respublika.lt

GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS” - straipsnio komentarai:

 • Darijus 2021 sausio mėn. 26 d. 19:49:04

  Užvakar pas Solovjovą laidoje Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius - GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save 75 metams.

  2 0
 • Susidvejinimas 2021 sausio mėn. 16 d. 00:12:16

  Bet ir pats Butkevičius, sendamas ,jau ima panašėti į Landsbergį.Gal dėl to, kad žvalgybininkas ne kartą mėgino perprasti muzikanto giluminį mąstymą ir,kai kurie asmenybės bruožai jam parsidavė.Abu tokios blyškios,pilkos odos

  8 0
 • Meta 2021 sausio mėn. 10 d. 17:38:51

  p.s. kazkur skaiciau,kad Vitas Tomkus save ivardijo kazkokiu kitokiu runkeliu/pamirsau kokiu/.Mano galva,tamsta esat cukrinis runkelis.Jeigu pasarinius runkelius eda kiaules,vistos ir gaidziai,tai is cukriniu gaminamas cukrus,samagonas,verdama uogiene ir dar daug geru dalyku Geras toks augalas ir be jo niekaip.

  7 1
 • Meta 2021 sausio mėn. 10 d. 17:28:33

  zvalgiausi,klausiausi,mislijau ir supratau,kad neturiu ka tokio svarbaus parasyti.Labai norejosi. tik kektis ir keiksmazodziu oi kiek zinau.Bet juk keiktis negalima ir prie mano amziaus kazkaip netinka.Taciau siandien perskaicius ,,Vakaro ziniose,, Tomkaus straipsni ,,Nesutinkate-diskutuokime,,,nesusiturejau,nes i galva sove gera ideja.Taigi.Nusimesti kaukes geriausia diena yra balandzio pirmoji.Jeigu devi kauke,gali is savo balkono kalba ,,rezti,, apie ka nori ir kaip nori,pasikolioti,ka nori giri,ka nori iskeiki.Be kaukes irgi baudos negausi.Juk melagiu diena,pasposijai.Na ka,gera ideja.Ir nors viena diena susimaisys ir protingi,ir kvailiai,su kauklemis ir be kaukiu ir nusvies Lietuvos padange brolybe,vienybe ir meiles sviesa..

  7 0
 • to Olava 2021 sausio mėn. 10 d. 10:29:31

  Jūs teisingai parašęte. Ir aš buvau priblokšta, perskaičius ponios Nensi Pelosi ,,išmintį". Galvojau, kas čia per marazmas??? Pasirodo, ji visai rimtai, o aš pamaniau, kad tai nelaimingos ligonės kliedesiai. Taigi, laukia labai ,,įdomus" periodas. Įdomu, kaip mūsų proto bokštai priims šią išmintį. Ir dar man labai nejauku girdėti žodžius ,,globali Lietuva". Dabar jie dažnai vartojami, numatoma kažkokia premija... Man žodis ,,globalus" skamba kaip keiksmažodis.

  11 0
 • Runkelis 2021 sausio mėn. 08 d. 17:17:41

  Džiugu, kad "Respublikos" leidinių dar nenupirko-nesunaikino globalistų ir neoliberalų (sorošistų) sistema, todėl turime galimybę išgirsti tiesos žodį melagienos liūne. Ačiū Tomkui ir jo komandai bei autoriams už drąsą ir ištvermę. Šių savybių ateityje reikės dar labiau, nes sistema darys viską, kad jus užčiauptų.

  31 3
 • palaukit 2021 sausio mėn. 08 d. 15:58:55

  Yra klausimėlis, nes kažkam neaišku-kodėl gerb.V.Tomkus, Z.Vaišvila, K.Motieka, J.Marcinkevičius, R.Ozolas ir visa iniciatyvinė Nepriklausomybės grupė susikibę buvo kartu ? Buvo, bet vienas, kuriam tikrai nebuvo pavesta tuo laiku su visam vadovauti-dabar kelia kipišus. Tad ir klausiu- kodėl? Juk mokiausi Vilniaus Universitėte ir ten dėstytojas aiškino, kad Nepriklausomybė tuo skirsis nuo sovietizmo, kad neliks spec. Ligoninių, spec.stalų (kur aptarnaujami buvo CK, Vykdomųjų-elito ir mūs Ožulytė ck sekretorė), pirmumo aprūpinant būtais-prestižiniam Čiurlionio/Antakalnio raj. Ir t.t. O dabar kas ? Pats , buvęs Nepriklausomybės iniciatyvinės grupės narys lansgrubis reikalauja be tūrimos rentos, apsaugos, mašinos, būtų dar , kad pripažintų be jokios Konstitucijos paragrafų net prezidentu ! Nu ir duodi poniuk zingeriuk, gal jau nebesiūlyk Dedulės aukščiau nei jis susigrobė...

  20 1
 • Iš paraščių 2021 sausio mėn. 08 d. 10:18:34

  Puikiai nušviesta 17/18 dalyse visa dabartinė 3 -jų karalienių pozicija, niekinga menkystų , pavogusių moralę čia Lietuvoje. Taip vieninteliai lietuviai, kurie stebi tų nublūdusių konservų siautėjimus yra stabilizatorius, kad nenupuštūmę nuo paskutinių sorošinių veiksmų Lietuvoje.

  21 2
 • Hibridinis karas, kodiniu pavadinimu c0VID-19: Per nuotolinį-skaitmeninį mokymą yra naikinama visa švietimo sistema ir tuo pačiu valstybės ateitis! 2021 sausio mėn. 08 d. 06:53:33

  28 3
 • Lietuvis 2021 sausio mėn. 08 d. 06:12:21

  Kai gerb. Tomkus buvo kažkur išnykęs iš "Respublikos", tai Strikulienė šiek tiek "pakutendavo" papades isteblišmentui. Na, o dabar atsirado Rusteika, kuris mažai nusileidžia Tomkui savo įžvalgomis ir aštriu liežuviu. ŠAUNUOLIAI

  36 5
 • alex 2021 sausio mėn. 08 d. 04:50:31

  dekoju,kad yra RESPUBLIKA.be jos aplinkui beprotnamis.

  34 4
 • Eziukas ruke 2021 sausio mėn. 08 d. 00:16:29

  ...turėjom banka...neturim, turejom gamykla , dvi buvo tokios tarybu sajungoj...neturim, turejom telekoma,..neturim..turejom augalininkyste-gyvulininkyste...neturim, buvo isvystyta lengvoji pramone,,,neturim..tai , kad mes nieko neturim...,o kada bus patraukti atsakomyben tie , del kuriu kaltes visa tai ivyko..?kas pasakys..ar lauksim kol tie bremeno muzikantai...oziai, arkliai ir asiliukai,,ismirs..bus ant ko nurasyti..?

  45 2
 • KAIP GRYBAUSKAITĖ SU HITLERZBERGU 2021 sausio mėn. 08 d. 00:14:36

  Klojo kelia skandinavams tikiuosi visi greit sužinos?

  43 1
 • Užsienio bankai 2021 sausio mėn. 08 d. 00:12:20

  tai legalios erkės ant Lietuvos kūno.

  42 1
 • Art 2021 sausio mėn. 07 d. 23:39:37

  Tu teisi ponia/ ponas , kad jokių šiašiabriaunių nezabutkų nebuvo 1991 m.-čia išsimįslijo ir pasitvirtino lansbergis, juknevičiene ar devyni konservos .Tai tvirtino dėl savęs ir ateičiai bizniui užpatentavo kažkurios lansbergietės vardu, kad galėt vėliau bizniuką sukti. Va ir visas šešiakampis patriotizmas-pasityčiojimas iš lietuvių.

  32 2
 • Olava, 2021 sausio mėn. 07 d. 23:21:14

  Pačios paminėtą identitetą nori ar nenori teks pakeisti. Nejaugi nežinai, jog šių metų pačioje pradžioje Atstovų Rūmų pirmininkė, Demokratų partijos lyderė ir Baideno fovaritė Nansy Pelosi JAV parlamentui svarstyti pristatė naujas tsisykles, pagal kurias nebus galima vartoti žodžių tėvas, motina, sūnus, dukra, brolis, sesuo, dėdė, teta, vyras, žmona, nes jie yra diskriminuojantys. "Jis" ir "ji" bus keičiami į "membe" ir "delegate", kas anglų kalboje neturi nuorodų į lytį. Ta proga mūsų tautiečiai savo komentaruose atskleidžia nacionalinius ypatumus šio reikalo (žr. toliau): "Apie tą "džiaugmingą" naujeną dera perspėti tautiečius, kad jie nubūtų užklupti perkūno iš giedro dangaus, nes liberastė seimerė Armoškaitė, tikėtina, skubos tvarka inicijuos panašaus į tos nenci pateikto įstatymo priėmimą bei naujų belyčių sąvokų tikriniams ir netikriniams vardams įvedimą, kadangi pas lietuvius, žodžiai "membe" ir "delegate", deja turi ir moteriškos giminės atitikmenis - "narė" ir "delegatė"."

  31 7
 • Art 2021 sausio mėn. 07 d. 22:57:36

  Lietuva mini kruvinųjų sausio įvykių 30-metį - vieną svarbiausių naujųjų laikų LIetuvos istorijos datų. Ir vėl, jau kelinti metai, stengiamasi ta proga trinti tautinius simbolius. Vėl tautiečiai kviečiami segtis "nezabudkas" (neužmirštuoles). Esu 1991 metų sausio įvykių dalyvis ir todėl galiu pasakyti, kad jokių "nezabudkių" lietuviai tuo metu nenešiojo. Mes tuo metu segėjome ženkliukus su Gedimino stulpais, Vyčio kryžiumi ar trispalve. O prisiminti žuvusiuis mes turime su tautiniais simboliais. Kas gali paneigti, kad tautinių ženklų išstūmimas, tai ne revanšistinis "neokomsomolcų" žygis. Kodėl jie nekenčia tautinių simbolių, kodėl jie stengėsi išstumti ir ženkliuką "Laisvės liepsna" (sukurtą prieš 10 metų). Jeigu norite padėti trinti tautinius simbolius, užsisekit "nezabudkes".

  39 1
 • CŽV 2021 sausio mėn. 07 d. 22:12:47

  7 1
 • eksperimentas 2021 sausio mėn. 07 d. 21:15:10

  jeigu pagausite 100 raudonuju skruzdziu taip pat ir 100 dideliu juoduju skruzdziu, patalpinsite jas i stiklaini, is pradziu nieko nebus. Taciau jeigu jus papurtisyte ta stiklaini jos prades kovoti kol viena kita nuzudys. Jos galvos esancios vienos kitu prieses.O is tiesu priesas yra tas kas papurte stiklaini. tai dabar ir vykdoma panasiu principu pries visuomene. p.s. JAV iki tokiu absurdu svarstoma pasiskiepijusiems nesiot melynas, o nesiskiepyjusiems raudonas kaukes. betkokiu atveju planas cia ivedimas totalitarinio rezimo yra, suprantama naudojant visas siuolaikines technologijas (suverginant kiekviena) visi kiti ivikiai yra priedanga.

  23 1
 • "man priklauso"(cituoju dėdulę) 2021 sausio mėn. 07 d. 21:06:47

  Iš TSKP melžė lengvatas, butus, privilegijas, premijas, tai negi jis dabar nemelš Lietuvos? Tartiufas juk moka gudriai įsitaisyti, meluodamas ir kiršindamas

  40 1
 • Ceslovas 2021 sausio mėn. 07 d. 20:37:22

  Strikuliene, nenorek kad Trampas apsigyventu Daukantinej, ELITAS susimustu prie tualeto siulidami savo liezuvi vietoj tualetinio popieriaus.

  37 1
 • be kabių 2021 sausio mėn. 07 d. 20:24:12

  Nugi gražiai visa išdėstyta ir net nesitiki, kad čia ta tikėjimo gražia rytdiena Lietuva, būvusi vieninga dainuojanti. Nebėr tų tikrų laužų, neliko ir ąžuolų: a.a. Ozolas, Marcinkevičius ir daugelio kitų a.a.Ramonas-juos nustūmė, juos sutrypė galingi NKVD dušanskio ir jo draugelio Dedulės batai. Gaila, bet dabar kenčiame mes dėl to, kad neuždėjo laiku (kaip V.Tomkus sako ) TSRS didvyrio žvaiždės, tad dabar per zingeriuuką reiklaija prezidento regalijų. Baisu, bet liaudis renka Prezidentus t.y. pagal Lietuvos Konstituciją. Matomai visokios šmil, čimonės, armonės to nežino ir nenori žinoti, nes veikia tai ne pagal Konstituciją...Kur trankaisi, Lietuva !?

  40 3
 • Vilhelmas 2021 sausio mėn. 07 d. 19:34:53

  su kaimynu Arvydu svarstome: dedule Landsbergis skelbs ne darbo diena sausio 13, jei taps preziku. Dzin jam Konstitucija, dzin Tautos nuomone. Ar ne laikas jo sveikata pasirupinti,juokiasi Estai , ir ne tik.Ar tik aferistais Lietuva garsi??? Galimai , dar juodu fonu seime ir kastratais.

  36 2
 • Vilhelmas 2021 sausio mėn. 07 d. 19:31:01

  su kaimynu Arvydu svarstome: dedule Landsbergis skelbs ne darbo diena sausio 13, jei taps preziku. Dzin jam Konstitucija, dzin Tautos nuomone. Ar ne laikas jo sveikata pasirupinti,juokiasi Estai , ir ne tik.Ar tik aferistais Lietuva garsi??? Galimai , dar juodu fonu seime ir kastratais.

  23 2
 • alio patriotai-idijotai, ko taip smulkintis, koks dar prezidentasentas 2021 sausio mėn. 07 d. 18:43:03

  jamam ir is karto LDK atkuriam, o zydeli liansbergu Vycka karunuojam...x.ui. nia kad ne Vytautas Didysis, o kuprotasis, bet uztat kaip kumetynas pries visa svieta nuskambetu. jo..fa..na pas kumecius Soroshas visai visa fantazija per ausis isdulkino, kaip su tokiais reiks nauja komunizma statyti.

  31 2
 • Viatka 2021 sausio mėn. 07 d. 18:28:28

  ir spėlioji kaip durna avis, ko tas "mieli tautiečiai" kas 15 minučių lrt radijo eterije sukasi. Pasirodo, netuščiai, netuščiai.

  32 2
 • Paziurekite 2021 sausio mėn. 07 d. 18:14:00

  butinai si video: tos populiarios platformos iskart isimtu, bet ivardijama taip aiskiai cia viskas. https://rumble.com/vcgpq0-corona-gripas-priedanga-tikslas-totali-kontrol-ir-vergov.html?fbclid=IwAR0nqOp37cyUtjQ8SvjT_PpJfY6r4ywEwT70MdVd90HQL3NpBovfPBIJKeo

  22 2
 • Mases pajungtos 2021 sausio mėn. 07 d. 18:06:20

  Mases pajungtos per visas info viruso priemones, kad nuo ryto iki vakaro girdetu ir matytu beprotnami pavadinimu COVID (aisku patentuotu) , tai vienas is letu kankinimo budu deja. Taip pat, kad mases nesamoningetu, nemastytu apie svarbius dalykus, liktu mieguisti.

  38 3
 • SIAUBAMIŠKIO KOŠMARAS 2021 sausio mėn. 07 d. 18:04:34

  Netikite, kad dabar atsisakius mamų, tėčių, brolių, sesių, sekantis žingsnis bus atsisakyti lyties. Taip taip, gerai supratote, gimus naujagimiui jis bus tik gimęs vaikas. Juk jis dar nežino ar vyru ar moterimi norės tapti. O gal dar kitos lyties. Nežinau kiek ten jų. Bet bus nereikalingi įrašai MOTERIŠKA LYTIS- MERGAITĖ, VYRIŠKA LYTIS - BERNIUKAS. Vaikas- belytis.

  36 1
 • Komentatorius 2021 sausio mėn. 07 d. 17:36:55

  Anksčiau piktindavausi, kad kgb'istinis kadras su nešvaria biografija bus laidojamas "Prezidentų panteone"... Dabar žiūriu, o kas kiti tame "panteone" jau palaidoti ir būsimi palaidoti: - Brazauskas - komformistas karjeristas, pakibęs ant bufetavos tarpukojo meškerės, - Vanagas - pokariu organizavęs ir laiminęs beginklių žmonių žudynes, - Adamkus - apgaulės būdu į prezidento postą prastumas spectarnybų "fermeris", - Paksas - smegenis pragėręs avantiūristas, kuris taisėsi sveikatą šikpopierio užkalbėjimais, - Grybauskaitė - neaiškios praeities komunistinė veikėja ir kgb'istinės mafijos patarnautoja, - Nausėda - banko klapčiukas, neaiškiais būdais pasistetęs stiklinį namą draustinyje,... Tikrai, nenoriu, kad man artimas žmogus būtų palaidotas "šitokioje kompanijoje"...

  36 7
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 -7 -3 C

 

 -5 -7 C

+ 1 C

 -1  0 C

 

   -4  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos