respublika.lt

Laiškas Lietuvos jaunimui - straipsnio komentarai:

 • Domas 2020 balandžio mėn. 11 d. 12:17:56

  jei Vokietijoje pora metų valei tualetą arba vokiečiui keitei už solidžią sumą pampersus, tai tikrai toks "specialistas" neturėtų pretenduoti į aukštus postus. Nebent vakarų garbintojai na ir dar tėvynės mylėtojai galėtų ką nors pasiūlyti

 • Jonas 2020 balandžio mėn. 11 d. 01:39:01

  valstieciai pakankamai protingai dirba....Ir jeigu jiems leistu ir netrukdytų,-jie atstatytų Lietuvos ekonomika,Bet ar jiems leidzia dirbti tos dvi partijos (Koncerv ,ir libera)paziurekit seimo posedzius ir pamatysit.Kaip šitaip nekultūringai gali elgtis / Kas juos išrinko,tikrai labai gailisi

 • Jo 2020 balandžio mėn. 11 d. 01:30:49

  Ka čia kalbat nesamones ir siūlot eit i valdanciuosius....Paziūrėkit ,kaip koncervatoriai puola ,kaip vanagai . Kasdien trukdo dirbt Seimui ,kelia destrukcija ir vistiek yra spaudos ir visos "aukštuomenes'palaikomi...Pasakykit,tai kas stovi uz jų nugarų,kad jie drąsiai nebaudziami, nedrausminami ,naglai taip gali elgtis? Kas jie yra?Ir kieno užduotis atlieka?Juk žmonės gali vienąkart nebeapsikęst! Ir kas tada?

 • čiukčia 2020 balandžio mėn. 10 d. 22:15:28

  Lietuvos 'jaunimas" parodė ką moka, kai nevilties apimti žmonės paskebė bado streiką prie Daukantynės, Tai tas jaunimėlis apsitempes "kalgotkes" paskebė šalia badautojų valgymo čempionatą. Tai toks tas jaunimas su Tapinu priešaky, taip nuvaldys Lietuvą, kad maža nepasirodys

 • Prašyčiau atkreipti dėmesį 2020 balandžio mėn. 10 d. 21:32:34

  į Nacionalinį susivienijimą - čia rasite valstybei ir Tautai pasirengusio dirbti jaunimo ir puikia išsilavinusių Lietuvos piliečių. Sąjūdžio tikslai privalo būti įgyvendinti!

 • jaunimui 2020 balandžio mėn. 10 d. 13:46:13

  Kiek verti - tiek turi. Pakrauta valstybės paskolų virš 17 milijardų ir nemažinant papildomai šie valdžioje dar praskolija n milijardų. Kad jaunimui būt linksmiau vargt, vėliavėlėm mosikuot.

 • Laiskas 'jaunimui' 2020 balandžio mėn. 10 d. 10:58:31

  is Ziegzdiu .

 • 'dedule' 2020 balandžio mėn. 10 d. 10:56:15

  eikit ,darykit ,ta ka mano hebra dare ir daro jau 30 metu nebaudziami ,sekit mano anuko pavyzdziu ir jo zmoneles,gyvenkit valstybes ir Tautos saskaita,palikdami joms tik pvm ir akciza ir bukit laimingi ju saskaita ..... !

 • na aip tuoj ir vardą... 2020 balandžio mėn. 10 d. 10:08:27

  eina na...kum, su "nepriklausomos" valstybės "vėliava" per perėją žygiuoja? Navatna.

 • Patikslinimas 2020 balandžio mėn. 09 d. 17:19:02

  Kieko tas “musu mylimas” jaunime?? Gal nereikia visu vardu.. bet tik savo asmenisku, jaunimo tarpe pilna degradu, atmatu, etc. kiek kalejme sedi.

 • Pirmiausia 2020 balandžio mėn. 09 d. 17:07:35

  Prieš ragindama savo jaunimėlį veržtis į ministerijas užimt postus,SNIEŽKA turėtų pirmiausia pamokint juos kultūros ir elgesio normų. Ką reiškia tas Lietuvos vėliavos tąsymas gatvėmis lyg paklodę arba net susivyniojimas į ją, lyg į skudurą? Originalu? Tokie, patekę į ministeriją, originaliai vėliavą patiestų prie durų kojom nusivalyt.

 • Apsaugok Aukščiausias nuo isterikių pensininkių 2020 balandžio mėn. 09 d. 16:51:47

  Ir nuo rusiškai besikeikiančio jaunimo, kuris turėtų mus "gelbėti"!

 • pagalvojau 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:53:25

  Kad čia kažkoks pagalbos šauksmas psichologinio pobūdžio gydyklos pacientės. Labai jau naviai nuskambėjo, švelniai tariant. Tikrai panašu į kliedesius.

 • Manau, 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:46:53

  Tai Sniežinkai laabaai norėtųsi, kad jos jaunimėlis, ypač stiprias pozicijas užimtų švietime ir jaunų ugdyme. Seksizmas sužydėtų nuo darželio privalomai. Jei tos bobos jaunimėlis turėtų kažkiek sveiko proto kažką dirbt, o ne tik pajuokai įsivyniot ar tąsyt neaiškiu tikslu tautinę vėliavą, gal ir būtų verti dėmesio. Kad tapt miništrais, turi pirma parodyt, ką jie suspėjo nuveikt gero ir reikšmingo Lietuvai. Didelis nuopelnas, kad nekūrė nieko gero čia, o valkatavo užsieniuose?TIKRAI PASIKAUSTĘ MINISTRAI BŪTŲ.

 • Kas per fantazijos? 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:43:13

  Atsipeikėkit! Jevrosojūzui buvo reikalingi pigūs juodadarbiai.Juokingiausia,kai ten išvažiavę lietuviai pradeda girtis,kaip ten puiku,kaip gerai įsikūrė,kiek daug uždirba.KK2 ne kartą tokius klounus rodė.Kaimynės sūnus,baigęs GTU ir negavęs čia darbo,išvažiavo į Norvegiją.Grįžęs atostogų,vis gyrėsi,kad dirba gamykloje,daug uždirba,nuomojasi puikų butą.Uždirba tiek,kad po 3 m.Lietuvoj galės gerą butą nusipirkti.Tik jaunesnysis broliukas prasiplepėjo,kad brolis labai vargsta,dirba žuvies apdirbimo įmonėje po 12 val.Atlyginimas geras,bet viskas taip brangu,kad jo nelieka.Gyvena su kitais imigrantais kažkokiame labai šaltame barake.Viskas pasitvirtino - pagyrūnas šiemet grįžo be jokių santaupų,per 4 m.pamiršęs tai,ką išmoko GTU.Gauna bedarbio pašalpą...TSRS laikais dirbę prestižinius darbus gamyklose,institutuose,universitetuose,dabar Vakarų Europoje,padėję diplomus,pamiršę mokslinius vardus,plauna indus,valo tualetus,šluoja gatves ar šluosto pakvaišusių senių užpakalius.

 • geri norai, bet... 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:15:51

  Straipsnis - tai emocijomis grįstos sapalionės. Reik žinoti kokiame korumpuotame lizde gyvename. Ir kad tokie pasiūlymai liks neįgyvendinti. Niekas jokio jaunimo prie jokių rimtesnių užduočių neprileis. Visur yra "savi" ir patikrinti, kurie bus patikimi ir kontroliuojami. Vyksta lietuvių tautos genocidas, ir jau nemanau kad jį sustabdys kas nors. Arba bus išviešinti kgb agentai ir bus imamasi permainų, arba jie nuvarys lietuvių tautą į kapus. Jau laiko liko nedaug.

 • pepė Išmintingoji 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:13:18

  KOl tas jaunimėlis "pribręs",///gali būti p e r v ė l u .Su tokiu neatsakingu Seimu ...košmaras ,tai tikrų debilų šutvė .Sėdi tie pirdžiai ir ėda SAVO PERSONALINĖJE valgykloje .Priėdę nesąmones krečia .Kaip tokį išsigimusį seimą nukenksminti:Jaunime ,...bet kur tau ..sena partinė pluta per stora .Neleis jiems l a i m ė t i .O mūsų liaudis yra "be kiaušių"

 • Vytautas 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:04:44

  Kieno pseudonimas Sniegina? Kiek iniciatyvos, kiek ideju! Pora is ju, nes sito skelbimo autore daugiau raso pasiulymu is savo galaktikos, pvz.: “Pilietis, gaudamas iš valstybės bazinę išmoką, pradės labiau vertinti savo Tėvynę. Tai - grįžtamasis ryšys iš valstybės, kuriai moki mokesčius. Užsienio investuotojai, kuriems mūsų jaunimas dirba po 12 val. kiaurą parą ir kuriems jie drįsta mokėti minimumą, privalės mokėti ir lietuviams didesnius atlyginimus. Nebeskaudės širdy, žvelgiant į paauglius su išaugtinėmis kelnėmis, nes žinosiu, kad jie gauna išmoką, tik galbūt panaudoja ją kitais tikslais.“ ir dar viena simptomatine: “ Sodinti jauną žmogų į mūsų kalėjimą, mano nuomone, tolygu naikinti jame žmogiškumą ir didinti žvėriškumą. Todėl, jeigu jaunas žmogus kartą nusikalto "iš kvailumo" ir nėra pavojingas visuomenei, siūlau bausti ne kalėjimu, bet didžiule pinigine bauda su priverstiniu įdarbinimu. O kad įgautų daugiau atsakomybės ir proto, padės darbas po 12 val.” RESPUBLIKA jus ka?!

 • Jaunimas 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:28:17

  dabar sms vargiai teperskaito,o jus - paklodes rasote... Sekmes tikintis,kad kas skaitys!

 • Uvažajemaja 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:00:01

  Jūsų šauksmas čia konserviniam jaunimui, o kaip žinia konservinei gaujai ateina pipec.

 • Selis 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:39:28

  apie kokius grįžtančius ir galinčius dirbti ministerijose jūs kalbat apie tuos budulius kurie buvo parodyti kelte - apspjaudė visą Lietuva , ar turima omeny mūsų keliautojus kurie taip gražiai elgėsi prie Vokietijos - Lenkijos sienos , ar tuos kurie sužinoje kad reikės pabūti karantine šaukė ar duos vyno ,ar turite omenyje tuos verslininkus nors, jie jau ne jaunimas, šventė " Atostogu parke"- kiek užsikrėtusių? Visems giditojams garbė , bet ir jų tarpe atsirado budulių kurie grįžę iš užsienio puolė pinigėlių užkalt - Švenčionių , Ukmergės , Klaipėdos o kiek mes dar nežinom o ,,gerbiamas" etikėto žinovas lideka ką išdarinėjo , o gal jūs negirdėjot , prasmirdusius koncervus - tai jus tas padugnes kviečiate ateiti dirbt Lietuvos labui ir gerovei.

 • Liberalus komunistas 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:35:52

  Netikėti globalistų peršamam globalaus komunizmo kūrimui nes jau buvo kuriama Rusijoje visokių iškrypimų reklamai besaikiam savanaudiškumui ir vartojimui

 • Gerbiama 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:04:54

  pJanina,pritariu,laukiam jaunimo griztant,taciau ministrais ir ponais nedirbs is karto,kaip nedirba ir uzsienyje,tegu kuria savo sali patys,nereikalaudami is cia likusiu nei algos virs 1500 nei grynos demokratijos.Tegu patys ziuri savo tevus,senelius,nepalieka ju valstybei ircia dirbanciu atsakomybei,tegu moka mokescius, tegu buna tikri lietuviai,ne tik cepelinu valgytojai.Nepykit uz tuos konkrecius norus,daug kas to nori cia.

 • Be reikalo 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:54:33

  jausminates.Nemanau,kad kazkas pakeis savo elgesi.Tie,kas atsakingi,palaiko nors kazkoki rysi su tevais ,seneliai,tie supras.o kiti... Sakoma ,kad per auksti lukesciai,dideli nusivylimai.O,jei kalbet apie esme,Lietuvai jauni ,subrende ir pagyvene zmones reikalingi,visi,bet jaunimas turejo galimybe kurti Lietuva,bet nusprende kurti gerbuvio valstybes kitur,toks ju sprendimas,lieka telefoninis ar" skaipinis" rysys.Tokia realybe.

 • Šventas naivumas 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:54:03

  autorė nesupranta, kad grįžo viso labo tik keletas tūkstantėlių, kurie užsienio šalyse nebuvo įsitvirtinę arba uždarbiavo sezoniškai, kas keli mėnesiai grįždami į Lietuvą. Tie, kurie seniai gyvena ir dirba svečiose šalyse, o ypač aukštos kvalifikacijos specialistai, net nesiruošia grįžti pandemijos metu. Pirmiausia todėl, kad dalis jų jau galutinai įsitvirtinę kitose valstybėse ir turi namus ir šeimas ten, o ne čia. Iš mano giminės negrįžo niekas. Atvirkščiai, vienam teko skubiai išvykti karantino pradžioje išnaudojant paskutinę galimybę.

 • janina 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:48:51

  Gerbiamas jaunime,grįžkite bet jūs nedirbsite ministerijose ir bet kokiose aukštesnėse pareigose nes ten vietos jau aptūptos partijos draugelių ir artimųjų giminių?Grįžkite kad kiekviena dieną jūs matytumėte savo senus tėvus ,senelius ir močiutes ir suvoktumėte jog ir jūsų laukia toks pat likimas.Bet jei tikrai norite grįžt ir ką nors keist tai parsiveškite gerų išmirkytų rykščių kad užduotumėt per užpakalį tiems kas varo tik propagandą bet nieko nekeičia.

 • pensininkas 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:46:10

  konservu valdymo pasekmes

 • Autorei 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:34:29

  Net nusijuokiau perskaičiusi šį kreipimasi į kosmopolitus. Juk jie kaip zombiai nieko nemąstantys, jie tapo tokiais dėl Europos sienų arba pagal juos "ROJAUS" sienų atsivėrimo. Jiems Lietuva "mužikų" kraštas į kurį neverta įleisti šaknis ir auginti atžalas. Jiems reikia čia ir dabar, bet ne po 30 metų. Tie 30 metų jau praėjo, bet šviesos tunelio gale nematyti jau visam pasauliui, bet labiausiai Lietuvai, kur gyventojai skaičiuojami ant visų pirštų kiek jų turime. O ypač dabar po šio užkrato, kur jūsų garbinamas jaunimas ir padovanojo savo artimiesiems, užkrėtė gydytojus parlėkę ir neprisipažinę, kad gal turi virusą. Tokioj mažytėje Lietuvoje susirgo daug gydytojų tik per jūsų garbinamą jaunimą. O aš juos niekinu, bet gerbiu tuos, kurie nepaliko savo krašto, bet kiek gali padeda jai. O dabar šaukštai popietų ponia. Man artimieji ir giminės jaunimas visi dirba Lietuvai. Kiek uždirba tiek, bet limuzinų neperka ir turi tik kaip būtinybę...

 • XXXL 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:33:54

  Rimtos žiemos nebuvo, nesusiformavo ir pavojingi varvekliai, bet yra tokių, kurie įsigudrino nukentėti nuo jų. Kažkokių lozungų ir didvyriško patoso kratinys apie nieką. Akivaizdu, kad karantino sąlygos psichologiškai ne visiems yra pakeliamos...

 • su šventėmis 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:33:32

  Miela autore, mūsų ši valdžia, ačiū Dievui, dar pakankamai neblogai valdo šią grėsmingą situaciją...Apie tai, ką Jūs kalbate, užuomazgos jau yra.Tai------NS. Bet kiek žmonių tai supranta? O jaunimas -dar mažiau...Ir virš visko------išmintis tik Dieve. Priklausys, ar Lietuva išliks katalikiškas kraštas, ar paseks ES pavyzdžiu ir atsižadės...JEIGU DIEVAS NESTATO MIESTO----------VELTUI VARGSTA STATYTOJAI. Su artėjančiomis šv.Velykomis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATŠAUKIA: Niujorko „Metropolitan Opera“ dėl koronaviruso krizės visus pasirodymus atšaukia iki metų pabaigos.
 • NENUSTATYTA: Estijoje per praėjusią parą nenustatyta naujų koronaviruso infekcijos (COVID–19) atvejų, išanalizavus 1 026 testų rezultatus, praneša Sveikatos taryba.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1116 PLN - 4.4278
RUB - 77.4378 CHF - 1.0686
GBP - 0.8967 NOK - 10.7890

Nuorodos