respublika.lt

Dvasios ubagu būti baisiausia - straipsnio komentarai:

 • Re 2019 rugsėjo mėn. 12 d. 10:02:41

  A kiek tokiu ubagu seime ?

  0 0
 • senis 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 17:57:25

  kokia tautos diena? Śleikstu darosi kai per tv ar nuotraukose matyt kaip glebesciuojasi Rusijos vslstybes paslaptis Magnolija su tremtiniais ir kunigais. Jeigu tie tremtiniai ir kunigai pucia i viena duda su uzsislaptinusiais kgbistais, reiskia jie buvo stuksentojai, reiskia, jie tikrai uzsidirbo Magnolijos skirtas pensijas?

  0 0
 • Gedimino nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 17:29:48

  Nesutinku, kad dvasios ūbagu būti baisu. Ėjau nuo Aušros vartų Didžiaja, Pilies gatvėmis į prie prezidentūros vyksiantį mitingą. Gatvėse buvo pilna žmonių. Žmonės ėjo, sėdėjo kavinėse, gatvėse prie kavinių už staliukų. Gėrė alų, kavą, šnekučiavo ir iš jų išvaizdos nesimatė, kad jiem- baisu. 1939 m. rusus su gėlėmis sutiko tik komunistuojantys žmogai. Manau, kad dabar tokių atsirastų tūkstančiai.

  0 0
 • Baisu 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 23:36:51

  As taip ir nesuprantu, kodel Europa prieme ubagus? Ilgai galvojant, priejau isvados: europieciams reikia "storos" sienos - buferine zona - tarp ju ir rusu.

  0 0
 • nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 22:56:43

  Man vienodai rodo tos visos kvailos šventės...

  0 0
 • Aklad 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 15:27:06

  Politiniai tremtiniai yra konservu rinkiminis elektoratas, todel yra visada aprupinti isskirinemis lengvatomis.Tikrumoje nera jie Lietuvos patriotai, bet kaip visada gali pasigerinti savo gyvenima visu lietuviu saskaita.Jokios pagarbos jie nenusipene.

  0 0
 • Žodžio laisvė... 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:35:36

  Mes ne šūkiais ir ne žodžiais dar Tėvynę mylim... Dirbame ,kuriame,galvojame ir kovojame už Tėvynę Lietuvą.Ir budime sargyboje prie Vrublevskių bibliotekos po 30-ties metų Nepriklausomoje Lietuvoje.Nepamirštame,kad esame Lietuvių Tautos atstovai,p.Margevičiene.O kur šiandien yra ir ką veikia jūsų bendrapartiečiai ???

  0 0
 • žopa 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 13:02:04

  Kam ta tautinė diena?Duokite visiems žmonėms sočiai pavalgyti.Sukrušti patriotai.

  0 0
 • Senis 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 11:50:57

  Kažin kodėl dvasios ubagai taip įsiunta ir įtūžta ???

  0 0
 • Kodėl 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 11:31:59

  Nesuprantu ,kodėl tremtiniai,polit.kaliniai/aišku ne visi,bet dauguma/ visos barėtės taip myli Lansbergį ir Grybauskaitę?Net gerbiami Sadūnaitė ir kunig.Grygas bėgioja paskui poną V.L.Gal turėtų būti atvirkščiai.Laisvę iškovojo TAUTA ,o ponas tik aktą perskaitė.Nėjo prie tankų ir dabar bijo savo Lietuvos žmonių su apsauga miega ir keliasi. Visi pamiršo,kas daug prisidėjo atsiskiriant nuo Maskvos. Visi bijo ištarti to Žmogaus vardo,nes būsi apkaltintas kremliuniu. Tremtiniai - būkit Lietuvos patriotai ,o ne V.L . klapčiukais.

  0 0
 • Bydlo 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 07:37:45

  Mazylius akto nerado tik informacini laiska Vok vyriausybei, padare pijara pigus politikai, nereikia myzscioti , be ubagu esti dar ir ignorantai, chamai, savo tiesa propaguojantys.

  0 0
 • Politkalinio duktė 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 22:06:30

  Kaip gerai, kad pasigyrė apie tremtinius ir politinius kalinius, kad jau švęs 30- tį! Tik pamiršo pasigirti, kad jie labai mylėjo Grybauskaitę ? Ir juos, ,kaip pati Grybauskaitė rašė -labai mylėjo .Pamiršo priminti savo vado Landsbergio žodžius: tegu Dalia bus - Lietuvos dalia! Ar tai buvo atpildas už laisvės kovas ir tremtinių, politkalinių kančią ?

  0 0
 • tam-,,tam cha,, ,,ir kitiems,,,avepiza nedanesiota partizano issikta pakrumej.... 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 21:25:36

  ,,chazanistrano dvasinis ubage,,, tais sovietiniais laikais , visi zmones suvaziuodavo is visu pusiu zolines ,jonines svest , y baznycias ejo ,lietuviskai kalbejo ,mokyklose mokesi , py.... ,pedofilai kalejimuose sedejo ,o ne paradus Vilniuje renge ,korumpuoti kysininkai teisejai,prokurorai sibire medzius pjove , o ne Maljorkoj kysius su prostitutem prasikinejo, niekas nebijojo , nei ruso ,nei amerikono , ir niekas netriede y kelnes , bomzu nebuvo , ir bomzai eilese prie konteineriu ir labdariniu barsciu bliudo nestovejo.....zmones bendravo , sokiuose soko ir lietuviskas dainas dainavo, knygas skaite, laikrascius,zurnalus po kelis prenumeravo , valge naturalu sveika maista ,o ne tavo jankiska GMO -CMO cipsais uzsikasdami.....

  0 0
 • tam cha 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 21:22:52

  Žolinės-tai žolę rūkančių šventė?

  0 0
 • Tam "cha ... (...)" ir kitiems panašiems 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 19:47:11

  > Nabagėli dvasios "bokšte", pačiam derėtų atsikvošėti ir prisiminti, jog dvasios ubagais ir mus ir kitas tautas siekė ir tebesiekia paversti štai jai daugiau kaip šimtmetis chazarai mutantai (po 2017 "revoliucijos" - bolševikiniai sionistai teroru de facto įsteigę pirmajį neskelbtą Chazaristaną (SSSR), (nuo perstroikos pradžios - garbačiovininkai, chabadininkai bei kiti mutantai iš sugriuvančio Chazaristano įsteigę suskaldytų chazaristanų antrinius chazaristanus, (nuo globalliberalizmo įsigalėjimo - putinistai, žirinovskininkai, sorošininkai, Briuselio "elitas" išvien su chabadininkais bei kitais mutantais siekia paversti antrinius chazaristanus trečiaja chazarija ir Europos tautų duobkase, o jų gyventojus galutinai paversti dvasios ubagais, tai yra paversti juos mišria afro - azijine rase ("kiekybės žmonėmis"), kuriems vadovaus "kokybės žmonės" - veikiausia tie patys chazarai mutantai, o mišrūnai "kiekybės žmonės" jiems tarnaus. Tad neaišku su kuriais patsai eini ir kam tarnauji?

  0 0
 • Tam "cha ... (...)" 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 19:22:08

  Nabagėli dvasios "bokšte", pačiam derėtų atsikvošėti ir prisiminti, jog dvasios ubagais ir mus ir kitas tautas siekė ir tebesiekia paversti štai jai daugiau kaip šimtmetis chazarai mutantai (po 2017 "revoliucijos" - bolševikiniai sionistai teroru de facto įsteigę pirmajį neskelbtą Chazaristaną (SSSR), (nuo perstroikos pradžios - garbačiovininkai, chabadininkai bei kiti mutantai iš su griuvančio Chazaristano įsteigę suskaldytų chazaristanų antrinius chazaristanus, (nuo globalliberalizmo įsigalėjimo - putinistai, žirinovskininkai, sorošininkai, Briuselio "elitas" išvien su chabadininkais bei kitais mutantais siekia paversti antrinius chazaristanus trečiaja chazarija ir Europos tautų duobkase, o jų gyventojus galutinai paversti dvasios ubagais, tai yra paversti juos mišria

  0 0
 • galimybes 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 18:20:32

  ...įslaptino 75 metams... Reikia perrinkti Seima i toki, kuris anuliuos ta kvaila islaptinima! Galima kreiptis i Tarptautini teisma...

  0 0
 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 18:02:19

  Labai blogai kad KGB ir jų spikai save iš įslaptino 75 metams kol visi gala gaus i Lietuva jiems nusispjaut išversta skurei siedi seime nuo laisvies atgavimo dienos ir jaigu jie gerbe tauta myli Lietuva tai per rudens darbus turi panaikynti sąrašus jaigu ne panaikyns tauta turi naikynti sąrašus visais būdai ir jų daugiau nie vieno ne rinkti sąrašai ne teisyngi ne sazinyngi ir tautai turi būti ne reikalyngi balsavimas tik vien mandatiniese.

  0 0
 • cha ... patys viska susiko nuo pirmu nepriklausombes dienu budami tais paciais tikraisiais DVASIOS UBAGAIS 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 17:30:38

  pardave viska uz ordenus, medalius , zemes sklypus ,padidintas pensijas ..... sunaikino valstybe ,tauta ,seima, nepriklausomybe , parsidave Briuselio lyberastiniams demogogams ir jankiu okupantams .....ir tuoj pat pragydo .. braukdami asara ,neva ,,visi tapo dvasios ubagais , stai jau tik euro sojuzo sventes svenciam , nebesvenciam lietuvisku ,katalikisku svenciu , nebezinom kas aplamai yra tos zolines ......jus juos ir padaret tais dvasios ubagais --nes patys dar pries ju padaryma buvote DVASIOS UBAGAIS...

  0 0
 • Pats esu tremtinys, 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 17:22:29

  Bet,kai tremtiniai nerado kito kandidato i prezidentus tik...partiete Grybauskaite ,supratau,kad vaidina laisves kovotojus,o is tikrųjų ...PARSIDAVELIAI. Tarp kitko gal kas nezino,bet tarp tremtiniu kovotoju uz laisva Lietuvą buvo 0,4%, tarp politiniu kaliniu 0,7%. Cia buvusio VSD vadovo M. Laurinkus pateikti duomenys.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Libano sostinę Beirutą sudrebino galingas sprogimas; uosto teritorijoje įvykęs driokstelėjimas buvo juntamas keliose miesto dalyse.
 • PASVEIKINO: Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II ir kiti karališkosios šeimos nariai pasveikino hercogienę Meghan su 39-uoju gimtadieniu, socialiniuose tinkluose paskelbdami nuotrauką.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikėtų bausti keleivius, važiuojančius su neblaiviais asmenimis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +19 C

+15 +17 C

 

+11 +13 C

 +24 +26 C

+22+24 C

 

+22 +25 C

3-4 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Nuorodos