respublika.lt

J.Kalibatas. Jei koronavirusas dar nesužlugdė sveikatos apsaugos sistemos, tą bando padaryti pats ministras - straipsnio komentarai:

 • Liaudiškai tariant, kliba 2020 gegužės mėn. 28 d. 13:20:59

  Kalibato argumentai, nei daugiau ,nei mažiau...

 • Tam Neįtikėtina 2020 gegužės mėn. 27 d. 21:49:56

  Gydytojo atlyginimas Vilniuje ligoninėje 1600 eurų į rankas

 • liurbis 2020 gegužės mėn. 16 d. 20:57:35

  visada kaltina,nes nesiorentuoja aplinkoje ,o tai jau rimta liga.

 • vyt 2020 gegužės mėn. 16 d. 18:44:17

  Varykite verygą poilsio.

 • Dana 2020 gegužės mėn. 16 d. 16:34:38

  Baisu, kiek medikai užkrėtė ir numarino žmonių, tegul bus tai ant jų sąžinės. Jokių priemonių nenori imtis, jiems tai patogiau

 • Jonas 2020 gegužės mėn. 16 d. 15:40:37

  Kodel vaziuojama i periferijos ligonines? O todel kad Vilniuje, Kaune Yra milziniskas mediku perteklius. Kadangi atvyke mokytis is periferijos i Vilniu ar Kauna ir baige niekaip nenori vykti dirbti i gimtasias vietas- atseit ten nera perspektyvos. Ir sitas zalias medikas isitrina kur nors uz 0.25 etato kad tik buti didmiestyje, po to prasideda vazinejimai po periferijas kad dasidurti prie tu 0.25. Stai kur suo pakastas. Tai viena,o antra paziurekite mazesniuose miestuose kas dirba poliklinikose senes 65 75 metu kurias niekas negali is ten iskrapstyti nes prie 800 euru pensijos ji dar prisiduria 3000. Iseitis viena atlyginimai periferijoje turi buti didesni nei didmiesciuose, tai viena o antra turi priklausyti nuo ziniu ir stazo.

 • verdiktas 2020 gegužės mėn. 16 d. 12:50:00

  papuolus į gydymo įstaigą-garantija užsikrėsti virusu. Kaltas ir ministras ir išsižioję gydytojai, kurie stengiasi kiek galima daugiau užsidirbti

 • Juozas 2020 gegužės mėn. 16 d. 12:44:37

  Ko čia puola ant to Verygos. Jis gi tik "peška", kuris bus paaukotas jei kas ne taip. Ką Verygai liepia ir duoda perskaityti, tą jis ir skaito. Jis naivus kaip mažas vaikas, liepė jam sakyti, kad kaukės nepadeda, tai ir sakė. Liepė kalbėti antraip, kalba antraip. O tikrieji "smegenys" kurie suka šią pasiutpolkę nesirodo.

 • Vien 2020 gegužės mėn. 15 d. 23:31:36

  Uz straipsnio pavadinima sita rasytoja SAM gali apskusti.Gal per senas suvokti?

 • Neįtikėtina ! 2020 gegužės mėn. 15 d. 23:17:57

  Gydytojų atlyginimai jau siekia 2000 ir net 3000 eurų! Tai kurių galų dar važinėti po kelias darbovietes? Tokiu atveju nei vienoje darbuvietėje jie gerai darbo neatlieka? Ką daryti mokytojams, kai jų atlyginimai nuo 500- 800 eurų? Ar šitas, susireikšminęs žmogus, mano, kad mokytojo darbas lengvesnis negu gydytojo? Atsipeikėk ,profesoriau! Ruoškis rinkimams! Juk visiems ,viskas nuo profesoriaus pirmųjų straipsnių aišku.Juk šito rašinėtojo komentatoriai ne kartą klausė ,pasakyti kuri šalis buvo gerai pasiruošusi pandemijai? Neatsakė! Dar klausė ,kodėl PSO pradžioje sakė, kaip ir Veryga,kad kaukės nepadeda?

 • Klausimai ramybės drumstėjui ir panikos kėlėjui KALIBATUI 2020 gegužės mėn. 15 d. 23:00:52

  1.Ar Veryga uždarinėjo rajonuose ,miesteliuose ligonines? Ar Veryga sunaikino med punktus ,ambulatorijas bažnytkaimiuose? 2.Ar Veryga mokėjo mažiausius atlyginimus gydytojams? Kiek procentų ar net kartų pakilo atlyginimai šeimos gydytojams,slaugytojoms, vadovaujant Verygai? 3.Pasižiūrėk, GARSUSIS KRITIKE, į statistiką, kiek medikų emigravo prie tavo mylimųjų konservinių ,socdeminių ministrų ir kiek prie Verygos? 4.Ar nori, kad mes pacientai pasiskųstume už paniekos skleidimą, gąsdinimą ir streso kėlimą?

 • UŽSICIKLINO... 2020 gegužės mėn. 15 d. 15:49:17

  Kalibatas ties pandemijos pradžia, kai gyd.buvo pliki ir basi. Tegul tas išminčius parodo nors vieną pasaulio valstybę, kurie iš anksto buvo visapusiškai pasiruošę. Kalibato akimis žvelgiant, Lietuva pačioj blogiausioj padėty ir su pačiu blogiausiu pasaulyje ministru Veryga. Kaip pavadint kitaip gydytojus, kurie ir užversti apsaugomis, užsikrėtė? Aprangą rengėsi tik dėl vaizdo. Gerai, kad po pažastim nesinešiojo, nes Kalibato ginamiems "proto bokštams"-šundaktariams nei apranga,nei kaukės neapsaugo. Neduok, Dieve, per galvas einančio Kalibatos vietoj Verygos.

 • netikiu 2020 gegužės mėn. 15 d. 13:40:15

  situo zmogum, o jei turi racionaliu pasiulymu, reikia i SAM eiti ir juos aptarti, irodyti ju pagristuma... pagal principa: "kritikuoji - siulyk" nes nuo sitos nuolatines kritikos be pasiulymu jau bloga

 • Senis 2020 gegužės mėn. 15 d. 12:20:24

  Tai aiškus šio mediko siekis betkokiu būdu nuvertinti Verygos darbo rezultatus saugant Lietuvos žmones nuo pasaulinio mąsto pandemijos ir betkokiu būdu atsisėsti į sveikatos apsaugos ministro kėdę vietoje Verygos.Vargšas tas Kalibatas-jis nesiorentuoja pasaulinėje sveikatos apsaugos sistemoje ir tiesiog yra garbėtroška bei ramybės drumstėjas.

 • RK 2020 gegužės mėn. 15 d. 11:46:44

  Užtenka jau vieno pavyzdžio, kai Molėtų gydytojų SLIDININKŲ šeiminėlė parvežusi virusą aplakstė Molėtų, Visagino, Švenčionių ligonines - juk reikia kelių etatų, kad slidinėti pinigų užtektų!

 • julija 2020 gegužės mėn. 15 d. 11:31:34

  Naglumo ir bukumo virsune.Pats nesuvokia?

 • Taip 2020 gegužės mėn. 15 d. 11:19:39

  Paraudojimas dėl nieko.Tragedija ,kad šeimos gydytojas 1 mėn. daugiau dėmėsio. skirs tik pas jį priregistruotiems pacientams .Čia blogis?

 • fu 2020 gegužės mėn. 15 d. 10:39:09

  kaip atsisedo i sia kede ir jau suzlugde

 • BAISU 2020 gegužės mėn. 15 d. 10:21:57

  baisu jei toks Kalibata but ministru apsaugok mus viespatie nuo tokio zmogaus kaip patarle blogas paukstis kur y savo lizda terse vadinamas profesorius turetu pasidzeugt Verygos nuveiktu darbu o ne kalbet ir rinkt sau reitingus bet ponas Kalibata matot ka apie jus zmones sneak ar ne geda kam tarnaujat?koky posta noretumet uztai gaut ce kaip sako ir durnam aisku kodel jus taip ciulbat bet pasaulis grebe lietuva ir zmones kad epidemija suvaldo o jus savo kalbom patarimais gal ir kenket nes daktaru vazinejimas is ligonines y ligonine ner geras dalykas ko uzsieny negirdejau kad vienas daktaras dirbtu 10 ligoniniu o gal jus profesoreu ir ne vienoj darbovietej dirbat gal ir jus ce liece kad taip kudakuojat?

 • CIKAGA 2020 gegužės mėn. 15 d. 10:12:10

  ATRODO KAD PONUI KALIBATUI KAZKAS PATARE KA SAKYT APIE MINISTRA BET TIK IS BLOGOS PUSES NES TAI YRA KAZKAM NAUDINGA KRITIKUOT VALDANCIUS KODEL PONAS KALIBATA NEISISKAITE YSAKYMO IKI GALO KAD TAI YRA REKOMENDACINIS O GAL PONAS KALIBATA JAU REGI SAVE SVEIKATOS MINISTRO KEDEJE O GAL JAU NORI PASUKT Y POLITIKA SEIMA OTAM REIK KASDIEN PASIRODYT TELEVIZIJOJ AR SPAUDOJE BET TIK MATANT JU KLAIDAS TADA GAL ZMONES GALVOS VOT KOKS GERAS VISKA ZINO CE GALIMA VISOKIU VARIJANTU BET KALIBATA NEPRIPAZYSTA KAD PASAULIO AKIM LIETUVA YRA TARP LYDERIU KOVAI SU VIRUSU IR NEISBLOGOS PUSES MINIMAS MINISTRAS VERYGA BET KAZKODEL KALIBATO PAVARDES NEMACEU GAL GEREU PATART KOLEGOM O NE SAUKT ANT VISOS LIETUVOS VOT JIS SUZLUGDYS SUZLUGDYT GALI TIK TOKI PRANASAI KAIP JUS AMERIKOJ NER TOKIU PRANASU JEI NER YRODYMU TAI TURI UZSICEUPT TAI BUVO MANO SENELIO NUOMONE GAL AS KLYSTU AS NIEKO NETURIU PRIES KALIBATA BET KRITIKUOT GAL GALIMA IR JY O GAL IR YRA UZ KA?

 • deinis 2020 gegužės mėn. 15 d. 10:07:14

  Taip ir norisi sušukti ,prie sovietų buvo geriau ,susirgai nuėjai pas vidaus gydytoją ,nusilaužei koją ,pas hirurgą o dabar dvisavaitės lauki talono pas vadinama šeimos gydytoja ,du mėnesius talono pas specialistą ,žiūri jau pasveikai ar susirgai nepataisomai o dėl propiesioriaus nereikėtų imti į galvą ,juk mestos visos jėgos ,nuversti Verygą ,sugriauti vyriausybę ,tai baisesnis virusas seime nei ta ampėdija

 • Kyšininkų pasaulio naujienos 2020 gegužės mėn. 15 d. 09:36:42

  Senieji tarybiniai kyšininkai nerimsta. Visi tie "medikų sąjūdžiai" ir "šeimos daktarų draugijos" nenori persitvarkyti ir vienintelis jų poreikis – tai grįžti prie senosios tvarkos, kai poliklinikoje reikalus tvarkydavo kaip turgelyje

 • Algis 2020 gegužės mėn. 15 d. 09:27:09

  Ponas profesoriau kas atsakys jeigu jeigu turistaujantis, keliaujantys daktarai iš vienos ligoninės ar poliklinikos į kitą uzkres mane korono virusų ir teks uždaryti visa įstaiga ar jus mane gydisite, ar prižiūrėsite, vienas iš jūsų pranašavo, kad Lietuvoje šiuo metu turi būti apie 8000 užsikrėtusių, bet šnipštas, jums nepatinka, kad meistras ne šoką pagal jūsų ir farmacininkų dudele, atsikvosekite ir būkite ogiektyvus ir sąžiningi nors sau

 • Na, sutikit. 2020 gegužės mėn. 15 d. 09:13:32

  Tas daktarų turizmas po periferijos ligonines tėra tik darbo imitavimas, algų susirinkimas ir ligonių durninimas imituojant gydymą. O dabar dar prisidėjo koronovirusas. Kur ligoninių vadovai stengiasi, ten ir tų "turistų" beveik neliko. Čia tų amžinų reformų ir optimizacijų pagal partijas rezultatas.

 • baba 2020 gegužės mėn. 15 d. 09:06:20

  Bendrosios praktikos gydytoju asociacijos prezidente,jus sukurete seimos gydytojus,kurie negydo,siuntimu neduoda,tarnauja vaistu gamintojams.

 • JUOZAS 2020 gegužės mėn. 15 d. 08:26:00

  Anot dirigento nuo galines sedynes VERYGA NEPAKEICIAMAS " profesionalas" > Tad taip Lieyuvos zmones greiciau varomi i kapus. Dirigentas liaupsina lojalius sau, nors ir be kompentencijos ministrus.

 • XL 2020 gegužės mėn. 15 d. 04:47:43

  Dauguma komentarų, kaip vėmalai agonijos metu. Viskas sumalta į vieną atmatų konteinerį. Atrodo, kad eidami protiškai anapus, norit aptaškyti, užkrėsti neapykantos virusu visus. Pagarba medikams. Negatyvų pilna visose sistemose. Atrodo, kad kai kas pabėgo iš palatų be durų rankenėlių.

 • Algas 2020 gegužės mėn. 14 d. 23:43:03

  Algas daktarai gauna ir užsibarikadavę kavutes gurkšnoja, neprieisi prie jų, o jei ir prieisi po kelių mėnesių, tai pažiūrės iš toli, per kelias minutes kraujo tyrimą pasidaryti išrašys ir tiek žinių. Ar tik tokios pagalbos susilaukiam, turi pats mokytis ir žinot kas tau yra ir imtis priemonių, eit privačiai. Matomai tyrimus draudžia daryt ir tik generinius skiria.

 • Įdomu 2020 gegužės mėn. 14 d. 23:32:17

  Atsirado dar vienas gydytojas, nežinantis kiek valandų per parą leidžia dirbti darbų sauga. jeigu turi ligoninėje etatą, tai ir dirbk ten 8 valandas, o ne aštuonias valandas važinėk po Lietuvą, dirbdamas po dešimt minučių(užsipildamas kurą).

 • Bronius 2020 gegužės mėn. 14 d. 23:04:19

  Jeigu gydytojas apsikrėtęs, tai jis aplakstydamas kitas ligonines ir jas visas apkrės. Tą jau parodė ir praktikoje, - daugiausia apkrėtimų padarė bėgiojantys gydytojai. Čia Veryga protingai nori padaryti, bet koks gydytojų pasipriešinimas. Ir išvis, - kas čia per betvarkė? Dar Andriukaitis buvo pradėjęs šitą betvarkę demaskuoti, - rado kad visi tik laksto po gydymo įstaigas ir pinigus ima. Vieną gydytoją rado, kad net 11-oje vietų dirba, ir pajuokavo, kaip jis suspėja iš visų algas pasiimti? Dirbti, tai jau aišku nėra kada. Dabar riksmas ant Verygos, gali nutraukti šitą pasipelnijimą. Kur Hipokrato priesaika, - per lakstymus nei jos nei ligonių nebeprisimena.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NORVEGIJOJE: Norvegijos vyriausybė pasiūlė pratęsti kovo mėnesį dėl koronaviruso pandemijos įvestus įvažiavimo į šalį apribojimus iki spalio 31 d.
 • ESO: Elektros ir gamtinių dujų skirstymo bendrovės ESO pajamos per 4 šių metų mėnesius sudarė 166,2 mln. eurų ir buvo 11,2 proc. didesnės nei tokiu pat metu pernai,
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9+12 C

 

+12 +14 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+19 +20 C

5-6 m/s

5-8 m/s

 

8 m/s

Nuorodos