respublika.lt

Kieno gynybai bus telkiamos milžiniškos lėšos ir kariuomenės, jeigu Lietuvą paliks dar daugiau žmonių? - straipsnio komentarai:

 • Vlads 2017 sausio mėn. 20 d. 21:57:29

  Lietuviai skani mėsa amerikonų ir rusų patrankoms. Reikia greičiau nešdinti kudašių toliau nuo Lietuvos

 • lr 2017 sausio mėn. 20 d. 21:17:09

  Man senai aisku,kad kuriama jankiu karo baze,dar atgrus ir atomoni ginkla...LT zmoniu 2milj.keliu simtu km teritorija,o sukviesta sitiek armijos, sitiek zmoniu zudymo masinu,kertami miskai...tai PERTEKLINIS ginklavimasi,pazeidziant konstitucija.Bet ponam matyt gerai,jie net is to turteja.Juokingiausia,kad savi kariai gyvens konteneriuose,bet gerai,kad ne sunio budose.

 • Šakės 2017 sausio mėn. 20 d. 20:57:17

  Šakės! rytoj dingstam is tokio ŠukŠlyno!

 • GK 2017 sausio mėn. 20 d. 20:55:08

  Viso pasaulio likimas JAV rankose, tai šalis, kuri moralės neturi, JAV tai pinigų ir karų gaminimo mašina. Amerikai milijonai žmonių gyvybių neturi jokios reikšmės, prisidengiant ,,laisve ir demokratija'' jie svetimomis rankomis sunaikins bet ką ir bet kokią šalį, kuri tik norės išlikti nepriklausoma. Žemės resursai po truputi senka ir energija brangsta, todėl JAV tikslai senai akivaizdūs - neišsenkami Rusijos gamtos ištekliai. Todėl Amerikai, kaip patrankų mėsa, puikiai tinka naivūs lietuviai.

 • KA 2017 sausio mėn. 20 d. 20:47:19

  Paksai , vaje koks nenuovokus?! Ginsime Vilniaus ir Vilnijos krasto oligarchu ir elito pilis ir pilaites. Manau , kad tam geriau tiktu ( pigiau ir efektyviau) svetimsaliu legionas ( prancuzu pavyzdziu)

 • ROMAS 2017 sausio mėn. 20 d. 20:45:39

  Naglis Puteikis 2016-12-23rinkėjus informavo ;Seimas vakar atsispyrė lobistams ir užtaisė finansinių vertelgų kadaise pramuštas įstatymu skyles gyvybės draudime.Tos skylės keliems šimtams elito narių sudarydavo galimybę išsimokėti kasmet keliasdešimt ar net kelis šimtus milijonų eurų gryno pelno visų Lietuvos gyventojų sąskaita .Schemos esmė; labai daug uždirbantis metų pabaigoje perveda gyvybės draudimui papildomą sumą,pvz 100 tūkstančių eurų , o po pusės metų atsiima tą sumą,valstybė jam už tai primoka 15 procentų t.y. 15 tūkstančių.Niekur ES tokių įstatymu įteisintų gyventojų pajamų mokesčių vagysčių nebuvo,tik pas mus.Pirmąkart įveikėme nesąžiningo elito schemas todėl ,kad Seime pirmąkart daugiau nei pusė sudaro sąžiningi Seimo nariai.Su tuo visus sveikinu... Ar ne už tai puolama valstiečių partija ?Pradedamas naujas Paksogeitas ?Ar kas nors kada nors įveiks tą elitą ?Ar ilgai jie dar tyčiosis iš TAUTOS ?Gal laikas su jais pasielgti ne demokratiškai ?

 • Va 2017 sausio mėn. 20 d. 20:39:03

  Lietuvos Respublikos Konstitucija 137 straipsnis Lietuvos Respublikos teritorijoje negali būti masinio naikinimo ginklų ir užsienio valstybių karinių bazių. Prezidente Paksai ar šiuo metu dislokuojant Lietuvoje sunkiąją NATO karinę techniką bei NATO karius Lietuvos teritorijoje nepažeidžiama Lietuvos Respublikos Konstitucija ?

 • Aštrus 2017 sausio mėn. 20 d. 20:29:00

  Su naujo US Prezidento atejmu prasideda nauja gadyne.Rusijai greitai sukanka 100 metų kaip buvo šimtmečiui parduota piniguočiams,jiems ateina laisve.Tuo pačiu ir pas mus ledai pajudes.Su tuo ir sveikinu LIETUVAIČIUS.

 • Viešpatie, 2017 sausio mėn. 20 d. 20:19:28

  kodėl neapšvieti proto eterio teršėjams - komentarus rašantiems jau ne žmonėms, žmogėnams. Baisu atsiversti Respublikos portalas, nes čia atrasi tikra nukvakusių žmogėnų širšalyną. Liaukitės, jei dar turite nors kruopelytę padorumo. Nevaidinkite patriotų, nes neverti esate net lietuvių vardo. Šlykštu...

 • Tvartelio komendantas 2017 sausio mėn. 20 d. 20:10:29

  Tvartelis pavojuje!Kuo skubiau būtina 99% bedro vidaus produkto skirti tvartelio gynybai!Šunaujos skeletams pakaks ir 1%, kad nulaikytų lopetą rankose rausiant apie tvartelį apkasus.

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:08:09

  Nebėra 3 milijonų gyventojų Lietuvoje – 141 parlamentaras. Daugiau nei 9 milijonai gyventojų Baltarusijoje – 110 parlamentarų. Lietuviškame ES pakraštyje pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles, Lietuvoje būtų 30 parlamentarų.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 20 d. 20:07:47

  Jei mums pavyktų išdrėbti sąrašinius iš seimo, tai partijos „nukentėtų“ va taip: 33,93 % – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga; 57,14 % – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis; 62,5% – Partija Tvarka ir teisingumas; 62,5% – Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga; 64,52% – Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai; 76,47% – Lietuvos socialdemokratų partija. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turėtų 37 atstovus (52,11 % Seimo!) iš 71. Tada, nebereikėtų jokių sandorių su kenkėjiška antilietuviška neliustruotąja cccp komunist/kgb’istine lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gauja. Dabar, pats geriausias laikas tai p a d a r y t i.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 20 d. 20:07:16

  (I dalis) “Rinkimai” į Seimą nedera su Lietuvos konstitucija. Sąrašiniai seimūnai, lauk iš Seimo! *** Sąrašas sąrašinių: IRINA ROZOVA, VANDA KRAVČIONOK, JAROSLAV NARKEVIČ, ZBIGNEV JEDINSKIJ, MICHAL MACKEVIČ, AUŠRINĖ ARMONAITĖ, GINTARAS STEPONAVIČIUS, VIRGILIJUS ALEKNA, SIMONAS GENTVILAS, KĘSTUTIS GLAVECKAS, EUGENIJUS GENTVILAS, VIKTORIJA ČMILYTĖ-NIELSEN, ARŪNAS GELŪNAS, RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ, RAMINTA POPOVIENĖ, GEDIMINAS KIRKILAS, ARTŪRAS SKARDŽIUS, IRENA ŠIAULIENĖ, RASA BUDBERGYTĖ, JULIUS SABATAUSKAS, JUOZAS OLEKAS, ALGIRDAS BUTKEVIČIUS, JUOZAS BERNATONIS, ALGIRDAS SYSAS, LINAS ANTANAS LINKEVIČIUS, ALGIMANTAS SALAMAKINAS, EUGENIJUS JOVAIŠA, JONAS JARUTIS, VIKTORAS RINKEVIČIUS, ASTA KUBILIENĖ, JUSTAS DŽIUGELIS, AGNĖ ŠIRINSKIENĖ, EGIDIJUS VAREIKIS, ARŪNAS GUMULIAUSKAS, VIRGINIJA VINGRIENĖ, ANDRIEJUS STANČIKAS, VYTAUTAS BAKAS,

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 20 d. 20:06:44

  (II dalis) DOVILĖ ŠAKALIENĖ, TOMAS TOMILINAS, VIRGILIJUS PODERYS, VIDA AČIENĖ, RŪTA MILIŪTĖ, PETRAS NEVULIS, VYTAUTAS RASTENIS, STASYS JAKELIŪNAS, PETRAS GRAŽULIS, KĘSTUTIS PŪKAS, VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS, JUOZAS IMBRASAS, RIMAS ANDRIKIS, RIMANTAS JONAS DAGYS, KAZYS STARKEVIČIUS, TADAS LANGAITIS, RADVILĖ MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ, ARVYDAS ANUŠAUSKAS, RASA JUKNEVIČIENĖ, STASYS ŠEDBARAS, JURGIS RAZMA, VYTAUTAS JUOZAPAITIS, ANDRIUS KUBILIUS, EMANUELIS ZINGERIS, IRENA DEGUTIENĖ, GINTARĖ SKAISTĖ, AGNĖ BILOTAITĖ, MANTAS ADOMĖNAS, KĘSTUTIS MASIULIS, AUDRONIUS AŽUBALIS, SERGEJUS JOVAIŠA, LAURYNAS KASČIŪNAS, ROKAS ŽILINSKAS. _____________________________ Daugiau apie rinkimus į Seimą kurie nedera su konstitucija, panaudojant nuorodą ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 20 d. 20:04:28

  Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos ir bijo grįžti. Labai blogai *** Skurdas. Emigracija. Tai yra ir Grybauskaitės laikmečio neliustruotosios cccp komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos siautėjimo l. sunkūs padariniai Lietuvai.

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:03:58

  (2012 metų skaičiai) Vakariniame ES pakraštyje, darbininkas už mažiausią valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: – pieno 1 litrą; – miltų 1 kilogramą; – cukraus 1 kilogramą; – 6 kiaušinius; – aliejaus 1 litrą; – dyzelino 1 litrą. Lietuviškame ES pakraštyje darbininkas už mažiausią valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų nepakanka.

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:03:09

  Vakariniame ES pakraštyje, už mažiausią valandinį atlygį darbininkas gali nusipirkti pieno litrą, aliejaus litrą, miltų 1 kg, cukraus 1 kg, kiaušinių 10 vnt, dyzelio litrą ir da 2,49 e lieka kišenėj. Lietuviškame ES pakraštyje, prie mažiausio valandinio atlygio trūksta 2,83 e, kad darbininkas galėtų nusipirkti aukščiau išvardintus dalykus. (Tai yra 2016 gruodžio skaičiai)

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:02:20

  Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles: – juridinio asmens registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė; – pajamų mokestis būtų 2 kartus mažesnis, prie MMA dydžio; – atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio.

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:01:54

  Lietuviškame ES pakraštyje, prie MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 525 litai (apie 152e). ********************** Vakariniame ES pakraštyje, prie keturis kartus didesnio nei lietuviško MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 250 litų (apie 72e). *** 2016 metų skaičiai

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:01:35

  Lietuviškame ES pakraštyje, prie kiek didesnio nei MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 440 litų. Vakariniame ES pakraštyje, prie keturis kartus didesnio nei lietuviško MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 225 litai. * 2015 metų skaičiai

 • lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija 2017 sausio mėn. 20 d. 20:01:15

  Vakariniame ES pakraštyje maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams PVM = 0. Valdžia nedaro biznio šitoj vietoj. *** Vakariniame ES pakraštyje dujoms ir elektros energijai PVM-5 %. Valdžia neskriaudžia šeimų.

 • Gana,Paksai, 2017 sausio mėn. 20 d. 19:54:35

  nebetapšnok.Ar ne taviškis Žemaitaitis kartu su samdyta šunauja vambrijo ant tos puolamos moters,a?Ko neužčiaupei tada,jei jau toks gailestingas nori pasirodyt?

 • jankis 2017 sausio mėn. 20 d. 19:28:40

  gins bestiją ir landzberginį tvartą ir tai bus ginyba nuo lietuvos žmonių,nes suknistas natas niekam daugiau netikęs

 • o-o-o 2017 sausio mėn. 20 d. 19:03:08

  Vienoje valstybėje gyvename, bet yra jie ir mes-skirtingai mąstantys, tikintys ir kalbantys. Jiems yra gerai,kaip yra,jie sau susikūrė rojų ir nieko nenori keisti. Štai rašo žmogus,atseit susirūpinęs valstybe,bet realių jo darbų nesimato.Sėdi sau briuselyne, tarnauja okupantui ir vargo nemato.Jie ir mes esame tiek svetimi, kad nesuprantam vieni kitų.Jie ir mes,du sluoksniai,kaip riebalai ir vanduo-nesimaišo.Jie mus realiai taip nervina,kelia tokią neapykantą,kad pamačius kokį politšūdą norisi apspjauti,jei ne daugiau.Jie mūsų tiek nepaiso,kad sako,kas tu toks,eik von,aš darysiu kaip norėsiu ir tu privalai paklusti,o jeigu ne-kaliūzė tau.Kaip susikalbėti,jeigu iš vienos pusės neapykanta,iš kitos arogancija.Tuščias reikalas.Viską,ką jie besugalvotų daryti, darys tik savo naudai-reformas, memorandumus, konferencijas, komisijas, etc.Jie patologiniai melagiai,ir jeigu sako saulė šviečia,vis vien reikia išeiti laukan ir savo akimis įsitikinti.Tad kaip dirbti su jais bendram tikslui?

 • valdas 2017 sausio mėn. 20 d. 18:52:01

  zmonems niekaip negali daeit iki STRAZBURO,jie uzurpuoti sistemos,banku,taciau jus turtingi seime tiek metu,ar gynet tuos zmones,ar padejot,dabar dar tiek metu EUROPARLAMENTE,kiek prisidejot prie ivykusio referendumo,iseina,kad tiek metu zmones gyne tik del asmeniniu dalyku,nors daugumai Jus Prezidentas...

 • 5x 2017 sausio mėn. 20 d. 18:44:42

  100 procentų pritari Broniui

 • Kaip konstitucija? 2017 sausio mėn. 20 d. 18:44:39

  Lietuvos konstitucija draudžia statyti užsienio karines bazes. Ar tas niekam nerūpi?

 • AZ 2017 sausio mėn. 20 d. 18:41:35

  Nieko gero tikėtis nebeturime galimybių:į Seimą pakliūva žmonės be išsilavinimo,be atsakomybės jausmo.Daro ką nori,svarbu tik prasibrauti,o po to tik asmeniniai reikalai.Ar gali būti kas nors gero tokioje šalyje?Ir tos Valstybės jau nebėra,liko tik teritorija...

 • Tauta išeina 2017 sausio mėn. 20 d. 18:38:27

  Parazitai pasilieka. Laukite ŽIURKIŲ pjautynių bačkoje.

 • Bronius 2017 sausio mėn. 20 d. 18:30:18

  Nu,seni, nukvakai visai jau... Ant daugumos išrinkto bet klikos nuversto beveik nė nepradėjusio dirbti Prezidento visus šunis sukoriai... Už visa kas ketvirtį amžiaus vyko dabar jis vienas atsakngas? Negaliu pakęsti š...do minkytojų...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APŠAUDĖ: Čado kariškiai šalies sostinėje Ndžamenoje apšaudė Prancūzijos ginkluotųjų pajėgų automobilį.
 • MAŽIAUSIA: Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos paskelbtais duomenimis, šių metų liepą centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune išliko mažiausia Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos