respublika.lt

„MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“ - straipsnio komentarai:

 • R
  Rimantas 2021 gegužės 06 19:11:26

  Matai kaip pedikai ir lezbės sujudo,pradėjo del mūsų jaudintis.Tai tegu džiaugiasi,mūsų daugiau išmirs,jiems mažiau priešų liks. O jei rimtai tai suknistas tautos išdavikas tapkinas ir ta sena briuselio ragana pasprings savo žodžiais ir jau labai greit

  5 0
  Atsakyti
 • S
  Stebėtojas 2021 gegužės 06 17:27:29

  Tai rodo, jog jie mano, kad žiūrovams, svarbiausi jie. Juk ne tiek svarbu, tas maršas, ar ne? Svarbu kaip jie sąjūdyje ką darė, kaip nuvažiavo, su kuo susitiko, kaip pasielgė, kiek išmano, ką pažįsta, kokį pletką žino, ar netgi (išgirdau vienoje laidoje) KAIP JIE UŽKŪRĖ TĄ MARŠĄ, NES IKI JŲ, NIEKAS NEŽINOJO APIE JĮ :). Tikrai juokingai atrodo, kai suaugę žmonės puikuojasi prieš veidrodį, kaip 16etė prieš šokius. Tai gal jūs pasiimkite arbatos, prisėskite prie židinio ir kalbėkitės sau, save įsimylėję, tokie susirinkę. Nes užstrigote savo EGO sukurtame aš. O mums jūs nesvarbūs. Mums įdomu, ką organizatoriai teigia, kaip organizuos, kokius siūlo sprendimus, kokie veiksmai, kur link eina ir kur kviečia eiti paskui save, arba kartu su jais. Arba kaip prisiungsite jūs, kokį indėlį įnešite. O ne save reklamuoti, dėka matomo maršo potencialo. Maniau, gal laida su profesoriumi pavyks "Didžioji išpažintis". Bet, nieko apie maršą. Apie save prapylė abu. O kai nepavyko, pavadinimą priklijavo,

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Stebėtojas 2021 gegužės 06 17:11:53

  Aš pažiūriu tas laidas, kur prie maršo prisijungė Respblika ir prie to stalo kviesti žmonės (ekspertai eu, ar kažkoks redaktorius...butkevičius tomkus ir pnš). Kas labai krenta į akis, tai pusę (arba pernelyg didelę laidos dalį) šitie "prisijungę", labai daug laiko kalbėjimui apie save (aš tada, aš toks, aš vienintelis, aš pavydžiui ir visokie kitokie aš). Klausai ir galvoi, ar jų EGO iki dangaus ir jie nebesupranta, kad čia yra tauta, o ne jie? Lyg ir atėjo kalbėti apie tautos norą išreikšti valią, jog ją išgirstų tautos tarnai (save laikantys valdžia), bet kalba apie save pusę laidos. Ar jums tai nieko nesako? Arba, demonstruoja kaip laukia, ką čia ta taura padarys (kiek jų ateis), o tada jau jie (kalbantys apie save) imsis veiksmų ką s tuo padaryti. Ir vėl savi tikslai. Labai gaila, kad taip yra.... Vienintelė Respublikos atstovė prie stalo, konstruktyvi ir objektyvi, pasirodė moteris, kuri išsakė kas ją neramina ir kodėl prisideda prie renginio. Bet nekalbėjo kai ji tą, aną, tada..

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Petras 2021 gegužės 05 19:19:16

  Mes tą filmą vadindavome ,,pirst,pirst,cha,cha cha.

  0 1
  Atsakyti
 • A
  Aistis 2021 gegužės 05 10:02:26

  Respublikai galėtu susirasti nuotauką iš kovo 11d eitynių Kaune prieš Žemės referendumą. Ten stovėjo vaivorykštiniai su "Tauta = banda" plakatais. Būtu gera iliustracija :)

  4 0
  Atsakyti
 • R
  Rožė 2021 gegužės 04 20:06:54

  Aš už šeimą, bet ne su tokiais lyderiais. O vis dėlto Tapinas to video per Laisvės tv. tai pats nesukūrė. Tas alia humoro gabaliukas tikrai garbės nedaro ponui Orlauskui dar daugiau...ponai organizatoriai tai juokeliai žemiau plintuso, jūsų humoro lygiu išsireiškiant.

  1 5
  Atsakyti
 • L
  Liuks 2021 gegužės 01 20:06:55

  Laukiam su nekantrumu!

  8 1
  Atsakyti
  • A
   As 2021 gegužės 04 19:51:24

   Tomkau,ar tu dar ne pensijoj?Paskutiniai pasispardymai.Juokingai atrodai

   2 9
   Atsakyti
 • S
  Stebėtojas 2021 balandžio 30 14:56:46

  Mane labiausiai glumina demokratijos valkiojimas, manipuliavimas ja (ignoravimas didelio kiekio surinktų piliečių parašų, dėl tų asmenų pozicijos, mėginimas trukdyti tą valią reikšti, atstumti ir vengti kalbėtis su tautos dalimi, kuri turi savo požiūrį). Lyg ne tautai priklausytų šalies gyvenimas, o mažai grupei asmenų. Konstitucija...nesitikėjau, kad žengsime per ją (turiu omenyje santuoką tarp vyro ir moters... arba draudimas sergančiam grįžti namo, į tėvynę). Ir galiausiai, matau net per prigimtį pasirengę perlipti (gyvybės natūralus pratęsimas per mamos ir tėčio sąjungą). Vaikystės seksualiavimas per švietimą. Jauno žmogaus supainiojimas. Ir vien dėl savo EGO, asmeninių tikslų, primetant juos pasauliui. Jeigu tau nepasisekė, tai kam kitus tempti paskui save. Reikia sudaryti sąlygas jiems spręsti socialinius klausimus, teisinius. Tie žmonės yra. Turime gerbti. Bet riba turi būti. Jeigu nebūtų tėčio ir mamos, nebūtų ir jų. Kaip jie tai pamiršta. Ar žmones paversime "GMO"...?

  20 1
  Atsakyti
 • N
  Nuomone 2021 balandžio 30 05:27:39

  Viskas cia kaip ir gerai bet Arturo kalbos tonas truputi primena Musolini bet cia tik mano nuomone

  7 3
  Atsakyti
 • L
  Lll 2021 balandžio 30 00:28:35

  Pagarba organizatoriams. Melas ir patyčios iš žmonių, kurie patys gyvena iš mokesčių mokėtojų, tiesiog nebepakeliamas.

  29 2
  Atsakyti
 • J
  Jau pats Butkevičeus buvimas šeme susitikime 2021 balandžio 29 19:54:55

  kele aibę klausimų . Kas jį ten pakvietė ? Jisai tiesiog dvoke , žmogus turintis nuodėmių kaip valkataujentis šuo blusų , tai padaras , akilėša , be aiškaus užsiėmimo , darantis privačius voježus į kraštus kuriuose vyksta karinei konfliktai ,,,,,manau šitas CŽV kurjeris baigs kartono dėžėje.

  8 19
  Atsakyti
  • z
   ziuriu is sono 2021 balandžio 30 19:22:27

   tu turbut mokinaisi skaityt ir rasyt ant parduotuviu vitrinu...

   5 2
   Atsakyti
  • Į
   Įdomu 2021 gegužės 01 20:09:17

   Koks čia konsevinis kgbistas su pasisakymu išlindo?

   4 5
   Atsakyti
 • S
  Stebėtojas 2021 balandžio 29 15:35:31

  ....kalba vienas, be perstojo, viską kritikuoja. Tai jeigu norite padėti, tai pasikvieskite ir klausite "Kuo galime padėti?". O tada klausykite. Tada atsakykite, ar galite, ar ne. O jeigu norite pasiūlyti, paklauskite, ar galite pasiūlyti. Bet šitas diktatoriškas tonas, rodo ambicijas, ego, savus tikslus, nepagarbą. Nesugadinkite judėjimo, kuris eina tinkamu keliu. Kyla iš paprastų žmonių ir sėja pasitikėjimą. Tai šitų užkulisių, neverta rodyti, nes kelia nepasitikėjimą ir sustabdo, nes galimi atskiri interesai. Duokite vėliavą tam, kas sukūrė branduolį. O ne skaldykite branduolį savo diktatu. Na, o Butkevičius, gyvena įsitikinimu, jog jis geriausiai žino kaip ką daryti. Tai blogas įsitikinimas. Ir jo dalyvavimas, kelia abejonių, nes dvelkia politika. Neaišku, ar jis nuoširdus, ar interesantas, ar žvalgas. Su juo daug versijų. O laikosi pozicijos, jog jis viską žino, kaip reikia daryti ir dabar dėstytojas moko studentus :)

  4 5
  Atsakyti
 • S
  Stebėtojas 2021 balandžio 29 15:27:31

  Prasidėjo, gana sėkmingai idėja: konstruktyvus, nuoseklus ir vienijantis žmogus - suvalkietis. Labai tinkamai sudedantis akcentus, išryškinantis esmę. Knygnešys - torpeda, galinti padėti pradžioje, bet kartais pilsto iš tuščio kiaurą, susireikšminęs provokatorius (senelio stilius). Solidumo tai neprideda (ypač kur jis gaudo valstybės tarnautojus ir veliasi į procedūras dėl pasiūlytų skiepų). Skaldytojas. Savimyla, ego. Orlauskas, tinkamas asmuo, stipriai išgyvenantis. Didelė patirtis renginių organizavime. Justi, jog jaučia scenarijų. Stipri kalba kaltais pereinanti į keiksmus. Ramiai pradeda, įsibėgėja, užveda. To reikia. Žmogus mato esmę (konstitucija, vaikystės seksualizavimas, nepaisymas tautos balso - surinkti parašai). Buvęs ministras, matyti analitinio mąstymo, taiklių žvalgų žmogus. Bet nešokantis į akis. Reikia duoti reikštis. Na, o Respublika....tikėjausi, nori padėti. Bet tonas toks, kad nori vadovauti ir nurodinėti. Neleidžia įsiterpti, kalba vienas be perstojo, viską kri

  3 5
  Atsakyti
 • T
  Tikiuosi 2021 balandžio 29 14:47:29

  Salin tapinus, ramanauskus, miliutes ... ir kitas siuksles is LIETUVOS. Propagandistams ir "virusologams" ateis galas...

  33 2
  Atsakyti
 • V
  Vidmantas Paulauskas 2021 balandžio 29 11:03:43

  Tapino gerbėjai absoliutūs idiotai,lygioje vietoje juos apgaudinėja ,prieš keletą mėnesių susikibę už rankyciu buvo per pandemija su tapinuku ir kita "grietinėlę" . Gaunasi taip. Tapinas gali per pandemija organizuoti mitingus už Baltarusijos laisvę nors kaip matom ji visiškai laisva,jokio karantino.O kiti aktyvus visuomenininkai negali? Dvigubi standartai akivaizdūs,tik 10 metis gali to nematyti.

  36 1
  Atsakyti
 • p
  politine-lytine 2021 balandžio 29 07:05:37

  prostitucija - juk tai normalu: prostitutes (abieju lyciu) vidsada sitaip uzsidirbo, uzsidirba ir uzsidirbs pinigus. Ko cia dyvytis lapinu - jis juk taip isaukletas - obuoliukas nuo obels toli nenurieda. O stai maldeikiene - dyvu dyvai. Kai deste jezuitu gimnazijoj - buvo aktyvi katalike. Kai ismaine destyma i politika - pirmiausia issiskyre su vyru, kas, matyt, tapo postklimaksinio periodo psichoze - paskaitykit, ka ji mekena apie marsa. Taigi - tegyvuoja LIETUVISKA SEIMA!

  27 0
  Atsakyti
 • U
  UZ LAISVE 2021 balandžio 28 21:25:35

  Topiniai komentarai yra valdzios dronai bandantys zmones isgasdint del sito marsho su savo nesamoningais klipais. Jeigu jau valdzia tokias taktikas naudoja, reiskia bijo

  27 1
  Atsakyti
 • N
  Neramu 2021 balandžio 28 20:59:47

  Marsho tai laukiu, bet butkevicius neturetu but prileistas niekur prie jo. Nes butkeviciaus tikslas ne palaikyti sita marsa, o "sabotuoti" ji. Neleiskit butkeviciaus nei zodzio pasakyt sitam marshe.

  6 10
  Atsakyti
  • N
   Nekreipt 2021 balandžio 28 21:39:35

   Demesio i komentara virs.

   7 0
   Atsakyti
 • t
  tapinas 2021 balandžio 28 00:24:13

  šlovina tik tuos dalykus,kur pats organizuoja,kitus dergia.o ypač bjauru apie populiarius kunigus

  27 1
  Atsakyti
 • ††† KAPINIŲ SARGAS ††† 2021 balandžio 26 22:32:46

  Ei, Tomkau, o kodėl dabar ištrynei video iš respublikos kanalo YouTube???

  14 0
  Atsakyti
 • E
  Ehei!!! 2021 balandžio 26 21:18:51

  Kur dingo įrašas iš "you tubo"???

  16 0
  Atsakyti
  • O
   O dar sako 2021 balandžio 26 22:06:05

   Kad yra zodzio laisve, pasalino Youtubas...

   14 0
   Atsakyti
  • >
   >O dar... 2021 balandžio 27 14:26:01

   ne YouTube, o matyt pati redakcija ištrynė savo įkeltą video, bet jau yra kopija YouTube: "MARŠ, MARŠ, TRA TA TA!" (18+)/reupload

   14 0
   Atsakyti
 • š
  švabra butkevič 2021 balandžio 26 16:55:57

  varyk į krūmus kur nors šančiuose prie nemuno ir gainiok pavasarines varles , esi apsišikęs virš galvos , pasaulinio masto eferiste , visur jis ekspertas visur jis strategas , nevykėlis daktariūkštis .

  17 8
  Atsakyti
 • m
  manau 2021 balandžio 25 12:01:41

  Butkevičius nori tapti šeimų maršo veidu? Ar ne per daug tų veidų jau matėme? Šarpo scenarijai čia netinka, Butkevičiau, marš į būdą.

  17 8
  Atsakyti
 • c
  cha,cha,cha -netikėkit neteisingais pranašais 2021 balandžio 25 11:20:55

  a.butkevičius "žino " ,kas yra mitingas ,juk organizavo ,pagal amerikosų ir britų perversmus Gruzijoje ir Ukrainoje ,ptas tuo gyrėsi ir dabar siekia įlysti ir vykdyti savo šeimininkų užsakymą, - diskredituoti ir sukompromituoti "Šeimos žygį"

  15 11
  Atsakyti
 • A
  AR VAIKAMS VIETA 2021 balandžio 24 14:47:02

  PRIE TOKIŲ AGRESYVIŲ, NEAPYKANTA PULSUOJANČIŲ DĖDŽIŲ? APIE KOKĮ DAR ŠEIMŲ SUSIBŪRIMĄ JIE SVAIČIOJA, KAI BAŽNYČIA NUO JŲ JAU ATSIŽEGNOJO.

  8 41
  Atsakyti
  • j
   jonas 2021 balandžio 25 17:52:31

   kalbek uz save, ir savo zodziais.

   20 2
   Atsakyti
 • p
  prie ko čia šeimos ir vaikai 2021 balandžio 24 14:45:00

  susirinko saujelė radikalų, nusprendusių versti valdžią ir psaičiupo pusgalvius šeimos gynėjus, kaip torpedas savo užmačioms.

  10 49
  Atsakyti
  • j
   jonas 2021 balandžio 25 17:58:59

   Saujale palaikanciu tradicine seima? tu debilas! Eik padiskutuok tu geriau 15min. apie Zofijos naujos vaginos ismieras, ir kaip zmogus dabar puikiai jauciasi, kol hormonai veikia. Ir kaip dabar jai patinka droztis ne i subine!

   25 6
   Atsakyti
 • .
  ... 2021 balandžio 23 18:17:01

  Pagarba organizatoriams. Jūs darote didelį darbą

  66 6
  Atsakyti
 • L
  Labai laukiu šio gražaus maršo! 2021 balandžio 23 13:05:49

  Taip sunerimo LG BTI ar Valdžios atstovai? Bijo taikaus maršo už Šeimos vertybes! Šiame marše dalyvaus ir šeimos su vaikais! Tai pirmas žingsnis parodyti, kad žmonės neleis tyčiotis iš savo įsitikinimų ir savo šeimos! ♥️♥️♥️

  88 9
  Atsakyti
 • G
  Gal 2021 balandžio 23 12:57:18

  palikit tą Maldeikienę ir Tapiną ramybėje.Jų problemas nesikraukit sau ir nesinešiokit kaip prielypą savo atmintyje.Yra gyvenime daug gražesnių,šviesių dalykų.Nejau neturit apie ką šnekėti.Pažiūrėkit į dangų,žaliuojančius medžius,grožėkitės gamta,prisikaskit pienių,prisirinkit dilgėlių,garšvų,stiprinkit savo organizmą,imuninę sistemą.

  45 11
  Atsakyti
  • N
   NeGal 2021 balandžio 23 13:15:21

   Vergo mentalitetas - lai skriaudžia, vagia, o aš į medelius žiūrėsiu ir džiaugsiuosi, kad dar kvėpuoti leidžia. Kaip galima taip nusižeminti? Jei jums įsisiurbs siurbėlė, tai jūs irgi sakysite lai būna, nekreipsiu dėmesio, geriau apie ką nors gražaus galvosiu? Reikia kažkiek ir savigarbos turėti. Jei kažkas taško visų uždirbtus pinigus, jei veidmainiauja, jei bando niekinti savo rinkėjus ar šiaip žeminti kitus piliečius, tai tokiam veikėjui (-ai) turi būti griežtai pasakoma, kad mes taip nesitarėme ir nesileisti kvailinamiems ar žeminamiems. Galų gale juk sveikas protas irgi sako, kad veltėdžiai ir pinigų taškytojai neturi tarpti iš visų malonės. Kokia logika vadovaujamasi teigiant lai ima didelę algą, tik tegul nesimaišo po kojomis? O juk gali nesimaišyti ir be algos :)

   57 6
   Atsakyti
  • >
   > Gal 2021 balandžio 23 15:50:49

   Taip buvo jau LTSR. Rūpinkiės, tipo, garšvomis, o partija viskuo kitu pasirūpins?

   27 3
   Atsakyti
  • K
   Kaip 2021 balandžio 24 21:00:58

   manai,ar daug i marsa susirinks?Ant sofos net as kietas????

   2 6
   Atsakyti
  • n
   ne gal 2021 balandžio 24 23:56:39

   geri zodziai. mano nuomone tolia pati. zinot, kai sako - visokiu yra, visokiu ir reikia - tai as visada antrinu - taip, visokiu yra, ir tikrai ne visokiu reikia....:)

   5 2
   Atsakyti
 • L
  Labai bijo maršo 2021 balandžio 23 12:37:08

  RESPUBLIKOS SKAITYTOJAI nepasiduokite provokacijoms! Pajėgos sutelktos apšmeižti Šeimos ginymo maršą. Labai jo bijo!!!

  81 7
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +7 C

+7 +12 C

 

+9 +15 C

+10 +14 C

+19 +22 C

 

+19 +21 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos