respublika.lt

Bronislovas Genzelis: be istorijos ir istorinės atminties negali egzistuoti valstybė - straipsnio komentarai:

 • Elena 2020 balandžio mėn. 11 d. 17:30:10

  Sutinku su prof. Genzeliu: Miliūtei ne vieta valstybinėje Lietuvos televizijoje, ypač panoramoje. Tokio siauro politinio akiračio žurnalistei geriau bendrauti su šuniukais, bet ne televizijoje, o privačiame gyvenime. Juk ji moka tik loti... liūdna, bet tai tiesa.

 • joske 2020 balandžio mėn. 11 d. 09:22:23

  koks buvo Genzelis prie sovietu ,kai deste Vilniaus universitete, k okia propoganda vede kaip zalojo Lietuvos jaunima kodel viesai tautai neatsipraso

 • Panelė 2020 kovo mėn. 10 d. 08:03:44

  Jug lrt yra konservu ir lietuvos isverskuriu televizija. Du skydininkus atsikrate,bet ju laidos vis dar kisamos,iseje vis tiek melzia visuomenes pinigus. Jei skaitysim kgbisto ozio parasyta istorija ,tai matysim kad jis vienas atgavo nepriklausomybe,nors tuo metu kai tikrieji sajudieciai darbavosi is peties del nepriklsusomybes kur buvo kgb. aktyvistas ozys dedule deste marksizma leninizma ir zvalgesi jei nepasiseks ka pasiusti i vagonus,bet pamates kad klostosi gerai viskas atlikta pasigrobsiu slove. Cia jau seimos tesinys.

 • broniui 2020 kovo mėn. 08 d. 21:01:35

  istorija. iz tori ja. ar jau aiškiau?

 • jaunikis 2020 kovo mėn. 08 d. 17:26:58

  islindo

 • Baisuoklis 2020 kovo mėn. 08 d. 14:34:27

  Netelpa galvoje ,kaip už suglamžyto ,raukšleto turinčio daug daug metų ištekėjo graži jauna mergina turinti puikų isilavinimą,geras pajamas.Gal jis turi kartais veršio koją paslėpęs .Turiu didelį gavosukį.

 • pasirūpino 2020 kovo mėn. 08 d. 12:49:33

  Savim tautos skurdinimo saskaita jie pasirūpino. Dabar makarunus kabina tautai..

 • namudininkas, 2020 kovo mėn. 08 d. 10:23:05

  sunku suprasti tokius išsakytus žodžius genzelis gerai vertino, savo mintys, tikrai kad išoko į bėganti traukini, ir tapo patrijotais, be anonoso be programos tikros juk apie ta mergelę, miliutę net nera ka;sakyti, o apie reklamas tai šaunu,geras žodis pasakytas kas turi pinigu taip ju ir nauda yra ir viršunė, aukštumoj, privati žurnaliugu kalba nėra ką žiurėti tas laidas kurias ten susedes veda kviestynius to pačio veido, aplinkui , susėdes , juk užpiniga nieko brangesnio nėra ,ir nerasi, runkeliai buvom ir liksim, o kur matyta vėl atėina nauja banga kūrėju kurie vėl kūresi savo naujo kalibro partijas bet pasakykite ar lietuvoj negana tu šlamančiu patrijoto fokusu vėl nauji pasivadinimai aš atėinu, rinkite manę, o iš kur tu ponas atvikai juk susipiksta bebrai tarpe savo chebros išbėga ir nėra kur bėgti kurinius naujus kuriasi, 10 lietuviu o trisdešimtis partijos vedliu, ir pinigus ima saujom, iš mūsų biudžeto partijos išlaikytinio atėivio, arčiau lovio, lenda,

 • istorija 2020 kovo mėn. 08 d. 07:17:50

  Vieninteliai referendumą į es už bambalį šturmavo, vieninteliai su kgb neišsiviešinę o tankai amerikonų...Praradę strategines įmones ir rinkas pakrovę paskolų kur nėra kam atiduot, kalti globalistai. Kad pačių saujelė mėgautųs kitų saskaita.

 • tiesa 2020 kovo mėn. 07 d. 19:39:10

  buvo monopolizuota tada kai atsirado konstitucinis teismas, todel siandien gerbiamieji nenorekite kitokios televizijos, nes tada grius valstybe

 • manau 2020 kovo mėn. 07 d. 16:58:46

  Tame yra tik vienas "nedidelis" blogis, - valstybė amžinai istorija padaro patogią ir gražia sau.

 • varna 2020 kovo mėn. 07 d. 15:01:04

  Užjaučiu. Šaukštai po pietų. Laikas uždaryti kioską - Lietuva.

 • Galima paspėlioti kūrėjui, ar jau negalima? 2020 kovo mėn. 07 d. 13:50:44

  Ar norite, kad iš sąjūdiečių marytes melnikaites vaizduotų? O kagebistiniais metodais naudojosi lanzberginės megztosios beretės, smeiždamos sąjūdiečius. Gal pastarieji ir sutrukdė kagebistams užgrobti absoliučią valdžią, dėl to ir ta šmeižto kampanija siautėjo. Stalino mokykla nemirtinga

 • Jaunas žmogus 2020 kovo mėn. 07 d. 11:22:56

  nes svarsto jaunatviškai.Apie tą LRT jau visi žino ir taria ją kaip keiksmažodį, bet jai vistiek ateis galas, kai bus išviešinta VSD ir STT, nes nuo ten pradeda augti tas fruktas, kuris valdo ne tik spaudą ir televiziją, o to pasekoje ir visą valstybę, jos vykdomą ideologinę prievartą žmonių atžvilgiu.Visa viltis į vieno žmogaus-protingo, atsargių žingsnių pamažu spaudžiant šią instituciją į kampą, nes ji saugo ne žmonių gerovę, o tų institucijų veiklą nuo žmonių akių ir protų

 • Neprisimenu 2020 kovo mėn. 06 d. 17:42:34

  bet kazkokiais metais pries sausio 13 d. Genzelis per televizija pasakojo kaip Lansbergis uzvalde sajudi. Ozolas pakviete tikruosius sajudicius t,t, ir Genzeli pasitarti del darbotvarkes,tai kai atgal atejo jau Lansbergis prisistates kalbejo tautai tarsi jis tai ir organizavo.Jo sugebejimus dabar mato visa tauta t.y,rusynas ,sunauja,burokai.Jis tos tautos deka nussiskyne sau laurus ir turtus,o mes visi patapome jo vergais.Ir tylime,pykstame,bet ir garsiai nesaukiame,o jam to ir reikia- jis gali Lietuva engti moraliai ir net materialiai.Nuo ko jis saugomas,negi bijo tautao-matyt sazine nerami.

 • weks 2020 kovo mėn. 06 d. 14:07:54

  Kaip visada autorius pasakė tiesiai šviesiai

 • Pensininkė (buv.mokytoja) 2020 kovo mėn. 06 d. 13:59:48

  Mielieji,rašykime laiškus visoms valdžios organizacijoms ir reikalaukime atkurti Lietuvos radiją bei televiziją ir išvyti iš eterio tą proamerikietišką LRT. Kai prasidėjo besaikis afroamerikietiškų dainų ir muzikos transliavimas,realių istorinių faktų klastojimas,kai eteryje vien tie patys landsbergininkų ar kitų visuomenės nemėgstamo atsisakiauųjų veidai,kai laidas veda nemėgstamiausios personos,aš,kaip ir daugelis žmonių viso to atsisakiau.Nors kol buvo Lietuvos radijas,imtuvas mano virtuvėje būdavo įjungtas visą parą.

 • prasidėjo 2020 kovo mėn. 06 d. 11:31:08

  Estai atsakingi, todėl referendumų į es nešturmavo už bambalius, išsiviešino su kgb, išsilaikė strategines įmones ir dirbdami per es paramą, turi tik 2 milijardus paskolų ir nieko nekaltina. Lietuvoj priešingai irias ant 17 milijardų paskolų prisiskolintų iš Amerikos ir skandinavų, referendumą į es prašturmavę už bambalį kitus kaltina. Kad jų valstybei tvarkos nepadaro.

 • senis 2020 kovo mėn. 06 d. 11:20:18

  tai nuo ko prasidejo Lietuvos Valstybes naikinimas ir tokia tv? Prasidejo nuo to, kai komunistai, uz desros gabala, pardave savo socialistines idejas, darbo zmoniu diktatura iskeite i baudziauninku isnaudojima. Tai Lansbergis su savo kolega Genzeliu pradejo diegti Lietuvoje demokratija. Dar Aristotelis sake: demokratija, tai tokia santvarka, kai hienos valdo asilus. Neatsispyre Genzelis su savo kolega Lansbergiu progai tapti hienomis, pardave savo sazine, kad liktu prie lovio. Dabar ta, pagal Aristoteli, hiena kazkodel graudina asilus. Judas pardave Kristu, nezinodamas ka daro. Genzelis pardave Lietuva, puikiai zinodamas ka daro.

 • An 2020 kovo mėn. 06 d. 10:48:06

  Liudna, kad iseina zmones, kurie dar turi supratima, kas yra vertybes. Apie Lrt,... tai musu issigimimo pavyzdys. Belieka skaityti apokaliptinius A. Rusteikos straipsnius...

 • Taigi 2020 kovo mėn. 06 d. 10:45:45

  Apie tuos Sajudzio kurejus -pirmeivius turetu pirmiausia kalbama,bet dabar nei Juozaitis,nei Ozolas,nei Vaisvila,nei kiti is tu 30 vyru ,kuriu pavardes jau seniai uzmirstos,net neminimi.Dedule suzaide sekmingiausia sachmatu partija,paremtas kaunieciu kompartijos nariu Stankeviciaus,Motiekos,Abisalos ir kt.,staigiai praturtejusiu ir net tapusiu milijonieriais kaip Abisala.

 • istorija 2020 kovo mėn. 06 d. 09:10:03

  Vieninteliai referendumą į es šturmavos už...Taip ir tęsia.

 • Gerbiamas Genzeli 2020 kovo mėn. 06 d. 08:53:14

  Jūs teisus,kad be istorijos ir istorinės atminties negali egzistuoti valstybė, bet ką daryti, kai KGBistas V. Lansbergis perrašo Lietuvos istoriją pagal savo poniatkę?

 • Kelmas 2020 kovo mėn. 06 d. 08:28:42

  Kas galėjo pagalvoti,kad V.Landsbergis 1997 metais keikęs ,,lietuviškuosius buržuazinius nacionalistus '' susirinkusius prie A.Mickevičiaus paminklo, po 30 metų sakys ...kalbą,o Gražuliui, vienam iš to mitingo organizatorių, nebus leista kalbėti.

 • Tautietis 2020 kovo mėn. 06 d. 07:57:44

  Ka girdziu per LRT radija tolerancija,gejai,zydai kasdienes ir sestadienines laidos !Galva skauda jau! Kada apie lietuviu tautos nikima kalbesim apie musu priesistore senove, metrascius ne istorija is Toros o metrascius kronikas analizuosim be Bumblausko juk yra ir kitu istoriku ne vien tora remiasi bet ir lietuviskais, gudiskais metrasciais, ordino kronikomis.

 • vieninteliai 2020 kovo mėn. 06 d. 07:55:38

  Neišsiviešinę su kgb, o tankai amerikonų. Praradę strategines įmones ir prasiskolinę virš 17 milijardų eurų Amerikai ir skandinavams ir dzin. Visus kaltina, tik ne save.

 • Tautietis 2020 kovo mėn. 06 d. 07:48:53

  Mano nuomone didziausi priesai yra konservatoriu partija ir jos vedliai Landsbergiai!Todel kad kaip prie Stalino pastoviai yra ieskoma priesu nelojaliu Landsbergams, maziau mylinciu Lietuva ir ttt.O suskalde tauta tas pats Landsbergas pradejes kalbeti apie kokibiskus nekokibiskus lietuvius.Dar komunistai ir ne komunistai o juk pirmiausia yra lietuvis tavo tautietis ir nesvarbu kokiai partijai ar religijai priklauso.

 • Jonas 2020 kovo mėn. 06 d. 06:59:41

  LRT TAPO DVOKENČIAI KŪDDRA.NEŽIŪRIU NET "PANORAMOS".

 • tai kad tuoj ateis toks laikas 2020 kovo mėn. 06 d. 05:22:06

  kad geriau bus kai kuriu naujosios istorijos faktu ir nemineti, kaip papunis LT valdzia uzurpavo, sutelkes muzikus per sausio 13 sakralines aukas. gi kad Paleckis uzdarytas tai cia kumetyne bando dangstyti tautinem trispalvem, bet gi visas tas reikalas kazkada persikels ir i europa, o ten jau visai kiti horizontai, kai europa jau zino kaip buvo pas ukrus su taip vadinama "maidano simtine" nors kaip jau dabar viesai pripazino tu kas betarpiskai zuvo maidane buvo gerokai maziau, kitus tik del skaiciaus pridejo, kad butu didesnis efektas pasiektas. o kad LRT pigios propagandos masina, tai cia ir seimo daugumos kalte, kad ta naftalinini "elita" miliutes, edmukus ir liberastinius mockaus klapciukus niekaip negali iskuopti is nacionalinio transliuotojo ir padaryti nesaliska TV.

 • S 2020 kovo mėn. 06 d. 03:44:03

  Kiekvieno tiesa ir istorija tik jam ir svarbi...va balkonelis seka savo pasakas, grybauskaite savo melus apie savo biografija...fantomasas tas plikas seka savo istorija, kad jis mergaites nenese...adamkus seka istorija, kad apie kalejimus jis nieko nezinojo...lenkai sako - Vilia nasa....VisiSeimoNariai mato, kaip Palecki BE TEISMO LAIKO KALEJIME ir istoriskai bando sukurti, kad viskas isaiskinta per Sausio 13 viskas buvo labai aisku ir niekam klausimu nekyla...O NORMALIU ZMONIU ISTORIJA YRA TOKIA, KAD TU ZIURI IR MATAI TAIP KAIP YRA - rusai niekaip nepuola, mergaite neaisku ar gyva...uz grotu be teismo laikyti negalima... grybauskaite melavo...ir taip toliau ir panasiai...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos