respublika.lt

Kaip mes turėtume gyventi su kaimyne Baltarusija? - straipsnio komentarai:

 • litovcai 2019 rugpjūčio mėn. 01 d. 18:10:30

  vaziuokit pas batka pamokis kaip gatves aspaltuoti

 • Tikri mūsų kaimynai 2019 liepos mėn. 14 d. 13:53:58

  Pravažiuojami nedideli jauku svaru miestelį ,kur iš vykdome didžiules rietuves prikrautu malkų.Uzejome į rastine,o ten dirbusios moterys tuoj pasodino atnešė arbatos.Klausiame gal malkas parduodate ,nes mūsų “išmintingieji “tyliai pabrangino malkas 100%. Mokėjome už m3 /29.€ dabar 60€.Gaminame malkas sakė moterys ir jas pristatome ,veltui kiekvienam pensininkui kuris jomis apsisildo.Tai toks paskutinis Europos diktatorius

 • Brigita 2019 birželio mėn. 24 d. 17:43:03

  su Baltarusija turi buti normalus kaimyniski santykiai.Ka mums/liaudziai/lietuviams blogo padare baltarusiai.Ogi nieko.Retorinis klausimas-kodel musu nepriklausomybe nepripazino nei viena didzioji valstybe,ypac Amerika.Nepabugo tik viena maza valstybe.Nereikia mums taip pries ja sokineti,juolab,kad didziosios ES valstybes taip neloja ant ju,kaip cia pas mus.

 • linkeviciu 2019 birželio mėn. 20 d. 04:55:26

  is ministru i kiemsargius.

 • Manau 2019 birželio mėn. 19 d. 18:43:29

  ,naujam mūsų prezidentui reiktų blaiviai, įvertinant visas ekonomines ir politines prasmes pasverti, kaip dirbti ir gyventi stiprios kaimynystės pagrindu su kaimyninėmis valstybėmis. Ne NATO turi būti mums kelrodė žvaigždė.. Keista žinoti, kad L.Linkevičius vyksta pas Baltarusijos valdžios OPOZICIJĄ aptarti kokių tai reikalų. Jei tai būtų mano valia, sekančią dieną būčiau Linkevičių atleidęs iš URM ministro pareigų. Ką turi galvoti apie mūsų valdžią Baltarusijos valdžia, prezidentas? Kas gali pritarti tokiam jo žingsniui? Grynas nesusipratimas kaip ir ką daryti.

 • gal paskelbt kara 2019 birželio mėn. 19 d. 18:41:05

  ir pasiduott, blogiau nebutu, batka tvarka greit ivestu.

 • Baltarusijos Prezidentas 2019 birželio mėn. 19 d. 14:24:38

  Tai vienas iš Europos talantu,mylintis savo žmones. Kaiminystėje kelinti metai vyksta skerdynes,o Jis iš saugojo savo jaunimą ten skerdynėse ju nėra nei vieno.Gerb.Prezidentas ne tik Prezidentas ,bet jis dar ir tvarkingas gaspadorius.Vagys,tinginiai kurie patenka per klaida vadovauti ypač apsivogusius duoda komanda “evo na nari”.Salyje tvarka ir švara,keliose kartais pasimeti ar čia ne USA keliais keliauju.Ne maciau Baltarusijoje nei vieno žmogaus ,kad prie atlieku konteinerio prisidurtu su maistu.Zmones nuosirdus,tarytum gimines,daug per amželį šalių apkeliavęs baltarusiai mums lietuviams yra iš skirtiniai, tai nuostabus žmones.

 • Hic sunt leoni 2019 birželio mėn. 18 d. 12:47:10

  Tie komentatoriai -kiekvienas savaip.P.vareikis grynai ES įsimylėjęs.,gal net slapta ES apsiženijęs.KIti bando neutralizuoti/s/.Lai juos dasr gyvenimas moko .Baltarusija man -tai žemė-incognito..KUo mažiau apie ją žinai ,tuo ji tampa paslaptingesne /Apie LDK laikų rusėnų/gudų , gyvenimą / iki 20amž.pusės/ turiu gan platų suvokimą ,o apie modernios kaimynės Baltarisujos šiūdieną -gan miglotą ir dažnai tendencingą .O Lukašenka ...jis geras gaspadorius ..o politika -jo darbas IR jis tą darbą daro / ŠIame pokalbyje bandoma įvertinti / .Mes galime ir turime sutarti .Nepadoru su kaimynais nesugyventi.

 • Domas 2019 birželio mėn. 18 d. 06:01:16

  Mūsų kaimynė Baltarusija nuostabi šalis, geri, nuoširdūs, darbštūs žmonės. Jie gerbia ir myli savo prezidentą.

 • < to. dvigubi standartai ? 2019 birželio mėn. 17 d. 22:51:28

  Yra ir Lietuvoje toks kaimas - Naisiai ! Namai suremontuoti, visur švaru.Veikia mokykla, vaikų darželis, kultūros namai ,biblioteka, yra net teatras ir keli muziejai ! Visi turi darbą ! Nėra emigrantų ! Tegu visi Lietuvos milijonieriai sutvarko po vieną kaimą, kaip padarė R.Karbauskis - ir Lietuvoje bus, kaip pas kaimynus !

 • Dvigubi standartai ? 2019 birželio mėn. 17 d. 22:21:43

  Teisingai ir diplomatiškai pasisakė Gerb.Gilys,Bičkauskas ,Paleckis , Vareikis jau nepasikeis - tiek to .Man nesvarbu, kokią pravardę turi Baltarusijos prezidentas - svarbu, kad myli žmones ,tvarką, teisybę ! Teko būti ekskursijoje : puikūs keliai, švarios pakelės , nerasi nė lopinėlio NEAPDIRBTOS žemės ! Kaimai - malonu žiūrėti : sodybos atremontuotos, mokyklos ,darželiai, kultūros namai ,bibliotekos veikia, mūsų kunigaikščių pilys atremontuotos,beveik nėra bedarbystės - PUIKU ! Kas atsitiko su Lietuvos kaimais ?

 • atsakymas 2019 birželio mėn. 17 d. 22:02:14

  būtent taip,kaip lieps ponai iš vašingtono-be perstojo vampsėti nesąmones ir ištisai apie ją meluoti 25 valandas per parą 8 dienas per savaitę,kaip ir dera nuolankiems jankių smirdukams,tampomiems už virvučių.

 • Sigitas 2019 birželio mėn. 17 d. 21:33:59

  Pagaliau išgirdau normalių žmonių apie Baltarusiją ir jos siekius nuomonę manau atšilimas neišvengiamai artėja.

 • SEDAS 2019 birželio mėn. 17 d. 20:05:22

  TAI KIEK NUPEZUSIU ..YPC VAREIKIS KOMENTUOJA..KAS SU KAIMYNAIS NEDRAUGAUJA...TADA KARIAUJA....REIKIA DRAUGAUTI VERSLAUTI IR BAIGTI PEZETI ..KLAUSKITE BALTARUSIU..KAS JU GRAZIOJE SALYJE GERIAUSA

 • varnas 2019 birželio mėn. 17 d. 18:37:28

  griuvus santvarkai ir sunaikinus ekonomiką, Lietuva išgyvena iš EU išmokų , o Baltarusija išsilaiko pati, protingai laviruoja tarp Rytų ir Vakarų...pasisako už taiką.Esame prasti ir pasipūtę kaimynai, o gal priversti tokiais būti?

 • Aklad 2019 birželio mėn. 17 d. 15:33:59

  Negi dar nenurode JAV kaip jums bendrauti? Patys jus nieko nesprendziat kaip pasakys jankiai taip ir losit,.

 • zz<arui> 2019 birželio mėn. 17 d. 15:07:29

  Perskaityk tu visus komentarus ir pamatysi, kad čia normalūs tu vienas išsiskiri kaip koks .....

 • Jonas 2019 birželio mėn. 17 d. 14:08:25

  Gal ponui Vareikiui reikėtų nekritikuoti Lukošenkos kaip ne to tipo prezidento su kuriais jis susitikinėja-o man jis patinka-tokios tvarkos tokios sutvarkytų kelių, išdirbtų laukų ir pas mus nėra.O dėl demokratijos-nelabai aš ją jaučiu-nebent tai, kad galiu parašyti komentarą, pažiūrėti kokią noriu TV kad ir rusišką kol dar konservatorius Kasčiūnas neuždraudė

 • brutas 2019 birželio mėn. 17 d. 14:01:51

  vareikio p[sichika yra ...poveikyje, per tokius niekada nebus bendravimo nei su Rusija nei su kityais kaimynais. Jam gerai ir jis nori padaryti kad ir ten butu taip pat.Nekvieskit jo daugiau i diskusija, ir be jo aisku, kad diedukas su anukeliu jam yra alfga ir omega.Arba pries diekusija ipilkit...salto vandens

 • Aitvaras 2019 birželio mėn. 17 d. 13:06:29

  Pagal idiotai ruso mąstymą,jei kaimynas nepatinka,tu su juo nebendrauja,tai būtinai turi kariauti.Susisikusio ruso mąstymas.O aš negalima su kaimynu nebendrauti nekariaujant?Ką ir daro dauguma pasaulio ir Europos gyventoju,bet kvailai rusui nedaeina.

 • Matote jaigu aseme ne kaimo jurgei 2019 birželio mėn. 17 d. 13:04:00

  O garbyngi Lietuvei tai su visais kaimynais turime būti mandagus kultūringi ir nemiegoti i kaimynu daržą akmenukų sugyventi grazei tai turiesime ir naudos.

 • senis 2019 birželio mėn. 17 d. 13:02:24

  neblogai pakalbeta. Tik jeigu Vareikis nepustu i vakarietiska dudele, jis butu ismestas is seimo uz girtuokliavima. Stengiasi didvyris. Grybauskaite gal ir norejo nustoti bendrauti su ubagais, bet Makeinas ja istaise, ir liepe naudoti tik jo sviesias mintis. Pagal Makeina, Lietuva yra Anakondos grandis, suniukas, ar kalyte, ir privalo loti ant Rusijos ir Baltarusijos, be jokiu savu isskaiciavimu. Jeigu Lietuva turetu nors kiek savarankiskumo, nors kiek savigarbos, Skvernelis turetu lekti pas Lukasenka ir uzpirkti visa jo Astravo elektra. Apkrautume Kruoni, turetume kaip savo AE, galetume vystyti ekonomika. Deja, esame 4 Reicho kolonija, musu susiktas elitas bijo, kad ju Reichas nenuspirtu nuo lovio, todel, kaip Vareikis, ciulba tik tai, kas isakyta. Baltarusijos prekiu yra visame pasaulyje, visi baltarusiai turi darba, vaiku darzelius, mokyklas. Musu pederastams iki Lukasenkos, kaip iki menulio. Lukasenka ukininkas,seimininkas. Musu Grybauskaite politine manekene.

 • Aras 2019 birželio mėn. 17 d. 13:00:28

  Perskaičiau komentarus ir matau kad juos rašė du rusai-tai zopa,as,tas as,kuris visuose komentaruose siūlo draugauti su rusais banditais.Atkreipkite demesy į komentarus,pusė jų matosi kad rašė rusai,pagal klaidas aišku.Ir visuose laikraščiuose tie patys rusai komentuoja-as,nuomone,Kęstas,zopa,tvarteli minintis.vienas braižas Lietuvos priešų,kurie dar neemigravo,bet mėšlu drabstosi.Geriausiai pasisakė Vareikis,o Gilys ir Bičkauskas kaip visada nusikaltėlio į rusų debilus pusę.

 • žopa 2019 birželio mėn. 17 d. 11:38:30

  Vienintelis protingas tai P.Gylys,kiti apsirūkę nežinia kuo ir dėl ko.Kodėl niekas nepasako,kad gyvename iš ES pinigų.Nesiduos šita karvutė melžiama ir Lietuvai krachas.Kai nutruks krovinių tranzitas nebus iš ko mokėti pensijas,o idiotai apie tai negalvoja.Grybė primalė tiek šūdo,kad tai atsilieps dešimtmečius.

 • bendravimo pagrindai 2019 birželio mėn. 17 d. 08:46:49

  bendraujant su Baltarusija, turi remtis tuo, kad mes kaip artimiausi kaimynai privalome jiems pastoviai aiškinti, kad gėda jiems naudotis Rusijos patiklumu ir nuolatos apgaudinėti savo brolius: tipo bananus augina, ar prižvejoja lašišų...

 • benas 2019 birželio mėn. 17 d. 06:36:23

  nejau vareikis jau issigyde ar geria paslapcia, bet is pasisakymu atrodo, kad geria

 • Piksius 2019 birželio mėn. 17 d. 01:12:38

  Ne męs kažko norim, Jie nori, kad net giminės peštusi, ką jau ten toliau. Kol kas neblogai sekasi. Negali leisti nieko niekam jai nori dominuoti. Manau protingi tie, kurie iš aplinkos ima idėjas.

 • > Kaip, kaip? - 2019 birželio mėn. 17 d. 00:10:07

  Pritariu :)

 • nuu 2019 birželio mėn. 17 d. 00:02:03

  jau geriau milijonai kartu jankiai negu komuniagos!!!

 • Kaip, kaip? - 2019 birželio mėn. 16 d. 23:06:22

  Kaip žmonės! - lagurkėlių prisirauginti, grybukų bei gerų lašinių pasisūdyti, pasidaryti geros samanės, svogūniuko ropučių neužmiršti, rasti jo jaunystės laikus primenančias briaunotas stiklines, pasikviesti, susėsti, įsipilti ir pasišnekučiuoti. Stiklinė po stiklinės, ir bus rastas savitarpio supratimas. Nuo kada dzūkas su gudu, turėdami samanės, nesutaria? Kas per problemos?!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos