respublika.lt

F.Kauzonas: Tostas už laipiojančius pro langą - straipsnio komentarai:

 • ??? 2019 sausio mėn. 04 d. 18:30:32

  Ne pavyko konservatoriams sukelti sumaisti. Labai norisi jiems nuversti teisetai isrinkta seima,nes pagal konservatoriu logika,ne tuos isrinko?

 • DABAR VISI LITVINAI 2019 sausio mėn. 04 d. 09:18:03

  PAS VALDZIA PER LANGA.

 • štai 2019 sausio mėn. 03 d. 09:46:42

  baigiau kasti sniegą, sušlapau. Važiuoju pas prezę, įlipsiu per langą ir išsidžiovinsiu kojines... na dar 100 milijonų pareikalausiu. Kol neduos, neišeisiu. Beprotnamis.

 • 2019 sausio mėn. 02 d. 22:05:00

  Pritariu WAU. Nusiminiau, kad man savo rašiniais artimas korespondentas su šituo rašiniu nutolo. Gerb. F.Kauzonai, nesikeiskit.

 • o 2019 sausio mėn. 02 d. 17:26:50

  aš visiškai tais laipiojimais pro langa nesididžiuoju,nes išauklėtam zmogui tai jau nesolidu.Yra mokykloje ir tikru mokytoju,bat labai daug iš ju tik turi pavadinima -mokytojas,bet jo darbo stilius,bendravimas su vaikais,zinios tai jau neatitinka to,kas butina mokytojui.Reiketu mokyklose atlikti atestacijas,patikrinti igudzius ir tik tada vertinti mokytoju pasiruosima darbui.Kol to neivyks,tai tikrai mokytojai ir vel lips per langus ir nesupras,kad tik taip jie parodo savo nemokejima ir nesugebejima islikti oriais,garbingais savo profesijos atstovais.

 • zm 2019 sausio mėn. 02 d. 14:21:45

  Bepiga pro langus laipioti, kai ne čekistinės konservos valdžioj. Kokia nors Juknevičienė su naganu ir ašaringomis dujomis pvz. Būtų Navickas kaip kiškis bėgęs.

 • ponia Vitalka 2019 sausio mėn. 02 d. 13:38:16

  įtariu, kad dažnai padarai iki dugno. Todėl ir tokios mintys dažnai aplanko, kad laipioti pro langus ir gauti už tai daugiau algos, tegul ir kitų sąskaita. Gėdytumeis.

 • as 2019 sausio mėn. 02 d. 13:19:33

  buvau geresnes nuomones apie zurnalista Kauzona.......

 • Jo 2019 sausio mėn. 02 d. 12:49:47

  Anuką ir palucką paminėjo ,užmiršo langaitį,adomėną, kasčiūną su baltom pirštinėm paminėti. Matosi kad alga nešvari.,batų dėžutėse.

 • Tikslus 2019 sausio mėn. 02 d. 12:39:46

  šis straipsnis-apie visuomenės degradaciją ir nematymą kovos už demokratiją-mokytojų streiką.

 • WAU 2019 sausio mėn. 02 d. 12:15:24

  Pone Kauzonai,visada zavejausi jusu protingomis izvalgomis,bet sisyk ,man rodos ,rimtai prasovete pro sali,tik neaisku,ar dabar parodete tikraji veida ,ar per sventes padauginot.Pirma,nei Paluckas,nei Gabriukas nera nei lyderiai,kuriems rupetu tauta ,o ne nauda,antra,dabartine knygnese yra tas zmogus,kuriam svarbiausia ji pati,trecia ,tikrieji mokytojai moko,bet ne karstosi pro langus,kad butu matomi.Taigi, su jumis nesutinku.

 • WAU 2019 sausio mėn. 02 d. 12:13:44

  Pone Kauzonai,visada zavejausi jusu protingomis izvalgomis,bet sisyk ,man rodos ,rimtai prasovete pro sali,tik neaisku,ar dabar parodete tikraji veida ,ar per sventes padauginot.Pirma,nei Paluckas,nei Gabriukas near tei lyderiai,kuriems rupetu tauta ,o ne nauda,antra,dabartine knygnese yra tas zmogus,kuriam svarbiausia ji pati,trecia ,tikrieji mokytojai moko,bet ne karstosi pro langus,kad butu matomi.Taigi, su jumis nesutinku.

 • Iki kiek nusigyveno žurnalistika Lietuvoje... 2019 sausio mėn. 02 d. 11:53:00

  Jei visose medijose pradedami garbinti nesąžiningi,korumpuoti,teisti,o niekinami gerus darbus Tėvynės labui dirbantys...Tikra kreivų veidrodžių karalystė ir patyčių viršūnė.JOKS TIKRAS MOKYTOJAS NIEKADA NELIPS nei pro langą,nei pasiduos mulkinamas valdžios ištroškusių veidmainių konservatorių,liberalų ir socdemų,juo labiau taip korumpuotų...

 • Nebejuokinkite ir nebepiktinkite skaitytojų,žurnalistai! 2019 sausio mėn. 02 d. 11:45:43

  Jeigu jau tostus keliate už vaikščiojantį po teismus liudyti didžiausioje MG Baltic korupcijos byloje intrigantą ir melagį"žmonių"partijos Pirmininką,bei jau teistą už korupciją kitos partijos,apsimetančios,kad dirba žmonėms,Pirmininką,tai jau NONSENSAS.Nejaugi Lietuvoje nėra tikrai vertų,savarankiškų,neteistų,nekorumpuotų ir sąžiningų bei gabių,kad kišate vis tuos nevykėlius demagogus?TAI PASITYČIOJIMAS IŠ DORŲ,GABIŲ ir SĄŽININGŲ tautiečių!!!Su tokiais bukais straipsniais tikrai nesugrąžinsite gabiausių emigrantų,o tik paskatinsite išvykti dar Lietuvoje savo šanso besitikinčius to vertus jaunesnės kartos atstovus!!!

 • Vitalijai 2019 sausio mėn. 02 d. 10:01:13

  Man atrodo, kad dėlei taip galvojančių ir taip galvot mokančių mokytojų ir degraduoja Ĺietuvos mokykla ir Lietuva.

 • EXMOKYTOJAI VITALIJAI (2018 01 14:35:51) 2019 sausio mėn. 02 d. 00:16:11

  Gal ir gerai, kad jūs jau nebe mokytoja. Potencialiems jūsų mokiniams tiesiog pasisekė. Didžiausia moksleivio nelaimė, kai mokytoja nemoko mąstyti, nes mąstyti negeba pati. Jeigu VITALIJA gebėtų, ji visai kitaip suvoktų šį „Respublikos“ straipsnį. Tokie mokytojai, mūsų vaikus ir paverčia „moliu“, iš kurio iš tiesų ne kažką įmanoma paskui nulipdyti ne tik pedaginiuose bet ir visuose kituose aukštuosiuose moksluose. Juoba piliečio iš jo nenulipdysi. Taigi, jeigu mokytojai, laipioję, pro ministerijos langą, galbūt patys tonet nesiekdami, vienoje kitoje dešimtyje tūkstančių Lietuvos žmonių įžiebė ir dar įžiebs pilietiškumo kibirkštėlę, už juos verta ne tik taurę pakelti, bet ir Naujųjų Metų proga išgerti ją iki dugno. ANGELĖ (irgi buvusi mokytoja)

 • Blinda 2019 sausio mėn. 01 d. 23:03:26

  Visa Respublikos kolektyva sveikinu su Naujais metais ir linkiu kuo geriausios sekmes. Jus vieni is rimciausiu laikrasciu, islaikiusisu sveika nuovoka. Gal kazkaip issikapstysim is to isprotejimo , kuriame atsidure pasaulis.

 • < < Dar nieko geresnio 2019 sausio mėn. 01 d. 20:38:38

  Menkos jūsų žinios - visomis prasmėmis ! Mėginsiu paaiškinti . 1. Kitose vakstybėse įprasta streikuoti darbo vietose ! Zombių vergai ( pagal jus ) pavadino ŠMM "okupacija" su alpinizmo elementais. 2 .Vergų zombiams jie nieko neparodė ,išskyrus ,kad valstybinių pastatų "okupuoti" nevalia .Ir dar laipioti per langus ? Gal žinote analogų ? Dauguma komentatorių žino ... 3. Demokratija ,tai daugumos valdžia .Keturios profsąjungos su ministre tarėsi , SUSITARĖ , tai patvirtino parašais .Navickiniai - ne ! 4. Kokia buvo streiko prasmė , jei laikinasis ministras patvirtino tai, ką keturios profsąjungos buvo išsireikalavę ? Tiesa ,Masiulis pažadėjo , kad ieškos vietinių resursų ATLYGINMAMS kelti ? Tegu ieško . Organizatorius ir streikininkai , įspausti į kampą patikėjo .Lauks ? Reziume : Visi turėtų žinoti ,kad kovojant dėl savo GEROVĖS - nevalia SKRIAUSTI silpnesnių , ypač vaikų - mokinių !

 • konserviniams 2019 sausio mėn. 01 d. 20:37:46

  ponai, ko nekėlėte algų "saviškiams" mokytojams 30 metų, kai buvote prie lovio? Gi dabartiniai sudarė sąlygas, dirbant pilnu etatu, uždirbti 1000 eurų, argi tai mažai, kai 1 milijonas gyventojų ir pusės tiek neuždirba? Ponas Tomkau, prašau varyti tuos ožio garbintojus, kaip tai daro Lietrytis, Delfi, 15 min. pseudo portalai - konservų ruporai, jei parašai komentarą, kuriame nėra jų maldelės, kad rusai puola.

 • Na 2019 sausio mėn. 01 d. 20:33:22

  Geras poleminis straipsnis verčiantis mąstyti, diskutuoti. Galima sutikti ir ne. Tai daug geriau nei Delfio rašytiniai marazmai. Vieningos nuomonės ir nereikia, svarbiausia įvairiapusė diskusija

 • Negaliu pakelti tostą už skandinamą laivą 2019 sausio mėn. 01 d. 20:10:56

  Tik ne pagalvokite,kad valdžia nežino,ar nesuvokia ką daro,bet tikisi,kad kažkas dar išgelbės,nors faktai palikti,tik Dievui gelbėti žmones.

 • Napoleonas 2019 sausio mėn. 01 d. 19:54:10

  Jeigu autorius pavadina palucką ir gabriuką politikais, tai kodėl aš negaliu pasivadinti napoleonu?

 • Dar nieko geresnio 2019 sausio mėn. 01 d. 19:44:45

  iki siol nepasakyta! Aciu pedagogams,kad parode zombiu vergu masei,kaip atrodo ZMOGUS ir PILIETIS! Ir aciu autoriui,kad tiek metu neparsidave verslo mafijai ir jos sestiorkems politikams!

 • Domas 2019 sausio mėn. 01 d. 19:38:03

  Palaikau Vitaliją

 • blokas 2019 sausio mėn. 01 d. 19:31:05

  vel ,niekaip neitinku ,respublikai, su savo komentarais ,teks apleist Ja,matomai ir Lietuva ir begt is durniu laivo.

 • Mokytojai panaudoti, 2019 sausio mėn. 01 d. 19:14:31

  todėl tai - tik triukšmas. Bet bus Lietuvos miškų siaubimo triukšmas. Gal tai bus rimčiau. Arba vaikų išpardavimo triukšmas, kuris gal bus rimčiau.

 • aš irgi labai nustebęs 2019 sausio mėn. 01 d. 18:21:12

  kad ir čia prilindo konservinių žiurkių.

 • apie langą 2019 sausio mėn. 01 d. 18:19:31

  Pasikartosiu: žmogaus Orumas neleidžia jam lipti pro langą. Geriau jau elgetauti prie bažnyčios.

 • Labai nustebes 2019 sausio mėn. 01 d. 18:16:03

  kaip Respublika spausdina straipsni nukreipta pries kolchoznikus? Juk cia visi skaitytojai kolchozniku rinkejai.

 • "SAKIAU IR SAKYSIU", 2019 sausio mėn. 01 d. 18:02:54

  kad yra protingų, yra išdidžių, bet yra ir kvailių,kurie nesupranta, kad , užžrakinus duris, tenka kartais pasinaudoti ir langu ar kita anga.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos