Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie apdovanojimąnuotraukos (137)

2021 birželio 27 18:00:35 Perskaitė 6565

Daugelyje iš mūsų yra įgimtas nenumaldomas noras varžytis. Varžytis visur: darželyje - kieno tėtis kietesnis, mokykloje - kas gaus geresnį pažymį, gyvenime - būti sėkmingesniu už kitus ir atitikti visuomenei jos pačios sugalvotus ir primestus „sėkmingo žmogaus standartus", daugeliu atveju paremtus ant lizinginio buto ar kotedžo, lizinginio hibridinio automobilio bei retos veislės lizinginio šuns turėjimo bei taupymo visus metus tam, kad vasarą savaitę pabūti Nicą kainomis besivejančioje Nidoje ir pasitrinti tarp kitų „sėkmingųjų."

 

Sėkmė visada vainikuojama prizais ir apdovanojimais. Didžiausias savaitės įvykis ir yra susijęs su apdovanojimais: tautos šviesuolis, tulpių pašto ordininkas ir Lietuvos sąžinė Andrius atsisakė priimti iš Prezidento rankų kažkokį niekam nežinomą apdovanojimą.

Prezidentą žinome visi, kaip ir tai, kad jis ne tas žmogus, kurį dvariškiai norėjo matyti soste. Šviesuolį Andrių, gerai apmokamą biudžeto ir sorošofondososinais pinigais - taip pat žinome. O kas gi ta paslaptinga ir niekam nežinoma organizacija, apdovanojusi tautos didžiavyrį? Savo internetiniame puslapyje, kuris pateikiamas elitui privaloma anglų kalba jie patys apie save rašo:

"Global Lithuanian Leaders" | GLL yra didelę įtaką turinti nevyriausybinė ne pelno siekianti platforma, jungianti tarptautinę patirtį turinčius Lietuvos profesionalus, kurie kuria pasaulines galimybes Lietuvos ekonomikai. Įkurta po pirmojo Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo 2009 m., šiandien GLL jungia daugiau nei 2000 narių iš beveik 40 pasaulio šalių."

Skamba globaliai, ar ne? Žiūrime toliau: įstaiga registruota bute Krokuvos gatvėje, joje yra trys darbuotojai, skola Sodrai 604,91 euro. Be abejo, įmonė yra nukentėjusi nuo Covid-19. Jos partnerių sąraše yra tokie konservatorių bastionai, kaip LRT, Ignitis ir kiti. Tarp steigėjų matome dar vieną konservatorių moralės švyturį, tepusį slides iš Seimo, vos tik pradėjo lįsti į paviršių vieno garsaus projekto su nusavintais biudžeto pinigais galai. Ponios ir ponai, pasitikite: Tadas Langaitis GLL įkūrėjas ir GLL mecenatas, Angelų investuotojas, rizikos filantropas, kriptoekonomikos patarėjas, CFA.

Įvertinant visa tai galima daryti išvadą, kad tas šou su atsisakymu priimti apdovanojimą iš Prezidento rankų yra eilinė gerai suplanuota tarybinių konservatorių ir jų komjaunimo prieš Prezidentą nukreipta reklaminė akcija, puikiai paviešinta mūsų užplintusinėje „žiniasklaidoje."

Taigi akivaizdu, kad Prezidento puolimas tęsiasi ir tai vyks dar ilgai. Mažajam Maldeikių šeimos obuoliukui atsimušus į galingą Prezidento stotą į kovą metami rimtesni ginklai. Prezidente, laikykitės ir būkite tvirtas. Tylioji blaiviai protaujanti Lietuva su jumis!

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net