respublika.lt

Kodėl Lietuvoje pralaimi tautinė idėja? - straipsnio komentarai:

 • pastebėjimas 2019 rugpjūčio mėn. 10 d. 23:43:56

  Jeigu kiekvienas LT pilietis sąžiningai pažvelgtų į savo vidų, tai pamatytų, kad ne daug kas išsaugojo lietuvybę,patriotiškumą tuo pačiu ir sąžinę ...,tai vyko padedant okupantams ir mankurtiškoms valdžioms partgaujų pavidale ...

 • Lietuvis 2019 rugpjūčio mėn. 09 d. 15:55:59

  Lietuvis padlaizunas ir bailys buvo ir bus va zydai liepe vtros lenta nuimti ir nuime na atejo burelis parekavo ir viskas baigesi ir liko kietuviukai apspiaudyti nusivale ir tyli 0. 1. Zydai laimi pries gojus

 • Martynas Savulionis 2019 liepos mėn. 13 d. 06:00:59

  Nu bet ir prišnekėta daug! Kokia dar tautinė idėja, kai į lietuvius valosi kojas vakarai, prie kurių lietuviai kaip morčinė katė bando trintis. Esam durniaus, vargetos, elgetos vietoj vakarų atžvilgiu. Reikėjo draugauti su Rytais.

 • Laizytoju salis 2019 liepos mėn. 04 d. 14:32:21

  Atejus okupantui savu saudie suodino triemie okupantui keusius laizie isejus okupantui gamyklos fabrikus isvogie zemies uki sunaikino gamiklas zydams dovanojo gyvenaiteisinti vagis zemies parsiskraidie savus islaptino75 metams kol visi nusprogs isverte kaili pardave laisve labai GERAI gyvena ir laizyti turi kam nors didelie tautos dalis gyvena zemiau skurdo ribos dabar visa viltis tremtinio sunus isauklietas lietuviska dvasios tievas motina laizytojai ne buvotai paskutinie tautos viltis Prosenelis.

 • ko gero 2019 liepos mėn. 04 d. 10:22:28

  Tiksliausias pirmasis komentaras - ,,Pagarba Jums".

 • o ko 2019 liepos mėn. 04 d. 09:25:02

  o ko tikėtis iš chalujų? Juk skaniausias tai pono bizūnas? Ypač jei tas ponas iš užsienio.

 • > resman 2019 liepos mėn. 03 d. 16:35:31

  "kažkokios " yra ne valstybės tautinės , o primetamos "internacionalizmo" ,"multikultūralizmo" , "globalizmo" idėjos . Bėda tame ,kad visi piliečiai ir visuomet nori "tik " gerai ir sočiai gyventi ,bet be oraus gyvenimo savo namuose,savo gimtinėje tai yra utopija. Deja ,bet visur pasaulyje ( ar tai būtų Rusija ,Lenkija,...etc.....kitataučiai nėra traktuojami lygiaverčiais vietiniams gyventojams (suprantama to nesakant tiesiai "į akis" - juk dabar madoj "politinis korektiškumas"). Tai ypač pajusta Lietuvoje esant rusų , lenkų , vokiečių okupacijoms ,kai su lietuviais jų pačių žemėje, net su pasiturinčiais lietuviais nieks gerai nesielgė.Taigi , po dangum tikrovėj nieks nesikeičia .Išvada: Lietuvai sugražinti tautiškumo politiką visais lygiais yra pagrindinis ,strateginis išgyvenimo klausimas. Plius : Rudžio "komentaras " - pats ,pats tiksliausias ir informatyviausias iš kada nors girdėtų. Didelis ačiū.

 • Todėl 2019 liepos mėn. 02 d. 20:13:22

  Konservai ir libderastai Lietuvos niekšai.

 • resman 2019 liepos mėn. 02 d. 15:51:55

  lt pilieciai nori sociai gyventi o ne kazkokiu tautiniu utopiniu ideju vaikytis...

 • gal kam padės atsibusti? 2019 liepos mėn. 01 d. 16:51:09

  Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui: www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021

 • Iseivis 2019 liepos mėn. 01 d. 16:06:10

  Paprasta matematika: ketvirtis Lietuvos jaunimo emigravo. Dauguma tautinio judejimo vadu sia problema siulo (siule) spresti isbraukiant isvykusius is Lietuvos pilieciu sarasu... ragino referendume pasisakyti PRIES galimybe isvykusiems islaikyti Lietuvos pilietybe. Sveiko proto zmogui sunku suprasti, kodel save Lietuvos patriotais besiskelbiantys Lietuvos gelbetojai, tuo paciu atodusiu neturi problemu naikinant lietuviakalbius LIetuvos piliecius???? Man atrodo, kol tautininkai neisspres sios sizofreniskos idejos savo galboje, tol kalbos apie rupinimasi lietuviskosios Lietuvos likimu bus ir liks tik kalbomis. Dar karta, su realybe reikia skaitytis: trecdalis jaunimo emigravo.... 70% Lietuvos zmoniu pasisako uz galimybe jiems islaikyti Lietuvos pilietybe.... "Patriotu" plepsinciu, kad jie rupinasi lietuviskosios Lietuvos likimu, naikinant isvykusius lietuvius....dauguma zmoniu nesupras. Ju siekiai nelabai skiriasi nuo visu buvusiu ir esanciu Lietuvos uzgrobeju -- sunaikinti lietu

 • ninman 2019 liepos mėn. 01 d. 15:12:02

  ale siais laikais lietuviai tylesni uz vandeni,zemesni uz zole...

 • tiek 2019 liepos mėn. 01 d. 10:29:05

  nuskurdintos Lietuvos mentalitetą galutinai suformavo kelių kvailių per nupirktus politiks primesta skurdo aplinka. Tie keli procentai gerai pasiplėšusių nieko nebelemia ir negali lemti sprendžiant Lietuvos valstybės likimą .Nes Lietuva yra ne jie ,o akivaizdžiai skurstanti lietuvių dauguma.Lietuva akivaizdžiai degradavo , senai oficialiai pradėti garbinti baudžiavos laikų "paminklai" (dvarai), iš paskutiniųjų stengtasi sukurti kažkokį išskirtinį privilegijuotųjų luomą Apie pasekmes Lietuvai - visai nepaglvota. Todėl tokią tvarką būtina keist.

 • kis 2019 liepos mėn. 01 d. 10:18:14

  noreciau paporinti Juozaiciui,kodel nera TS tautiskumo?Atsakymas labai paprastas ir prastas,todel kad V.Landzbergis ne tik pasisavino Sajudi,o ir partija,manau zinote?O kas tas landzbergis ,tai zmogelis tulzingas ir ambicingas kuriuo saknis nuo Jablonskytes,o kas toji Jablonskyte ,tai zydu kilmes Jablonskio.Kur tu matei,kad zydas myletu lietuvi,kokie karai vyksta ne Vokietijoje leiskite pastebeti,o Lietuvoje.Man asmeniskai visi taskai sudeti ant "i"

 • deja deja 2019 liepos mėn. 01 d. 08:56:06

  ponas Juozaiti ir pats netiki, kad iš faršo pasiseks vėl atstatyti mėsą ir įpūsti jai gyvybę. Absoliučiai nuzombti žmonės temato eurą ir riebią pono rurą, kurią ir linkę laižyti, kad gauti tą išsvajotą eurą. Tiesa - dar "rusai puola".

 • Nu jo 2019 liepos mėn. 01 d. 08:55:41

  Musu protai supuvo Sibire. Liudna, bet reikia tai pripazinti. Like vidutinybes ir atmatos. Atmatu prisidaugino geometrine progresija, vidutinybes pagimde kitas vidutinybes.... Mokykla protu neisugde, nes mokytojai patys arba vidutinybes, arba atmatos. Labai sunku iziebti nora paciam tobulet, ugdytis. O jei tai ir pavyksta, visuomet atsiras vidutinybes ir atmatos, kurios neleis tiems protams skleistis... uzburtas ratas...

 • Na, kai 30 m. 2019 birželio mėn. 30 d. 23:34:54

  ne tik iš išorės „strateginės” kaimynės mums aiškina, kokie mes menkaverčiai šios žemės augalėliai, tai vaikų jauni stuburai ir neatlaiko, jie pradeda patys savęs gėdytis. Nes juos moko mokytojai, nė patys nemokantys atskirti nevykusius LT politikus ir valdininkiją nuo Lietuvos; patys menkinantys savo šalies istoriją, kalbą ir kultūrinį paveldą. Maža to - feiknjūsus apie savo tautą ir jos vertybes netgi aukštųjų dėstytojos /-jai studentams skleidžia. Net LITUANISTĖ, o juk ir istorikų tokių esama! Kai užaugo tokia jaunoji „inteligentija”, labiau svetimų, nei savų klausanti, tai Kremliui nėra ko stengtis ar ginkluotei išlaidauti - patys savo liežuviais ir mišraine galvose sugriausime viską, ką vertingiausio turime, kas sudaro pasaulinio lygio vertybes. Bet, kad tai suprastų, reikia ne (?pirkto) diplomo, o realaus, gilaus išsilavinimo bei išminties!

 • cha cha cha ...to "to: kaunietė 2019 birželio mėn. 30 d. 21:40:16" 2019 birželio mėn. 30 d. 23:03:17

  Ja,kaip šeimininkas tempė po pažasčia nupenėtą žąsiną patiekti Kalėdų stalui,tas irgi meldėsi "savo dievui ir maitintojui " tam pačiam šeimininkui ir mislijo,kad dabar jį pašers skaniais grūdais ir paguldys ant pūkinės antklodės cha cha nausėda - tikras lietuvis cha cha cha: sekmadienio anekdotas

 • už ką 2019 birželio mėn. 30 d. 23:00:05

  Už ką mus D baudžia, skandina danų kiaulių srutuose?

 • D_L 2019 birželio mėn. 30 d. 22:34:07

  kaip gali buti tautine ideja, jei tautos genai papuve... biski su geresniais genais jau toli.

 • to: kaunietė 2019 birželio mėn. 30 d. 21:40:16

  aš taip pat kaunietis. Koks baltiškas tikėjimas populiarus Kaune? Smetonos laikais žmonės savanoriškai pirko ženkliukus Prisikėlimo bažnyčiai pastatyti. VYtauto bažnyčia prie Nemuno? Viskas susiję su katalikybe. Problema kiek kitokia- nemažai homikų ar vaikučių mylėtojų užėmė kunigų vietas prie altoriaus. Juos reikia išryškinti ir šalinti, kad neskelbtų LGTB idėjų. Kaunas- ne tik krepšinio širdis, bet ir katalikybės. Naujas mesijus Juozaitis manęs irgi neįtikina - ketvirtis amžiaus toliau nuo Lietuvos, gana sotus gyvenimas po valdančiųjų sparnais. Tikiuosi arba noriu tikėti, kad G.Nausėda bus TIKRAS LIETUVIS, TAUTIETIS, kuriam LIETUVA YRA LIETUVOJE.

 • lietuvei 2019 birželio mėn. 30 d. 20:45:53

  Pasitikėjimą kelia Juozaitis-jis lietuvninkas ir nuoseklus.Kitas,Tamstos minėtas,galimai blaškosi tarp globalios bendruomenės ir lietuvybės galimai atiduodamas prioritetą globaliai.Tai byloja galimai keistokai ir kartais sunkiai suprantamas elgesys.

 • Lietuvėlei jau galas-kodėl bijote apie tai net prasižioti? 2019 birželio mėn. 30 d. 19:28:16

  Kodėl nepasakyti tiesiai šviesiai-tai yra kuo tikriausias pasaulį valdančios žydijos suplanuotas RASINIS lietuvių tautos ir visų dar likusių baltųjų europiečių genocidas, masiškai kolonizuojant dar išlikusias baltujų šalis juodasnukių beždžionžmogių ordomis ir prievarta sumaišant vietinių gyventojų likučius su negrų ir afganų kolonistais? Jau visai netrukus išlikę baltieji europiečiai bus suvaryti į rezervatus ir baigs lygiai taip pat,kaip kadaise indėnai-buvusias baltujų žemes masiškai kolonizavę juodašikniai savo pramogai lankys dar išlikusių baltujų saleles,kaip mes dabar zoologijos sodus. Arba dar smagiau-įkiš tokį nelaimėlį į narvą ir vežios savo kolonizuotų miestų gatvėmis,rodydami už pinigus... Vaikų atiminėjimas ir šeimų likvidavimas-jau paskutinė šio kruopščiai parengto genocido stadija,visiškai užkertant kelią demografiniam tautos atsikūrimui-ar bus prasmė kurti šeimą,iš anksto žinant,kad tavo vaikus gali pagrobti amžiams kaip daiktus dėl menkiausio pirstelėjimo? Ar kas nors apskritai susimąstėte, KOKIU TIKSLU vykdomas šis masinis baltosios rasės žmonių genocidas?

 • Lietuvė 2019 birželio mėn. 30 d. 19:27:34

  Vienytojas Juozaitis manęs visai neįkvepia. Daug metų nerūpėjo politika, o staiga parūpo. Man panašus modelis kaip su tais senais namais Vilniuje, kol laukiama kad apgrius ar apdegs, o tada pigiai privatizuojama. Radžvilas visus tuos metus ugdė patriotinį jaunimą, kuris dabar leidžia nemirti vilčiai dėl Lietuvos ateities.

 • kaunietė 2019 birželio mėn. 30 d. 17:27:21

  Dar norėčiau atsakyti vienam komentatoriui - Gediminui. Katalikų bažnyčia niekada nebus Tautos vienytoja. Ji gali suvienyti tik tam tikrą dalį tikinčiųjų lietuvių, bet reikia neužmiršti, kad yra ir kita dalis Tautos, kuri savo širdyje išlaikiusi senąjį baltiškąjį tikėjimą. Ir kol to Bažnyčia nesupras, arba nenorės suprasti, tol ji negebės vienyti Tautos. Skaldytojišką Bažnyčios veidą pamatėme priešinantis dėl Romuvos religinės bendrijos oficialaus įteisinimo. Aukštiems bažnyčios tarnams rašinėti laiškus seimo nariams yra labai žema ir tokie veiksmai prie jokio vienijimosi neveda.

 • ftb 2019 birželio mėn. 30 d. 17:21:35

  Ukrainoje na zis tai tesudaro vos kelis procentus, bet ir to užteko padaryti perversmą maidane, sukelti chaosą ir ekonominę, politinę susirutę.

 • Vienybė Lietuvoje sunkiai įsivaizduojama 2019 birželio mėn. 30 d. 17:17:15

  Lietuvoje pasiekti vienybę, bent kažkokį susikalbėjimą yra sunku, gal net neįmanoma. Ir štai dėl ko: kol bus gyvas V. Landsbergis, tol vyks totalus Tautos kiršinimas visais įmanomais būdais(prisiminkime Signatarų namų balkonėlį ir jo išvemtą frazę "referendūūūmas")Pataruoju metu atsirado kitas asmuo, V. L tradicijos tęsėjas - V. Radžvilas, kuris ieško priešų tarp savų. Ir dar trečia problema - pati didžiausia, kuri seniai egzistuoja, bet išryškėjo pastarosiomis dienomis Seime priimant Romuviečiams nepalankų sprendimą - katalikų bažnyčia, jos aukšti vadovai bei katalikiškas tikėjimas. Katalikybėje gaji nuostata - kas ne su mumis, tie yra priešai

 • Jūs, nacionalistai, 2019 birželio mėn. 30 d. 16:22:23

  Neturite ne tik fantazijos, muzikinės klausos, bet ir jumoro jausmo !

 • Macas 2019 birželio mėn. 30 d. 15:33:50

  Taip ką mes nacionalistai kalbėjome prieš 20 metų viskas pildosi ką mes sakėme naikinama Europa bet glusas žmogėnas nesupranta nes jis jau vergas yra bet tikiuosi kad žmonės atsibus kaip Europoje pradeda žmonės suprasti ką nori iš Europos padaryti kumpanosiai

 • Visks 2019 birželio mėn. 30 d. 14:38:15

  Nebeliko nei vienos ptrijotines parfijos tarnaudami uzjurio globalistam einam i susinaikinima

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos