respublika.lt
 

F.Kauzonas: Nepavydėtina prezidentės rytdiena - straipsnio komentarai:

 • senole 2019 balandžio mėn. 18 d. 09:29:47

  TO JO BJAURUS SMEIZIKAS ESI PARTIZANAI NEATIMINEJO MAISTO JIE KENTE BADA SALTI TIKEJO LIETUVOS LAISVE ZMONES PATYS JIEMS PADEDAVO KIEK GALEJO ZMONES STRYBU BIJOJO KURIE KARTAI APSIMESDAVO PARTIZANAI KAD SUZINOTU KUR PARTIZANAI SLEPESI O TOKIU PARSIDAVUSIU KOMUNISTAM BUVO PILNAJIE DARYDAVO NIEKSYBES IR VERSDAVO ANT PARTIZANU TODEL LAIKAS PALIKTI RAMYBEJE PARTIZANUS O NE RASINETI KAS KA SAKE NIEKADA NESKAITYCIAU IVASKEVICIAUS SURINKTU PLETKU KNYGOS JIS YRA VERTAS KOMUNISTU MEDALIO IS KOMUNISTES IR GAVO

 • kis 2019 balandžio mėn. 17 d. 16:45:50

  esu prisiskaiciusi ir uz ir pries.Neradau nieko ,ka mano pats autorius ?Butu idomu isgirsti jo paties nuomones,nors sis jaunas zmogus,kazko ipatingo nezinantis,nes perdaug jaunas.As prisimenu pasakojimus is tevelio,nes zemes ir sodyba buvo pamiskeje,tad teko jam patirti,o man isgirsti is pirmu lupu.Perpasakojau savo sunams,o jiems isakiau,kad jie paaiskintu vaikams,vyr.anukams pati pasakoju,ka esu girdejusi,o jaunimui perduos tevai.Ten vienos tiesos nebuvo,medalis is dvieju pusiu.Kuri puse mielesne,manau nereikia aiskinti,bet sakyti visa tiesa -butina,antraip bus tik pramanas.

 • ,Ww> 2019 balandžio mėn. 15 d. 15:17:19

  Žiauriai daug klaidų jūsų komentare

 • ,Tomui> 2019 balandžio mėn. 15 d. 15:14:51

  Vadinti Ivaškevičių iškrypėlu-jautiesi viską žinantis? Man atrodo, kad esi dar jauno amžiaus ir nelabai ką žinai apie tuos laikus-aš žinanti kaip banditai nužudė visą mūsų giminių šeimą irgi turiu savo atskirą nuomonę

 • ONA 2019 vasario mėn. 21 d. 08:26:56

  KIEKVIENAS TURIM SAVO T I E S Ą POKARIO KLAUSIMU. YPAČ GYVENĘ TADA.. TAI GAL NURIMKIM PAGALIAU. JAU SENIAI AISKU KOKIA JI KIEKVIENAM. MAN LABAI PATIKO IŠVESTA TRUMPA FORMULĖ. O KAM JI NEPATIKO - PUTOKIT IKI APS.... VISTIEK NIEKO NEPAKEISIT.

 • iš kur atsirado stribai? 2019 vasario mėn. 20 d. 16:27:14

  Nebūtų okupantų, okupacijos, nebūtų reikėję kovotojams už Lietuvos laisvę – partizanams šaudyti stribų (nes jų nebūtų). O kare žūsta iš abiejų pusių.

 • Aleksandra 2019 vasario mėn. 19 d. 13:43:11

  DEMOKRATIJA - banda idiotų valdoma padugnių (Albertas Nobelis)

 • > Prezidentės paleistas džinas plinta kaip maras > 2019 vasario mėn. 18 d. 19:33:12

  Prezidentės paleistas džinas plinta. Žr.: ">Šėtoniška kultūrininko dvasia sklando po Marijos Žemę 2019 vasario mėn. 18 d. 16:23:27 ^> Ivaškinis stribpalaikis ministras siatėja toliau. LIetuviams bei jų tautai sakralinę vietą - Vilniaus centre stuksantį Tauro kalną (Taurakalnis, Velnio kalnas, Vaiduoklių kalnas), ne kartą jau išniekintą bolševikinių-sionistinių okupantų, šis ką tik partizanus paniekinęs ir stribpalaikius išaukštinęs judas , šį kalną gviežiasi paversti liberastų, leftistų, harvardistų, avangardistų, sorošistų, homoseksualistų, kitokių multikultūristų ir civilizacijos griovėjų rojumi, užuot įvykdžius patriarcho Jono Basanavičiaus bei M.K. Čiurlionio šventą valią: ketinimą ant šio kalno įkurti Tautos namus - visos Lietuvos kultūros centrą. Apsaugok viešpatie ne tik mus, o net ir mūsų neprietėlus nuo tokios šėtoniškos kultūrininko dvasios, kurią prezidentei įpiršo premjeras Skvernelis, o sparnus jai sklandandyti po Šv. Marijos Žemę savo dekretu suteikė pati prezidentė."

 • vias finalui 2019 vasario mėn. 18 d. 11:53:11

  puikus straipsnis .otavo stribo anuke smegenims tikrai finalas

 • finalas 2019 vasario mėn. 18 d. 02:18:17

  Kuo daugiau skaitau tokius Kauzono propagandinius rašinius, tuo labiau imu vertinti Ivaškevičių, pagarba jam. Taip vadinamiems "partizanams" neapykanta tik didėja, nes jūs patys ją skleidžiate. Anksčiau juos vadinau partizanais, dabar juos vadinu tik banditais. Skleiskite pasakas toliau.

 • zm 2019 vasario mėn. 17 d. 20:20:35

  "O kuo rėmėsi M.Ivaškevičius? Kažkur kažką girdėjo ir prirašė paistalų" Yra faktai, o ne paistalai, kad iš miškinių ir budelių pasitaikė ir beribio žvėriškumo aktų, prilygintinų terorizmui. Palauks, kol nebeliks nė vienoi liudininko, ištrins, išplėšys puslapius, perrašys. Tą patį darė ir sovietai. Tuo pačiu užsiima ir istorikai-prostitutės.

 • reikia savęs klausti 2019 vasario mėn. 17 d. 19:09:52

  o gal kaip tik dėl visuomenės supriešinimo...argi pirmas kartas

 • to Baigtis 2019 vasario mėn. 17 d. 10:01:55

  Baigtis būtų tokiems kaip tu, skleidžiantiems pseudoistorinius paistalus ir mitus apie pokarį ir tarybinius laikus, kuriamus landsbergistų.

 • Tai kuo skiriasi ivškevičius 2019 vasario mėn. 16 d. 16:51:18

  nuo Klaipėdos titovo? vienam premija-kitam tiurma?

 • Baigtis 2019 vasario mėn. 16 d. 14:21:25

  Valstybėje su normalia teisine sistema visokių ivaškevičių baigtis būtų aiški: apšmeižei konkrečius žmones-atsiimk priklausantį pagal BK atpildą. Deja, mūsų prokurorai ir aiškiausių dalykų dažnai "nemato". Taigi skleistis "kūrybai" absoliuti laisvė.

 • mnikai 2019 vasario mėn. 16 d. 13:59:24

  tai pasakyk,kurioje vietoje pas Ivaškevičių melas? Juk sakai pergyvenai viską, kas aprašyta, tai ten tamstos sumeluotas gyvenimas? O gal visą gyvenimą ir pragyvenai mele?

 • Gedemino nuomonei 2019 vasario mėn. 16 d. 13:51:47

  nemanau, kad atiminėti iš varganų šeimų lašinius, buvo partizanų kovos už Lietuvą būdas. Jeigu pradžioje po Lietuvos išvadavimo į mišką išėjo karo nusikaltėliai,vėliau tarybinėje armijoje nenorintys tarnauti jaunuoliai-tai kovos pabaigoje miške bebuvo likę eiliniai banditai, kurie šaudė buvusių savo samdinių šeimas. Turtingesni ūkininkai bandė diplomatinius triukus-vienas sūnus miške, kitas tarybinėje armijoje. Kiti griebė aukščiau-tėvas miške partiizanų vadas-sūnus mieste-Vykdomojo komiteto pirmininkas. O kai į miestą atsikėlė žmonės, puikiai pažinoję ir tėvą ir VK pirmininką-pirmininkas skubiai buvo perkeltas į Ministrų Tarybą. Dabar jisai pensininkas,eiles rašo, patriotines. Spaudoje reiškiasi, ir enciklopedijose žinomas ir vikipedijose ir pipedijose. Patriotas, mandig.

 • Liūdna 2019 vasario mėn. 16 d. 11:47:09

  Kas dėl Prezidentės, tai, mano nuomone, po to, kai ji įteiks partizanų juodintojui premijos dokumentus, atsistos į vieną gretą su juo. Aš sąžinės neparduočiau ir geriau jau posto atsisakyčiau.

 • Gedimino nuomonė 2019 vasario mėn. 16 d. 11:41:57

  Nereikia ieškoti paralelių tarp Tuskulėnų beržo (turiu omeny susipynusius žmonių likimus) ir kokio nors bažnytkaimio buvusio kalvio stankelio, parsidavusio okupantams, ir tapusio skrebu, dalyvusio kaimyninio kaimo šeimos išvežime, parsinešusio namo iš jų pavogtą siuvimo mašiną (Jestrebaitė apie tai nutyli). Nereikia smerkti Lietuvos patrioto partizano, nenorėjusio susitaikyti su Lietuvos okupacija, su okupantų, stribų siautėjimu, su kolaborantų išdavystėmis, metų metais šėrusio utėles bunkeriuose, kankinamo sanarių skausmais iššauktais šalčio ir drėgmės, pasibaigus labdaros lėšoms, kad nemirt iš bado, kaime pareikalavusio lašinių ir duonos. Juk valstybės gynėjų išlaikymas- kiekvieno piliečio moralinė pareiga. Manau, kad noras švelninti stribų, kitokių misiukonių nusikaltimus- iškreiptos moralės padarinys. Dievas- gailestingas ir nusikaltėliams atleidžia, jeigu jie prisipažįsta nusikaltę, tyliai atgailauja, o ne memuarus rašo.

 • >> 2019 vasario mėn. 16 d. 07:50:20

  paskaicius komentarus nekoks jausmas apima. Is kur tiek kvailiu Lietuvoj uzderejo? Ar nuo gimimo jie tokie , ar dar papildomus kursus baige? Mokytoju kaip reikia gyventi ir GALVOTI , kaip bebutu apmaudu, netruksta.

 • tiek 2019 vasario mėn. 16 d. 04:59:17

  manau ,ir Sinicai derėtų susipažint su Kauzono tiesa.Tai ir mano tiesa:tikrai drausčiau draskyti tas pokario pilietinio karo ,kuriame gausiai lietuviai žudė lietuvius ,žaizdas.Gerai aprašyta.

 • > "TOmas J." 2019 vasario mėn. 16 d. 04:44:30

  Logiškas tamstos pastebėjimas apie premjero Skvernelio "nuopelnus" formuojant komisiją bei jos vadovę Daujotytę Pakerienę, kurioje dalinamos nacionalinės premijos. Belieka tik pridurti, jog pasiūlymą šiai komisijai dėl M. Ivaškevičiaus apdovanojimo teikė (ir ne vieną kartą) Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, kuriam 2008 - 2018 m. vadovavo dabartinis naujasis kultūros ministras M. Kvietkauskas. Vargu ar atsitiktinai šį judaikos studijų specą būtent Skvernelis protegavo prezidentei paskirti kultūros ministru vietoje premjero netenkinusios Jansson. Tad štai kur šiuo atveju šuva pakastas. Ir premjero, ir prezidentės pavardės, ir dar vieno "X" Ivaškevičiaus Juozo pavardė puikuojasi beveik prieš metus į viešumą nutekintuose įtariamų galimu bendradarbiavimu su KGB asmenų sąrašiose. Visi jie iki šiol nesiteikia identifikuotis arba paneigti savo negandas. Užuot tai atlikę, tokie tokius atpažista ir į Daukantynę vasario 16 d. proga pasikviečia apdovanojimais pasimėgauti. Brutualiai.

 • res 2019 vasario mėn. 16 d. 02:27:33

  juk fotkej faina merga! tai ne dabartiniai i rinkimus...

 • T0mas J. 2019 vasario mėn. 16 d. 00:21:07

  P.S. Operos ir baleto teatre geresnės sąlygos supuvusiais kiaušiniais pasišvaistyti.. .. Prastų žmonių visada buvo, yra ir bus. Kol prasti žmonės yra savo vietoj – niekas apie juos daug nekalba. Problema atsiranda, kai prasti žmonės pastatomi į postus, kur daromi svarbūs sprendimai. Pvz. į Nacionalinių premijų skyrimo komisiją. Mariaus Ivaškevičiaus kūryba – iškrypėlio kūryba, dvasios ubago. Bet ne jo kaltė, kad jam paskirta nacionalinė premija. Keista, kad to paskyrimo kaltininko autorius net neįvardija, o būtent apie tai ir reikia kalbėti! Premiją paskyrė komisija, vadovaujama Viktorijos Daujotytės Pakerienės, TSKP narės nuo 1975 m. Kieno sprendimu komisija sudaryta, kieno sprendimu šita Daujotytė tapo komisijos pirmininke? Komisija sudaryta 2017 m. birželio 21 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 501 . Ant nutarimo – premjero Skvernelio ir jo ministrės Jonsson parašai. Mano panieka Sauliui Skverneliui, buvusiai ministrei Jonsson ir Daujotytei su visa iškrypėlio garbintojų komisija.

 • Kas galėtų paneigti? 2019 vasario mėn. 15 d. 23:06:54

  >Seniui ir elfams būtų pravartu atsiversti Visuomeninio politinio savaitraščio "Respublika" 2018 m. vasario 23 - kovo 2 d. Nr.8 (196) popierinius 14 bei 17 puslapius ir praregėsite, kad visai netoli Dušansko Nachmano puikuojasi ir Ivaškevičiaus Juozo pavardė. Kas dabar galėtų paneigti, kad būtent ne šios pavardės nešiotojas iš Magnolijos rankų jau spėjo gauti Ordiną 2014 metų vasario 16 d.? Juk tokia tokius pripažįsta ir į Daukantinę pasikviečia.

 • Klausimelis 2019 vasario mėn. 15 d. 22:50:55

  Kas yra Kgb užsakyto filmo “Kas jus kunige Svarinsksai” autorius?

 • Jo 2019 vasario mėn. 15 d. 21:30:31

  Nenusimik Seni, ateis laikas ir visi užsislaptinę KGBistai bus išviešinti ir iš gyvenimo išeis, kaip Gebelsas, Hitleris, Stalinas ir kt. Dievui tokie žmonės nereikalingi. todėl dar ir šliaužioja šioje žemėje, kaip šešėliai.

 • to Alex 2019 vasario mėn. 15 d. 21:03:55

  Pasirodo, kad jūs nieko neišmanote literatūtoje, kaip ir dauguma čia triukšmaujančių ir protestuojančių. O juk romanas ,,Žali" - puiki literatūra, kai galima ir reikia suprasti ir potekstę, ir veiksmą, ir mintį ir t.t. O iš konteksto ištraukta frazė, dėl kurios putojasi tamsi liaudis, tai jau tikrai juokinga. Beje, Premija rašytojui skiriama už jo dramaturgiją. Daugiau skaitykite, švieskitės, lavinkitės.

 • Išvaduotojų tikslas 2019 vasario mėn. 15 d. 20:02:13

  Buvo skaldyk ir valdyk.Stalinas skrebais nemokėjo atlyginimu,jie turejo seimas ,todėl ir dainos primena “degtuku dėžutėje ieško pistolieto.”Tėvai seneliai pasakodavo kad Lietuvos partizanai mūsų krašte buvo mandagus.Gyveno pamiškėje su didele seima, buve amerikonai dar nebuvo “išlaisvinti “nuo savo ūkio,todėl maisto buvo perteklis.Jeigu naktį už eidavo į kiemą partizanai ,jie priėję prie grycios lango tyliai belzdavo,o skrebu beldimas buvo įžūlus....

 • Jo 2019 vasario mėn. 15 d. 19:24:25

  dauguma senolių kalbėjo kad naktį partizanų bijot reikėjo nes paskutinį kąsnį net iš vaikų atimdavo o dieną stribų , po karo visiems sunku gyventi buvo o vadinamiems partizanams lengviau juk jiems nei dirbti reikėjo nei maisto jieškoti jie lengva ranka pasiimdavo

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikalingos telemedicinos paslaugos tarp didžiųjų miestų ir regionų specialistų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate šios žiemos orus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0  +2 C

+1 +2 C

 

 +2 +4 C

+1 +3 C

+2 +4 C

 

+5 +7 C

0-4 m/s

2-7 m/s

 

3-8 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1108 PLN - 4.2367
RUB - 68.2495 CHF - 1.0736
GBP - 0.8511 NOK - 9.8890