respublika.lt

Mažumos laisvė be atsakomybės sąlygoja daugumos nelaisvę - straipsnio komentarai:

 • L
  Lietuvis 2021 vasario 19 02:04:05

  Visu pirma vos prasidejo epidemija visus atvykusius per siena valdzia ne vienam menesiui uždaryti i specialius izoliatorius kalejimo tipo. Laikyt tegu uždaryti perserga garantuotai. Neišleist kol netures antikunių. Visus visus iškart suimti kirtusius siena. Net politikus ir kariškius ir vaikus net.

  9 5
  Atsakyti
 • J
  Janis 2021 vasario 18 19:41:18

  sveiki,aš tikrai ne už visokius draudimus ir šito straipsnio iki galo neskaičiau, bet jei jautiesi , kad sergi ar karščiuoji ir nesvarbu čia kovidas ar gripas ar dar koks biesas, kaukę užsidėti reikėtų vien gerbiant ir mylint kitą Žmogų

  8 3
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2021 vasario 18 19:56:05

  Tai gal visiems reikia greičiau apsikresti ir persirgti ir karantinai baigsis. Na užtvert sienas nuo keliautojų. Atvykusi tuoj kišti i koronos izoliatorių koki menesi atsedet kaip kalejime. D el visko kalti kurie atvykdavo iš užsienio ir tuoj nebuvo uzdaryti i izoliatorius . Kas mire tai butu numire, persirge išeje i laisve švaria sąžine. Taigi valdzia kaip tyčia leido privežt koronos kad galetu daryt žiaurius karantinus. Ir prieš kūčias leido atvežt tos dar baisesnes Angliškos atmainos. Kitap kaip nusikaltimų to nepavadinsi. Korona galima nugalet tik griežtai uždarose salyse. Atvikusius visus sodinant i izoliatorius kalejimo tipo. Kaip galimai ketinancius ivykdyti teroro akta. Išpatint virusa taip nužudant daug žmonių. Dabar reikia visiem greiciau persirgti ir imtis priemonių nebeleist i Lietuva atvežt nauju viruso atmainu. Niekas niekur nebevyktu net politikai ir diplomatai. O kas atvyksta seda i izoliatoriu. Net Nato kariškiai, net diplomatai. Tik atskirose uždarose šalyse galim

  7 3
  Atsakyti
 • T
  To Janis 2021 vasario 18 20:11:46

  Visu pirma nusipirkt tikra respiratoriu. Šitos kaukes nesaugo . Yra prekybos centru kur iškart užsikreciu ta korona nors ir su kauke ir dezinfikuoju rankas ir atstumo laikaus. Ir pirstines tas užsimaunu. Parejes pajauciu kad vel užsikreciau covidu. Smulkus negalavimai pasijaucia kazkokie. Jau net išsitreniravau uzuost covida, iškart jau užuodziu kad ikvepiau covido. Pirmakart covidu sirgau užpernai rudeni visa savaite maniau kad galas jau. Net sešias tabletesaspirino suvalgiau. Ir pertusina geriau, ir krutine su arniko tinktura tryniau, ir fastumgel kartu. Visa savaite nedirbau gulejau. Antra karta pernai vasara prekybos centre ikvepiau daug koronos eidamas pro duris. Iškart pakjauciau kad kazkas netaip. Antra karta net dirbau sirgdamas, nes darbas lauke ir vienam buvo. Dabar ikvepes koronos tik vos vos pasijaucia kazkas. Matomai tie antikuniai. Ir tikriausia reikia laiku vis apsikresti tuo covidu. Kol turi antikunių. Tada praeina lengvai o antikuniu pasidaugina vel.

  13 3
  Atsakyti
 • G
  Gerai parasyta: 2021 vasario 18 19:34:00

  Lauke kaukės nedėvėjau, nedėviu ir nedėvėsiu. Policijos nebijau, nes jei kas, esu nusiteikęs su jais tąsytis teismuose, kad jie įrodytų, kad yra pagrindas taikyti ketvirtą o ne pirmą 45 straipsnio dalį. Parduotuvėse dėviu taip vadinamas apsaugos priemones kaip kad šalikas, tik tiek, kiek reikalinga, kad neprisikabintų apsauga. Aiškinantys apie sąmoningumą ir atsakingumą gali eiti n..... Kaip ir šio straipsnio autorius su savo paistalais.

  18 2
  Atsakyti
 • L
  Labai gerai Ugnius parase 2021 vasario 18 19:57:51

  Daiva Žeimytė-Bilienė skėlė iš peties. Ji norėtų, kad verslas būtų atsakingas ir pareikalavo, kad masažą darantis asmuo turėtų neigiamą CV testą. Aš 100% palaikau tokią idėją ir manau, kad verslas tikrai turi būti atsakingas ir reikalauti iš Daivos, pvz ateinant jai į maximą, senukus ar bet kur kitur neigiamo ne tik CV testo, bet ir neigiamo tuberkuliozės, gripo, coxsakie, tymų, difterijos testų ir visų kitų oro lašeliniu būdu užkrečiamų ligų, bei per orą ir pažeistą gleivinę ligų kaip ŽIV/AIDS, Hepatito B, Stabligės neigiamų testų. Nes jei tokiu neturi, esi pavojinga visuomenei. Taip pat būkime atsakingi ir reikalaukime iš tokių Daivų įrodymų, kad per tas 72 valandas po pasidaryto testo, su niekuo daugiau nekontaktavo ir nėra pavojinga mums, ar mūsų darbuotojams. Reikalausime, kad Daiva ateinanti į bet kokias erdves, tokius testų rezultatus pateiktų.

  33 2
  Atsakyti
 • I
  Ir toki valstybes sienos režima laikyti visa laika. Ir dabar. 2021 vasario 19 02:07:48

  Be jokių išimčių niekam. Nebent tik krovininitrasporta leist. Be teises išlipt iš kabinos.

  6 2
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 vasario 19 02:23:05

  O receptas mano. Eidamas iš buto visada išgerdavau 100gramų degtines. Ir nesergu. Vidine dezinfekcija padejo man.

  11 1
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2021 vasario 18 17:23:37

  Pilnai pritariu - mazumos antsnukiu myletoju igeidziai salygoja daugumos nelaisve. Mazai kas kaukes beperka,o prisivezta tonomis? Parduoti juk reikia? Pigus propagandinis straipsnelis.

  38 1
  Atsakyti
 • G
  Gina 2021 vasario 18 18:08:40

  Matau tuk du dalykus sioje satanistu plandemijoje vardu polterGeicas: 1. Pinigai turciams. 2. Panika masems. Visa kt tai makaronu kabinimas kovidiotams.

  42 1
  Atsakyti
 • D
  Dabar politinis 2021 vasario 18 19:07:14

  kovinas,paskui slepiantis politinius tramplynus kovinas ir t.t. Kas pora men. vis kitokie skiepai , vis pirkimai pagal Briuselio planus.

  19 1
  Atsakyti
 • T
  Teisingai,seime 141 2021 vasario 18 19:10:14

  o likusieji esame dauguma. Vadinasi, tie 141 yra piktybiniai. Saugokimes!

  15 1
  Atsakyti
 • t
  tokiu 2021 vasario 18 19:36:37

  tokiu autoriu kaip sis parsidaves farma fasizmui geriau ir nedeti i rubrika BUS ISKLAUSYTA. Kaukes tai viena is aferos priemoniu zmogui pa'engti', parodoma deja verguomenei kur ju vieta (uzdedant tylos simboli)

  13 1
  Atsakyti
 • G
  Gerai 2021 vasario 18 19:40:31

  gerai, kad cia ne Respublikos zurnalistas parase sia nesamone, vien is reklaminio COVID skaiciaus paminejimo matosi , kad zmogelis atidirbineja. panika neva seja i visuomene, beje kiek jautresniu zmoniu i graba nusinese tokie panikos ir globalios aferos skleideju cia klausimas, panasiai siandien ir Simasius papostino spaudimine zinute FB, neva turite teise nesiskiepyti, taciau tada bus sunku viska atgal atidaryti, farma fasizmo kareiviai pilnu tempu dirba. dar aisku ir influencerius pajungia jie gi tokie matomi bet nieko ylos is maisu jau lenda kaip sakoma.

  14 1
  Atsakyti
 • O
  Ot laikmetis! 2021 vasario 18 20:00:48

  biznio planui net reklaminiai straipsniai. Geram daiktui reklama nereikalinga.

  13 1
  Atsakyti
 • g
  g 2021 vasario 18 20:16:33

  durnių iš kaukės pažinsi:)

  26 1
  Atsakyti
 • i
  is 2021 vasario 18 21:33:29

  is eilines mases yra saipomasi, tikrinamas ju paklusnumas ant kiekvieno zingsnio bei sejama panika, kad zmones visiski zombiai ir liktu (kartu su telefonais savo tokie pusiau robotizuoti zombiai), o kadangi vis nukvaileja, nebeuzduoda klausimu, tai is ju ir saipomasi, kaukes tik shast viena valanda sakys nebereikia ir jie kaip norma, visiskai pasiduos tai komandai, nes per televizoriu ta diena visa tai sakys. ir jiems to gana. ateis laikas lieps ranka iskelus but valanda, dar kokiu komandu, zodziu dresiruoja kaip sunis, o gal to tik ir verti, kad viska priima. kur gripas dingo beje? cia ne pabaisejo gripas, o zmones pabailejo. masiu psichologija. o kas baisiausia, kas per sadistai pastoviais bauginimais ir tokiom komandom juos zemina. jiems tai pramoga.

  19 1
  Atsakyti
 • s
  saugokites Seimunu ir visu rusiu Libergrastu 2021 vasario 19 08:07:04

  nes jie ir persirge ,paskiepyti , su kaukem visvien nesioja ypatingai pavojingas bacilas nuo kuriu ne tik fiziny skausma kentesit bet ir moralinese kancioses kankinsites

  8 1
  Atsakyti
 • V
  Valdzia kad adekvačiai vadovaut turi buti pragmatiška 2021 vasario 19 01:13:18

  Be sentimentu kam nors. Šalta ir be gailesčio. Vadovautis protų. Populiacijos imuniteto tirinejimais. Iš esmes nesaugot beviltisškų statistinių atvejų. Negadin gyvenimo visiems . Esame virusiniame kare . Arba leist žuti kam covidas mirtinas arba žlugti ekonomiškai ir finansiškai ir gauti tikra revoliucija. Ne nusamdyta spalvota o tikra! Su rizikos grupiu .ir valdzios sunaikinimu. Pavizdys Spalio revoliucija. Ji buvo tikra. Inirsusios viska praradusiu zmonių mases padarystikra o ne spalvota revoliucija. Tas gyventojų daugumos jau stačiai siutinimas karantinemis baudomis ir žlugdanciais ribojimais, sukurs skaitlingas nebevaldomas minias. Nebesuvaldomas net sušaudant. Svarbiausia kad tušcios daros pinigines. Režimas kaip kalejime visur priziurint prižiuretojams ir vis baudziant . Reikia atleist ribojimus ir karantinines baudas. Mažint. Daugeliui jau ima važiuot stogas. Kuo toliau šitaip visai pavažiuos musų visuomenes psichine sveikata. Tada pamatisime revoliucija. Tikra jau. Ne!

  4 1
  Atsakyti
 • L
  Laikas 2021 vasario 19 01:53:52

  Na o tos diktatoriškai su idigtu paklusnumvaldziai šalys nieko nelaimejo daug. Laikinai apribojo covida. Virusas didins sugebejima užkresti, išmoks sleptys kuriam laikui neišsiduot net nekenkt daliai nešiotojų, ir vistiek pasieks tuosžmones kuriuos užprogramuotas numarinti . Virusas šis turi intelekta ir yra Dievo plano nuleisto į Žemes realybe vykdytojas. Ir savo užduoti nesulaikomai ivykdys. Dievo valią įvykdys! Žmogeliukai isivaizduoja kad galingesni už Dieva! Suvaldima Dievo daro. Eikime i bažnycias ir nuoširdžiai melskime Dievo malones kad pasiimtų atgal corone! Paliktų daugiau gyvų dar. Kam skirta mirti nuolankiai sutikime Dievo bausme. Patys pasidarem Sodoma ir Gamora. Gerai dar kad Dievas nepaleidžia i darba visų valstybių atominių raketų. O gali paleist startą!

  3 1
  Atsakyti
 • g
  galima 2021 vasario 19 19:08:41

  straipsnį pritaikyt ir ne covidui. pavyzdžiui vaivorykštems

  8 1
  Atsakyti
 • I
  Idomu 2021 vasario 18 17:09:14

  Is kur cia tas sektantas Resublikoj atsirado

  44 0
  Atsakyti
 • s
  supratau: 2021 vasario 18 17:25:37

  patys mes kalti, todėl taip mums ir reikia. Dar mažai gavome... Paminėjote, kad kai kuriose šalyse nustatytų reikalavimų nesilaikymas baudžiamas mirties bausme? Ačiū, kad perspėjote. Dabar dar labiau bijosime, dar labiau save plaksime. Bet Autoriau, kodėl parašei šį straipsnį, nors tie postulatai ir leitmotyvai jau senau nudrožti ir nupoliruoti mūsų galvose? Žiūrėk, kad nebūtų kaip Pinokiui, kuris "užsižaidė" ir... susvilo.

  25 0
  Atsakyti
 • P
  Pamiršo 2021 vasario 18 17:40:28

  ponas paminėti, kad jau gimsta pasiūlymas dėvėti po dvi kaukes iškart! Kaipgi kitaip išparduos prekybcentriai tonas prisivežtų? Atlaisvinus kvailą reikalavimą visada dėvėti kaukę gryname ore, bus proga išsiparduoti?

  23 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 vasario 18 17:49:41

  Pigi propoganda antsnukiu ir skiepu. Tik autorius nutylejo, kad kinijos pramones miestuose smogas, ir zmones be virusu nesioja kaukes.

  32 0
  Atsakyti
 • A
  ART 2021 vasario 18 17:58:47

  isklausem -o dabar eik i delfi ar lrt.busi populiariausias

  19 0
  Atsakyti
 • N
  Nu 2021 vasario 18 17:59:50

  Sugalvokit protingiau gal po tris nešioti ir keisti kas val greičiau Maximos išparduosaš savaja nešioju nuo praitų metu tiesa jau kalba kad tik medicininės bus matai link kur viskas eina ir tai vadinama politikiniu gripu

  26 0
  Atsakyti
 • .
  .... 2021 vasario 18 18:17:46

  ...kaip tado blindos filme sakė - mužikas pinigų pritrūko...Panašu , kad tokia bėda straipsnio autoriui nutiko...

  19 0
  Atsakyti
 • S
  Siulau 2021 vasario 18 19:42:33

  siulau autoriui eiti is sio portalo beje su dujokauke. Ir neknisti proto.. arba jiems sukurti miesteli, kur auga tik drebules, isskirti plota, tegul jie po 3-5 kaukes nesioja iskarto, arba i celofana susivynioja. bijo , vieni kitus gasdina, riboja ir pan, viskas taip ir issisprestu, kaip ten tas pasakymas buvo, zmones bijodami mirti nustojo gyventi. tai sitas autorius vienas is ju. tikiuosi nebebus jo rasliavu cia. Skaitytojas.

  22 0
  Atsakyti
 • C
  Centriniams 2021 vasario 18 20:02:59

  centriniams bankams o gal Kinijai tai budas tom kaukem savo skolas padengti (piliecius aisku ivelkant i baimes, vergoves ir kt panikas) o ka vis perki perki (gamta dar patersi plastikais ir tom nesamoningom kaukem), taigi , kad greiciau Kinijai skolos viso pasaulio pasidengtu kaukiu kupiuromis jau pasigirsta siulymo po 2-3 vienu kartu deveti.

  14 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos