respublika.lt

Istorijos ratas sukasi, o klaidos kartojasi - straipsnio komentarai:

 • Kis 2019 rugsėjo mėn. 23 d. 10:00:15

  ilgai ieskojus ,intelekto taip ir nerasta.

 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 19 d. 16:52:53

  Ponai trys brudai kodielisate nosi I ta istorija kurios ne ciupiniejote pirma kiskite nuori cia kur jau viska apostiete sodynkite savo pona spika kagebistu keusiu laizytoja Lansbergi DIEDULIE pavogusi kitu valstybiu suaukotu s milijuonus padovanojusi mazeikos naftos gamykla zydams ir dar primokiejus pasiskraidziusi zeme is tolimo pelkyno iVilniu pardavusi uz milijonus sava kagebiste Gribauskaite uzkrovusia tautai milijardines Nassau ir indo pizdence pavoguse su Kubilius Vasilausku ir kita is halujams Snoro banka iki sis tauta I skurda apvogus vargsu s pensininkus vot cia tai istorija ir kaltininkai turi buti nubausti siedieti kaliejime viena karta ant visados turi buti sunaikyntas tas dvokentis baisus bardakas.

 • čekis 2019 rugsėjo mėn. 13 d. 00:11:13

  na LRT nušiuro,atrodė blogai,bet pasirodė gali būti visai prastai, Jakilaitis įstrigo tose pačiose frazėse, Tapinas neabejotinai labai gabus žmogus,linksma ir palyginti paprasta juoktis iš kvailesnių, manau jis galėtų kažką geresnio daryti, protingiems žmonėms vargu ar ši trijulė gali formuoti politinius įsitikinimus

 • WAK 2019 rugsėjo mėn. 12 d. 12:27:19

  Visi trys sukurti pagal viena kurpali-klastingos akys ,kreivos sypsenos,narciziska arogancija.Daro pijara ,knisa zmoneliams protus ir gauna didelius pinigus.Ir tai vadinama laisva nepriklausoma ,demokratiska ziniasklaida.Dabar viskas perkama ir parduodama.Morales nera-viskas amoralu.

 • A 2019 rugsėjo mėn. 12 d. 11:34:12

  Ritai-per amžius mumis krušo kas netingėjo,todėl tokia ir karma. Ldk laikais tautos nebuvo-buvo valdovai ir "šunauja"

 • tam ,,jakavonis norėtų būti" 2019 rugsėjo mėn. 11 d. 23:10:31

  Ir ką čia prirašėte, kaip šlapias nedega ? Straipsnis tiesiog įsidėmėtino tikslumo, kad taip daugiau tokių, juk parašyta tikra tiesa. Bet jūs ir toks Aras tikrai nieko nesupratote, Kad taip daugiau tokių, kaip p.Jakavonis ir mes gyventume geriau, šviesiau, prasmingiau... Dar labai geri Juozo ir Safyro komentarai. Na, yra protingų žmonių, deja, tai ne jūs...

 • Untė 2019 rugsėjo mėn. 11 d. 16:41:20

  Teisus autorius. Mano įsitikinimu, Masiulis - pigus narcizas. Trys portretai- konservatorių liokajai, nors Budrienė sakėsi esanti liberalė. LRT - jokio elementaraus objektyvumo.

 • jakavonis norėtų būti 2019 rugsėjo mėn. 11 d. 10:28:48

  atsvara, opozicija , bet deja jis net antru kaimo banditu negalėtų būti. Tai kam reikštis ir rašinėti bet ką? Istorijos rato šis besidergiantis anekdotų ir komuniagų pletkų pasakotojas tikrai nepasuks mums naudinga linkme :(

 • RINKĖJAS 2019 rugsėjo mėn. 11 d. 08:01:11

  tas išgirtasis ministras, sužlugdė kelininkus, nesugebėjo per savo vadovavimo laiką įsisavinti 170mlj.lėšų skirtų kelių vystymui , o kur dar SGD terminalo "afera", jo vieta ilgus metus belangėje

 • SITIE 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 21:55:48

  BRUDAI,LIETUVOS PARAZYTAI.

 • Kiek jakyla tiek kuprius kgbistas 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 19:46:43

  Neturi savo pavardziu vienas nezino ar jochaidiskis ar jakyla,o kuprius irgi toks. Zmogus nezinantis savo genu jau kaip is siukslyno.jochaidiskis kai kalbina kgbistu bandytus jo sedynes išangeje išsigasta matyt ir askarides,nes sedi nešokineja rankos sustingsta,o kai kitu partiju atstovus kai sukyla askarides kad ir rankos,veidas kojos viskas tabaluoja,maskatuojasi kaip is beprotnamio pabeges.Idomiausiai atrode pas Janutiene kai ir laida norejo atimti is Janutienes,o kai nusodino prasidejo melavimai,raudonavimai, begt turiu laida vest,tai ko asile nejai tos laidos vest.Labai grazi lietuvos šiukšliu trijule su išverstomis arkliu dantimis.

 • Nepamenu 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 16:48:21

  Prieš kiek metų žiūrėjau lrt, lietuviskų kanalų iš vis nežiūriu, kaip ir sovietiniais laikais koloborantų kanalai ir jų propaganda niekam neįdomi, žurnalistikos Lietuvoje iš viso nėra.

 • Rasa 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 16:06:15

  Smegenu pudrintojai kaip ir landsbergis.pensininkai iki dabar atsikvoset negali. augina nauja zombiu karta.

 • Arui 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 14:55:34

  Kodėl rašinėji nesąmones ?

 • Juozai. 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 13:25:40

  Gera komentara Juozai parasei,jie bijo tiesos kaip velnias kryziaus.

 • Aras 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 13:20:28

  Durnelis parašė straipsnį.Isvaike Masiulis specialistus,kurie 25 metus ten sėdėjo ir kyšius ėmė,nors didžiulės algas gaudavo.Vagis išvaikė,tai verksmai prasidėjo.

 • Juozas 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 10:03:14

  Straipsnis atspindi visą tiesą, kaip ir įkištas į pašto dėžutę ,,Laisvas laikraštis,, kuris parodo kokie žmonės ištratino milijardus, yra dar gyvų liudininkų, tačiau nuolat keliant algas prokurorams, jie nemato, neranda nusikaltimoo sudėties ir bylų nekelia nei Adamkui, v. Lansbergiui, Grybauskaitei, Vasiliauskui, kubiliui ir kitiems. Jeigu minėti asmenys yra apšmeižti, turėtų paduoti į teismą už nepagrystą šmeižtą. Jeigu to nedaro, vadinasi visa tiesa iš tikrųjų yra tiesa. O jeigu tiesa, tai dar per mažai uždėti antrankiai teisėjams, prokurorams, advokatams ir kitiems teiisėsaugos atsieit sergėtojams.

 • Domui 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 09:46:35

  Na, tamstos skonis šiaip sau....

 • Domas 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 08:24:18

  Man Garbačiauskaitė patinka ir tiek.

 • Rinkėjo nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 08:23:59

  Jei atvirai, tai šita trijulė nieko gero nedaro ir nežada. Tai trijų arogancijos pilnų veidų AB, kurie pinigėlį pila sau terbeles. Tai dar viena konservinė atplaiša. Tai šutvė, kuri liaupsino Magnoliją, Dėdulės veiksmus ir pan. Kaip Jakilaitis šiltai ir maloniai kalbindavo KGB traną Dėdulę, nei vieno provokuojančio klausimėlio iš tautos lūpų.

 • Safyras 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 06:58:44

  Lietuvos televizijose žurnalistai bando tapti režisieriais, aktoriais, dainininkais ir šokėjais .Ar nors vienas kino filmas gauna apdovanojimus už eilines buitines scenas. "Žiedų valdovas" nebūtų taip išgarsėjęs, jei režisierius būtų žurnalistas be jokios fantazijos ir geros komandos aplink... Kas matė tikrus baleto spektaklius scenoje, tai visokiausi šou atstovų šūksmai arenoje atrodo labai kvailai... Kaip mokinukas, kuris išmoko vieną veiksmą mokykloje ir visiems giriasi... Kas girdėjo, kaip scenoje gyvai dainuoja operetę ar operą tikri dainininkai, tai visokiausi šou atstovai atrodo apgailėtinai... Išjungus mikrofonus, visas "menas" baigsis. Todėl ir kuriamos schemos, kaip įsisavinti pinigus, bet ne gerinti žmonių gyvenimą. Daugelis iš "elito" taip pasigerino sau gyvenimą, kad jiems visai nesvarbu, kas bus valdžioje...Po 50 metų gal jau kalbėsime ir rašysime ne lietuviškai, bet ženklais, kaip dabar šūkauja projektų komisijos nariai, apsirengę klounų kostiumais..

 • Jo 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 00:35:29

  puikus straipsnis. Tik reiktų pridėti, kas padaryta dabar su LRT. - TIESIOG KAŽKOKIŲ NUOLAT ŽVENGIANČIŲ, KLYKAUJANČIŲ VEDĖJŲ IR DALYVIŲ televizija. Laidų vedėjai susikviečia savo chebrytes ir prasideda žvengimas - kas garsiau. Jau ir Klauskite daktaro laidoj Mildažytė sugebėjo žvengt ir rėkaut apie pomidorus, ačiū Dievui - trumpai. Šneka BANALYBES, ŽVENGIA IR TIEK, KRŪVA REKLAMOS. Be to, pasidarė visų išvarytųjų iš kitų tv priglauda. Subjaurojo Duokim garo, neišvardinsi visko, gaila LRT.

 • KOKS SUTAPIMAS 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:04:09

  visų trijų baisūs dantys, kaip ir jų darbai......

 • Pradėti 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 19:06:59

  apsivalymą reikia nuo landsgrybinių partijos, kuri Seimo specialios komisijos pripažinta turėjusi ryšių su teroristais, panaikinimo. Toliau teisti Dėdulę ir visus pagrindinius su juo šiame nusikalstamame susivienijime veikusius komunistus-kgbistus. Išieškoti turtinę žalą pradedant nuo Mažeikių naftos ir baigiant Snoro sunaikinimu. Deja, nors nusikaltimai aiškūs ir net dokumentai visi yra, niekas šito nedarys, nes visos valdžios šildėsi prie šitų aferų ir kūrė savo naujas. Todėl toliau Dėdulė vadinamas prezidentu ( esu tikras, kad po mirties bus juo paskelbtas oficialiai).

 • na puikiai parasyta , visa tiesa 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 18:39:16

  matomai ir Jakavonis pagaliau prabudo........

 • Nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 17:07:20

  Šiandien Skvernelis pasikvietė Seimo opoziją darbiniam pokalbiui.Garbačiauskaitės LRT per žinias kažkodėl kalbina G.Landsbergį, o ne opozicijos pirmininkę. LRT šiaip yra nacionalinis transliuotojas ir tikrai vienai konservatorių partijai nepriklauso, jkodėl LRT Taryba nemato šališkumo konservatorių partijai?

 • natalija TO BITE 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 16:43:11

  KA CIA NUSISNEKI MAT DU DURNELIAI VIENAS PALIGINTOJAS PALYGINO O BUKAGALVE BITE PRITARE ESTIJOS NIEKS 30METU NEAPVAGINEJO GALIMA IR MAZINTI DAUG KA

 • Patenkintas 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 16:34:17

  Puikus straipsnis. Labai nuotrauka gera - visi tokiais gražiais dantim. Net pavydas ima juk biednam kai išbyra dantys tai ir eini susiraukes, bijai prasižiot.Va kodėl Lietuviai vaikšto susiraukę.Todėl svečiai iš užsienio ir klausia kodėl visi čia nesišypso.Ne visi o vargšeliai.

 • Žodžio laisvė... 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 16:31:23

  Kiek daug Lietuvoje yra išsigimėlių,kuriems rūpi tik valdžios galia ir sava kišenė. Jų buvo praeityje,yra dabar ir bus ateityje.Todėl Lietuva tai pranyksta,tai atgimsta ir taip per amžius.Būkit prakeikti, Lietuvos priešai,svetimi ir savi.

 • cha cha 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 16:29:04

  Šunys loja - karavanas toliau žygiuoja ir niekas jo nesustabdys,pakol Liciferius vadovaus tam karavanui.Karavanas žvengia iš šunaujos ir ką? Ogi nieko.Ir dabartinis Prezidentas jau Liuciferiu prezidentu pavadino.o juo pasekė ir seimo kėdę saugantis asmuo. Ir ką? Nieko! Visi mirtingieji/šunauja/ tyli,kažko bijo. O gal reikėtų užgiedoti "Pirmyn vergai pažementieji... arba Vis kalu kalu per dieną tą žagrelę gryno plieno" ir garbinkim toliau Lietuvos liuciferiu.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos