respublika.lt

Kiek turime patriotų, paaiškėtų grėsmės valandą - straipsnio komentarai:

 • alio muzikeliai, ar istorija savo pamirsot... 2019 spalio mėn. 07 d. 12:43:11

  ne kumeciu ir muziku priederme valstybes gynyba rupintis, o kunigaiksciu ir bajoru, o tiksliau plikbajoriu. o is to seka, kad visi kas po 1990 prasisuko ir tures griebti saunyka ir pirmyn i apkasus ruso stabdyti, o kumeciai is sono paziures kaip seksis savo turtus gynti...gi jei po teisybei ir 1918 muzikeliai tik eme sautuva i rankas ne uz plika ideja, o uz zemes gabala, tai ir mirti nebuvo taip baisu, o kas dabar... gi liansbergis savo darzeliu ir mokyklu kasnio muzikams neperrasys, ar Numavicius is Londes savo krautuviu, tai koks tikslas muzikams po ruso "traukiniu" su sakem sokti ir dar su plikom subi...nem...durniu neieskokit siais cesais, kad muzikas uz pona galva guldytu, o tokia kaip lietuva jau senai ji visa pra..pi..sta, todel ir nereikia cia tusciu demagogiju vedzioti apie krasto gynyba...

 • bigcatwar 2019 spalio mėn. 07 d. 12:39:54

  Manau kad spesiu iseit is namu..........

 • ka gynt ....prisidejes delna prie kaktos apsidaires tare , visu per visas skyles istratintas patrijotas, traukdamas pazaliavusy batono gabala is kisenes 2019 spalio mėn. 07 d. 11:57:17

  kury rado konteinerio dugne , vaikai issilakste,y svetimas salis, kitus valdziagyviai pardave y uzsieny iskrypeliams, uz nugaros tik siluminej trasoj ant vamzdziu gulintys skudurai aant kuriu ,miega ......priekyje tolumoj ,ponu Durniskes su mersedesais matosi su visu rusiu sargiais ,keturkojais ir dvikojais tuntais gatvem belakstanciais pardaavusiais lietuva su miskais ir laukais jankiams ir skandinaviu vagims ---Patrijotuj iskilo -DILEMA ...ka gynt... siluminej trasoj ant vamzdziu esanty guoly ar ponu Durniskes ???

 • KARYS 2019 spalio mėn. 07 d. 11:54:01

  MANAU PIRMOJ MUSIU LINIJOJ TURETU BUTI LANZBERGIAI IR VISI KAS PASIDARE MILIJONUS,,,NUO KONTEINERIO ZMONES NEGALI EITI KARIAUT,,NES KITAS GALI UZGROBT KONTEINERI

 • jonas 2019 spalio mėn. 07 d. 11:51:54

  klausau musu kai kuriu svaiciojimus -dziaugiasi kad sali uzims ne per dvi valandas o per dvi savaites Ir tai mums aiskina auksti pareigunai

 • Cia 2019 spalio mėn. 07 d. 11:51:20

  jau nebekvepia vertybem.Isvogtas dvaras griuva,dvariskiai dreba ir riejasi,gali net saudyti ir saudytis..Gegutes girtas Ku-ku agonijos fazeje jaunieko nekainuoja,tik skatina emigracijai.

 • Tai 2019 spalio mėn. 07 d. 11:43:04

  kad isvogtam ir isvaikytam a la Benjaminas Kordusas dvare nebera ko ginti.Reikia emigruoti ir gelbeti savo dusele...agonija ateina,tyli agonija.O tai tautos mirtis.Ku-ku isvagiamosioms vertybems.

 • zm 2019 spalio mėn. 07 d. 11:15:08

  Militarizacija nepadės. Daugiau ginklų, daugiau priešų. Atsimenu, kaip keikė rusą, kad studentus į armiją ima, tik profių kariuomenė, draskėsi politikieriai, tik ji, o ne patrankų mėsa. Prireikė tos mėsytės, kai priviso jenerolų, kaip visada ir būna.

 • Prašalietis 2019 spalio mėn. 07 d. 10:37:50

  Šiandieniniai "Gedimino kalno svajotojai" nepamiršta gorbačiovinės eros pabaigos laikų, kai "tautiniams" pseudo patriotams sušukus šimtai tūkstančių naivuolių išeidavo į gatves, paraginti keldavo rankas ir kojas, šokdavo ir dainuodavo. Tad belieka šiems "didžiausiems patriotams" pykštelti iš įsigytos vokiškos haubicos į nuo 2014 metų "ateinančios okupuoti" Lietuvos Rusijos pusę ir "pasimatys" kiek iš tiesų liko "tikrų patriotų". Problemų "nebuvimas" su šauktiniai, "patriotiniai" saujelės "patriotų"triukšmai dėl atminimo lentų naujai atrastiems "buvusiems"didvyriams, pokario Lietuvos "buvusių valstybės vadovų kepimas"ir t.t. rodo, kad "tautos patriotų" būtų tiek, kiek jų buvo 1940 metais, ir "patriotų kova su ateinančiais nuo 2014 m.rusiškai okupantais būtų tokio pat aršumo" kokia buvo smetoninė. Kovų "aršumą užtikrintų" 5 vokiškos haubicos ir įsigyti keturračiai Boxer-iai ir Vilkai. Belieka džiaugsmingai sušukti Valio...

 • 24 metai Domantas 2019 spalio mėn. 07 d. 10:09:43

  A.VAIČELIŪNAS "Palyginti su Lietuva, ten yra korumpuota valdžia, korumpuota valstybė.....|čia jis apie Ukrainą kalba/ o pas mus reiškiasi korupcijos nėra? ir dar kviečiamas ginti štai tokius "ponus",apsimelavusius apsivogusius ?

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 07 d. 10:04:36

  Karo amunicijai ir karo biurokratijai skirianti šimtus milijonų Eurų skurdo žmonių šalis yra verta paniekos ir pasmerkimo. Kvaili buvome tada 1990, dabar atsisuksime prieš šią grobuonių niekšingą santvarką.

 • Nesvarbu 2019 spalio mėn. 07 d. 09:20:44

  Tikrais be manęs. Dar visai nesenai buvau patriotas. Bet dėję visa tai baigėsi matant kaip esame naikinami savu valdžiažmogių.

 • Jau paaiškėjo 1991 metais,kai teko organizuotis, stoti prieš tankus,net 14 procentų,o 2019 spalio mėn. 07 d. 09:06:44

  daugiau visi stebėjo ir nesitikėjo,net po rublį ruošėsi dėti.

 • Artūras 2019 spalio mėn. 07 d. 09:00:18

  priimdami griežtą vaiko teisių pagrindų įstatymą (kur vaiko sudrausminimas griežtu tonu traktuojama kaip psichologinis smurtas) ir padarydami tėvus savo šalyje už įstatymo ribų. Mano kukliu įsitikinimu patriotų sumažinta ženkliai. Juk kitos valstybės invazija leistų tėvams legalizuotis.

 • va 2019 spalio mėn. 07 d. 08:16:10

  ka liansbergas su grybasmaukaite padare is Lietuvos, paliko visus ubagais

 • Stebėtojas 2019 spalio mėn. 07 d. 08:07:19

  JAV ir Vakarams reikėtų priminti jų “demokratijos darbelius” Vietname, Jugoslavijos, Libijos bombardavimą, sugriautą Iraką, Afganistaną… JAV ir NATO " demokratijos ir " krikščioniškų vertybių" nešėjai jau XXI a. Afganistane, Irake, Libijoje nužudė ŠIMTUS TŪKSTANČIŲ žmonių. Per 7 MILIJONUS TONŲ bombų 1962- 971 m. krito ant Vietnamo, Laoso ir Kambodžos – dukart daugiau nei per visą II pasaulinį karą; 72 MILIJONAI ltr. nuodingų herbicidų – 170 kg iš jų - nuodingiausio dioksino – išmesta ant Vietnamo; 3 milijonai vietnamiečių atgulė savo žemėje, gindami ją nuo amerikoniškos demokratijos nešėjų, dar 3 milijonai šiandien yra karo invalidai, milijonas tapo cheminio bombardavimo aukomis, apie 100000 vaikų gyvena su baisiausiais apsigimimais. NATO “taikos balandžiai” per pusmetį atliko 26156 antskrydžius virš Libijos. TŪKSTANČIAI TONŲ bombų ir raketų, nešančių “krikščioniškas vertybes” ir “demokratiją”, krito ant Libijos.~1300 niekuo nekaltų civilių žuvo ir virš 6000 buvo sunkiai sužeisti.

 • JEIGU LIETUVA 2019 spalio mėn. 07 d. 07:46:34

  skirs karo isterijos reikmėms 2,5 procento nuo BVP - tai sudarys apie 13% šalies biudžeto, o Normaliose ES valstybėse 2,5% nuo BVP yra tik 5% šalies biudžeto. Taigi, Prezidentūra, valdančiosios ir tradicinės partijos projektuoja Lietuvai visišką ubagynę ES dugne be jokios galimybės pasiekti deramą pragyvenimo lygį, o rusofobija yra tik vienas iš įrankių pateisinti nežabotą Lietuvių Tautos plėšimą. Dar daugiau - Lietuva vienintelė ES valstybė, kuri skiria karo reikalams daugiau nei 10 procentų metinio biudžeto - pagal biudžeto sandarą Lietuva labiau primena Totalitarinę ubagų Š.Korėjos tipo valstybę - neveltui Lietuvoje vykdoma masinė žiniasklaidos priemonių cenzūra spjaunant Į LR KONSTITUCIJOS 44 str

 • LAISVOS LIETUVOS NĖRA JAU NUO 2004 METŲ 2019 spalio mėn. 07 d. 07:44:32

  Turime Europos provincijos ir JAV užjūrio kolonijos mišinį. Yra keli heraldiniai valstybės atributai, tačiau be disponavimo savo žeme, valiuta, su valdomomis iš išorės kariuomenės ir saugumo struktūromis. Anksčiausiai praradome savarankišką užsienio politiką. "Prezidentas" nuo Adamkaus- iš tikrųjų gubernatorius. NĖRA JOKIOS GARBĖS BŪTI JAV POLITINE PROSTITUTE - TAI NE PATRIOTIZMAS.

 • ESMINIS VEIDMAINIŲ PSEUDOPATRIOTŲ METODAS 2019 spalio mėn. 07 d. 07:42:28

  Kai kalbama apie politiką - oi mes esame ES ir NATO. Kai kalbama apie ekonomiką - tuoj pat puolama lygintis su Rusija, kuri nėra ES narė - tai todėl, kad esame ES dugne ir veidmainiams pseudopatriotams daugiau nieko nelieka. Primenu, kad pagal 2019 m. ES vertinimą – socialinės nelygybės ir ubagystės padėtis Lietuvoje yra KRITINĖ.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
 • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos