respublika.lt

Kodėl Lietuvai tampa nereikalingi savo sritis išmanantys specialistai - straipsnio komentarai:

 • G
  Gal 2021 vasario 09 21:53:30

  viską pradėkime nuo rinkimų (ir/ar dalyvavimų konkursuose į vadovus)? Dalyvauja ne partijos, o ASMENYS (su tikru aukštuoju išsilavinimu ir bent 5 m. darbo patirtim pagal specialybę), nelakstantys po partijas ir pan.? Partijos tegu išsilaiko iš nario mokesčių... Nors tai valdančiajai klikai tikrai nepatiks (o tai jau ir būtų ženklas, kad judam iš dabartinio š...).

  12 0
  Atsakyti
 • T
  Tokia aritnetika 2021 vasario 09 20:51:17

  Jeigu daugiau neišmanančių negu išmanančių tada pirmieji ir nugali

  5 0
  Atsakyti
 • S
  Sausa šaka 2021 vasario 09 16:51:42

  Žiūrėk į šaknį. Valstybėlė skolose, ES skirti milijardai - chebros pasidalinti. Aferos - tarsi pamirštamos, tarsi jų nebuvo, Profsąjungos - nieko vertos. Parodykit man kitos šalies veikėją, kurio lietuviškasis analogas galėtų šį ekonominį lavoną atgaivinti. Ar ilgai įmanoma normaliai gyventi karo kurstymo sąlygomis?

  13 0
  Atsakyti
 • S
  SMALSUS 2021 vasario 09 14:39:05

  Klumbys verkia dėl Sniečkaus atominės ,kuri gamino elektrą ir kurią pardavinėjom Baltarusijai po 4 centus lietuviškus už kilovatvalandę pigiau nei savikaina.Kubilas siūlė mažesnę ir saugesnę ,bet kai atsisakėm ,baltarusai pastatė savo prie sienos. Sniečkiaus elektrinė buvo tokia saugi ,kad net švedai sukišę milijonus į saugumą ,norėjo kad ji būtu uždaryta.

  0 7
  Atsakyti
 • a
  atspėkite iš trijų kartų 2021 vasario 09 14:32:55

  kuriam iš šitų profesionalų Latvijos ministras pirmininkas siūlė užsidėti ir vaikščioti su UŠANKE

  1 6
  Atsakyti
 • S
  Svenskakraftnat 2021 vasario 09 11:30:50

  mūsų gudručiai tiesė kabelį į Švediją tikėdamiesi gaut elektros. juokingiausia, kad žuvėdai, spustelėjus šaltukui, patys š..noj sėdi (netgi valstybiniais komunikatais prašoma, kad namų ūkiai nenaudotų dulkių siurblių). dėl "žalio kurso" uždarė du atominius reaktorius, o vėjo malūnai žiemą tiek elektros neprisuka. teko paleist "nekošerinę" ŠE ir prašyt aplinkinių šalių, kad paduotų fazės :) (tame tarpe ir Lietuvos, bet nežinau kuo mūsų vadybos korifėjai gali padėt šitu klausimu).

  7 0
  Atsakyti
 • J
  Jurgis 2021 vasario 09 10:41:45

  Ponas Jakavonis paminėjo M.Krejerio teiktas žinias, kurių teko semtis ir man. Iš karto rodos viskas teisinga kvalifikacijai nustatyti,tačiau yra dar vienas nepaminėtas labai svarbus kriterijus, tai lojalumas valstybei. Kas iš aukščiausios kvalifikacijos specialisto, kuris siekia valstybei netinkamų tikslų. Kad ir buvęs premjeras ,nesilaikant valstybės nustatyų prioritetų ,skyrė šimtus tūkstančių eurų kelių asfaltavimui, rezultatas išasfaltuotas jam naudingas keliukas ir dar daugybė pavyzdžių. Kartais reikia ne tok politikuoti, bet ir žvelgti giliau.

  2 9
  Atsakyti
 • t
  tikrai 2021 vasario 09 09:44:33

  mane irgi labai imponuodavo seni krabai, kartas nuo karto garsiai išleisdavę dujų debesėlius. Oi kiek arielkos su jais nugerti tekę. Prieš patekdamas pas juos, visada apsišlapindavau iš baimės.

  4 9
  Atsakyti
 • ?
  ??? 2021 vasario 09 05:54:42

  Kam reikalingi specialistai,jeigu kalonijoje ,valdymui geriau,vasalai?

  18 2
  Atsakyti
 • B
  Bronsonas 2021 vasario 09 05:34:12

  Didžiausia mūsų amžiaus problema-birkakakliai. Jei ankščiau. tarp 10 žm. sunku buvo rasti vieną durnių, tai dabar-vieną protingą. Ankščiau buvo trumpiausias anekdotas: žydas-kolūkietis (atsiprašau Zingerio), tai dabar mentas-premjeras. Kas jam gerai gavosi tai įdarbint žmohą į Orlen, pasidaryti kelią į namus, kad nedulkėtu ir bandimas nusipirkti antrą kadensiją seime. Ačiu Dievui neišdegė. Dabar nauji "gelbėtojai", patys apsikirpe vaikšto, nusprendė, kad leis tautai apsikirpti ir ekonomika pagerės... Ką darysi, jei Dievas nori ką nors nubausti, pirmiausia sumaišo protą...

  12 10
  Atsakyti
 • G
  Gintaras 2021 vasario 09 03:48:48

  Šauni diskusija. Tačiau ar problema ne pačiose ištakose, tame pačiame AMB. Profesionalai susireikšmino, po savęs specialistų nepaliko nes nesaugojo, o dabar viešai pamokslauja ir verkšlena, paspausdami Skverneliui ir pan. ranką. Ir ko, ko Jūs dabar raudat tą SAVO LIETUVĄ praradę, geriau atgailautumėt.

  7 8
  Atsakyti
 • W
  W 2021 vasario 08 23:21:53

  Jei Lietuva tebera valstybe,tai valstybej turi galioti istatymai.Jei jie negalioja(o lietuvoj jie negalioja)tai reiskia kad valdzia uzgrobe mafija(nes galioja visi banditiniai istatymai,reketas,zmoniu vergove....)Belieka kreiptis i tarptautini JT asambleja kad isvaduotu uzgrobta valstybe.Gal renkam parasus kreipimuisi i JT.

  31 0
  Atsakyti
 • A
  As 2021 vasario 08 22:57:58

  Taaaip,tipo protingi,issilavine,patriotiski,su moraliniu stuburu vyrai protingai papostringavo.Viska supranta ,zino kaip ir ka daryti,tai kyla klausimas,kodel ne vienus metus vaiduokliavesi valdzioje,prie valdzios nieko nedaret,nepadaret,o ir dabar galit daryt,juk proto ir issilavinimo uztenka,kiek supratau ir patirties?Nuo tos tiesos sakymo is kiekvieno norincio pasireiksti net vemt jau norisi.Jokio ryzto kazka daryt.

  8 5
  Atsakyti
 • T
  Tas pats apie tą patį 2021 vasario 08 22:47:53

  Ai, negi neaišku..ir taip darosi kada nėra tikrosios demokratijos.

  13 1
  Atsakyti
 • K
  Kada bus nubausti ? 2021 vasario 08 22:02:55

  Lietuvos naikintojai ? Iki šiol tie brudai siurbia ,parazitai,žmoniu krauja. Kada tauta pakels galvas nuo kompu ir iseis i gatves ? Nieko neprarasim ,tegul tas ožynas mato ,kad žmones nekenčia to brudo virs 30 metu kenčiam prievartavima ožyno . Prie sienos !

  26 0
  Atsakyti
 • n
  nuomone 2021 vasario 08 21:25:33

  niekada laisvos lietuvos valdziai nebuvo reikalingi zmones protingesni ,nei sedi valdzioj,pirma .jiems tai sukelia nepilnavertiskumo jausma,na o antra. trugdo daryt aferas,nes greit buna supakuoti,

  26 0
  Atsakyti
 • n
  na ir praėjusi 2021 vasario 08 20:39:47

  vyriausybė buvo iš savo sritis išmanančių specialistų, bet juos ėdė nuo pačių pirmų kadencijos minučių. kai ką išėdė, kai ko ne. ne visi buvo verti tų postų. bet ne čia blogiausia, blogiausia yra tai- kokią galingą propagandinę mašiną savo rankose turi konservatoriai ir kokie nelabai mąstantys yra kai kurie mūsų piliečiai

  36 2
  Atsakyti
 • o
  o kam 2021 vasario 08 19:53:45

  Lietuvai reikia kompententingu specialistu jei mes tik vykdytojai todel vadybininkai sedi visose sferose ir vadovauja kiek ju prikepe musu aukstosios mokyklos baisu juk viena populiariausiu specialybiu buvo todel ir velkames uodegoje kai vadovauja vadybininkai o ne specialistai

  32 0
  Atsakyti
 • A
  Algis 2021 vasario 08 19:44:47

  Geda del musu politiku ir valdininku lygio. Kompleksuoti bailiai, nepaisantys LT interesu. Eiline bibliotekininke geriau gaudosi salies problemose ir turi daugiau savigarbos.

  37 0
  Atsakyti
 • W
  Ww 2021 vasario 08 19:43:23

  Lietuva eina Mano nuomone Lenino keliu. Valstybe gali valdyti ir namų seimnnke. Dar tokio žemo lygio atstovu vadovybėje ir seime manau nebuvo Lietuvos istorijoje. Dėl Estijos berots vidaus ministras pasake, kad baidenas nusikaltelis o Lietuvoje rinkimai suklastoti.

  36 0
  Atsakyti
 • D
  DUGNAS 2021 vasario 08 18:43:11

  ir Gylys blūdija . Ne ,ponuli , pagrindinė šito vis augančio valdymo bardako priežastis yra iki iškrypimo sukeltos dominuojančių grupių interesų ribos. Visi gi supranta ,kas vyksta ir su rinkimais (tai pilnai patvirtina tiesiog nebeslepiamais giminystės ryšiais užtūpę pilnas Seimas , anūkui net partiją padovanojo). Brazauskas savo laiku iškėlė visai teisingą reikalavimą : verslininkai - dinkit iš politikos , eikit užsiimti verslu. Nepavyko . Nes korumpuotoj iki pašaknų Lietuvėlėj politika pati jau patapo pelningiausias verslas.Todėl visi tie teoretiški pasvarstymai apie politikos tikslus , etiką , aplamai - kas turėtų ja užsiimti , etc. Lietuvoj jau senai prarado bet kokią prasmę. JIE sėdi valdžioj ir prekiauja valstybiniais interesais.Išeitų - praktiškai Lietuva nebėra valstybė ,nebeturi ir ją ,o ne kažkieno siaurus interesus atstovaujaniųjų. Dugnas?

  36 1
  Atsakyti
 • v
  vaivorykštė galvose 2021 vasario 08 18:23:20

  Lietuvai nereikalingi diplomatai ir specialistai. Juk tapome ES ir JAV kolonija ir privalome daryti tai ką nurodo bosai. Tad tokia čia diplomatija reikalinga, šaukti mantras apie tai kad rusai puola ir apie agresiją. Valdžioje dirbama kaip sovietų laikas, svarbu kad lojalus valdančiam režimui, partijai ir pataikauja viršininkui. Jei bukagalvis kengūriukas tapo ministru atitinkamas valstybės valdymas. Rusafobija ir karo kurstymas tapo užsienio politikos prioritetai. Gėda ir tiek

  39 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 vasario 08 17:44:59

  P Gylys sako žmonės išsirenka neišmania valdžia ir vėl kalti žmonės aš ir dalyvavau rinkimuose ,kituose ne,paskui vėl dalyvavau ,o finalas vienas kaip sėdėjo tie patys snukiai taip ir sėdi,30 metu sėdi Zingeris,Glaveckas,Gentvilas,sėdėjo Degutienė,sėdi Juknevičienė,Andrikienė,Oleka,Mazuroniai šitie sėdi amžinai atsitempė į seima savo vaikus ir kalti žmonės,rinkėjai Gylį tau gyditis reika,netikiu aš jokiais rinkimais,Klumbys dar pliurpia seime miegojo ,o koks dabar protingas apie kokia valdžia galima kalbėti Lietuvoje,jeigu Druskininku sanatrijos 400darbuotoju išmetė valdžia į gatve užblokavo sanatorijos banko saskaitas,o likusiem be darbo žmonėm liepiama parašyti prašymus atleisti iš darbo savo noru,čia ne valdžia čia mafija,sukčiai

  50 2
  Atsakyti
 • K
  Klaipėda 2021 vasario 08 17:36:34

  "Matome, kai valdymas mažoje šalyje patenka į tam tikro sluoksnio rankas, iš tų rankų jau beveik sunkiai yra išmušamas. ...". Šitame sakinyje telpa visa Nepriklausomos Lietuvos Klaipėdos kultūros istorija. Laaužikienė - Giedraitytė - Žiubrys. Rezultatas - ištaškyti gabūs kultūros žmonės, o visą kultūrą okupavę šitos trijulės giminės ir artimieji...:)

  27 0
  Atsakyti
 • B
  Baubas 2021 vasario 08 17:11:22

  Viskas taip! Ar yra išeitis? Gal reikia savo Leniną susirasti, ar dar kokį kitą vadą?

  25 0
  Atsakyti
 • Kodel tylejot 2021 vasario 08 17:04:59

  Kai kubilus padovanojo amerikonams mazeikiu naffa z vuea lita kodel tada neginet savo turto musu visu turto ir taipleidote uadraskytcisalietuva konservatoriams o dabar jau esame amwrikonu nelaiavwje jie diktuoha kzm gyvernt o kam mirt jiems zmkiu neteikja jiems reikia musu zemiu lietuva be luetuviu o ka mrs datome mes jau seniai parklupdyti

  29 0
  Atsakyti
 • N
  Nusivilęs 2021 vasario 08 17:04:27

  Čia Lietuva. Čia... durniais lyja.

  35 0
  Atsakyti
 • ž
  žinau tik viena 2021 vasario 08 16:48:38

  kad protingesnių už save nieks jokiam darbe nemėgsta,tas prasidėjo jau vos tik atgavus nepriklausomybę.Geras pavyzdys ,kaip V.Landsbergis,pasitelkęs iedinstvienikus,išgujo premjerę Kazimierą Prunskienę.

  56 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 vasario 08 16:48:06

  Gylius, protingas, patyres, issilavines zmogus. Kodel jis elgiasi kaip gelezinkelio stoties prostitute? Todel, kad geriausias biznis, kabinti makaronus ant ausu. Visa kalte del tragiskospadeties salies teritorijoje, Gylius vercia rinkejams. Tas Gylius puikiai zino, kad niekas rinkeju balsu neskaiciuoja, kad rinkimai tik parodija. Visada, nugaletose teritorijoje, vadovai budavo skiriami tik is vietiniu oborigenu, pasizadanciu sventai tarnauti nugaletojams. Neturime mes seimo, vyriausybes, prezidenturos. Turime tik ju parodijas. Lietuva, nuo 2004 metu nebe respublika, o tik kolonijos teritorija. Viska teritorijoje valdo KT irLB. Gyvenimas Lietuvoje vyksta pagal nurodymus duodamus is Muterlando KT ir LB. Didziule beda, kad Lietuva budama ES dar dirba JAV penkta kolona toje ES. Esame tik prezervativas JAV dulkinant musu ksimyne Rusija. Mums tai atsirugs ziauriai, bet visi gyliai, jau bus toli nuo Lietuvos.

  39 4
  Atsakyti
 • K
  Kolonizatoriams reikia paklusnių , o ne suprantančių 2021 vasario 08 16:43:53

  Jeigu suprantantis vadovaus , ką tada darys politinės pakirkšnutės? Bus didelis kontrastas , o tai jau negerai , dabar vien debiliški statymai , debiliški snukiai , jokio kontrasto , nes intelekto sužalotas veidas labai skirsis iš tokių šernasnukių policajų...

  33 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasaka „Eglė žalčių karalienė" jums asocijuojasi su neapykantos kurstymu prieš kitą rasę/kilmę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
3. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
4. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
5. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
6. Dabartinė Konstitucija - atgyvena?
7. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
8. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
9. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
10. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
11. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
12. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
13. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
14. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
15. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
16. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
17. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
18. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
19. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +5 C

-1 +6 C

 

-2 +5 C

+2 +8 C

+3 +8 C

 

+4 +6 C

0-11 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos