respublika.lt

Kam „socialdarbiečiams“ reikalingas balsavimas internetu, nežino ir politologai - straipsnio komentarai:

 • Jonas 2020 gegužės mėn. 19 d. 21:49:36

  Ar politologė Novogrockienė iš vis moka naudotis kompiuteriu?

  0 0
 • Vito 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:22:56

  Lietuvos karo akademija yra prifarširuota KGB agentų ir rezervistų,manau.Tikrinti ir tikrinti visų biografijas kuo kruopščiausiai.Kas priėmė Eidintą,kas rekomendavo?O ar ta politologė J.Novagrockienė turi nors lašą lietuviško kraujo?

  0 0
 • is jos tokia politologe 2020 gegužės mėn. 19 d. 17:13:22

  kaip is ubago merginetojas. Pagal veiksmus labiausiai jai tiktu dirbti stotine ar tolimu reisu vairuotoju "guodeja". Jai svarbiausia geri pinigai, padarys viska ko tik paprasys klientas-uzsakovas. Padoriems profesoriams siandieniniai klaniniai "profesoriai-politologai yra didziausias pazeminimas

  0 0
 • lp 2020 gegužės mėn. 19 d. 12:50:50

  va cia tai politologe.... cia blogiau uz sinoptika, tie bent 50/50 atspeja, o jinai visada pro sali...

  0 0
 • Pastebėjimas 2020 gegužės mėn. 19 d. 01:48:35

  Atsilikėliai,intrigantai ...jau 21a.už lango ,jo jūs dar po senovei "mekenate" ...

  0 0
 • Lietuvis 2020 gegužės mėn. 18 d. 18:53:57

  Nori vėl patekti į seimą. Tikslas - pateisina priemones.

  0 0
 • Juozas 2020 gegužės mėn. 18 d. 14:29:40

  Politologai vienu balsu aiškinasi, kuriai partijai naudingas internetinis balsavimas. Įtariu, kad būtent tokie klausimai keliami , sprendžiant ir visus kitus šalies gyvenimo klausimus. Tada tampa aišku, kodėl Lietuva velkasi uodegoje- niekam nerūpi šalies gerovė, nes kiekviena partija siekia tik geresnės vietos prie lovio. O politologai "šaunūs"- jiems visai ne gėda svarstyti internetinio balsavimo naudą ne iš esmės, o tik per naudingumo partijoms prizmę.

  0 0
 • Vatnikas 2020 gegužės mėn. 18 d. 12:34:44

  Jegu VRK tinklialapis visapusiškai apsaugotas nuo programišių,aišku išskyrus savus(kaip teigia ponas Karoblis), tai kodėl neleisti mums paprastiems mirtingiesiems balsuoti kompiuteriais? Negi kremliniai blusinės po visus Lietuvos kompiuterius ,kad įtakotų rikimų rezultatus.Kokia jiems nauda? Juk taip ar taip Lietuvos valdžioje ir partijose sėdi užslaptinti septynesdešimčiai metų KGB-istai. Nebet norėtų savus kgb-istus pakeisti į nupušusius lietuviškus pseudo ‘’patriotus”?

  0 0
 • Reklama 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:10:03

  Socialdarbiečių reklama, nesumokant iš savo uždirbtų lėšų. Durnesnio reklamavimosi tikriausia dar nebuvo. Tik į ką jie taiko? Politologai sumišę, o kaipgi Kruppavičius-ploja rankutėm ir mirksi tom B.Geitso akelėm-nors viena mažuma atatinka jo skonį...

  0 0
 • Vatnikas 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:41:01

  Negi tie vadinami profesoriai ir politologai laiko mumis nupušėliais? Ir toliau matyt kažkieno tai užsakymu, meluoja ir kabina, kaip jau įprasta Lietuvoje, makaronus mums ant ausų. Argi ponai profesoriai nežino (nors tai neįtikėtina), kad jau daugelį metų rinkimų rezultatai nevežiojami iš rinkiminių apylinkių į VRK Vilniuje, o siunčiami kompiuteriais. Ir neteko girdėti kad, kažkokie kremliaus programaišiai būtų įsilaužę į VRK tinklalapį ir įtakoję rezultatus. O faktas tas, kad kaip tik mūsų lietuviški programaišiai užlenkė (užsakymų iš viršaus) kompiuterius net trims dienoms Vilniaus rinkiminėje apygardoje ir atseit nebuvo galima perduoti rinkimų rezultatų VRK. Nors tuos balsus buvo galima pristatyti į VRK papraščiausiu automobiliu valandos bėgyje. Taigi kyla klausimas, kam tai buvo naudinga? Ogi reikėjo per tą laiką padailinti - pakoreguoti rezultatus pačios teisingiausios ir sąžiningiausios partijos naudai, nes kitaip konservatoriai būtų patyrę visišką fiasko.

  0 0
 • Kelmas 2020 gegužės mėn. 18 d. 08:19:59

  Gaila,kad ir geros idėjos einančios iš ...ne tų yra menkinamos.Va,jeigu tai pasiūlytų ,,TRADICINĖS'' partijos,tokiai idėjai ABU ,,politologai'' entuziastingai pritartų.

  0 0
 • Uz 2020 gegužės mėn. 18 d. 04:56:26

  Balsavimą internetu, nusibodo tie biuleteniai. Kažkaip su e parašu ir pin kodais galima dešimt tuks EUR pervesti o vat balsuoti ne, rusai paveiks. Tai jei jie veikia, kodėl tada tu dešimt tuks pavedimo nepasiima...manau bijo politikai jaunimo, nes ne taip lengvai tiki pasakomis tu partijų...

  0 0
 • ZUK 2020 gegužės mėn. 17 d. 16:25:10

  Man visada atrodo,kad ji ne lietuvė.Kad tarnauja ne Lietuvai.Ir kodėl į Karo akademija veržiasi buvę,visokie psiaudo istorikai,politologai su neaiškiom biografijom.

  0 0
 • >kiek 2020 gegužės mėn. 17 d. 16:22:52

  o kam reikalingas anonimiskumas? prisijungiu prie savo el bankininkystes ir balsuoju uz valstiecius. kur problema? ko as bijau? nieko.

  0 0
 • zm 2020 gegužės mėn. 17 d. 15:10:22

  "politologai" yra š*

  0 0
 • Inga 2020 gegužės mėn. 17 d. 14:49:52

  BEBRAI BIJO, KAD NEBEPATEKS Į SEIMĄ!!! TIE RAUDONIEJI KOMUNISTAI ĮPRATĘ IKI GRABO LENTOS BŪTI VALDŽIOJE!!!

  0 0
 • siu laiku "politologai" 2020 gegužės mėn. 17 d. 14:07:01

  be autoriteto, savigarbos, melo skleidejai. Kas labiausiai nuzmogejes, uz dideli piniga paperkamas, tas siandien vadinamas"profesorium" arba "politologu". Kiek siandien apsisviete tu "profesoriu", kalibatai, masiuleviciai, valatkos, valentinaviciai, laurinaviciai, urbonaites, sinkevicius is dvasiu teismo,janusoniai, sita ponia nova-greckiene,muzikantas. Paprastas darbininkelis daug garbingesnis ir padoresnis uz visus tuos "profesorius" kartu sudejus

  0 0
 • shirursinskiene ir karabasas TIESIOGINE KREMLIAUS BAMBAGYSLE!! 2020 gegužės mėn. 17 d. 14:01:44

  abu yra giminingais ir piniginiais viarslo rysiais , SULIPE su kremliumi!!jeigu kitos partijos ,tik ten isvestines,is kazko,TAI "valstieciai-ZALIEJI,E??" yra kremliaus ORIGINALAS-TIESIOGINIS kremliaus ZADANIJU punktas irTRANSLIAVIMAS i LIETUVA,kaip ruskamyro gubernija,su visais trafiku stogavimais is rusijos ir bialorusijos!!"valstieciai" yra kremliaus SANTAZO IRANKIS EU!!!

  0 0
 • Kiek reiks kartoti??? 2020 gegužės mėn. 17 d. 13:48:10

  Yra lemenančių - "anksti dar, galėtų būti mišrus, Estija...". Ar neaišku, kad saugios anoniminio balsavimo sistemos sukurti net teoriškai neįmanoma? (Tai ne tas pats, kas elektroninė bankininkystė, kuri priešinga anonimiškumui). Viskas. Tolimesnė diskusija kvailiams, kurie leisis apkvailinami, skirdami lėšas "padidintam saugumui".

  0 0
 • kaip tai kam?BALSU PADIRBINEJIMUI! 2020 gegužės mėn. 17 d. 13:44:46

  NUSIPERKI dark-NETe LIETUVOS pilieciu DUOMENIS(banku korteliu ir pasu) ir nubalsuoji sau uz putino Saule LIETUVOJE!!okad cia tie soc-darbininkai ,ar kaip ten jie save seni kgbistai vadina,"REIKALAUJA" "internetinio BALSAVIMO",parodo,kad kremlius jiems isake TO REIKALAUTI ir pilnai kontroliuotu ta pseudobalsavima internetu LIETUVOJE!! kremlius ir tik kremlius LIETUVOJ turi naglumo ir"reikalauja" :"daugybiniu pilietybiu", "venskienes-Lietuvos- prezidentes","i LT isstojimo is EU ","pastatu nestatymo prie sporto rumu" ir panasiu KLIEDESIU PER uzsakomaja- NUPIRKTA MEDIASKLAIDA!Realiam gyvenime situ propagandiniu briedu nieks niekada NET NEREIKALAVO!!!

  0 0
 • senis 2020 gegužės mėn. 17 d. 12:45:03

  Lietuvoje yra tik viena besikurianti partija, valstieciai zalieji. Visos kitos yra isvestines is vieningosios Lietuvos Komunistu Partijos. Kad islaikytu valdzia Lietuvoje, nepartinis bolsevykas Lansbergis, suskirste LKP i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. LKP del akiu uzdraude. Dabar vietoj vieno LKP saraso rinkimams i seima, pateikia tris ir pastoviai turi 70 sarasiniu. Lietuviai balsuotojai tu sarasiniu iskuopti neturi galimybiu. Visokie kirkilai, kubiliai, kruveles gentvilu, mato, kad saziningsi konkuruoti su Karbauskio valstieciais, jie neturi jokiu sansu. Lietuviams nusibodo iteisinti vagys valdzioje. Per 30 metu Lietuva isvogta, o nesedi nei vienas valstybes vagis. Valstieciai pajudino teisejus, advokatus, prokurorus. Gal prades sodinti, todel LKP nori ivesti balsavima internetu, kad pati galetu skirstyti balsus savo nuoziura. Dar Stalinas sake: renka ne tie kurie bslsuoja, renka tie kurie tuos balsus skaiciuoja. Tai LKP agonija.

  0 0
 • Xomuniagos, matyt, planuoja 2020 gegužės mėn. 17 d. 12:05:48

  dar paplauti buduliniam jaunimui prarūgusią nuo facebookų smegenų košelę ir pasiimti už dyką dalį balsų, tuo pačiu, nudusinant 500 000 pensininkų balsų, kurie nebalsuos internetu ir tokiu būdu PADUSINS VALSTIEČIŲ PARTIJĄ puse milijono balsų. Strategija daugiau negu VAIKIŠKA, pirmokas tai gali jau matyti. Bet TAIP NEBUS: TAUTA iš viso 100% gali juk "netyčia" vieną kartą BOIKOTUOTI BANDITINIŲ PARTIJŲ RINKIMUS, kurie galutinai bando sunaikinti Leituvą ir jos žmones.

  0 0
 • Komentatorius 2020 gegužės mėn. 17 d. 11:43:15

  Visokio plauko "socdemams" tas balsavimas internetu - nereikalingas. Jų rinkėjai yra tik seni nukvakę pirdylos, kurie internetu nesinaudoja. Šitas G.Kirkilo "pasiūlymas" - reklama, siekiant pasirodyti reikšmingu... Tik tiek...

  0 0
 • zm 2020 gegužės mėn. 17 d. 11:14:20

  Kam reikalingas internetas, velniop jį. Nes ne tie pasiūlė?

  0 0
 • Apgalvojo. 2020 gegužės mėn. 17 d. 10:49:14

  1) senyvo amž. žmonės už juos nebalsuos, nes juos per daug gerai žino. 2) dauguma neturi galimybių naudotis internetu. Vadinasi, tie nebalsuos ir už kitus. O tai, jau gerai. Galvojančių gyventojų dalis išvis atkrenta. Lieka internetinis bukas jaunimėlis, kurį galima gerokai patraukt į savo pusę. O dar gali naudos atnešt ir paspringę kompiuteriai. O ką? Viskas pasverta ir apskaičiuota, o virusas čia nė prie ko. Akių dūmimas.

  0 0
 • Rokas 2020 gegužės mėn. 17 d. 09:57:19

  Kiba durni. Tai naudinga nebent liberalams ir konservams, kurie atstovauja stambiam verslui ir bus materialiai aprupinti, kad galima butu kresti visokias isdaigas, prisipirkus neoliberaliu programisiu.

  0 0
 • Neskleiskit, ponai, 2020 gegužės mėn. 16 d. 23:50:54

  durnysčių apie baimę apsikrėst virusu. Jei taip baugu eit balsuot, tai kaip nueit į parduotuvę? Kaip jau einama į kirpyklas, grožio salonus, kavines? Gal balsavimo apyl. bus spec.infekcijų židiniai? INTERNETAS NEPATIKIMAS IR TAŠKAS.

  0 0
 • ui 2020 gegužės mėn. 16 d. 23:48:07

  neskaičiau,tačiau ir arkliui aišku,kad jei su trisdešimtmečiu stažu prokonservliberalsosaldimokratiniai "politologai" nusistatę prieš ("nesupranta kam reikalingas":) internetinį balsavimą ,tai toks BŪTINAI privalo būti įvestas dar šiems rinkimams. Kam? Ogi balsavusiųjų skaičius tikėtina labai išaugs ,ir konservams su savo mažėjančia budulių armija - garantuotas galas.

  0 0
 • Berasciai 2020 gegužės mėn. 16 d. 22:13:24

  Pinigus tvarkyti internetu saugu, o balsuoti tai nesaugu? Esme ne saugume, o tai kad jaunimas balsuotu internetu ir nunestu velniop kolchoznikus.

  0 0
 • Reikia tam, 2020 gegužės mėn. 16 d. 21:53:59

  kam ligi šiol reikėjo, kad sistema „strigtų” taip, kaip reikia ir tada, kada reikia. Be to, popieriniai biuleteniai dar suteikia rinkėjams šiokią tokią galimybę, kurios el. sistema nepaliks. Kokią - čia neminėsiu.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • UŽPUOLĖ: antradienį Lenkijos Zeliona Guros mieste licėjaus moksleivė su peiliu užpuolė tris bendramoksles.
 • FINANSAVIMAS: 100 studentų iš Baltarusijos galės gauti finansavimą studijoms Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dirbate nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +8 C

+7 +9 C

 

+9 +12 C

 +17 +18 C

+16 +18 C

 

+17 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos