respublika.lt

Iš baimės puolame vieni kitus - straipsnio komentarai:

 • Nepuolantiems 2020 balandžio mėn. 11 d. 01:55:00

  Ne jūs puolate. Puola ta senė su kažkokia gauja. Aš irgi nepuolu. Jos kompanijai nepriklausau ir nesiruošiu nieko puldinėt, nes esu pakankamai ramaus būdo. Ne tokia kaip ji.

 • Mes 2020 balandžio mėn. 10 d. 18:18:15

  Nepuolame grįžtančių,mes sakome,kad jūs besmegeniai kuriems naudinga sukiršinti žmonės.Skaldyk ir valdyk!Štai jūsų devizas.Uzdaret sienas ir tereikėjo grįžtančius karantinuoti nestabdant jokių verslu,bet jums tam neužteko smegenų.Tiek pinigų atėjo iš "oro" tad juos reikėjo isisavinti o žmonės jums tik statistinis vienetas!

 • Tai poniai 2020 balandžio mėn. 09 d. 15:53:36

  Ponia, jūs sakote"PUOLAME vieni kitus". Save priskiriate prie puolėjų. O kas dar toje puolančių kompanijoje kartu su jumis? Juk ne visi užsiima puolimais, o tik kažkokia neįvardinta jūsų grupė.

 • Niekada 2020 balandžio mėn. 09 d. 15:01:59

  nekilo minties smerkti išvažiuojančius ar grįžtančius. Koks mano reikalas. Žiūriu į juos, kaip kažkada su rajoniniu autobusu į centrą suvažinėjusius kaimynus - yra reikalas apsipirkti, nusikirpti, dokumentus sutvarkyti... Dabar tokių net neprisimenate - tos mielos kelionės PAZikais - susitikimų, šnekos ir pasirodymo vieta.

 • jonas 2020 balandžio mėn. 09 d. 10:24:38

  Baime ir netikrumo jausmas vyksta nuo pat konservu valdymo metu.Tai rusai puola,tai Kinija kalta,kiekviename kampe tik blogio ieskoma.O ka bekalbeti apie LRT ir zurnalistu gazdinimus.Jau nebesinori nei televizoriaus ziureti nei skai- tyti straipsniu.Cia virusas ne prie ko.Dabar cia tokia politika varoma,kad dieve apsaugok.As tikiu,nepaniukuokim,blaiviai mastykim,neberinkim konservatoriu ir liberalu,galtada isivyraus mumyse ramybe.Kodel prezidentas leidzia gazdinti tauta,ar jis neturi nirmaliu psichologu.

 • Kis 2020 balandžio mėn. 08 d. 19:59:30

  nereikia nei psichologams,nei spaudai is vieno dalyko kazka spausti.Bego zmones i europa uzsidirbti,o ne is Lietuvos,nes jaunimui nebuvo kazka veikti,beje politikuoje (mano galva egzistavo nuomone isvaziavo ir rami galva,ypac po seimo langu barskinimo,juk aisku buvo kas gali sekti sekanciu zingsniu.Isvaziavo ,uzdirbo,gabesni ir versliuka susuko,ber buti emigrantu nera lengva.Viskas ok.(rasau ok,bet is Lietuvos nebuvau kelusi sedynes,nes ismeciau inkara senai ir visam,uzteko blaskymosi.O grizta ir nereikia sakyti ,kad vietiniai(pavartosiu kalambura)labai jau nusiteike priesiskai,grizdavo bent dauguma kasmet ir visada,bet kaip iprastai saukstas deguto statine medaus sugadina.Daug pasitarnavo viename kelte bedanciai,bet kur juos Tevyne des,bus paklusnus ,saodinsime ir sersime su buiza kalejimuose.Tad reikia buti zmogumi?

 • a 2020 balandžio mėn. 08 d. 17:02:19

  per kitą pandemiją bus kitaip,nei velnio,budulio sėkla nemirtinga

 • bobute 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:52:20

  gal autore nemate "kontingento",kuris vaipesi snargliuodamas tyciojosi is pilieciu,kurie bande sudrausminti juos,o jie ir toliau spiaudesi ir keikesi..tai tegul pasidomi,nes nuo ju ir didesne tauos dalis dabar turi kenteti,juk jie beveik visi atveze uzkrata,o praejus karantinui vel leks kur geriau arba bus pasalpiniai.

 • KAIP TAI "VIENI - KITUS"? 2020 balandžio mėn. 08 d. 14:26:28

  Kad tauta VIENA ir VIENIŠA, tą jau seniai žinome, o tie "KITI", tai juos pirmiausia virusas smegenyse puola, prie ko čia Tauta? Jie juk - seniai jau už Tautos borto. Kas kada buržujaus ir išnaudotojo gailėjo, ką?

 • nesutinku 2020 balandžio mėn. 08 d. 12:30:30

  Labai skystas ir vienpusiškas psichologės komentaras. Niekada nesmerkiau emigrantų, gerbiu likusius Tėvynėje. Negrįžta tie, kurie įsitvirtino ten, turi namus, gerus darbus, tų šalių pilietybę. Grįžta tie, kurie migruoja ten, kur tuo metu geriau ir manosi esą protingesni ir gudresni už "durnius lietuvius".

 • Rokas 2020 balandžio mėn. 08 d. 12:20:16

  Liaudis yra valdoma avinu banda. Ypac perversmu, panikos, epidemiju atvejais. Zmogus praranda individualuma, mastyma, bega kartu su banda is inercijos. Kai paziuri i minia, rekiancia su iskeltom rankom atiduodancia pagarba hitleriui, supranti, koks menkas tas zmogus padarelis. Juo manipuliuojama ir dabar. Dar gerai, kad grizusiu neuzmete akmenimis, kaip tai buvo Ukrainoje.

 • janina 2020 balandžio mėn. 08 d. 09:07:28

  Gerbiama autorė akcentuoja tik mažą epizodą?Žmonių kiršinimas prasidėjo nuo privatizacijos laikų?kai visas valdantis anų laikų elitas liko savo postuose ir gerai pasipelnė?Ir niekas nesikeičia iki šių dienų nes mus visą laiką pjudo vienus su kitais.O mes užuot ką nors norėdami keist vistiek lipam ant to pačio grėblio ir renkam tuos pačius,negana to dar ir palikuonis ,kurie tikrai nieko nekeis,dėl savo šiltos kėdės ir visokių giminystės,draugystės su savo rato draugais,....

 • apie ka ji cia? 2020 balandžio mėn. 08 d. 08:41:56

  'panika' kur ji ,kas kur panikuoja? panikuot gali tik 141 del savu uabu ,kurie ikurti Tautos ir Valstybes saskaita ,prixvatinant net ta ,ka draude LR KONSTITUCIJA ...... .

 • hm 2020 balandžio mėn. 07 d. 23:14:00

  Visi kas dabar grįžtą, išskyrus studentus yra ne lietuviai, o tik lietuviškai kalbantys dvikojai. Lietuviai gyvena ir kuria savo valstybę čia, o ne kitur. Čia dirba, vargsta , moka mokesčius ir vaikus augina. O tie atsiprašant gudručiai grįžę susimokės 42 EUR PSD ir naudosis visu tuo ką mes čia likę sukūrėme sveikatos sistemoje. Todėl natūrali vietinių reakcija į tokius perėjūnus, nes jie nebėra mūsų bendruomenės dalis.

 • NU, NEŽINAU... 2020 balandžio mėn. 07 d. 21:29:35

  Kokią kam naudą duoda tokių psichobobučių pliurpalai? Ir taip suirzusius žmones dar labiau suerzina. Gal jų ir yra toks tikslas? Gal jaučia pasitenkinimą, pasikrovimą, lyg būtų savotiški energiniai vampyrai.

 • Žemaitis 2020 balandžio mėn. 07 d. 21:29:31

  Tai įprastas kerėpliškas maivymasis ("populizmas") viešojoje erdvėje"- štai Danutė Šepetytė, atkišusi savo titulą (Psicho... ar kažkaip ten, koks skirtumas), pamaiviškai sako :"MES"puolame vieni kitus", nors tokiu būdu iš tiesų sako: "Tfu jūs ten, niekingieji, puolate vieni kitus". O iš tiesų - tai tik žiniasklaidos pelių kilnojamas, su nuolatinių klavišinių šiukšlių pagalba, visuomenės juodinimas tais pačiais pamaiviškais būdais: kažkas kažką puola

 • O ka, 2020 balandžio mėn. 07 d. 20:11:50

  grize is saliu,kur viruso daug, lauke geliu?

 • Tiesiog keista 2020 balandžio mėn. 07 d. 20:08:47

  skaityti tokius atseit tolerantiskus, paaiskinimus,kad grize, svetur pabuvoje net kovo men,kai sustiprejo viruso selsmas ,tautieciai, ne palaptis ,kai kurie parveze virusa,kai kurie nesilaike izoliacijos,kai kas piktinosi,kad nelaukia ju.o, is tikruju, jie irgi inese nerimo,ypac tiems,kurie tvarkingai lai kosi Vyriausybes nurodymu,nesioja kaukes ,pirstines,pergyvena del saves,tevu, kolegu,kurie gelbeja serganciu gyvybes, patys i namus bijodami parnesti mirti.taigi visiems reikia saves klausti,ar as neatsakingu elgesiu nepakensiu sau ir kitiems. SUDETINGOSE SITUACIJOSE INDIVIDO TEISIU SUMAZEJA,KAIP IR LAISVE UZKRESTI KITA,LIEKA 1 PAGRINDINE TEISE LEISTI IR PADETI ISSAUGOT GYVYBE.Kaip ne grazbyliausim,visada gristam prie sios vertybes.

 • Nuomonė 2020 balandžio mėn. 07 d. 19:47:28

  SENIS 100% teisus ir nieko čia nepridėsi nei atimsi.Ši akcija Lietuvoje nebuvo tinkamai įvertinta ir dėl to gavosi tas kas gavosi.Dabar jau šaukštai po piet ir belieka visiems be išimties drebinti kinkas dėl pandemijos plitimo.Kol kas tai siaubingai baisus dalykas ir nuo jo nėra jokio efektyvaus išsigelbėjimo:VAISTAI KOL KAS GYDYMUI NEIŠRASTI IR PALIKTA VISKAS LIKIMO VALIAI IŠGYTI PATIEMS IZOLIUOJANTIS NUO KITŲ.

 • Senis 2020 balandžio mėn. 07 d. 19:22:11

  Jeigu grįžę iš užsienio būtų uždaryti karantine , o ne leista laisvai blaškytis po Lietuva ,tai ir ligos neturėtume .

 • O reiketu ne vieni kitus, 2020 balandžio mėn. 07 d. 18:56:30

  o visi tuos,kas zmones paverte vergais,o valstybe - nuosava pinigine!

 • TEISINGAI 2020 balandžio mėn. 07 d. 18:46:41

  100% pritariu Romui.

 • Romas 2020 balandžio mėn. 07 d. 18:22:27

  Ponia Danute kiekvienas žmogus turi netik teises bet ir pareigą prieš kitus žmones. Aš skaitau, kad žmones kurie važinėja po užsienius žinodami kas ten vyksta savo pareigą nevykdė ir būtų labai gerai kad mūsų vyriausybė paskelbtų viešoje erdvėje tokių piliečių pavardes

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PROTESTAI: mažiausiai 230 žmonių žuvo per protesto akcijas Irane praėjusių metų lapkričio mėnesį.
 • VYKSTA: užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį vyksta į Estiją, kur Taline dalyvaus trijų Baltijos valstybių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų susitikime.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vis dar dirbate iš namų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +10 C

+8 +9 C

 

+9 +11 C

 +18 +19 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

0-5 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1136 PLN - 4.4495
RUB - 78.4416 CHF - 1.0720
GBP - 0.9009 NOK - 10.7880

Nuorodos