Kanada įteisina pedofiliją?

2011 kovo mėn. 25 d. 08:35:43 Perskaitė 20741

Pasiekė šiurpi naujiena: Kanados Parlamente pedofilija pripažinta seksualine orientacija, tolygia heteroseksualizmui ir homoseksualizmui. Šią žinią perdavė portalas “Life Site News”. Vasario 14-ąją (amerikiečių vadinamąją Meilės dieną) svarstant Kanados BK pataisos įstatymą Nr.C-54 apie seksualinį išnaudojimą ir jo prevenciją, pasikviestas ekspertas Hubertas van Geisigemas (Hubert Van Gijseghem) oficialiai pareiškė: terapija - tik iliuzija. Pedofilija esanti tokia pat seksualinė orientacija, kaip ir heteroseksualizmas arba homoseksualizmas.

Jau pati seksualinės “orientacijos” sąvoka lemia tam tikrą sumaištį. Ja ištrinamos ribos tarp normos ir iškrypimo. Nebelieka geresnių ar blogesnių, lieka tiktai skirtingi. Ir visi lygūs. Anksčiau tai buvo “hetero” ir “homo”, vėliau - “trans” ir “bi”, dar vėliau - “queer”, dabar - dar ir pedofilai. Belieka įteisinti sadizmą. Tuomet visi “skirtingi” bus “lygūs” - be jokios diskriminacijos ar segregacijos.

Nuosaikiųjų konservatorių pozicija tokiais atvejais visada prasideda žodžiais: tai neįmanoma, taip nebūna. Baigiasi žodžiais: taip ir turi būti, nekelkite vėjo. Prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje, užsiminus apie laikus, kai homoseksualistai žygiuos miestų gatvėmis, viešai propaguodami savo gyvenimo būdą, vaikščios į mokyklas, agituodami vaikus, sudarinės “santuokas” ir “šeimas”, reikalaus teisių įsivaikinti ir jas gaus, dauguma sakė - nesąmonė. Užteks to, kad leisime jiems gyventi pagal savo potraukius ir supratimą. Atėjo laikas, ir tie patys žmonės sako - valio, visi išvardyti dalykai yra žmogaus teisės.

Prieš gerus penketą metų, prabilus, kad įkandin homoseksualizmo seks pedofilija, pirminė reakcija buvo tokia pati: absurdas, kvailas kiršinimas, čia juk nelygintini dalykai. Deja, pasaulio patirtis rodo, kad lygintini. 2006 metais Olandijoje įkurta Geradarystės, laisvės ir įvairovės partija (“Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit”), viešai praminta Pedofilų partija. Dėl teisybės reikėtų patikslinti - ji siekė įteisinti ne tik pedofiliją, bet ir zoofiliją, o kartu - smurtinę pornografiją, paprasčiau tariant - sadizmą. Amžiaus cenzas lytiniams santykiams, anot šios partijos, turi būti sumažintas, o vėliau išvis panaikintas. Paprasčiau tariant - nuo lopšio...

Įdomu, kad partijos įkūrėjai atėjo ne iš kur kitur, o iš homoseksualistų “teisių” judėjimo. Olandijos valdžia Pedofilų partiją įregistravo, oficialiai įteisindama jos tikslus. 2010 metais partija likviduota, bet ne už savo ideologiją, o tik už administracinių normatyvų nevykdymą.

Prieštaringos iniciatyvos dažniausiai prasideda zondavimu. “Nekaltos” diskusijos, seminarai, tolerancijos pamokos. Paskui - įstatymų iniciatyvos. O dar vėliau - jau bendra politinė konjunktūra.

Kanados Parlamente atsirado vos vienas deputatas, pasipriešinęs H.van Geisigemui, - prancūzų tautininkas Markas Lemėjus (Marc Lemay). Vienintelis iš trijų šimtų aštuonių. Kol kas tai tik diskusija, bet pozicijos jau aiškios. Pažymėtina, kad absoliučią daugumą šiame Parlamente sudaro partija, vadinanti save konservatoriais. Gali būti, kad daugelis tiesiog nematė reikalo reaguoti į absurdą, bet jau dėsninga, kad pagrindiniais moralės gynėjais daugelyje Vakarų šalių tampa nebe konservatoriai, net ne krikščionys demokratai, o tautininkai.

Įsidėmėtinos M.Lemėjaus įžvalgos: “Atsimenu laikus, kai homoseksualizmas laikytas liga. Šiandien tai priimtina, visuomenė tai pripažino”. Savo prakalbą Kanados prancūzų tautininkas baigė žodžiais: tai kelia nerimą.

Parengta pagal “Formalios Naujienos”,  “In Victory”, “Life Site News”

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net