respublika.lt

G.Nausėda 2013 m.: Ar lietuvių tautos savivertė nukeliaus į šiukšlyną? - straipsnio komentarai:

 • Taip 2019 birželio mėn. 20 d. 10:02:57

  Labai śaunu

 • IŠ TIKRŲJŲ 2019 birželio mėn. 16 d. 12:01:45

  Pamatysite, nieko tasG. Nausėda negali ir nieko jis nekeis. Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka.

 • pilnai 2019 birželio mėn. 15 d. 08:15:49

  sutinku su proseneliu.

 • tai padarikit 2019 birželio mėn. 15 d. 08:12:08

  kad ne prie ruso, o dabar butu gereu.

 • Renay@as 2019 birželio mėn. 14 d. 12:41:04

  atleiskite,paklausiu: čia ne tą Nausėdą liaupsinate,kuris prieš 2008 krizę skelbė puikius Lietuvos ekonomikos rodiklius ir skatino imti būsto paskolas?ar tai jis dabar prezidentu tapo?tada liūdnos mišios Lietuvos avinų laukia

 • Puikus 2019 birželio mėn. 13 d. 17:46:59

  straipsnis.Aciu autoriui.

 • jei 2019 birželio mėn. 13 d. 10:11:23

  Jei šiomis dienomis ir vėl valstybės pasiskolijo 1,5 milijardo eurų. Reiškia taip kyla ekonomika Lietuvoje. Nors estijoje iš vis tik 2 milijardai paskolų ir gyvetojų daugėja.... Lietuvoj nemato, kad EP perspėja didėja socialinė atskirtis, vadinas Lietuvoj skurdint savo tautą per genus...Kokia tauta -tokia valdžia.

 • Bendrai 2019 birželio mėn. 13 d. 10:01:29

  Durnas straipsnis uzmaisytas tautines savimones mielemis, pilnas melagingos informacijos ir sunkiai skaitomas be anglu kalbos zodyno. Valio nykstanciai tautai !

 • Prosenelis 2019 birželio mėn. 12 d. 20:00:23

  Jaigu kagebistai nebutu i savo rankas paėmė valstybies valdima tai Lietuva nebutu buvusi žemiau 1945 metu ir baisiau išdraskyta suniokuota kaip po karo prasidiejo Lanzbergio Brazausko dieka nekilnojamo turto zemie kilnojimas Valstybies viešbučiu už pakriusima dovanojimas se irs ūkio drasko aš ardomas milijuonu vogimas i savas kiesenes Mažeikių naftos afiora LEO afiora daug žmogžudysčių visi žmogžudžiai laisvi ir laukia savo eilies tikiekime kad sugrys tiesa ir visi tie niekšai atsakys dauguma pederastu kovojančių pries seimas teisybe bus supakoti ilos masė ne pasliepsite teks brudams atsakyti ne kalto kraujo ne nuplaukite turiesite rasti žudikus kurių ne radote pedefilijos bila dar ne baigta bijokite niekšai.

 • Tikime 2019 birželio mėn. 12 d. 18:06:32

  Prezidentu kad bus padaryta tvarka 28 metus kurtas isverstaskuriu bardakas iš Lietuvos bus pašalintas visi kieseninei išvalyti sugrys teisybie prasidies garbyngas teisyngas gyvenimas.

 • >Budriškis 2019 birželio mėn. 12 d. 17:26:16

  Tu kaip visada mėgsti nurodinėti ką kas turi daryti ir kaip elgtis. Kas tu toks psichologas, ekspertas, politologas, bet iš tavo rašiniu gaunasi kratinys ir didelis noras pasipuikuoti sava "išmintimi" . Galutinis rezultatas apskritas nulis. Yra ir be tavęs kam duoti prezidentui patarimus. Esi tuščia vieta šiame žemės lopinėlyje. Tad geriau perskaityti ir nutylėti..

 • Galėjo 2019 birželio mėn. 12 d. 15:33:18

  prieš rinkimus atspausdinti šį straipsnį, būčiau iš karto už G. Nausėdą balsavęs, o ne tik antrame ture ,ir tai tada jam balsą atidaviau tik dėl to , kad prieš federalistę, multikultūrinę šimonytę. Tikuosi, kad pažiūros nepasikeitė ir todėl - Pagarba Prezidentui.

 • Budriškis 2019 birželio mėn. 12 d. 14:35:35

  Manau -pagrindinis uždavinys P.-G.N. tęsti PREZIDENTĖS D.GRYBAUSKAITĖS pradėtus darbus ir ,, neišradinėti dviračio ' Neleisti ramiai miegoti oligarchams , nuosaiki griežta r e t o r i k a Putino rusijos atžvilgiu . Pirmalaikiai SEIMO rinkimai BŪTINI . Kitaip neiveiks Karbauskio klano , nes k u l t ū r i s t a s surinkęs visas atmatas diktuos savo taisykles ir ignoruos PREZIDENTĄ ir jo instituciją .Kaip darė iki ŠIOL .

 • pasirenka 2019 birželio mėn. 12 d. 11:29:53

  Kiekviena tauta pasirenka savo valstybės valdymo kelią. Lietuvą per referendumą į ES už.. pasirinko, ko kiti sau neleido.

 • Čia 2019 birželio mėn. 12 d. 10:09:22

  tikriausiai bus Adamkus 2.Kaip komentuodavo žiniasklaida Adamkų:prezidentas išreiškė susirūpinimą...O toliau nieko,tuom viskas ir baigdavosi...

 • senis 2019 birželio mėn. 12 d. 09:54:47

  buvau parases, kad tarybiniais laikais pensijos ir atlyginimai visoje TSRS buvo pavienodi, uz gaunama 120 r.pensija, lietuvis galejo apvaziuoti visa TSRS teritorija, maitintis sveikais maisto produktais, o dabar, uz 300 jievriku pensija, lietuvis gali nuvaziuoti tik iki artimiausios Aibes, Norfa, tik svajonese. Teisybe baisi? Ja reikia trinti? Manau, kad Nauseda, minintis bloga gyvenima LTSR, bus eilinis gosdepo rezidentas Lietuvai. Tai bus musu Zelenskis, daug norintis, bet nieko negalintis.

 • Nuostabu 2019 birželio mėn. 11 d. 21:21:21

  Sis Nausedos straipsnis pasirode tik po rinkimu. Valio Lietuvos zmogui, pagaliau, issirinkusi prezidentu tikra Lietuvos patriota. Pagaliau....

 • Nausėda 2019 birželio mėn. 11 d. 08:10:47

  mato viską tik iš savo varpinės.Jeigu žmogus "prie ruso" turėjo darbą, bent kažkokias pajamas.Tai tūkstančiai žmonių šiandien neturi nieko.Žmonės paprasčiausiai ir palygina(nematau čia nieko blogo, tarpkitko čia irgi yra žmonių nuomonė ir ją reikia gerbti).Man atrodo prezidento žiedas jau "pradeda skleistis" ir matomai toli mes nuo buvusiųjų prezidentų nepažengsime(vistiek tas rusiškas motyvas figūruoja vienokia ar kitokia forma)...Man taip atrodo,kol žmonės neturės darbų ,bus beverčiai savo valstybėje, tai apie jokį samoningumą nėra nei kalbos...

 • Jeigu jau raso musu salies prezidentas, 2019 birželio mėn. 11 d. 04:55:48

  Tai reikia gerbti. Ir stengtis daryti, kas yra teisinga toliau.

 • svarbiausia 2019 birželio mėn. 10 d. 22:57:09

  ... kunigaikštis G.N. visus juos gausiai vaišins... septyni šimtai statinių midaus ... septyni šimtai telyčių ... septyni šimtai avinų ir paršų ... šešis šimtus stumbrų ... šimtą briedžių... STAI KUR EIS SODROS KAPITALAI ... IR UZMIRSO, kad salis BUFERINE ZONA!!!

 • Puikiai, 2019 birželio mėn. 10 d. 21:28:37

  Pagaliau Jaunalietuvių Prezidentas!

 • narcisizmas 2019 birželio mėn. 10 d. 20:51:59

  galime vos ne religiškai garbinti "tautiškumą", bet kraštutinai nepakantūs žmonėms su "neteisingu" profiliu...kažkas pasakė:"Kada ginčo metu pas oponentą baigiasi argumentai, jis pradeda tikslinti priešininko tautybę".

 • Tam jojo 2019 birželio mėn. 10 d. 20:10:03

  Irako gyventojas jums papasakotų savo versiją apie teisę į suverenitetą..

 • jojo 2019 birželio mėn. 10 d. 19:52:43

  tas niekaip neduodantis ramybės klausimas "uberalles ir untermenšai"

 • 1975-Ji 2019 birželio mėn. 10 d. 19:30:24

  Tarybiniu periodu niekas nerusino lietuviškų pavardžių. O Dabartiniu metu kitataučiai lietuvina savo pavardes dėl konjunktūros. Pvz., savotiškai atrodo, kada prie rusiškos ar armeniškos pavardės prideda "-aitė". Kodėl kitataučiai gėdijasi savo tautybės ? Ar ne lietuvių čia yra kaltė ?

 • Nenoriu nieko užgauti. 2019 birželio mėn. 10 d. 19:02:58

  Daugiatautėje Imperijoje mūsiškiai pagrinde gyveno kaimiškose vietovėse. Leninui sugriovus Iperiją, su užsienio šalių protekcija, atsirado galimybę sukurti mono-tautinę respubliką. Didžiausia konkurencija buvo iš dominuojančios miestuose tautos - žydų, kurie buvo be skrupulų eliminuoti.

 • jeigu 2019 birželio mėn. 10 d. 17:35:14

  aš prisiplaksiu prie armonų mergos, tai gal manęs pasigailės mafijozai?

 • >>=> Jums pateikiama pagražinta realybė 2019 birželio mėn. 10 d. 17:15:39

  Tai byloja, kad generalisimus išgelbėjo pasaulį nuo hitlerininkų ordos. Žmonės po karo buvo taip dėkingi generalisimui, kad ėmé Anglijos, Lenkijos, Čekoslovakijos, Belgijos, Prancūzijos, Indijos gatves ir aikštes vadinti Jojo vardu. Iki šiol šie vietovardžiai Europoje nepervadinti.

 • KA 2019 birželio mėn. 10 d. 16:45:08

  Ką galima pasakyti apie si traktatą? Pasakyta kas patogu , nutyleta kas nepatogu. Noretusi pamatyti papildymą apie lietuviu patriotų tarnystę vermachtui, socialinę atskirtį kaip Lietuvos skiriamajį zenklą Europoje. Milžiniską emigraciją ir užtikrintą pirmavimą pagal savižudybių skaicių. Mažiausias algas ir pensijas, naikinamą sveikatos apsaugą . Noretųsi matyti viziją del galimos Sadomos ir Gomoros ....

 • pavyzdys 2019 birželio mėn. 10 d. 16:15:35

  Didžiuokimės ir tikėkime išrinktuoju Prezidentu ir Jo tikroviškai ir su meile piešiama Lietuva. Arba bent patylėkime, užuot nevykusiai šiukšlinęsi. Gerokai dar iki 2013 metų apie Gitano Nausėdos kilnius darbus esu girdėjusi iš vienos Suvalkijos krašto šviesuolės (jau a. a.). Džiaugėsi, kad garsus ekonomistas, kurio dvasia nebuvo apsnūdusi ar apkerpėjusi, finansiškai padėjo išleisti knygą ir niekur nesiafišavo... Ne vieną pažįstamą, prieš rinkimus mačiusį kandidatą kaip grėsmę Lietuvai dėl neva tarnystės užsienio bankams, mėginau užgesinti šiuo pavyzdžiu. O žmona Diana prie Lietuvos vairo privalo stoti lygia greta ir būti kaip vienas kumštis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar manote, kad koronavirusas Lietuvoje jau nugalėtas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+14 +16 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+27 +29 C

 

+21 +23 C

3-5 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1330 PLN - 4.4425
RUB - 77.8155 CHF - 1.0866
GBP - 0.8945 NOK - 10.5403

Nuorodos