respublika.lt

Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie mišką - straipsnio komentarai:

 • O
  O 2022 gegužės 16 17:20:00

  o klausimas , kad UKRAINOS veliava jie 'isteplioja' tie kur katedros aikstej susirinke buvo, normalu? Cia ne izaidimas Ukrainos?

  Atsakyti
 • W
  Wiktor. 2022 gegužės 16 09:30:50

  Labas, lietuviai jei jus dar esate lietuviais. Nes rašomas komentaruose visai nematyti, kad juos rašo lietuviai, o kažkokie kitos planetos psiaudo žmonės. Nes bijo pasirašyti savo vardu komentarą. Tai parodo jų pačiu išprusimą ir mentalitetą. Nes esate patys didžiausi bailiai . O, kad taip gavosi mūsų valstybėje, kad ja tvarko višgaidžiai. Tai patys ir esate kalti ir neieškokite dabar kvailių. Nes mūsų konstitucijoje yra parašyta, kad į Seimą nereikia rinkti jokių partijų, tik mūsų šalies piliečius. O ką renkate, tai tą dabar ir turite. Šaukštai yra po pietų. Galite dabar rėkauti, marširuoti po visa Lietuvą ir jus nieko nepakeisite. Kol patys nenorite ir nemokate visa tai pakeisti savo vaikų ir žmonių gerovei. Reikia keisti šita valstybės prižiūrėtojus, nes jie mus į gerą nenuves. Kol miegosite ir riesitės tarpusavyje tol jiems viskas bus tik į naudą. Reikia veikti, o ne liežuviais malti, o kaip tai yra visiems aišku ir suprantamai. Esate protingi, už rankyčių laikyti nereikia.

  Atsakyti
 • M
  Miškai 2022 gegužės 15 16:22:47

  Dabar yra labai sėkmingai naikinami. Ypač didelę dalį jų pjauna IRI (ikea resource investment), nesubrendusiems miškams plynai kirsti keistais būdais gaudami leidimus.

  Atsakyti
 • P
  Pastebėjimas 2022 gegužės 14 16:51:50

  Ko taip vėlai atradote gyvenimą gamtoje,norite pasakyti kad jeigu ne šita piš "valdžiukė",taip ir būtumėte tose "betoninėse džiunglėse" būtumėte nugyvenęs savo gyvenimėlį ...? Apsidairykite kiek žmonių jau seniai gyvena gamtoje ir naudojasi visais civilizacijos privalumais ...

  Atsakyti
 • J
  Jonas 2022 gegužės 14 07:38:18

  Miske dar ir dabar koloborantai neleidzia nieko statyt nei namo nekalbant apie bunkerius

  Atsakyti
 • G
  Gėjimybių pasas 2022 gegužės 12 11:52:32

  kodel nera rasinio apie atmatas kurie pardave tautas ir balsavo uz testavimo bizni, avinu testavimo , kovido sektantai visi tie. Tie smirdaliai galvoja, kad neateis laikas kai juos i spec. senuku namus irgi priims tam tikrus, kur atitinkamai pasirupins butinai ir demesingai su visom GALIMYBEM juju sveikata ir gerove.

  Atsakyti
  • d
   dabar cia visi remelius ir demesi 2022 gegužės 12 11:53:29

   deda i tam tikrus ivikius o globalus trojos arklys su visais testavimais, shudumybiu pasais ir kt. suvarzymais ruosiasi senam geram rudeneliui.

   Atsakyti
 • V
  Vidas 2022 gegužės 12 09:03:06

  Nevaidink protingu ir nevok svetimų minčių,nes jos vogtos iš konteksto.PUTIN VOR.

  Atsakyti
 • J
  Jo 2022 gegužės 10 22:10:41

  zeko morda į publicistą įsijautė, vis apie ką nors skrebena. Gal apie savo afioras papasakok arba kaip su klewechko dabartinių laikų rašalą srebiat...

  Atsakyti
 • R
  Romanas 2022 gegužės 09 13:32:56

  Ačiū, Gintarai, už labai tikslų ir teisingą Lietuvos valdžiažmogių įvardinimą - "netirpstantys besmegeniai" ,gaila, nemaža dalis žmonių patikėjo ar išsigando gąsdinimo bei melo lavinos. Džiugu, Lietuvoje dar yra gerų,galvojančių ir drįstančių pasakyti tiesą žmonių, mus supa puiki gamta. Džiaukimės gyvenimu būdami taikoje su savimi, kitais bei gamta.

  Atsakyti
 • k
  knš 2022 gegužės 09 10:03:09

  Nusibodo. Nusibodo melas... ir šitas abrozdėlis, net 5 vnt. puslapyje...

  Atsakyti
 • l
  lygiai taip 2022 gegužės 07 17:07:34

  Kaip Putinas Ukrainoje "nekariauja", taip pišistinė Lietuvos administracija "nenaudojo prievartos" prieš sveikus piliečius. Kegebistai visi vienodais metodais veikia

  Atsakyti
 • V
  Viktoras 2022 gegužės 07 10:35:39

  Na, pasirodo Gintaras romantikas... Iš kitos pusės be to neišgyvensi - nuo kasdieną pilamų fekalijų,tiek iš valdžios,tiek ir iš žiniasklaidos...na ir iš smulkių apmokamų pederastėlių..

  Atsakyti
 • C
  Centras tarp visko ir nieko 2022 gegužės 06 21:06:06

  Atkartoju p.G.Furmanavičiaus išrašytas Blezo Paskalio mintis apie žmogų gamtoje ir pritariu publikacijai. Graži šiuo metu gamta, miškas, tad traukiam atrasti savęs, pasikrauti gerų emocijų. Laikykimės, tautiečiai !

  Atsakyti
 • J
  Jetau 2022 gegužės 06 18:10:18

  Neiškirto dar? Pasisekė! Nu bet nieko, jei miškas pakankamai brandus, anksčiau ar vėliau (greičiau anksčiau negu vėliau) IKEA į Švediją išsigabens, o jei šiaip miškelis - gąsdinantys rusus dujų nepirkimu mūsiškiai "biokurui" išrėš. Pasidžiaukim, kol dar medžių turim, gali būt, kad nebeilgai galėsim džiaugtis. Kai turėsim Sacharą Lietuvoj, mūsų vietoj džiaugsis smėlynų vaikai. Ko aiškiai ir siekiama.

  Atsakyti
 • R
  Realybe 2022 gegužės 06 17:45:41

  viskas idomiai surasyta, dar prideciau, kad svarbu mases taip isdresiruot, kad keli LGBT vedejai butu be kakiu ant scenikes, o koki 3000 aviu su antsnukiu uz ju , zeminami.

  Atsakyti
 • a
  alg 2022 gegužės 06 16:23:26

  klimato kaitos projektas tai tas pats Aralo juros sunaikinimas tik daug didesniais masteliais

  Atsakyti
 • B
  Bankomatai 2022 gegužės 06 16:00:40

  biski ne i tema bet paklausiu, kas cia su tais bankomatais darosi, vakar SWEDBANK buvo tusti kai reikejo. Taip pat banke tokiu nemaloniu aptarnavimu nera buve anksciau (neiissidaviau , kad ten 'auksinis' ju klientas, nuejau paprasciausiai.) Bet esme ta, kad paprasius issigryninti banke pinigu, irgi kazka pradejo, kad negalima, neatlieka tokiu paslaugu. kas cia vyksta, visu pinigu nusavinimas gal zmoniu? ps. cia dabar ziuriu, kadzkokius naujus bankomatus planuoja, :) pagal ju , kaip per sviesta planus, gal dar su QR zveries kodu skanavimais noretu jie , kad butu tie naujieji bankomatai?

  Atsakyti
  • T
   Tai juk 2022 gegužės 06 18:04:43

   aš jau seniai kartoju, kad reikia reikalaut algų grynais! Tik kas iš to - šunio balsas dangun neina, nei dėl pinigų, nei dėl miškų, nei dėl durnų skiepų...

   Atsakyti
 • d
  dar pasijuokimui: 2022 gegužės 06 12:14:44

  zemeje gyvena mazdaug 8 mlrd zmoniu. naa, visai nesvarbu, bomzas ar aristokratas, kiekvienas iskakoja mazdaug 1kg per diena. 8 mln tonu s per diena :D (isivaizduokime kruvele... :D) per metus - beveik 3 mlrd tonu. is ju mazdaug 400 mln indija, mazdaug 400 mln kinija. kazin, visa tai kazkur suteka? :DDDD

  Atsakyti
  • p
   ps. 2022 gegužės 06 12:42:54

   jei imti vidutini tanki kaip H2O, iseitu 8 mln m3, kas atitiktu mazdaug 222 Vilniaus m savivaldybes pastatus... :D kasdien! :D nors kartais atrodo, kad minetas pastatas, tebudamas 1/222 pasaulinio masto dydzio s kruvos, talpina ano gerio zymiai daugiau, nei 1/222... :D

   Atsakyti
  • K
   Kad gal ne 2022 gegužės 06 20:44:56

   Bomžas negali iškakot tiek, kiek aristokratas, juoba "aristokratas" į aukštą krėslą įsitūpęs, nes bomžas paprasčiausiai tiek nesuėda. O su šūdu tai yr taip: kol tik dvokia pakrūmėj, tol anas yr ne tarša (nebent koks žioplys įrioglinęs batus susiterštų, tik taip jam ir reik - jei valkiojies pakrūmėm, tai žiūrėk po kojom), bet - atvirkščiai - trąša. Užtat kai nuklioka unitazu su visokiausiais "švarikliais" sumaišytas, tada tai jau grynas nuodas. Todėl nelyginkim šūdo Naujorke su šūdu Afrikos savanoj, kur jis net labai naudingas!

   Atsakyti
 • L
  Lukka 2022 gegužės 06 11:52:39

  geriau furmanavicius lai pasigiria, ka gero nuveike budamas ministru ??)) KRITIKUOTI LT MEGSTA IR NAUSEDA- cia jo darbas ))

  Atsakyti
 • V
  Vel namo ,vel namo 2022 gegužės 06 11:00:47

  Po antruju pasaulio skerdyniu buvo iš kaleidoscope dideli partijos uždaviniai:industrelizacija,kooperacija + visos šalies elektrifikacija. Darbščius ,tvarkingus ūkininkus išgrudo į Sibiro berybius mišku tolius medienos gaminti. Stalino kolchozai kybucai Lietuvoje ne pasitvirtino.Todel iš kaimu kas buvo ne išvežti neše kudašiu į miestus.Darbštuoliai gavo veltui nedidelį bet šilta chruščiovka. Šiandien Kaip visam pasaulyje yra gaminiu per produkcija miestuose gamyba daug kur sustabdyta. Prasti popieriai ir źemes ūkiuose.Pabrangus dujoms kelis kartus pabrango ir chemikalai,kuriuos 60 metu kas metai lepino dirva 1tona į ha kad źeme gimdytu daug grūdu,nors ir ne sveiku.Per šį puse amžiaus peryjoda dirva tapo uždruskinta.Be minetu chemikalu ne auga net žole. Dirva numarinta,numarinta ir mikro flora,kuri gamina bio trašas. JTO pasaulio nares ,o ju yra 194 šalys paskelbusi 2019m augalu sveikatingumo metas .Per vienerius metus mirusios dirvos ne pagydysi,prireike septyniu metu dirva išgyd

  Atsakyti
 • A
  Akordeonas 2022 gegužės 06 11:00:43

  Trečius metus Venecijos kaukių festivalyje pavėpusių ministerija sėdi.

  Atsakyti
 • o
  o i tema - 2022 gegužės 06 10:47:37

  kaip visada, primygtinai siulau paziureti george carlin 'save the planet'. tiksliau nei ten - niekas nera nusakes zmogaus santykio su gamta... :D

  Atsakyti
 • K
  Kaip 2022 gegužės 06 10:34:55

  visada Gintaras teisus.Miškas ramina,miškas gydo.miškas daug ko pamoko ir maitina.O dėl vakcinuotų ir nevakcinuotų-visi esame lygūs,visi tos pačios gamtos vaikai.Tik vakcinų poveikis parodė,kad teisybės svarstyklės daugiau krypsta į nevakcinuotų pusę.Gan nemažai nepageidaujamų reakcijų ir poveikių atsirado po vakcinavimo,Ir ne visus apsaugojo nuo susirgimo.

  Atsakyti
 • Į
  Įdomios "klaidos" 2022 gegužės 06 10:20:45

  Neskaitau delfio, bet kartais peržiūriu jo skelbiamų "naujienų" pavadinimus... Šį kartą užkliuvo skiltyje "LIETUVOJE" paskelbta info apie rusų puolimą azovostal gamykloje. Taip ir nesupratau bajerio: ar Ukraina jau tapo Lietuvos valstybės dalimi? O gal atvirkščiai?

  Atsakyti
 • r
  rytas 2022 gegužės 06 10:18:25

  Koks puikus (kaip gintaras) straipsnis apie gamtą ir žmogų ...Didžiulis ačiū, gerb. Gintarai. Beje, nustebino šiukšlintojų -,,komentatorių" gausa....gal čia nauja mada???

  Atsakyti
 • N
  NIEKINGOS JANKIU PADUGNES 2022 gegužės 06 10:03:20

  YRA KAIP atsvara rosyjai dirbantiems troliams, kurie uz judo skatikus parsiduoda ir parduoda tauta, sali, valstybe !!! ar verta tiek auktis del vovos rojaus ? kai net savo driskiai rusu kareiviai pasiduoda i nelaisve !!

  Atsakyti
  • I
   IR VĖL IŠLINDO KOMENTARŲ 2022 gegužės 06 10:50:28

   pavadinimų vagis - jankių šliužas.

   Atsakyti
 • v
  vieni sako, 2022 gegužės 06 10:02:14

  LT tera jankiu valdoma teritorija, kiti sako - LT valdo komunistai/kagebistai. na...tikriausiai niekas nesigincys del M1 politkorektiskumo, bet kaip manot, ka reiskia ju 'dzinglas': 'keeetvirtaaadienis, zuvies diena!' :DDDD

  Atsakyti
 • L
  Lukka 2022 gegužės 06 10:00:35

  putleris praleido proga pasekti hitlerio pedomis ir ieiti i istorija su pakartojimu- nusinuodyti balandzio paskutine diena. KO DAR VIS LAUKIA ??

  Atsakyti
  • .
   ...cha 2022 gegužės 06 10:37:45

   Tas nors pėdomis seka...nebraido tvare

   Atsakyti
  • M
   M 2022 gegužės 06 13:31:42

   Hitleris gyveno ilgai ir laimingai. O apie apsinuodijima-tai pasakos vaikų ci ams.

   Atsakyti
 • O
  O taip 2022 gegužės 06 10:00:12

  ’rimo žinios.vakcinos poveikio nutylėti duomenys ir nutylėta tiesa”.Labai gera Sti laidelė, kurią verta pažiūrėti tiems,kurie vis dar tiki baisiąja pandemija ir dar nenusiėmė nuo ausų makaronų,kuriais gausiai visus apkabinėjo žiniasklaida,visokie alia ekspertai ir valdžia, nupirkta ar priversta tos plandemijos sumanytojų.

  Atsakyti
  • L
   Lukka 2022 gegužės 06 10:01:47

   TAI NUO KO MIRE TIEK DAUG ITALIJOJE ??? GRUPINIS SUICIDAS GAL ))) eik dirbti , asiliuk !

   Atsakyti
  • L
   Lukai 2022 gegužės 06 10:38:30

   Mirė.Nes tokia metodika nustatyta buvo.Jei kovid testas teigiamas,tai ir rašoma,kad mirė nuo kovido.Nesvarbu,kad žmogus mirė nuo vėžio,nuo insulto,infarkto,nuo kepenų nepakankamumo.Apie tai ir tuometis ministras Veryga radiolaidoje pasakojo.Paklausk bet ko,dirbusio kovido skyriuje,ir tau papasakos.Neveltui medikai priešinosi privalomai vakcina vakcinacijai.

   Atsakyti
 • K
  Ką gi 2022 gegužės 06 09:50:35

  Žmogui nieko nėra neįmanomo. Libijos diktatorius Gadafis liepė pastatyti milžinišką dirbtinę upę. Kurią pavadino aštuntuoju pasaulio stebuklu http://www.technologijos.lt/n/technologijos/statybos/S-89235

  Atsakyti
  • O
   O tada 2022 gegužės 06 10:12:02

   Atėjo kiti ir papurtė memzūrėlę su milteliais...ir upė pradėjo tekėti į valisai kitą pusę

   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
 • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
 • ELGESYS: Užsieniečių registracijos centre Medininkuose migrantai pastaruoju metu sudaužė 120 šildytuvų, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
 • VAIRUOTOJAI: Lietuvos logistikos įmonės, susiduriančios su vairuotojų trūkumu, transporto saugojimo aikšteles pildo prastovose laukiančiais vilkikais, praneša Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas.
 • KOMPENSACIJA: Ukrainiečius priėmusiems gyventojams ir verslui skirta trečdalis milijono eurų kompensacijų - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad daugiausia lėšų skirta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
 • DRAUDIMAS: Nidoje šį sezoną verslininkams bus draudžiama nuomoti elektrinius paspirtukus, taip pat bus draudžiamas eismas dalyje miesto šia transporto priemone.
 • PREMIJA: Rusijos premjeras Michailas Mišustinas pirmadienį nurodė buvusį Maskvos Vachtangovo teatro meno vadovą režisierių Rimą Tuminą išbraukti iš asmenų, apdovanotų vyriausybine kultūros premija, sąrašo: premija skirta pernai gruodį, jis apdovanotas už „reikšmingą indėlį plėtojant Rusijos kultūrą“, konkrečiai – už teatre pastatytą spektaklį „Edipas karalius".
 • TARYBA: Prezidentas pirmadienį paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, jai pirmininkaus Gitano Nausėdos vyriausioji patarėja teisės klausimams Jūratė Šovienė.
 • EKONOMIKA: Pastarųjų metų duomenys rodo, kad šešėlinės ekonomikos dalis Lietuvoje mažėja, sako finansų ministrė Gintarė Skaistė.
 • BIBLIOTEKA: Gegužės 19 d. atidaroma valstybės saugoma Neringos Preilos gyvenvietės biblioteka, įsikūrusi istorinėje raudonmūrėje prieškario mokykloje, pastatytoje 1907 metais.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       
X