respublika.lt

Gal ir gerai, kad Lietuva - šioks toks Europos užkampis - straipsnio komentarai:

 • pavadinimas esmes nekeicia 2020 rugpjūčio mėn. 12 d. 06:34:53

  kaip cia kas noretu pasivadinti ar nacionaline ar internacionaline valstybe, esme tame, kad be pasaliniu komandos mes niekur nesidesim, nes mes finansiskai pilnai jau priklausomi nuo metropolijos, o cia visokie politologiniai svaiciojimai jau mazai ka domina. nu kas cia neaisku sugalvojo dar vienas auksaburnis prie sotaus Seimo lovio isitaisyti gal pavyks loterija, nes is politologo amato sotus ilgai nebusi, o va Seime ne aukso kasyklos, kaip kad valstybinese monopolinese kontorose, bet su protu galima padoriai gyventi.

  2 10
 • kazkaip tai visa si NS partija , nekelia pasitikejimo , na taip nebuna ,kad skelbtum liberalias idejas 2020 rugpjūčio mėn. 11 d. 13:38:43

  praskiestas nesutupetu konservatyvizmu ...nenukeliautum y Briuselines ,projankiskas dausas ir neagituotum ,kad lietuva pasirasytu po Stambulo konvencija , prekiaut vaikais ir mylet LGBT kolektyva ....vos tik doleriai susnares panosej , kaip mat pamirs visus pazadus ir vietoj stimpancio tvartelyje drakono --iskils naujas NSdrakonas....su tom paciom tvartely pagimdytom idejom ir siekiais...

  7 9
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 rugpjūčio mėn. 11 d. 08:07:01

  (atnaujinta, kai buvo ištrinta 2 kartus) (apsiraminkit, tomkiniai) Vienintelis Nacionalinis Susivienijimas (NS) siekia išjungti iki šiol svetimšalių naudai veikiančius komunistpalaikius (stribvaikius, ...) - pavojingiausius Tautos budelius. Jau vien todėl NS vertas daugumos seime. *** 42.8. ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas. (NS programa) ______________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų. 2020 rugpjūčio 11

  11 2
 • O Dieve 2020 rugpjūčio mėn. 11 d. 00:40:09

  Net nemaniau,kad Lietuvoje dar yra taip blaiviai mąstančių jaunų žmonių, suvokiančių realybę, perpratusių dabartinę Europos Sąjungą, maniau, kad visi jauni mato rožinį eurosajūzą. Na, labai ačiū už tai, kad toks esat, sėkmės jūsų kely, deja, bet nelengvam...

  24 1
 • kiek galima..... 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 23:48:35

  ypač imponuoja ,kad NS aiškiai pasisako prieš išbujojusį skurdą , atskirtį .Rodo konkrečius kelius kaip panaikint emigraciją ,siūlo civilizuotą mokestį (virš 30 proc/metus nuo rinkos vertės ) VISAI PRABANGAI . Va čia tai bent :)))). O jei rimtai - nieko tokio net nekvepia. O atsiduoda priplėkusiu lietuvišku "liberalizmu" su pretenzija į naujovišką ,nei daugiau nei mažiau, visos Lietuvos išgelbėjimą :(. O gal ne visai naujoviškas tas būdas ,gal teko kam nors anksčiau tokius aukso kalno žadėtojus regėt ,o gal net matyt :)))). Nereikia pamiršt, kad didieji naujieji , gerieji .....tie patys juozaičiai, radžvilai - tai to priplėkusio "lietuviško liberalizmo" (tarp kitko - tai Adamkus pats pirmas nuo jo ,škia , .... ir tai jo terminas) kūrėjai ,autoriai nuo pačių pačiausių to brudo ištakų :(.

  2 13
 • Pasirasau 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 23:20:32

  ir pritariu 100 procentu,jauno,simpatisko,protingo,gerbiamo Lietuvos politologo Vytauto Sinicos,issakytoms mintims.Pradedu tiketi,kad kol salyje yra taip mastanciu jaunu zmoniu-Lietuva,kaip valstybe isliks.Tokiu zmoniu reikia Seimui,tokie zmones turi tapti salies Prezidentais,nes tikrai dabar tiek EU,tiek Vakaru pasaulis gyvena dvasinio ir intelektualinio nuosmukio laikotarpiu.Kai zmonems bandoma iteigti,kad nesvarbus patriotiskumas,tautiskumas,seimos institucija.Kai niekinama musu salies per amzius nueita istorija,nevertinama musu sviesuomene,nesusi kultura,rastinguma,istorine atminti.Europai butina keistis,nes kiekviena tauta turi islaikyti savo indentiteta,del kurio ir atsilaike simtmeciais, neisnykusios valstybes.Didele pagarba Vytautui Sinicai, svieskite jaunaja karta,o senesniems priminkite,kad su amziumi nereikia trauktis i seseli,o toliau puoseleti tai kas iskovota,kad nebutu pamirsta.

  25 1
 • Tam, kad 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 16:33:36

  patektu iseima, NS turiejo su kuo nors vienitis.Vienas nepateks jokiu budu.Tik budami seime galetu transliuoti ir platinti savo idejas.Su kuo vienytis.Su konservatorias, liberalais ir socdemais?Ne!Su valstieciais gal galima buvo rasti kompromisa programu pagrindu.nemazai rinkeju nebalsuos uz NS vien del to, kad is anksto jiems aisku, kad NS neturi sansu.

  5 10
 • To gaila - apie gilias nesamones 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 16:24:29

  Snekate apie Rusija , putke {kaip jus vadinat}, lyg tai gyventut 30 metu atgal. Juk jus ne lasndsbergio metu? Atrodo, kad smegenu darbas sustojes pas jus jau 30 metu. Senai, mes tai Rusijai nereikalingi. Juk viskas isvogta, sugriauta, parduota, privatizuota. Kam reikia ubago. O uz gera gyvenima dekokit landsbergiui, grybei, kubiliui ir kitoms Lietuvos siurbelems. Tiksliau buve komunistai persiverte pradejo tarnauti atitinkamom Jav strukturom.

  14 0
 • Sutinku 100%, taciau 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 16:12:46

  Jau karta apsigavau balsuodama, todel dabar atsargiai ziuriu i issakytas mintis. Prasau, man paaiskinti, ka reiskia jusu programoj zodziai: 1.Priesintis ES kariuomenes kurimui, ir pavojingai skaldancia euroatlantine vienybe, didinancia itampa su svarbiausiu Lietuvos politikos ir saugumo garantu - JAV ? 2.Es politikoje reiksti lygiu naciu ir sovietu rezimu nusikaltimu vertinima ? 3. Atsaukti ES pritarima "Nord Stream 2".? Taip iseina, kad jums rupi ne ES, o JAV. Ir apskritai man visas sitas "paradas" primena landsbergio filosofija. Nieks negali atmest tokios galimybes, kad po misiu pradesit toleruot ir konservus ir liberastus. Nes programoje, jums rupi ne zmogus. Nes ir vel kartojasi beprasmes propagandines tezes.

  11 7
 • Už Nacionalinį Susivienijimą 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 13:14:22

  Pagarba Nacionaliniam Susivienijimui

  23 5
 • Ir vel "Gaila" 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 12:58:23

  Bet kokia fobija yra kenksminga ne tik zmogaus, bet ir valstybes "sveikatai". Todel rusofobija=JAV fobijai. Rusofobas, atsakes i mano pasisakyma "Gaila" yra paprasciausias, isplautomis smegenimis fanatikas, net nebandantis savo suvokti, kad tautos ir jos (ne pagal sarasus) isrinktos valdzios deka, bet kokia valstybe gali buti nepriklausoma - ir nuo Rusijos, ir nuo JAV, ir nuo Lenkijos,...ir nuo zlungancios ES. Idealus pavyzdys Islandija- apie kuria informacija nuo musu yra slepiama. Todel, jeigu tik tokio mentaliteto remejus, kaip sitas mane uzsipuoles (ne sukritikaves) individas turi NS, tada tikrai neverta uz ji balsuoti. Lietuva-atiduota bet kuriam okupantui- ar tai JAV, ar tai Rusijai, ar ES-tai Lietuva be ateities. Visuomeneje, kaip ir gamtoje, galioja desnis: glingesnis visada nuris JAM PRIKLAUSANTI kasni! Kvieciame balsuoti uz tokia politine jega, kuri sieks, kad Tevyne vel atgautu tikraja nepriklausomybe ir jos netryptu JOKIO okupanto kerzobatai.

  13 8
 • AČIŪ 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 12:41:18

  Ačiū Nacionaliniam Susivienijimui, TIK UŽ JUS!!!

  24 4
 • Ačiū ,kad rašot 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 11:58:19

  ačiū,kad esat

  27 3
 • kuklalianskij 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 11:10:21

  Nėra žodžių apie tą prakeiktą mažumą. Teisingai Vasia!!!!

  12 1
 • tas NS 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 10:58:28

  mažai matomas ir girdimas. Kodėl? Jų svetainė pro patria mažai skelbia aktualių straipsnių, dauguma kelių metų senumo. Kur NS agitacija? Kaip jie gali patekti į seimą, jei apie juos mažai kas žino, o kitos partijos brūžina ir brūžina visur savo reklamą, lenda visiems į akis su savo įgrisusiais lozungais. Taip nieko nebus, vyrai.

  14 11
 • o-o-o 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 10:35:29

  Visgi kyla keletas klausimų NS nariams: 1. kaip pavyksta suderinti du vienas kitam prieštaringus teiginius - jūs vienu metu aiškinate, kad es moralinėj duobėje, iškreipia žmogišką prigimtį, naikina tautas ir tuo pačiu tvirtinate, kad be es ir nato Lietuva neturi ateities. Išdrįsite skelbti Litexit?Ne. 2. Laukiate, kad vakarai nespės nuskęsti ir reformuosis? Laukti, kad gal viskas savaime išsispręs ir Lietuva nebus sunaikinta? O jeigu nesulauksime, kas tada? Labai patogi pozicija skėstelėti rankomis - mes norėjome, bet nesigavo. O per tą laiką galima labai jaukiai ir sočiai gyventi valdiškose kėdėse. Radikalių permainų nesiūlote. 3. kaip jūs įsivaizduojate savo veiklą seime, kur būsite mažuma? Kaip ruošiatės oponuoti jungtinei liberastų (konserv-sodem -liber) partijai, kurios rankose žiniasklaida ir finansiniai srautai iš briuselyno ir jankyno. Įsivaizduojate, kad atsilaikysite prieš mamonos pagundas. Greičiausiai būsite sėkmingai ištirpinti bendrojoje partijoje.

  15 16
 • pastaba 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 09:48:17

  Kam reikalinga prof(ane) naujoj partijoj? Juk klastojanti "mokslininke" - temoka rekauti... Uztenka vieno ir kitos klstojanciu... prisitaikeliu.

  4 11
 • Pokytis 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 09:09:44

  Mes patys atsakingi už savomšeimą, Valstybę. Tai ką bruka parsidavėliai konservatoriai/liberalai su jų šėzlongais, pliažais centrinėje sostinės aikštėje nuves į pražūtį. Ar tokio pokyčio norim? Ne, kuo toliau nuo tų Valstybės šiukšlintojų ir dirbkime sau ir tautiečiams, kuriem svarbu Vytis, Kudirkos himnas, tautiniai rūbai, lietuvių kalba, lietuviškos dainos, papročiai-mes esam mes!!!

  28 1
 • ruta 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 07:41:39

  Puikus interviu , aciu .Balsuosime uz Nacionalini susivienijima !

  30 2
 • Komentatoriui gaila'ui 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 06:35:39

  Žemo profesinio lygmens tie ideologiniai 3,14zdiuko (putės butolinovičiaus) agitatoriai. Juos lengva pažinti iš to, kad jiems NATO ir JAV- kelia alergiją. Jie bruka mintį, kad Lietuva- JAV kolonija. Pagal juos reikia, kad būtume kaip baltarusiai, vadovaujami nezamenimogo batki. Kuris viską jau atidavė į Rusijos rankas. Putės amsiai, nesiardykit taip agresyviai, tausokit sveikatą. Juk ir be jūsų Lietuvos valdžios net 30-imt metų darė viską, kad Lietuvą vėl pastatyti ant rusiškų bėgių. Juk nesibodėta net patriotus versti valstybės priešais. Pakentėkit truputi- kol Lietuvą dar daugiau suardys vakarų liberastopedikiūrinė kempinligė. Tada ir putei butolinovičiui lengviau bus tvarkytis su suglobalėjusiais EU zombiais.

  7 14
 • Žygimantas 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 04:13:56

  Geri žmonės, patriotiška partija, viskas puiku, bet jų visiškai niekas nežino. Ir Seimo rinkimuose bus šnipštas su 2%. Liūdnoka.

  17 6
 • Dėkui už interviu 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 03:43:26

  mano mėgstamai žurnalistei D.Šepetytei ir rimtos Radžvilo-Sinicos partijos kūrėjui p.Vytautui. Už Vytautą balsuosime per Seimo2020 rinkimus. Tikėjimo, pasitikėjimo ir SĖKMĖS!

  33 5
 • Rabarbaras ne barnarad 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 03:22:45

  Na sionizmas nera niekuo.geresnis nei atisemetizmas.Ar taip barbare?

  6 2
 • Rinkėjas 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 01:09:15

  Už Nacionalinį susivienijimą!!

  22 4
 • Gaila 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 00:50:17

  Manėme, kad visa šeima balsus atiduodame Nacionaliniam susivienijimui, bet perskaiteme Radzvilos pasisakyma, kur garbinamas NATO, kur vis "rusai puola", garbinamas JAV imperializmas,...Oi ne!!! Tikrai nebalsuosime už tuos, kurie LT ateitį mato tik NATO glėbyje esančią kolonija.

  12 26
 • Iš Vokietijos 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 00:13:54

  Dėkui "Respublika"! Dėkui žurnalistui! Lietuva išliks tol kol yra taip kaip Sinica mąstančių žmonių!

  34 2
 • zona 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 23:16:42

  Lietuva ne Europos užkampis , bet buferinė zona. Tiksliai reikia kalbėti.

  21 2
 • Vytautas 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 20:36:32

  Deja, dauguma linkusi palaukti. Ir ji dėl to nekalta - ją kelis dešimtmečius to mokė...

  15 6
 • Barbaras iš rabarbarų 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 20:20:22

  Lietuva joks ne užkampis Lietuva sugriaus pasaulinį kabalos sektos viešpatavimą

  20 9
 • rimas 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 20:13:36

  gamyba ,prekyba,biznis auksciau visko iskrypeliai braunasi valdzion,remia vieni kitus,formuojasi klanai,daikticizmas siaurina akirati....turim ,ka turim!!!!!!!!!!!

  22 3
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar skiepijatės nuo gripo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +13 C

+12 +14 C

 

+13 +15 C

 +21 +23 C

+23 +26 C

 

+20 +23 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos