respublika.lt

Mano nuotykiai PSDlandijoje - straipsnio komentarai:

 • Įdomus valstybės požiūris 2019 birželio mėn. 21 d. 20:21:46

  Vardan "sveikatos apdraustumo" ta pati sveikata gadinama terorizuojant ir prievartaujant pinigus, už kuriuos žmogus galėtų geresnio maisto nusipirkti...

 • Tai kad 2019 birželio mėn. 20 d. 19:56:38

  net ir žurnalistams nelabai leidžiama Konstituciniam teismui klausimus uždavinėti. Tai yra, klausinėti teoriškai nedraudžiama, bet atsakyti neprivaloma...

 • Ačiū už gerą straipsnį 2019 birželio mėn. 20 d. 08:19:04

  PSD yra nenormalus mokestis, skaičiuojamas nuo 0 pajamų. Tokios nesąmonės sveiku protu nesugalvosi. Bet kol visi tyli, tol jo niekas ir nepanaikins. Ką paprasti žmonės bamba, tai jų niekas negirdi. Va jei žurnalistai pradės kelti į viešumą, gal kažkas ir išgirs. Taip kad nesustokit, traukit visus pūlinius į šviesą. Gal pasidarys lengviau kvėpuoti.

 • Gyta 2019 birželio mėn. 19 d. 20:48:29

  Jei iš valdžios nieko neprašai, o dar dirbi per kelis darbus ir bandai " oriai" išgyventi, tai tave galima negyvai nusunkti... Kartais pagalvoji, kad LT darbas tik "malonumas", užkurį gauni pašalpėlę ir dideliausius mokesčius....

 • Nu jo 2019 birželio mėn. 19 d. 20:15:24

  Vergui jo gyvybė nepriklauso. Todėl būtų humaniškiau taip: neturi iš ko valdžiai susimokėti, reiškia, nusikaltai labiau už galvažudį, todėl už skolą šnai tau per gerklę mėsininko kapokle, organus parduot, skolą atiduot. Vis geriau negu, kaip čia vienam komente siūloma, susimokėt vietoj mokėjus už elektrą,vandenį, maistą ir sėdėt neėdus negėrus patamsy iki gyvenimo galo...

 • Užtat kolonijos, verčiamos poligonu 2019 birželio mėn. 19 d. 14:22:08

  vergai gali grožėtis naujai perkamais ginklais karui. Ir ko gi jie nepatenkinti, kad jiems tai apmokėti reikia?! Kol kas tik pinigus atima, bet nepamirškit -vergui ir jo gyvybė nepriklauso.

 • Audrius 2019 birželio mėn. 19 d. 12:31:49

  Tai yr tai, ką Andriukaitis vadina solidarumo mokesčiu. Visa bėda- solidarizuotis tenka tik biedniokams, net ir su turčiais. Kai ateina eilė šitiems- bankrotas, rekapitalizacija ir.... atia.!

 • kodel kai 2019 birželio mėn. 19 d. 06:48:49

  yra valstybes ir vmi skola pilieciui jos negrazina tiesiai i saskaita????????? nurasyti tai sugeba ir randa . ir dar kodel kasmet turi viska tampyti ir tom piktom uz musu pinigus dirbanciom mumijom kasmet turi tampyti popierius ir kopijas kurie jau yra pas juos???

 • Euras+ 2019 birželio mėn. 18 d. 20:15:38

  Seniai aišku, kad valstybė yra žmogaus priešas. Pažiūrėkite-visur priviso parazitų - biurokratų, lietuviai masiškai emigruoja - čigonais tampa, o ta Lietuva - visiška fikcija...Kokia valstybės strategija ir ateitis, jei biudžetas nuo 2015m. AMŽINAI deficitinis? Taip, Ukraina yra Lietuvos ateitis su tokia valdžia: viskas bus išparduota už skolas...

 • Taip tai taip 2019 birželio mėn. 18 d. 13:56:56

  Dirbti reikia. Ir mokesčius mokėti reikia. Bet gal nereikia mokesčių iš kavos tirščių burti? Gal įmanoma pasirūpinti, kad sumokėjusiam mokesčius dirbančiam žmogui ir pačiam dar kas nors liktų?

 • to reikia dirbti 2019 birželio mėn. 18 d. 09:27:16

  Yra nemažai verslininkų , kurie dirba sezoniškai, nes jų darbo pobūdis toks, sakysim pavasarį , vasarą dirba, o žiemą ne. Ir tais mėnesiais kai nedirba galima skaityti juos bedaqrbiais ir iš jų lupti PSD tuo metu yra neteisinga. Jeigu jau susirgs tuo metu kai nedirba , jis gali susimokėti į kasą grynais už konkretų vizitą , kas ir būdavo. Bet kai valdžiagyvių visa intensija kaip nulupti paskutinų kailį , tai prigalvoti gali visko. Teisingai autorė sako, kaip iš tavęs gali reikalauti mokėti mokesčius tais mėnesiais kai tu nedirbi ? Absoliutus konstitucijos pažeidimas. Bet ir ši valdžia nieko su tuom nedaro..

 • Reikia dirbti 2019 birželio mėn. 18 d. 08:51:05

  Baltarusijos Lukašenka labai gerai sutvarkė šiuos klausimus-bedrabiams įvedė baudas ar areštą.bedarbių neliko. Lietuvoje gi, nors darbuotojų visur trūksta, bedarbių ir amžinų pašalpinių nuolat pilna ir nemažėja. neturėtų mokėti PSD pensininkai ir motinystės atostogose esančios motinos,jei papildomai užsidirba.Kiti gi,neuždirbantys minimumo, paprastai registruojasi bedarbiais ir ieško darbo.

 • Anglas 2019 birželio mėn. 17 d. 22:06:55

  Pagarba, labai grazus tekstas. Zmones pradeda juoktis, o juokiantis skersti visokius parazitus lengviau nei pykstant. Siaip baisu, atvaziuoji i Lietuva zmones kaip zombiai, kurie dar sugeba dirbti is baimes su viskuo sutinka ir bijo zodi pasakyti, kiti letai degraduoja.

 • ALGIS 2019 birželio mėn. 17 d. 21:58:26

  KONSERVATORIAI IR SOCIALDARBIEČIAI VYKDO PASLĖPTĄ ---- PRIVERSTINĮ LIETUVIŲ TAUTOS GENOSIDĄ

 • Aha 2019 birželio mėn. 17 d. 20:21:00

  Išmislas gal Šimonytės, gal ne, bet tą išmislą į gyvenimą visu nuožmumu įdiegė Skvernelis....

 • Vajezau, 2019 birželio mėn. 17 d. 16:59:55

  Tai Šîmonytės išmislas tas PSD. Ir dabar galioja. Beje, visi įstatymai sukurti jos ir Kubiliaus galioja ir nesikeičia kaip ir dešimt Dievo įsakymų.Matyt, ir konservatoriai nuo Dievo siųsti kurti nekintamus įstatymus.

 • Sitai brangioji 2019 birželio mėn. 17 d. 16:40:12

  Visoms paslaugom tu naudojiesi o gydymo ne .o beto ir psd nieks nekaupia o nesirgus metus niekas nieko negrazina.pinigai paslaptingai dingsta.kita peoblema jei nemoki psd draustumas dingsta jis nutrauktas .tai uz ka pinigus nuskaiciuoja? Psd skaiciuojama 9%nuo min algos .bet jei nera minimalios algos kodel atskaiciioja?

 • Cia tai brangioji 2019 birželio mėn. 17 d. 16:09:19

  Kazkaip neikerti problemos

 • >brangioji 2019 birželio mėn. 17 d. 11:09:20 2019 birželio mėn. 17 d. 14:49:09

  Tai yra, iš jau ir taip tempiančio visus namus ant savo sprando vyro pajamų? Jis visus mokesčius už save susimoka, todėl neprivalo dar ir sodrą papildomai šelpti. Beje, iš kur traukėte "privačią mediciną"? Valdiška taip pat mokama!

 • asmuo 2019 birželio mėn. 17 d. 14:45:53

  Jezmarija, nu baisu ir tiek... Įstatymus priiminėja mafijozai, kontorose sėdi bukagalviai jų giminaičiai... Kaukt norisi...

 • b 2019 birželio mėn. 17 d. 13:59:23

  Autoriui dar gerai-man Sodra kai pasiėmė pinigų,tai "paskirtyje"kažkokių kringeliukų prikeverzota buvo,ne lietuviškai.Gal kad nesusigaudyčiau...Nuėjus aiškintis į rajoninę Sodrą,nesako kodėl nurašinėjo-"konfidencialu".Po to išsiaiškinau,kad dėl žmonos ir ,kad klaida įvėlė tos sodrinės...Sūnus ,dirba užsienyje,gavo iš tų Sodros laišką ,kad atsiųstų dėl darbo užmokęsčio kažkokią formą.Jis į tenykščią Sodrą.Ten niekas nesusigaudo ko tie lietuvos sodrininkai nori.Pasirodo tokios formos EU nėra.Teko jam išeiti savaitei nemokamų atostogų,gryžti į šitą beprotnamį ir parodyti toms boboms pirštu(el. paštas joms netiko),kad jos netokią formą nurodė.

 • Valdzios 2019 birželio mėn. 17 d. 13:34:52

  su pilieciais elgiasi taip,kaip pilieciai joms leidzia. Ir - ne kitaip!

 • BFG 2019 birželio mėn. 17 d. 11:34:56

  O ka jus norite ? Banditai valdzioje.

 • Vytautas 2019 birželio mėn. 17 d. 11:12:55

  Geras straipsnis, tikra tiesa. Pasiėmiau verslo liudijimą trims mėnesiams, uždirbau viso 110 eurų, o Sodrai teko sumokėti PSD 120 eurų. Ne uždirbau, o pradirbau.

 • brangioji 2019 birželio mėn. 17 d. 11:09:20

  apmokėkite iš tų pajamų,iš kurių mokate už elektrą,vandenį, maistą ir privačią mediciną

 • simas 2019 birželio mėn. 17 d. 10:28:54

  labai geras klausymas ar gali buti mokesciai didesni uz pajamas?keisciausia kad pradeda pezeti apie emigrantus o apie vietinius be pajamu nei zodzio .nei paslaugu gauni nei turi pajamu bet jei ras saskaitoje iskart nurasys.kas sia problema isspres ? neidomu valdziai kad tai neteiseta bet lietuviai seniai jokiu teisiu i nieka neturi elgiamasi kaip su siukslem

 • simas 2019 birželio mėn. 17 d. 10:28:08

  labai geras klausymas ar gali buti mokesciai didesni uz pajamas?keisciausia kad pradeda pezeti apie emigrantus o apie vietinius be pajamu nei zodzio .nei paslaugu gauni nei turi pajamu bet jei ras saskaitoje iskart nurasys.kas sia problema isspres ? neidomu valdziai kad tai neteiseta bet lietuviai seniai jokiu teisiu i nieka neturi elgiamasi kaip su siukslem

 • lialia 2019 birželio mėn. 17 d. 09:48:25

  Ar bent viena valdžios lerva iškėlė šį klausimą viešai ? Ne, tyla, absoliuti ramybė. Ir jūs tikitės teisingumo ? Jie tai specialiai sugalvojo, kad galėtų briuselyje staugti , kad mes pasiryžę 2,5 proc. BVP gynybai . Baisiausia yra kada klaninės – oligarchinės gaujos užvaldo valstybę , jos institucijas , teismus, žiniasklaidą, sukuria iškreiptą valstybės modelį ir iš visų pusių skalambija , kad tai yra normal. Mažiau išprusęs žmogus visa tai mato televizijoje, internete , radijuje, jis užzombinamas ir tai nėra sudėtinga, tiesiog per visus kanalus skleisk melą ir praktiškai nieks neatsilaiko. Net ir protingesni pradeda nesusivokti kur tiesa , o kur melas, o paprastam žmogui kažką įrodyt tampa misija neįmanoma. “Tiesa “ tampa tik tai ką tau pateikia oficiali valdžia..

 • taurus 2019 birželio mėn. 17 d. 09:41:08

  reikia vienytis ir paduoti i teisma nes kito kelio nera. kiek valdziu keiciasi bet sis mokestis islieks nors ir neturi pajamu

 • Blinda 2019 birželio mėn. 17 d. 09:31:19

  O Maldeikienė tuščias reikalas, žinom , čia tik telike susireikšminusiai ką nors piarinio pašnekėt ir tiek žinių.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos