respublika.lt

Lyriškas Tomkaus trigrašis: MEILĖS NEAPYKANTA - straipsnio komentarai:

 • J
  Julija 2021 lapkričio 26 11:34:42

  Vitai Tomkau, gal nereikia taip apie mus žmones. Gal pabandyk pažvelgti giliau, suprasti mus gyvenančius tokiomis baisiomis sąlygomis, kad atrodo tuoj uždusi nuo kasdieninio valdžios spaudimo, nuo jos neapykantos, nuo jų tulžies viskam kas žmogų džiugina, jo šeimai, jo sveikatai, jo kultūrai, jo tikėjimui, jo Tėvynės meilei. Juk ne iš gero gyvenimo mes tokie, visi ir skiepyti ir ne. Pažvelk kas dedasi viršūnėse, jie ten pjaunasi tarousavyje kaip šunes. Žmones tas irgi psichologiškai veikia. Dabar mūsų gyvenimas kaip toje dainoje: "Sobaka byvajet kusačyj, tolko ot žyzni sobačej"

  14 1
  Atsakyti
 • T
  Tautiečių "Didžiojo Perkrovimo" judošiai ir jų patronai (plačiau > komentaruose) 2021 lapkričio 26 01:31:34

  "Anūkas veidmainiškai blefuoja dalindamas opiumą liaudżiai apie savo neva šventą demokratiją ir dar šventesnį pasaulinį demokratų Kominterną. Šio Kominterno naujausioje politinėje programoje - iš globalliberasto į neomarksistus atsivertusio ideologo Klauso Šchwabo traktate COVID-19: Didysis Perkrovimas" be ceremonijų nurodoma politikams - jiems to Didžiojo Perkrovimo metu įgyvendinant žmonių perkrovimą (žmonių protų perkeitimą, paverčiant juos betaučiais, bedvasiais ir belyčiais padarais, turėsiančiais nuolankiai tarnauti išrinktiesiems), to siekti atsisakant įprasto demokratinio valdymo ir stiprinant viršvalstybinio valdymo struktūras. Anūkas su visa jo PIŠ šutve besąlygiškai įkūnija Lietuvėlėje ir už jos ribų to profašistinio schwabizmo minėtuosius bei kitus pastulatus. Išeina, kad dviveidystės ir judošizmo genijaus titulą anūkas paveldėjo iš senelio. Kas galėtų paneigti? "

  17 0
  Atsakyti
 • R
  Ryta 2021 lapkričio 25 23:54:10

  Tikrai tvoros lūšta nuo juodukų Sunkūs neligoti. Lasbergynas visus išdūsins lietuvius. Skiepyti patys išdvės po 2m,nes jiems gydyti vaistų nėra. O neskiepytų daktarai negydys tyčia ,čia jiems na zlo. Na Gal Daktarai ir lietuvo pradės nuo stogų šokinėti kaip tas vokietis, kur nusižudė.Ir lietuvo jau vienas kitas yra daktaras kurie nusižudė.Sako mobingas koja pakišo. Kas čia tiesa pasakys. 70 pasaulio sportinkai, fudbolnikai tenisinkai numirė, ir krenta kaip lapai po skiepų, tik viena parodė, kury isgelbejo, bet liko neygalus. Lietuva tuoj turės kas lietuvo gyvens, nenori jie tos Lietuvos, nori į Vokietija. Nes kaip liks Lt tuščių butų , namų pasiliks Azilendai. Tik jai su jais nesiskaitys seimo vagys. Tai Azilendai kaip padūks tai ir seimo tvoras sulaužys ir perlips, jie ne runkeliai ir ne šunauja.Jie žino savo teises. Niumbergo teismai prasidėjo, mirties bausmėmis parsidavėlius baudžia. Vokietijos teisinkai tūkstančiai advokatų . Gal daktariukas daug žmonių nužudė,kad Šoko nuo stogo.

  13 1
  Atsakyti
 • t
  taigi 2021 lapkričio 25 22:54:51

  Jei žmogus neserga, sveikas - tai jis dabar pagal pišo šaiką ir "ekspiartus" yra didžiausias žmonijos priešas ir nusikaltėlis, ar ne?

  30 0
  Atsakyti
  • B
   Būtent 2021 lapkričio 25 23:00:00

   O toks žmogus juk turi patį geriausią natūralų imunitetą, nors ir nėra "imunizuotas"

   13 0
   Atsakyti
 • L
  Lūžta tvoros 2021 lapkričio 25 21:31:30

  Tad mylėkim Lietuvos žmonės vieni kitus, nes lūžta tvoros tai su invazinių pagalba. Stūmkim juos velniop, o savus saugokim. Su meile !

  9 1
  Atsakyti
  • P
   Politikai keistai kalba apie procentini vakcinos naudinguma 2021 lapkričio 25 22:09:14

   Pripažista kad vakcina gali sukelti net labai sunkias pasekmes nedideliams procentams skiepytų. Bet už tu nedieliu procentu žmoniu ghvybės prarandamos. Jei nuo vakcinos injekcijos numirtų nors vienas žmogus reiškia vakcinos tokios naudoti negalima iš viso. Sekantis nuo injek cijos gali mirti ir pats. Reiškia eini skiepo kaip gal gauti mirtina nuoda. Reiškia pats skiepas kelia gresme gyvybei. Sako nesvarbu . Tik nedideliam procentui gyventoju. Bet tuo nedideliu procentu gali tapti kaip tik pats. Nueiti kaip nužudymui kaip tik tu pats. Kaip tik tu. Va gyvenimas viena karta ir niekaip neneša kojos gauti gal paciam mirtina injekcija. Skiepijimo paviljono durys ima atrodyti kaip durys i Osvencimo pirties patalpa. Kur laukia asesininkai baltais chalatais. Suleisti gal mirtinakaip tik tau nuoda. Ima linkti kojos ir drebeti rankos. Nkekaip neinasi gauti skiepa. O covido to net nebebijau seniai. Du metus siauteja sako covidas. Sako epidemija baisi. Be skiepo mirtis kad neišvengiama sako. O

   10 1
   Atsakyti
  • O
   O kažkodel nebebijau seniai 2021 lapkričio 25 22:16:34

   Nepastebėjau kad rimčiau bučiau sirges. Nors faktiškai nesisaugau. Tik kad nenubaustu, formaliai. Ir nieko neatsitiko nors kasdien sako kokia baisi epidemija siautėje. Be skiepo tuoj mirsi kad... kažkodel neatrodo kad tuoj mirsiu be skiepo.. o skiepas... na tas pat kaip prisideti revolveri prie galvos ir paspausti gaiduka. O barabane gali buti ir kulka

   8 0
   Atsakyti
  • t
   taip 2021 lapkričio 25 22:45:06

   Taip tai taip, mylėkime veni kitus, bet valdžiažmogiai mūsų, eilinių, deja, nemyli ir ne tik nemyli, nors tu ką...

   8 0
   Atsakyti
  • >
   >Politikai 2021 lapkričio 25 22:56:52

   Taip. Argi čia skiepai? Juk po skiepų turėtų būti lengvai prasergama ta liga, nuo kurios ir buvo skiepyta su labai lengvais tos ligos simptomais - na, gal truputėlį pakilusi temperatūra, lengvas kosulys ir t.t. O kas darosi suleidus šiuos nuodus? Ir trombai, ir paralyžiai, apakimai...ir mirtys! Ir šiaip, dažnai žmonės po šių "vakcinų" pasikeičia neatpažįstamai - tampa grubūs, žiaurūs, nepakantūs!

   18 0
   Atsakyti
 • S
  Suvalkiotas 2021 lapkričio 25 20:13:05

  Mieli mano bendraminčiai, nesiskiepijau ir nežadu skiepytis, mirti ruošiuosi sava mirtimi, kurią man likimas skirs. Bet tos "garbės" numirti nuo vakcinos-marmalo švabiniams, sorošiniams ir kitokiems antžmogiams iš milijardierių klano nesuteiksiu. Te jie patys dvesia pasaulio atliekų šiukšlyne. O mes būkime tvirti savo apsisprendime, gyvenkime sveikai ir laimingai, nesmerkime suklaidintų ar priverstų skiepytis žmonių. Ne jie kalti dėl lietuvių tautos nelaimės. Kiekvieną gyvą ar negyvą padarą puola parazitai. Lietuvius užpuolė savi 21-jo amžiaus bolševikai, fašistai, inkvizitoriai visi kartu. Būkime tvirti ir užtikrinti kad jiems ateis galas ir atpildas, o doroji žmonija gyvavo per amžius ir toliau gyvuos. UŽ GYVENIMĄ, PRIEŠ MIRTĮ!

  34 1
  Atsakyti
  • Nereikia politikuoti 2021 lapkričio 25 21:35:32

   Rašykite appie asmenine sirgimo po skiepo patirti. Sirgimų be apsikretimo covidu. Sirgimo apsikretus covidu. Nesskiepyti rašykite apie sirgimus apsikretus. Gave skiepa matomai turi du sirgimus panašius. Sirgimus nuo vakcinos, ir kita sirgima apsikrėtus. Nevakcinuoti turi tik viena sirgima apsikrėtus covidu. Vakcinuoti du sirgimus turi. Sirgima nuo vakcinos nei neapsikrėtus covidu ir sirgima apsikrįtus covidu. Kuo daugiau rašykit asmenine ir pažistamų žmonių patirti. Tik taip galima kažka suprasti kaip viskas iš tikro . Iš rašomų patirčių

   7 2
   Atsakyti
  • >
   >Nereikia politikuoti 2021 lapkričio 25 22:29:07

   Dar yra, ir nemažai - nei skiepų, nei sirgimų!

   4 0
   Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 lapkričio 25 19:35:32

  manau mus skiria ne neapykanta. o skirtingas požūris į pinigus ir į valdžią

  13 1
  Atsakyti
  • N
   Ne apie neapykantas rašykit o apie sirgimo patirtis 2021 lapkričio 25 21:38:12

   Skleiskit vertingas patirtis geriau kad galėtų žmones susiorientuoti kaip yra iš tikro, kas vyksta iš tikro

   3 0
   Atsakyti
  • T
   Taip pat reikia suprasti kad ir virusas ir vakcina puola 2021 lapkričio 25 21:52:35

   Ypač pažeidziamus žmones. Sunkiai serga daugelis silpnos sveikatos ir nuo vakcinos nei neapsikrėte covidu. Apsikrete daugelis irgi serga nelengvai. Su taikomom gydymo metodikom irgi didelės problemos . Vis nera kitose šalyse labai pasiteisinusių vaistų. Užsispyrusiai valdziai ju neleidziant naudoti gydymui. Negali žmonės ju nusipirkti ir turėti po ranka. Negali nusipirkti ir turėti antibiotikų nuo prasidejusio plaučių uždegimo. Negali nusipirkti ir turėt iš anksto butinų vaistu nuo covido komplikacijų. Kol skirs gydytojas daznai jau buna per velu. Tada plauciu ventiliavimo aparatas ir beveik neišvengiama mirtis. Dalinkites patirtimi. Ir apie netinkamai taikytas gydymo metodikas. Kaip nebuvot laiku ir veiksmi gai gydomi. Specialistai gydytojai gali rašyti apie sekmingus ar nesekmingus gydymus, kaip kokie vaistai veikia sergant vakcina ar covidu, ar vakcina ir covidu iškart

   4 0
   Atsakyti
  • >
   >Ne apie 2021 lapkričio 25 22:33:54

   mano sirgimo patirties nėra, skiepų taip pat nėra (60m.) Nebent besimptomis? :)

   3 0
   Atsakyti
 • K
  Kovojam su klaviatura 2021 lapkričio 25 19:24:43

  o huntos karavanas toliau eina. Negeras jausmas apima, kad kova pralaimime. Vis daugiau tyliai,net nediskutuojant,nerasant priimama istatymu, grieztinimu, prievartos metodu iteisinimu. Turime nuo12metu GP, tuoj nuo 5metu vaikus adatizuosim. Pakalbam,pasipiktinam,pasikeikiam ir viskas. Gal reiktu sakaita atidaryti advokatams samdyti,kad gintu zmoniu teises nuo to koncervu maro. Ateis diena ,kai suprasim kad viskas - beliks issiskistyti tik. Nes jau busim palauzti ,isprievartauti, niekas.

  22 0
  Atsakyti
  • K
   Kis 2021 lapkričio 25 19:39:14

   beje viskas "laisvu noru"esant reikalui nepripaisysi

   6 0
   Atsakyti
 • K
  Kis 2021 lapkričio 25 19:20:31

  metai ne tie ir kojos nelabai klauso proto,bet susidaro ispudis,kad Lietuvoje vykdomas senuku genocidas.Apie vaikus nerasau,nes jiems covidas,kaip man jaunysteje buvo triperis(palyginimas vykes,nes gripas gydomas penicilu)O senukus prinokina namuose su kreidos tableciu,man antibiotikai galima mirtinai paveikti,tad namuose savaite,nors ir po reikia blato,kad isveztu mociute i ligonine,ten gydo kaip ismano,pagrinde deguonis su mikstos lasais,savaite issilaikei gyvensi,o po dvieju israso,nors babune dar net nevaiksto isnesa iki auto ir i namus.Cis jau kova su mirtimi,po menesiogyvas.gyvensi tik nekisk peties.Tai ne literaturinis ismislas,tai realybe ir is pirmu lupu.Apie ka mes galime kalbeti,irodineti ir tiketi fasistuojancia valdzia,kuria nera nieko svento,viesai isprievartauta Konstitucija ,referendumai,o prezidentas laikomas siaip Joneliu durneliu,nes Taivanuoi deldegacija prezidentu vadina rezidenta V.Landzbergi.Kur cia toji demokratija,valstybe ???Bardaku sunku isvadinti

  15 0
  Atsakyti
 • E
  Eugenija 2021 lapkričio 25 19:07:06

  Šitas išvardintas "PADUGNES" del vaikucių skiepijimo nuo 5 metukų.... as vos ne krauju užrašiau ir pakabinau ant sienos...kiekvieną kartą žvilgtelėjus i šį "BUKETĄ" sukyla tokie jausmai... Tik viena žinau... ,kad tos "padugnės" susiries iš siaubo....E

  20 0
  Atsakyti
 • 2021 lapkričio 25 18:48:40

  Gaila,kad db. žmonės nesugeba perskaityti "akių kalbą".Tikrai, nebūtų tokio susipriešinimo,norėtum kaip sakoma ir "dūšią" atiduoti, bet kas svarbiausia --- niekas netiki,kad tu esi tikrai tas zmogus,kuris vienareikšmiškai nori tau gero ir be jokių išskaičiavimų.

  9 1
  Atsakyti
  • K
   Kis 2021 lapkričio 25 19:22:16

   pamegink papusti viena vieta,gal pamatys ir ivertins?

   2 6
   Atsakyti
 • O
  Ooo 2021 lapkričio 25 18:48:22

  Tomkus,kaip visada-teisus! Ir čia labai tinka:МУЖЩИНЫ-УМНЫЕ НАТУРЫ,НО...МИРОМ ПРАВИТ-БАБЫ ДУРЫ!!!

  21 0
  Atsakyti
 • J
  Julija 2021 lapkričio 25 18:33:49

  kodėl visi ignoruoja Švedijos patirtį. Ten visiškai nėra jokių apribojimų ir draudimų, net kaukių nesiūlo dėvėti. Kas nori gali skiepytis, bet neagituojama. Ir susirgimų mažai, ligoninės beveik tuščios. Žmonės ramūs, jie gali eiti kur nori, susitikinėti su kuo nori, žodžiu, ten nesijaučia jokio viruso pavojaus. Gal todėl, kad pasiskiepijusių ten vienetai

  30 1
  Atsakyti
  • p
   pagarbiai 2021 lapkričio 25 18:46:41

   Pasiskiepijusių švedijoje labai daug,švedai tvarkingai skiepijasi,kaukių nedėvi,eina kur nori.

   5 10
   Atsakyti
  • O
   Ooo 2021 lapkričio 25 18:50:46

   Švedai-tiesiog neforsuoja skiepų,net nemandagu klausti-ar skiepytas ar ne!!!

   21 1
   Atsakyti
  • K
   Kodel meluojat? 2021 lapkričio 25 20:39:10

   Svedijoje suskiepinta procentualiai zymiai daugiau, nei Lietuvoje. Taip kaukiu nera, bet nekiepintiems yra rekomendacija jas nesioti, jos daug kas laikosi, aisku ne visi. Be to renginiams uzdaruose patalpose ivedami papildomi ribojimai nuo 12.01 ten gales patekti TIK skiepinti zmones (teatai ir persirgimas) negalioja

   5 3
   Atsakyti
 • K
  Ko jūs 2021 lapkričio 25 18:02:04

  Ėdatės Kas nori skiepija kas nenori ne ir visi bus patenkinti...

  30 3
  Atsakyti
 • V
  Vakcina yra nuodai,DNR,aliuminis,kudikiu kunelio liekanos(visose vakcinose) 2021 lapkričio 25 17:58:11

  Ne tai kad greitai mirs nuo "skiepo",bet kad vakcinuotiems teks kankintis nuo skausmu,beprotybes ir ligu.Vyksta eksperimentas su zmonemis.Viruso nera,gal tik kokia vibracine-informacine chimera.Kai kurie zmones pernelyg greitai itikinami per tv ir radija pumpuojama ir mela.Moterys emocionalios,labiau bijo.Plius,Lietuvoj gasdinama,kad nesivakcinavus galima netekti darbo.I tokias salygas papuoles zmogus itikes bet kokiu melu.Aisku,is baimes susirgs kitomis ligomis galimai.Tokie laikai,tokie metodai dabar paveikti zmones.Trampo isrinkimas prezidentu labai tuos moralinius degradus paveike,kad buvo nuspresta nebedelsti.Stai ir turim plandemija!

  34 1
  Atsakyti
 • J
  Jurijus 2021 lapkričio 25 17:30:21

  Geri zmones eis geryn, blogi zmones eis blogyn.Kas isgyvens, tas gyvens.

  32 0
  Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 lapkričio 25 17:10:57

  Svarbus interviu su arkivyskupu Carlo Maria Vugano 1 dalis odysee. com

  20 0
  Atsakyti
 • o
  observer 2021 lapkričio 25 17:07:24

  vakar cempionu lygos rungtynese eilini karta sveikas educated vaccinated futbolininkas sukniubo susiemes uz sirdeles... adam traore... kodel to niekas neskelbia? ne fasonas juk... :DDD ir tokiu sportininku simtai... kaip ir persileidimu - va jessie j, daininyke educated vaccinated ka tik prarado vaikeli... bet sita paskelbe bbc ir pridejo - ji seniau turejo problemu tad nieko keisto..:DDD

  40 0
  Atsakyti
 • n
  nieko 2021 lapkričio 25 17:01:33

  nuostabaus pati valdzia pasikinkiusi dvarsunis visa informacine erdve uzpilde neapykantos kurstymu varo ir varo ta pati per ta pati koktu klausyti ir skaityti ju ir yra pagrindinis dalykas kad lietuvis su lietuviu pestusi lyg nebutu svarbesniu reikalu kaip aiskintis del skiepo o po to dalinti i draugus ir priesus o jie stovedami sone savo nesvarius darbelius dirbtu ir juoktusi ziuredami kaip vieni PIS pasiais mojuoja o kiti jiems spygas rodo

  40 1
  Atsakyti
 • V
  Vakseriai įpratę badyti,, 2021 lapkričio 25 17:00:32

  Daugiausia matomai ir laisvės partijos gerbėjai, o jų siekis badytis

  37 0
  Atsakyti
  • L
   Laisve laisveti laisvai(su atliuosuotu ziediniu raumeniu) 2021 lapkričio 25 18:01:16

   Iskaitant badytis per uzpakali.

   12 0
   Atsakyti
 • S
  Sizifas 2021 lapkričio 25 16:55:57

  Bet kiek turi būti atsilikęs, kad nesuprastum paprasto fakto, kad simptominis ligonis (antivaxeris) platiną virusą dešimt kartų plačiau nei paskiepytas. Čia Respublika tik vieningai sutaria kad skiepai blogai, nors 3 iš 4 dirbančių paskiepyti.

  0 58
  Atsakyti
  • T
   Tai 2021 lapkričio 25 17:05:47

   kaip besimptomis gali platinti, jeigu jis yra be simptomų, t.y., nei čiaudo, nei kosti, nei snarglį vargina? Čia tiktai šios "pandemijos" išradimas!

   57 0
   Atsakyti
  • B
   Beje, 2021 lapkričio 25 17:09:36

   seniai įrodyta, kad būtent paskiepytieji yra naujų mutacijų gamintojai ir platintojai! Pasidomėkit mokslu!

   62 0
   Atsakyti
  • o
   observer 2021 lapkričio 25 17:11:08

   durneli, paaiskink tada kas vyksta gibraltare.. :DD

   12 2
   Atsakyti
  • p
   patikslinimas Tai 2021 lapkričio 25 17:11:36

   snarglį varvina

   1 0
   Atsakyti
  • R
   Rasa/beje 2021 lapkričio 25 17:13:45

   BŪTENT!

   9 0
   Atsakyti
  • m
   manau 2021 lapkričio 25 17:42:40

   Jeigu jau gali būti besimptomis ligonis, tai gali būti ir jokio žmogaus nenužudęs ir net tokių minčių neturintis žmogžudys :))

   24 0
   Atsakyti
  • S
   Sizifas > manau 2021 lapkričio 25 18:00:44

   Paskaityk apie Mary Mallon, sirgo besimptomų šiltine, ir visus aplinkui užkretinėjo. Buvo uždaryta visam likusiam gyvenimui.

   1 21
   Atsakyti
  • K
   Kis 2021 lapkričio 25 19:37:55

   kiek zmoniu tiek nuomoniu,turi teise netiketi,kad vakcina neveiksminga ji aplamai nieko gero suvarytaneatliak?Kas gali paneigti,kad tik vandenelis,juk viskas uzslaptinta 55 metamsir gamintojas neprisiima atsakomybes,o valdzia neatsako materialiai jeigu zmogu teps slides?Kodel,kodel.Kodel nereikia skiepyti persirgus,pasibaige metai,o man pasirodo israsytas GP guli vaistineje.Po N.Metu darysiu PRG(berods tyrima ir jeigu viskas ok)siusiu visus tolynPyyyyyypt

   4 0
   Atsakyti
 • J
  JHS 2021 lapkričio 25 16:44:10

  Vėl meluoji, Tomkau. Visiškai įrodyta, kad galimybė užsikrėsti ir užkrėsti kitus bent dešimt kartų mažesnė skiepytam. Tikimybę mirti daug greičiau jau seniai matom ligoninėse. Beje, tamstų taip mylimoje Rusijoje už aktyvų antivasinimą patraukė baudžiamon atsakomybėn 37 aktyvistus...Išeina, kad mūsų ,,fašistai" labai švelnūs

  5 65
  Atsakyti
  • O
   O 2021 lapkričio 25 16:50:46

   paskaičiavote, kiek jau mirė ar tapo invalidais būtent dėl šių "skiepų"?

   50 3
   Atsakyti
  • J
   JHS 2021 lapkričio 25 16:53:45

   Nepažįstu nei vieno

   2 35
   Atsakyti
  • o
   observer 2021 lapkričio 25 16:55:01

   pasiziurek i veidrodi ir pamatysi skiepo paveikta invalida... :DDD

   40 1
   Atsakyti
  • n
   nenuslėpsi aistros 2021 lapkričio 25 18:35:54

   Kas ką myli, tas apie tai nuolat ir kalba. Kaip kad tu apie Rusiją ir Putiną

   4 0
   Atsakyti
  • h
   herkus 2021 lapkričio 25 19:27:43

   Is tiesu, Respublika yra antivakseriu pritonas, Tomkus globejas ir maitintojas.. Rusijoj tokius jau pradeda realiai sodinti.. Labai gerbiu rusus uz ju poziuri i pedikus, antivakserius.. Tomkau ruosk sau dziuvesius.. Turetume igalia valdzia, jau seniai sedetum..

   0 16
   Atsakyti
  • t
   to JHS 2021 lapkričio 25 20:59:14

   Tamstos komentarai - tiesiog kvaili.

   3 0
   Atsakyti
  • h
   herkui 2021 lapkričio 25 21:00:59

   Bent jau nerodytum savo kvailumo. Siaubas, koks tu atsilupęs.

   5 0
   Atsakyti
  • S
   Svetlana>JHS 2021 lapkričio 25 22:41:54

   O aš ne vieną...pažinojau :(

   1 0
   Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 lapkričio 25 16:41:10

  Vyriausiasis The British Medical Journal redaktorius Peter Disht apie pasikeitusi vakcinos terminą. odysee. com Jis sako, kad tai nėra skiepai.

  37 0
  Atsakyti
 • O
  Oficialiai skelbiamas padugnių sąrašas - Vyriausybės Sveikatos ekspertų tarybos nariai, VIENBALSIAI pritarę nusikaltimui 2021 lapkričio 25 16:38:26

  Visi šie 14 „sveikatos ekspertų“ VIENBALSIAI PRITARĖ vaikų nuo 5 m. suvakcinavimui: 1. Inga Ruginienė – Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė; 2. Vidmantas Janulevičius – Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas; 3. Andrius Romanovskis – Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas; 4. Ieva Brogienė – Lietuvos skautijos vyr. skautininkė; 5. Paulius Skruibis – VU Psichologijos instituto docentas; 6. Mindaugas Degutis – VU Rinkodaros katedros docentas; 7. Gytis Dudas – Geteborgo biologinės įvairovės centro mokslininkas; 8. Valdas Pečeliūnas – Santaros klinikų direktorius medicinai; 9. Ligita Jančorienė – Santaros klinikų Infekcinių ligų centro vadovė; 10. Mindaugas Stankūnas – LSMU Sveikatos vadybininkas, profesorius; 11. Ramunė Kalėdienė – LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto dekanė; 12. Kęstutis Štaras – Centro poliklinikos direktorius; 13. Marius Strioga – Vėžio instituto vyresn. mokslo darbuotojas; 14. Aurelija Žvirblienė – Biotechnologijos instituto sk. vedėja.

  64 3
  Atsakyti
  • x
   xx 2021 lapkričio 25 16:45:34

   Na stai ir dar karta , - visi tie zmones tai ne kaimo melzejos ar traktoristai. Dar syki matome kaip i moksla ziurima pavadindami juos padugnemis. O tos padugnes mielieji antivakseriai gydo jus diena ir nakti covid lovose. Jeigu nepatinka jie tai eikit pas kaimo veterinorius ar patarimo pas burejas.

   3 64
   Atsakyti
  • ?
   ? 2021 lapkričio 25 16:52:51

   O kam yra tėvai? Va jie už savo vaikus ir atsako, o ne mankurtai ir nuvorišai.

   43 0
   Atsakyti
  • R
   Rasa 2021 lapkričio 25 16:59:46

   OHO

   15 0
   Atsakyti
  • P
   Pastebėjimas 2021 lapkričio 25 17:31:50

   Man tai įdomiausia, kad iš šitų "sveikatos ekspertų", kurių "ekspertinėmis" žiniomis vadovaujasi PIŠ šaika, vos trečdalis yra gydytojai. Atkreiptinas dėmesys, kad sveikatos vadybininkai nėra gydytojai. Ir anei vieno teisininko! Apie žmonių teisių suvaržymus ir medicininius klausimus sprendžia profsąjungų šliundros ir visokie teisti verslo lobistiniai veikėjai. Tai juk daug ką pasako.

   53 1
   Atsakyti
  • b
   bet 2021 lapkričio 25 18:38:27

   Pusė jų net ne gydytojai! Tai kaip jie gali būti sveikatos ekspertų taryboje?

   21 1
   Atsakyti
  • C
   Ceslovas-xx 2021 lapkričio 25 20:03:39

   Kazin jei as tavo vaikui (zinoma jei pasiseke kam nors uztaisyt) nuspresciau sveikata sugadint, kazin kaip mane vadintum dydvyriu ar padugne?

   10 1
   Atsakyti
 • N
  Na 2021 lapkričio 25 16:37:49

  juk esmė ta, kad skiepai brukami per jėgą ir prievartą!

  46 0
  Atsakyti
 • D
  Diagnozė 2021 lapkričio 25 16:36:35

  Kaip įkyrėjo to ,,Ciniško mediko" demagogija. Joks jis ne medikas, tik labai išlavinęs cinizmą. Bjauru.

  34 1
  Atsakyti
  • :
   :) 2021 lapkričio 25 17:09:14

   Jo komentarai tesmuki, kaip samdinio, kad tai geriausia propaganda prieš skiepus.

   8 0
   Atsakyti
 • A
  Atspėkite,iš kur gauna vakcinoms antikūnus 2021 lapkričio 25 16:31:14

  Įgytas imunitetas turi būdingą specifiškumą, t. y. kitų infekcinių ligų sukėlėjams jis yra jautrus. Imunitetas įgyjamas dviem būdais, t. y. persirgus tam tikra infekcine liga arba imunizuojant (vakcinuojant) nuo tos ligos. Kitaip tariant įgytas imunitetas būna natūralus (poinfekcinis) ir dirbtinis (povakcininis). Toks imunitetas yra aktyvus, nes telkiasi organizmo gynybinės jėgos: pasigamina specifinių antikūnų. Įgytas natūralus ar dirbtinis imunitetas būna ne tik aktyvus bet ir pasyvus. Jis susidaro, kai į organizmą patenka jau pasigaminusių antikūnų arba ląstelinių elementų iš kito imunizuoto organizmo. Tokį pasyvų natūralų imunitetą turi naujagimiai. Jis įgyjamas iš motinos embrioniniu periodu (antikūnai į vaisių patenka iš motinos kraujo). Be to, jis gali būti perduotas naujagimiui per motinos pieną. Įgytas pasyvus dirbtinis imunitetas būna tada, kai profilaktikos ar gydymo sumetimais suleidžiama imunizuoto žmogaus ar gyvulio kraujo su jau ten esančiais antikūnais.

  27 0
  Atsakyti
  • Š
   Šaltinis 2021 lapkričio 25 16:33:07

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

   14 0
   Atsakyti
  • .
   ... 2021 lapkričio 25 16:56:15

   ...o tas "gyvulys" tai beždžionė. Užsienio spaudoje jau rašė anksčiau, kokiu būdu įgaunamas imunitetas. Bet mūsiškiai, musėt, neišdrįso parašyti tiesos. Jie drąsūs bet kokiai niekšybei, tik ne tiesai. "Gyvulio" skamba gražiau lietuvio ausiai :)

   22 0
   Atsakyti
 • x
  xx 2021 lapkričio 25 16:13:30

  Na jeigu iseina tokia kalba tai neapykanta yra protinis dvasinis silpnumas. Ir vardan ko, - prisipazindami kad pries moksla, technologijas ir inovacijas nieko daugiau negalime pastatyti apart melo, neapykantos ir mazochizmo. Ir tegyvuoja lietuviu sventas posakis, - suplesiau dvi armonikas nes kaimyno karve padvese.

  2 23
  Atsakyti
  • R
   Rasa 2021 lapkričio 25 16:34:52

   Kada mokslas patenka į parazityno nagus, vykdomas genocidas.

   36 3
   Atsakyti
  • x
   xx>Rasa 2021 lapkričio 25 16:47:11

   Trumpai , - genocidas covid lovose

   13 3
   Atsakyti
 • S
  Su 2021 lapkričio 25 16:06:58

  3 skiepais ir tie serga tai reiskiasi kad marmalas niekinis ir 4 kartus y metus skiepytis tikrai nereikia,nebent tik bandymams

  40 0
  Atsakyti
 • E
  Esmė 2021 lapkričio 25 15:52:27

  Kol mes čia ginčijamės ir koliojamės,tol valdžiažmogiai toliau žudys ir tuos ir anuos.

  51 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠLAIDOS: Per „Juodojo penktadienio“ išpardavimų dieną (lapkričio 26 d.) „Swedbank“ klientai apsipirkdami interneto parduotuvėse šįmet išleido bent 7,6 mln. eurų ir palyginus su praėjusių metų „Juoduoju penktadieniu“, interneto parduotuvėse išleista suma išaugo 19 proc., o lyginant su analogiška 2019-ųjų diena – užfiksuotos 2 kartus padidėjusios išlaidos.
 • PLĖTRA: Antradienio rytą prasidės Lietuvos žemės ūkio rūmų tarybos posėdis, kuriame bus aptariamas visam kaimui ir žemės ūkiui svarbus klausimas – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginis planas.
 • POLITIKA: Vertinant Lietuvos politiką Kinijos ir Taivano atžvilgiu, dabartinę Lietuvos poziciją palaikė 34% apklaustųjų, nepalaikė – 41%, o dar 26% neturėjo nuomonės.
 • ELEKTRA: Praėjusią savaitę elektros kaina Lietuvoje didėjo 21 proc. ir siekė 157,25 Eur/MWh.
 • UŽSIENIEČIAI: 72 procentais padaugėjo mūsų šalyje darbo ieškančių užsieniečių, kurie nėra Europos Sąjungos narės arba Europos laisvosios prekybos asociacijos narės piliečiai.
 • PADIDĖJO: „Carlsberg“ grupei priklausančios didžiausios šalies alaus gamybos bendrovės „Švyturys–Utenos alus“ pardavimo pajamos per šių metų devynis mėnesius, palyginti su 2020-ųjų sausiu-rugsėju, padidėjo 6% iki 150,4 mln. Eur.
 • PAJAMOS: Vilniaus šilumo tinklų pajamos augo 18 proc. ir siekė 86,7 mln. eurų.
 • ĮRANKIS: Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkai kartu su Lietuvos žmogaus teisių centru, Europos žmogaus teisių fondu ir Tautinių mažumų departamentu kuria įrankį, kuris padės automatizuotai identifikuoti ir pašalinti neapykantos kalbos atvejus, pavyzdžiui, naujienų portalų komentarų skiltyse.
 • INFLIACIJA: Metinė infliacija lapkritį Lietuvoje, palyginti su atitinkamu praėjusių metų mėnesiu, pakilo iki 9,3%.
 • AKCIJA: Vokietijos policija šeštadienį nutraukė nesankcionuotą skiepijimo akciją Liubeko oro uoste, į kurią buvo susirinkę daug žmonių.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar nesiskiepijantys nuo COVID-19 gydomi taip pat, kaip paskiepyti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Lietuvoje bus įvestas privalomasis skiepijimas kaip Austrijoje, kokie bus Jūsų veiksmai?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +3 C

-7 +1 C

 

-2 +5 C

-6 +1 C

-4 +2 C

 

-1 +2 C

0-9 m/s

0-6 m/s

 

0-8 m/s