinijai skolos viso pasaulio pasidengtu kaukiu kupiuromis jau pasigirsta siulymo po 2-3 vienu kartu deveti.

  14 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos