respublika.lt
 

Kas gelbėja žmoniškumą? - straipsnio komentarai:

 • Šaulių veislės 2019 birželio mėn. 29 d. 22:55:24

  O jus pati žydelka esat ar žurnalistė tarnaujanti už pinigus sisteminiams klanams? Šeip nepriklausomybę 1990 metais išsikovojo laisve burliokiniai-žydai-kgb-pusžydžiai pasinaudoje mumis.KGB-stai gavo instrukcijas iš kremliaus,kaip vykdyti privatizaciją.Na ir prasidėjo...Veikiančias gamyklas varė į bankrotą vogdami o už vogtus pinigus nusipirko bankrutavusias gamyklas, įmones... Paskui iš darbininkų per prievarta-šantažu supirko gamyklų akcijas likusias.Patyčios už durų laukia daug bedarbių,nemokami atlyginimai.Mažas darbo našumas "rinka" moka tik tokius atlyginimus.Žydeliai tyčiojosi iš lietuvių. Lietuviai žydšaudžiai žviegia pro visus galus televiziją, radijas, spaudą todėl žydai dalinosi-vogė iš biudžeto, prekiavo narkotikais laisvai be baimės...Savi valdžioje:ir kairėje ir dešinėje.Todėl milijonas buvo išvytas iš Lietuvos. Invazinės šiukšlės:okupantų palikuonys burliokiniai žydpalaikiai, lenkiški vištgaidžiai ir kekšės, žydai valdo Lietuvą ir dalinasi.Izraelyje susirinkę aptaria.

 • Dainius 2019 birželio mėn. 28 d. 19:18:44

  Norėjau parašyti komentarą ,tačiau paskaitęs jau seniai mano gerbiamo už šviesų protą "Senį" komentarą,dar "Gedimino nuomonė" žmogaus atsiliepimą supratau, kad daugiau negalėsiu nieko pridurti,linkiu ir toliau likti tokiais kokie dabar esate,gerbiamieji tautiečiai.

 • to senis 2019 birželio mėn. 28 d. 08:40:57

  mes žavimės jūsų įžvalgumu ir taikliais šių atplaišų apibūdinimais.

 • > Tam nabagėliui "senis" 2019 birželio mėn. 26 d. 21:34:41

  Pažvelk į komentatoriaus "Kas galėtų paneigti visą tai" pateiktus faktus bei argumentus, gal atsikvošėsi ir atsižadėsi nuo savo zombinių neargumentuotų ir klišinių komentarų?

 • Prosenelis 2019 birželio mėn. 26 d. 19:12:16

  Dabar tokiame gyvenime gyvename kad lieka tik matyti klausytis nuskurdinti vargšai irgyventi įteisintų vagiu išversta skuriu sukurtame baiseme didziuleme. Bardaka kuris savo dvoku nosį lauže Dabar mūsų viltis naujai išrinktas prezidentas arjisai bus su mumis. Ar nu eis pas iteisintus vagis ar bus daroma tvarka naikinantis bardakas daroma švara policijoje prokuraturoja teismose. Ar liks isverstaskuriu vagiu svolaciu tas baisus bardakas be tiesos be šviesos be sazinies kaip ira dabar Lietuva liks be lietuvių jau dabar liko tik pusie o kiti svetimkunei.

 • senis 2019 birželio mėn. 26 d. 17:55:10

  źadnost fraera sgubila! Godumas pribaige lietuvi. Judas is Kariotiskiu, Iskariotas, turbut zymiausias is visu lietuviu, uz 30 sidabriniu pardave Kristu. Mindaugas, uz karuna pardave Zemaitija. Dabartinis Lietuvos elitas, visas ispenetas, isaugintas, ismokintas TSRS, pardave ta sajunga uz galimybe isvogti visa tai, ka zmones sukure per 50 tarybiniu metu ir sesti savo artimui ant sprando. Zydus lietuviai saude, kad issisavintu ju turta. Tie patys lietuviai stojo i LKP ne todel, kad tikejo Komunizmo idealais, norejo buti prie lovio. Kurgi dingo nepartinio bolseviko Lansbergio ir partines mokyklos destytojos Grybauskaites idealai? Norint isgyti, reikia pripazinti, kad esi ligonis. Pripazinkime, griuvus TSRS, nekureme savo valstybes, nuskubejome vogti, vagiame iki siol. Nejauku buvo girdeti, kai visoms salims ES buvo padalinti tarsos limitai, musu elitas, dziugavo juos sekmingai pardaves. Dabar, ka tada pardave uz milijona, pirks uz 100 milijonu. Ka pardave, senai isvoge. Suskiai.

 • tiek 2019 birželio mėn. 26 d. 15:43:44

  labai svarbi tema šiandieninei Lietuvai.Kardinaliai svarbi. Būčiau laimingas ,jei turėtumėm lietuvišką partiją "ŽMONIŠKUMAS LIETUVOJE". Dabartinė "žmonių" partija - pasityčiojimas ir iš Lietuvos ir iš žmoniškumo joje:(

 • Kas galėtų visą tai paneigti? 2019 birželio mėn. 26 d. 14:50:51

  Ši psiaudo žurnalistė temoka naiviausiu būdu suplakti teisybę su melu. Suplaktai kalbėdama apie patriotus, žydų gelbėtojus ir tremtinius net nebando pateikti bent užiominą apie tai, kad jos minimi kagėbistai veikė pagal Rusijos bolševikinės (vėliau komunistinės) vyriausybės, suformuotos iš sionistų - reviliucionierių profesionalų (terosistų) ideologiją, įkūnitą Sionistinių išminčių protokolų priesakuose, o NKVD bei KGB aukščiausiuosius postus užėmė taip pat įvairių atmainų sionistai. Nenuostabu, kad šios kategorijos žmonių bei jų pasekėjų iš esmės nebūvo tremtinių tarpe, nes jie kolaboravo su budeliais. Ar su tokia suplakta žurnalistės tiesa galima išgelbėti žmoniškumą? Kas galėtų visą tai paneigti?

 • Kas galėtų paneigti visą tai? 2019 birželio mėn. 26 d. 14:48:09

  Ši psiaudo žurnalistė temoka naiviausiu būdu suplakti teisybę su melu. Suplaktai kalbėdama apie patriotus, žydų gelbėtojus ir tremtinius net nebando pateikti bent užiominą apie tai, kad jos minimi kagėbistai veikė pagal Rusijos bolševikinės (vėliau komunistinės) vyriausybės, suformuotos iš sionistų - reviliucionierių profesionalų (terosistų) ideologiją, įkūnitą Sionistinių išminčių protokolų priesakuose, o NKVD bei KGB aukščiausiuosius postus užėmė taip pat įvairių atmainų sionistai. Nenuostabu, kad šios kategorijos žmonių bei jų pasekėjų iš esmės nebūvo tremtinių tarpe, nes tie pasekėjai kolaboravo su budeliais. Ar su tokia suplakta žurnalistės tiesa galima išgelbėti žmoniškumą? Kas galėtų visą tai paneigti?

 • citata 2019 birželio mėn. 26 d. 14:27:11

  citata: "... Iš Norvegijos pinigų statomi kalėjimai, ginamos seksualinių mažumų teisės ir maitinami „Barnevernet“ liaupsintojai. Tai verčia susimąstyti, kiek iš tiesų Lietuvai rūpi jos piliečiai ir už kiek jie gali būti parduoti...."

 • Šaulių veislės 2019 birželio mėn. 26 d. 13:35:26

  O koks žmogiškumas pas žydus karų kurstytojus? Jie iš karų Europoje tukdavo-kraudavosi turtus kelius šimtmečius.Ir dabar tas pats.O ir dabar tas pats.Dar ir narkotikų verslu užsiima... Ir dabar Lietuva pardavinėja...

 • 2 Gediminas 2019 birželio mėn. 26 d. 10:32:25

  Jusu niekas nekaltina... bet geda del kraujuotu musu bociu ranku.

 • spyratas 2019 birželio mėn. 26 d. 08:33:35

  Tai kur gi pradingo Zmoniskumas? Isnaudojime, paniekoje ir grobuoniskume.Tai visuomene, tai santvarka, tai sistema, tai valdzia visa tai skatinanti.

 • Gedimino nuomonė 2019 birželio mėn. 26 d. 07:46:19

  Buvo rašyta, kad, kai Paneriuose buvo šaudomi plechavičiukai, vienas iš jų pasakė: "Got mit uns". Tai išgirdus, net vokiečių budeliui prabilo sąžinė ir jis iš minios sušaudymui atvarytų žmonių ištraukė šitaip pasakiusįjį ir paleido. Tad atsakymas paprastas. Kai žmonės buvo tikintys, jie buvo geresni, nes vadovavosi Dievo įsakymais. Ir jokios jastrebaitės, jokie zurofai, dėl keliolikos išgamų, pildami degutą ant lietuvių tautos, šito nepaneigs. Per 50 metų okupantai iš daugelio mūsų tikinčių AtA tėvų, daugokos visų mano amžiaus žmonių (man, jų vaikui jau 71-eri) peroksidine ateistokomunistine propaganda katalikiškos sąžinės išbalinti nesugebėjo. Tačiau tą juodą darbą pabaigė liberastai, sovietinius kailinius išvertę komuniagos. Liberastinių pažiūrų erozija paveikė ir vakariečių protus bei sąžines. To pasekmė- žmonių sugyvulėjimas. Štai net kūdikėlio Jėzaus gimimas, jo prisikėlimas paverstas apsirijimo, apsipirkimo maru. Gaila, jog autorė ateistė, todėl jai- daug kodėl.

 • pastaba 2019 birželio mėn. 25 d. 22:26:38

  ...ir pri­vers­da­mi ar su­gun­dy­da­mi po vie­ną – ki­tą lie­tu­vį jiems ko­la­bo­ruo­ti,.. ...VIENĄ - KITĄ... Matyt skaičiuoti sunkiai sekasi... Jei taip masiškai gelbėjo žydus, tai kas juos šaudė? Istorikas paskelbė, kad šaudė santykiu: 1 vokietis ir 7-8 lietuviai (savanoriai).

 • Žodžio laisvė... 2019 birželio mėn. 25 d. 21:46:48

  Mieloji sese,gerumo dar yra tarp mūsų.Neliūdėk.Tik gerųjų niekas nemato ir negirdi. Televizija nerodo,radijas nekalbina.Jau per radiją neįmanoma išgirsti lietuviškos dainos.Nakties metu,kai nesimiega,vietoj lietuviškos dainos girdisi nesuprantami spiegimai su muzikiniais brazdenimais.

 • apropos, vertybės 2019 birželio mėn. 25 d. 15:53:59

  Taigi dabar naujos - europietiškos - vertybės (mistinės kažkokios). Visa Europa tik apie tai ir šneka :)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • Į PARTIJĄ: Lietuvos baidarininkas, Europos čempionato bei Olimpinių žaidynių prizininkas Aurimas Lankas paskelbė prisijungiantis prie birželį įsteigtos liberalios Laisvės partijos.
 • PAGALBA: Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų sraigtasparnis pirmadienį kilo į pagalbą tanklaivyje sunegalavusiam Indonezijos piliečiui.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar kada nors teko duoti kyšį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

+2 +4 C

 

+2 -4 C

+6 +8 C

+3 +4 C

 

0 +3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1094 PLN - 4.2772
RUB - 70.7441 CHF - 1.0968
GBP - 0.8445 NOK - 10.1235