respublika.lt

Greitosios medikai pašiurpę: žmonės prašosi į pragarą - straipsnio komentarai:

 • va 2020 kovo mėn. 31 d. 10:31:14

  Sėkmės visai Marijampolės greitosios pagalbos stočiai,būkite visi tokie drąsūs ir nebijokite išsakyti tiesos.

 • tokiu zinau daug 2020 kovo mėn. 30 d. 19:33:36

  Kas stojo i medicina per pastaruosius 30 metu? Dauguma tikejosi isigyti specialybe, kuri garantuos darba ir papildomas dovaneles. Na, dar reikejo tureti ta "plaukuota ranka", kuri padedavo gauti diploma nepriklausomai nuo gabumu ir ideto darbo. Prisimenu studentu traukiama daina: "O man tai kas, lai eina ubagauti, jeigu nezino, is kur rubli gauti..."

 • Juokinga 2020 kovo mėn. 30 d. 15:27:26

  ir pikta. Tik pamanykit, niekas net karštos sriubos nepasiūlo. Pamatė kaip alytiškiai gaisrininkus lašiniais ir pyragais vaišino, tai dabar lyg privaloma ir medikais pasirūpint. Jau kelintą kartą skaitau raginimus, kad kavinės ar restoranai pasirūpintų medikų maistu. Absurdas. Suprasčiau jeigu dirbtų tokiais tempais kaip Kinijos medikai - su pampersu visą pamainą, bet pas mus nė vienoje gydymo įstaigoje taip nebuvo, nėra ir nebus. Dauguma medikų apskritai tepę slides ir jokių planinių konsultacijų neteikia. Karo metu ligonius siuvi,lopė,operavo bombarduojamose ligoninėse, o dabar viruso išsigando. Apsirenkit spec.rūbais ir pradėkit dirbt neverkšlenę, nelaukę paguodos ir neužtarnauto didvyrių vardo. O dabar tik erzinantis "sėdėkit namie", "laikykitės karantino", o kad žmonės miršta nuo infarkto tai pofik. Vairuotojai, pardavėjai, policinininkai dirba, o ką daro medikai specialistai konsultantai, kur jie?

 • Absurdui 2020 kovo mėn. 29 d. 19:11:54

  Trenktas, ar ką.Jei žmogus neserga, iškvepiamo oro filtruoti nereikia. Aš pats be kaukės vaikštau ir be testų žinau, kad nesergu.Stumbro pipirinės po 30 gr. trissyk per dieną, kad bacilas plaučiuose ,,dusintų" ir kraują ,,dezinfekuotų" ir jokių vaistinių nereikia. Panika Durnių Laive, o kiek pinigų išvogs per šį respiratorių bumą! Va Šimašius jau ,,plauna" pinigus, gatves plaudamas Vilniuje! Dabar dar armiją iš miškų ištrauks į gatves, o kiek tai pinigėlių kainuos? A-ha, praskolintai Lietuvai vienas kitas milijonas neturi reikšmės...Kokia Lietuvos ateitis su tokia valdžia, su tokiu požiūriu į ateitį? Juk tas virusas eis ir praeis, o skylės ekonomikoje, ypač privačiame versle galų gale bumerangu smogs per valstybę!Baltarusijoje net vaikai į darželį eina, nes panikos nėra ir pinigų niekas nešvaisto, valdžia adekvačiai supranta padėtį...

 • Absurdas 2020 kovo mėn. 29 d. 18:10:56

  Straipsnio foto medikė turi respiratorių su iškvėpimo vožtuvu, kuris iškvepamo oro nefiltruoja. Tad toks respiratorius aplinkinių absoliučiai nesaugo. O dauduma tokius ir naudoja. Atsikvošėkite specialistai ir nepirkite bei nenaudokite tokių netikusių priemonių.

 • Visokių yra 2020 kovo mėn. 29 d. 17:02:10

  Ir senų ir jaunų.

 • Katarona 2020 kovo mėn. 29 d. 07:48:38

  Šis korovos virusas privers katolikus pagalvoti ir apsidairyti , katalikų kraštai - ubagų kraštai. Laikas Lietuvoje steigti viešnamius ir nereiks Lietuviams vykti į kitas šalis "paslidinėti"

 • Edita LAURIŠONIENĖ 2020 kovo mėn. 28 d. 21:07:29

  KOL TURIM TOKIŲ MEDIKŲ , KAIP REDA BYKOVIENĖ NEBAISU.ĮVEIKSIM VISKĄ, BENT JAU PASISTENGSIM.

 • xxx 2020 kovo mėn. 28 d. 19:49:55

  stai ir dievo atlygis visam pasauliui is karto

 • Vytui : 2020 kovo mėn. 28 d. 10:18:59

  Nuo 1989 uju.

 • Wilk 2020 kovo mėn. 28 d. 07:01:43

  Kaip mums leidzia elgtis suC-19,tai taip ir turime.palaida bala-tik bjauri demagogika!!!

 • Virginija 2020 kovo mėn. 27 d. 23:03:46

  Juk bažnyčių durys uždarytos,pamaldos vyksta be žmonių.

 • Kai namuose 2020 kovo mėn. 27 d. 20:44:30

  Dar didesnis pragaras, tai prašosi į ligoninę )!

 • Vytas 2020 kovo mėn. 27 d. 18:32:32

  Puiku,tik nuo kada "paprastas darbininkas"laikomas ne zmogumi?

 • pastebėjimas 2020 kovo mėn. 27 d. 17:07:31

  Kaip žmogus išbandomas valdžią,pinigais ir nelaimėmis,kaip karais,ligomis ...Todėl kiekvienas iš mūsų nueisime savo išbandymų kelią...

 • Nesmeiskite 2020 kovo mėn. 27 d. 17:02:55

  senoliu,jie vykdo ir supranta situacijos rimtuma,o jaunimas?teko eiti parko taku,buriais slaistosi kokia 10 iki 18-kos ir dar su savim vedasi mazameti,=policijai bandant ispeti juos ,tai viena mergse ragino savo drauguzi"reikejo apmyzt ta ju masina",nu didziuokites savo jaunimeliu,pro kuri baisu ir prasilenkti!

 • Baisiau 2020 kovo mėn. 27 d. 16:11:47

  uz ginkla yra tik zodis,jis visada pataiko,i sirdi,o ginklas nevisada..Dabar galima sakyti,kad ir virusas ne toks baisus,kaip jaunu zmoniu zodziai,o ypac gydytoju. Sako,kad jie issilavine,leiskit suabejoti.Stiprus imunitetas padeda kovoti su liga,bet masinis baimes ir streso varymas,ji silpnina,o ar nepaguodos ir nusiraminimo reikia senatveje.Baznycia yra vieta,kur seno zmogaus sirdis randa ramybe ir atgaiva,kurios nesuteikia dabartine visuomene. Kam reikalingi senukai,mociutes? Juk nuvarytus arklius nusauna,tiesa?

 • Joanai 2020 kovo mėn. 27 d. 15:24:48

  Italijoje medicina visuomenei labai žemo lygio, nes ten kapitalizmas nuo 19a. Čia Lietuvoj socializmas buvo, žmonės dar supranta, kas yra sveikas gyvenimo būdas, o ten visi gyvena pagal principą ,,ritmas, seksas ir alus".

 • jauni tik nori 2020 kovo mėn. 27 d. 15:14:00

  perimti tevu turta -gerai kad dar nevisi tokie .

 • Joana 2020 kovo mėn. 27 d. 15:13:13

  Nelyginkit su gripu ir kad šis virusas nepavojingas , tai , kmodėl Italijoje jau į valandą miršta po 27 žmones, negi ten virusas kitoks, išnešios ir mūsų nesusipratę žmonės, tikiu bus tas pats

 • nereikejo ir viruso 2020 kovo mėn. 27 d. 15:08:16

  atvezeme mama i ligonine .dar patys neuvokeme kokioj baisioje padetyje esame ,na zinojome tik tiek kiek mateme .bet slaugytojos dargi girdint ligoniui ,tai ka atvezet numarinti .nors istiesu ta nakti istiko klinikine mirtis ,bet esme kad ir siandien gyva .

 • Euras+ 2020 kovo mėn. 27 d. 14:55:16

  Kokie ten medikai ir jų moralė, jei atvežė ir ,,pridavė ligonį", kaip parašyta straipsnyje.Paėmė tepinėlį iš nosies ir lauk, nežinia ko ir nežinia kiek, kaip straipsnyje rašo vyras, paliktas parai be žmogiško dėmesio lgoniui. Tingi apsivilkti kostiumą ir įeiti į palatą pas žmogų bent informuoti (nes paskui reikės dezinfekciją kostiumo atlikti, o čia jau rankos gali nutrūkti), kada testas bus padarytas, o patiems medikams, vargšams, ,,niekas nė karštos sriubos nepasiūlė"! Vargšai dvasios ubagai, apimti isterijos ir baimės: ,,kaip čia dabar, karo nėra, o mirtis vaikšto šalia"...Žavi senukai-seni, bet tvirti morališkai.

 • nekaltinkit 2020 kovo mėn. 27 d. 14:50:15

  senuoliu,jei jie cia butu buve vieni,be isibrovusiu tu visu,kurie lande po visa pasauli ten siauciant virusui,o grize nesilaike pasaulyje nurodyto karantinavimosi,tai cia tas virusas ir nebutu isplites.Juk jau patys pirmieji gryze i Kauna-lakste po kavines,motina po mokykla ir atgule i ligonine ir taip ne vienas dare-parvyko i Klaipeda-tada apsilanke Kaune o toliau dar ir Vilniuje pabuvojo.Neatsakingas jaunimas ir jaunos seimos.Juk buvo visiems zinoma,kad ten siaucia si liga,bet jiems ne motais-svarbu slidineti.Morales pas jaunus zmones tiesiog nebeliko-jie pasaulio galiunai,viskas zinantys,viska mokantys,viska darantystai ko tuo metu nori,taciau nepagalvoja,kad yra tikri dvasios ubagai neturintys morales ir nesugebantys atskirti viso tokaip reikia is esmes pasirinkti tai kas tuo metu yra tikrai reikalinga ir atsakinga.Tai tikri dvasios ubagai,neziurint issilavinimo.

 • Darius 2020 kovo mėn. 27 d. 13:42:21

  Sakai jaunimas susigaudo, supranta. Ne velnio jis nesupranta. Tik numoja ranka ir sako juokdamasis - mes lengai persirgsime, o gal ir nesirgsime. O stai senukai ismirs, tai juk senuku liga. O GMP gydytojams pasakysiu - daugiau pagarbos savo pacientams, nedurninkite ju, nezeminkite ju. Atlikite savo pareiga kokybiskai.

 • laisvas 2020 kovo mėn. 27 d. 13:35:31

  gal baikit verkti, ponai medikai. Alytuje pakilo didesnis gaisras, tuoj pravirko ugniagesiai, metų metus prasivartę ant tapčianų, iškilo būtinybė medikams pasidarbuoti, irgi pravirko. Na, negalima visą laiką darbe poilsiauti, negalima.

 • tikra tiesa parase 2020 kovo mėn. 27 d. 13:23:36

  kad ligonine siuo metu geriau nepatekti .

 • Sps 2020 kovo mėn. 27 d. 13:21:19

  Ne rūšiuoja iškvietimų visai tos dispecerines. 90 proc. turbūt bereikalingų kvietimu. Pasikonsultuoti nori žmogus ir siunčia gmp. Aš apie Šiaulių dispecerine. Negi sunku pasakyt, kad su šeimos gyd. konsultotusi telefonu

 • Sps 2020 kovo mėn. 27 d. 13:18:14

  Ne rūšiuoja iškvietimų visai tos dispecerines. 90 proc. turbūt bereikalingų kvietimu. Pasikonsultuoti nori žmogus ir siunčia gmp. Aš apie Šiaulių dispecerine.

 • o-o-o >Julija 2020 kovo mėn. 27 d. 12:54:13

  Tik nereikia, ponia ar panelyte, čia senukų vertinti iš savo jaunesnio amžiaus pozicijų. Dar neaišku, kokio proto pati būsite tame amžiuje, jeigu iš viso būsite. Nustokite čia burbėti ir ūdyti senukus. Virusas parodys visiems, kokie mes iš tikrųjų esame. Vaikus pavertėte naminiais dievukais, va ir sėdėkite dabar su jais ir melskitės jiems, kol neišprotėsite. Toleravote ir mylėjote nuokrypas ir visokius genderius, tai dabar toleruokite ir mylėkite dar ir senukus. Buvote superinės asmenybės ir individualybės, gyvenkite dabar po vienu stogu su kitomis superinėmis asmenybėmis, kol kantrybės užteks neišsiskirti.O kad bobutės eina bažnyčion, tai gal joms tai vienintelė vieta, kur gali gauti paguodos, nes visi žinom medikų požiūrį į senius. Senukams rinkoje vietos nėra, nes jie naudos neduoda. O medikams, jeigu sunku, tai žinojot, kokią specialybę rinkotės. ir niekas nesakė, kad bus lengva. O jeigu galvojote kad tik kišenes didesnes prisisiūti, tai prie to imkite ir pavojingą darbą.

 • Gal galetu 2020 kovo mėn. 27 d. 12:45:29

  barai ir restoranai kiek prisideti ,gaminti greitosios pagalbos medikams karsta maista ,aprupinti karstu maistu mokykinukus neturtingu tevu,o negauti veltui kompensacijas.Kur zmogiskumas,ponai?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PROTESTAI: mažiausiai 230 žmonių žuvo per protesto akcijas Irane praėjusių metų lapkričio mėnesį.
 • VYKSTA: užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį vyksta į Estiją, kur Taline dalyvaus trijų Baltijos valstybių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų susitikime.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vis dar dirbate iš namų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +10 C

+8 +9 C

 

+9 +11 C

 +18 +19 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

0-5 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1136 PLN - 4.4495
RUB - 78.4416 CHF - 1.0720
GBP - 0.9009 NOK - 10.7880

Nuorodos