respublika.lt

Kodėl aš nedėjau gėlių ant žuvusių karių kapų? - straipsnio komentarai:

 • tikra tiesa 2019 gegužės mėn. 16 d. 18:05:02

  buvo visko.gerai atmenu pasakojimus apie zydsaudzius,kurie naktim losdavo kortomis is nuzudytoju turto.ko nepripasakojo seni dzukeliai.Tie kurie nori siusti zmones dabar i siberija matomai ju artimieji prikise nagus.Kam tas kirsinimo straipsnis-ogi tam kad tauta atitrauktu nuo dabarties.riselje-neteiskime ir nebusime teisiami.va laimes liberalkonservai vel vaiku po 500 kas men atims,pediku parada surengs,anukas su veliavike priekyje prazygiuos-bus smagu.

 • senis 2019 gegužės mėn. 16 d. 17:42:25

  o dabar, ka tu suski, gali padaryt? Galvoji pensijos prides? Kuo geresne sita valdzia? Kaip manai, jeigu dabar iseitu i miska tie, kuriems nepatinka nepriklausomybes pardavimas ES? Nemanai, kad eiles lavonu prie turgeliu butu triskart ilgesnes? Tarybiniais laikais, prie seimo guminemis kulkomis nesaude nukvakeli.

 • manau 2019 gegužės mėn. 16 d. 17:25:15

  kad Lietuva daugiausia nusikaltusi už nužudytus žydus

 • klaipeda 2019 gegužės mėn. 16 d. 17:00:40

  kiek vanyku..... jokios is azijos atejusios, mongolu, osmanu, aisku ir rusijos- imperijos nebuvo ne trupucio kulturingos,tai visad buvo masiniai protingiausiu zmoniu zudymai ir niekinimai, visko griovimas, vogimas, ir lauko isvieciu statymas. ir isakymas tas isvietes viska garbinti. baisus teroras, bolsevikai komunistai tai pereme graziai, - kinija, kambodza, rusija, vietnamas, laosas, ir afrika....pries kara , deja,buvo ir japonija, bet jie po karo susiprato...kultura vistik.... niekas negali prilygti prorusikiems bolsevikams, joks fasizmas, kuris jau yra ivertintas ir suskaiciuotas ir pasmerktas...o bolsevizmas kaip piktzoles nepriziurimoje pievoje....baisu.. visa laime, kazkaip pabegom nuo tokiu"gelbetoju"....tai diziausia laime.. beje, rusija visiems zada pasus.., vaziuokite, prasau, primokesim ... klaipedoj niekas nekariavo, vokiciai pasitrauke, beje...

 • Gerb.Komentatoriams ! 2019 gegužės mėn. 16 d. 14:21:26

  Žmonės ,nepykime ant to senioko ! Jis nežino,kad Katalikai mirusių nebeteisia ?Apie mirusius - tik gerai ,arba nieko ! Matyt, adolfai ,dočiai ,vilkai ,vilkeliai yra užsislaptinę 100 ( 25 +75 ) m. NKVDistai, KGBistai ? Arba jų giminės? Jie dabar nori NUSIPLAUTI savo išdavikiškus darbelius ! Persidažę nori būti labai geri, šventi ? Visuose portaluose, per TV - RĖKIA ,KALTINA visus ,net vaikus ? Taip daro marksizmo - leninizmo, partškolų dėstytojai, jų mokiniai . Paskaitykime jų tarybinių metų mokslinius tyrinėjimus, disertacijas? TEISYBĖ paaiškėtų ,jei Seime būtų priimtas įstatymas, kuris jau 30 m. BLOKUOJAMAS! Šiame Seime irgi mėgino atskleisti tiesą! Tai pasiūlė Lenkų frakcijos seimūnas Jedinskis ! Ir kas tą įstatymą blokavo ? Net tris kartus sutrukdė primti landsberkonservliberalai . Gal tose partijose, tarpe seimūnų, jų artimųjų, bei,giminių - yra daug užsislaptinusių? Jei taip NĖRA ,kodėl nenori išviešinti, kaip padarė kitos šalys?

 • sutinku 2019 gegužės mėn. 16 d. 14:02:23

  Bet šiandien tendencingai kalbama tik apie vieną. Istorijos klastotojai visada turėjo ir turės darbo. Faktas tas, jeigu ne tarybinė armija, sutriuškinusi vokiškąjį fašizmą, Lietuvos ir lietuvių šiandien greičiausiai nebebūtų. Kariai, atgulę į žemė kovodami prieš fašizmą - verti pagarbos.

 • klausimas 2019 gegužės mėn. 16 d. 12:01:50

  partizanu ar banditu? as manau, kad daugiau buvo banditu...

 • Tai 2019 gegužės mėn. 16 d. 11:44:34

  ir nedėk tu tų gėlių, niekas neprašo... Bet prieš vokiškuosius fašistus kovojo ne tik rusai, kovojo visų tautų žmonės.... galbūt kur nors Prancūzijoje ar Vokietijoje ant žuvusio lietuvio kapo kas nors padės gėlės žiedą... O tamsta jau nupušęs gerokai... kaip čia kažkas komentavo, pasilaikyk gėlytes sau... tikrai prireiks

 • Tai 2019 gegužės mėn. 16 d. 11:43:44

  ir nedėk tu tų gėlių, niekas neprašo... Bet prieš vokiškuosius fašistus kovojo ne tik rusai, kovojo visų tautų žmonės.... galbūt kur nors Prancūzijoje ar Vokietijoje ant žuvusio lietuvio kapo kas nors padės gėlės žiedą... O tamsta jau nupušęs gerokai... kaip čia kažkas komentavo, pasilaikyk gėlytes sau... tikrai prireiks

 • Birutė 2019 gegužės mėn. 16 d. 11:31:26

  Šmeižti nieko nereikia nei vadinamų partizanų nei NKVD ,nes melo kojos trumpos , Reikia tik sakyti tiesą . Bet tiesos sakymo nebus . Siekiama perrašyti pokario istoriją . Rusų laikais buvo perrašinėjama istorija meistriškai , matyt tie patys rašytojai ir dabar užsiima perrašinėjimu , nes stebėtini prrašymo įgūdžiai.

 • Istorijos perrašinėjimas nepadės 2019 gegužės mėn. 16 d. 10:49:40

  tapti didvyriais!

 • andrius 2019 gegužės mėn. 16 d. 10:01:57

  nedejai ant sovietu kariu kapu geliu, nes galimai visi gimines buvote zydzudziai, po to banditai

 • marius 2019 gegužės mėn. 16 d. 09:57:06

  taip kaip vadinti zmones kurie susibure i banda zude civilius

 • Žudė abi pusės 2019 gegužės mėn. 16 d. 08:50:58

  Bet šiandien tendencingai kalbama tik apie vieną. Istorijos klastotojai visada turėjo ir turės darbo. Faktas tas, jeigu ne tarybinė armija, sutriuškinusi vokiškąjį fašizmą, Lietuvos ir lietuvių šiandien greičiausiai nebebūtų. Kariai, atgulę į žemė kovodami prieš fašizmą - verti pagarbos.

 • Kelmas 2019 gegužės mėn. 16 d. 08:30:55

  Kam Stalinas,kai Lietuva turi Landsbergį su SAVO partija.Jie paslėpė ,,BANDITUS' nuo Lietuvos žmonių 100 metų.Keikia Brazausko komunistus ATSISKYRUSIUS nuo okupantų komunistų,o PATS savo partijoje [žmonės kalba] GLAUDŽIA Burokevičiaus kolegas. Vien RŪPINIMASIS Grybauskaitės karjera parodo TIKRĄJĮ ,,profesoriaus' veidą.

 • Karys 2019 gegužės mėn. 16 d. 08:22:21

  Buvo visokiu tarp ju tas tiesa,bet daug rusu nkvd perrengtu partizanais dare zudynes plesimus,ir tt

 • Jonė 2019 gegužės mėn. 16 d. 08:21:46

  Užkerėta, ar užkeikta lietuvių tauta. Seniai reikėjo padėti tašką šiuo klausimu. Antraip vienybės niekada nebus. Ir keiksime vieni kitus iš kartos į kartą. Kiek kokių tada buvo kas dabar suskaičiuos....Ką gali žinoti kiek dabartinių postus užimančių žmonių yra srtibų ar partizanų anūkai ar proanūkiai...Vieni didžiuojasi, kiti tyli susigūžę. O kuo jie kalti? O juk laikai ir santvarkos keičiasi. Tai tų kaltų vis bus bus. Kad ne taip mąstė, ne taip darė...Gal reiktų brūkšnį padėti. Juk kitos valstybės kažkaip susitvarko.

 • Močiutė 2019 gegužės mėn. 16 d. 08:16:36

  Netoli mano gimtinės"partizanai"sudegino sodybą su visais jos gyventojais,tame tarpe ir vaikais.Vienam sūnui paaugliui pavyko iššliaužti per aukštą sodo žolę-liko gyvas.11 vaikų motiną-našlę ant kelio išvedę "partizanai" papjovė,už tai kad jos vyriausias sūnus pradėjo dirbti milicijoje...Bendrose parapijos kapinėse yra ir rusų karių kapas.Palaidotas seržantas rusas,kiti nežinomieji-viso 23 kūnai.Prieš daug metų buvo atvažiavusi motina aplankyti to sūnaus seržanto kapelio,o kiek mūsų lietuvių kareivėlių guli Rusijos platybėse...Beje mano mamos brolis irgi buvo partizanas,tai jis savo bendražygius irgi vadindavo banditais.Mirė jis 48 m,nes kalėjo Irkutso srityje,ir dar dirbo urano kasyklose.Uranas pažeidė vidaus organus-mirė tesverdamas 23 kg,ūgis buvo190cm.

 • satyras: šiuolaikiniai kovotojai už "laisvę" 2019 gegužės mėn. 15 d. 23:36:29

  Dulkės dengia gatves, Dulkės apniko namus, Dengia dulkės runkelio galvelę. Kur ta jo galvelė jį nuves? Kur savo užpakalį jis priglaus? Kur baigs savo tremtinio kelią? Aš lagaminus deduos: Vėjai pučia politikos laukuos, Mano kraujas į gruodą sušalęs. Mano draugai jau seniai angluos, Seneliai,tėveliai ilsisi kapuos Jei neemigruosi-ankstyvi kapai čia tavęs tykos...

 • ieškantiems tiesos 2019 gegužės mėn. 15 d. 23:16:16

  Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

 • Patikslinimas apie tai kas valdė ir pačių okupantų šalį, ir okupuotas šalis 2019 gegužės mėn. 15 d. 22:55:53

  Valdė ne atskiri asmenys, o bolševikais apsikelbusi teroristinė profesionalių revoliucionierių sionistų vyriausybė pagal Sionistinių išminčių protokolų priesakų kanonus.

 • Ziurim 2019 gegužės mėn. 15 d. 22:54:55

  Ka turim,, 75 metai po karo ,,,,burliokai su istiestom letenom ubagai vokietijoj,,latrai ,valkatos vagys,,,Vokieciai nekencia tu antrarusiu nes jie tikrai tokie ,savo krasto zeminese nenor gyvent,,o dirbti ruskis visada tingi

 • laisvas 2019 gegužės mėn. 15 d. 22:44:11

  Raso zmones ,,,jeigu butu likes Hitleris,,,,taigi idiotai ,,,dabar tebebegat i ta Hitlerio sali dirbt,,, jei butu likes ,lietuva but buvusi kaip Vokietija,nebut reikeje prasytis dabar pasmvokiecius,,,,,.gal bekit k8munistai i burliokyna dirbt?

 • Aras 2019 gegužės mėn. 15 d. 21:57:30

  Man tai įdomu,kaip rusiškos gyvatės seka straipsnius,kuriuose nors truputį rašoma apie šlykščius okupantus.Tuoj pasipila teisinimas ir lietuvių patriotų šmeižimas.Tai daugumoje daro Lietuvos žydai,nes rusai lietuvių spaudą mažai skaito,o dalis ir lietuviškai nemoka.O žydai visais Lietuvos istorijos etapais palaikė issigimelius rusus ir toliau tai daro.Sedi ant šakos,kurią patys pjauna.....

 • Vikas 2019 gegužės mėn. 15 d. 21:44:54

  Debilus,kurie dergia partizanus,reikėtų surinkti ir išsiųsti į mordovija.Nebutu to rusiško mėšlo karui baigiantis,nebūtų buvę ir partizanų.Reikejo gi priešintis slykstiems mongolams iš rytų.

 • Dainius 2019 gegužės mėn. 15 d. 21:24:36

  Protingi ir turintys tų laikų amžininkus,įvykių liudytojus nekreipia dėmesio į tokią rašliavą ir kai kuriuos komentarus,kurie,kaip straipsnis turi tik vieną tikslą- ištrinti tikrųjų įvykių faktus ir kiršinti tautinę nesantaiką.Mano A.A .seneliai taip pat nukentėjo nuo miškinių partizanų ir geru žodžiu jų nei vieno neminėjo,nors rusų valdžios neapkentė.Pagarba tikriesiems miško broliams,kurie žuvo už laisvos Lietuvos iliuziją,amžinas atminimas,tačiau reikia,BŪTINA pagerbti ir žuvusius rusų ir kt tautybių karius,kovojusius su vokiškaisiais fašistais,nes Hitleris kitų planų apart šio krašto gyventojų sunaikinimo-neturėjo.Gėles ant žuvusių karių gali dėti,gali nedėti,gali paminėti Gegužės 9-ąją gali neminėti,tačiau užmiršti istorijos ar perrašinėti ją savaip NEGALIMA!

 • gal 2019 gegužės mėn. 15 d. 21:09:04

  gal kas pasakysit, ką būtų iš mažyčių tautelių padaręs Hitleris, jei ne rusai, a? Kriuksėtumėt dabar kaip kiaulės. Geriausiu atveju.

 • Euras+ 2019 gegužės mėn. 15 d. 20:52:50

  LTSR - Lietuvos aukso amzius. dABAR lIETUVA ,,NEOKUPUOTA,, , O KIEKVIENAS GIMES lr PILIETIS SKOLINGAS APIE 7.000 EURU. kAM SKOLINGAS? Okupantams...

 • Euras+ 2019 gegužės mėn. 15 d. 20:50:23

  Visas sitas partizanu shudas yra VAIKAMS KLAIDINTI. buvo banditai-miskiniai, buvo stribai, yra komuniste Grybauskaite ir komjaunuolis Linkevicius

 • Euras+ 2019 gegužės mėn. 15 d. 20:48:15

  V.Leninas 1918m. suteike teise atkurti Lietuvos valstybe. Nuo to ir reikia pradeti...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AFRIKA: Botsvanos prezidentui Mokgweetsiui Masisiui, daugeliui jo vyriausybės narių ir visiems šalies parlamento deputatams dėl naujojo koronaviruso pandemijos paskirtas namų karantinas.
 • BELGIJA: pastarąją parą Belgijoje mirė rekordinis šiai šaliai koronavirusu užsikrėtusių pacientų skaičius – 283.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokią kaukę dėvite?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +7 C

 +2 C

 

-1 +1 C

 +15 +18 C

+10 +12 C

 

+8 +9 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos