respublika.lt

Arvydas JUOZAITIS: Broliai ir sesės, velnio sėkla pasėta! - straipsnio komentarai:

 • v
  vycka 2021 spalio 13 19:12:07

  na jau kaip yra taip kaaip yra .Važiavau saugoti bokšto .tik dabar patį pseudo patrriarxą mielai atiduočiau OMONUI ĘSU ĮSKAUDINTAS PROFESORIAUS KURIAM TĄ TITULĄ SUTEIKĖ TSRS

  2 0
  Atsakyti
 • P
  Ponuli Jobzaiti! 2021 liepos 09 15:15:18

  ar pats nedalyvavai prieš 30 metų tuose visuose procesuose , ir skandavai ir rusus keikei ir amerikonišką gyvenseną gyrei , tik iš visko šūdmala išėjo , ar pats aklas buvai kas vyksta tame jūsų sajūdyje , bet nerodei principų savo nes ir tu naudos norėjei , ar ieškojei bendraminčių , kad sutramdyt tą padlaiževimo , veidmainystės , sukto įžulumo besiformuojenčia propesoreus chebrą ? NE .! Aš neginu tarybų valdžios , ir paty nekalu prie kryžeus , bet ponai jūs paleidote chimerą kurę jau suvaldyti neymanoma . Mūsų tauta neskaitlinga ir mes niekad nesudarysime tą kritinę masę kuri galėtų radikalei ką nors pakeisti.Bus emocijų , bus debatų prie kavos virtuvėse , "" Literatų svetainėse "" ir šeip prie šnapso . Ir tuom viskas baigsis , ateitis vien miražas .

  4 2
  Atsakyti
 • Alkgirdas 2021 liepos 08 07:33:38

  Dėmesio , sesės ir broliai . Tėvynė pavojuje , Juozaitis pasėjo velnio sėklą .

  3 10
  Atsakyti
  • V
   VYCKA 2021 spalio 13 19:17:09

   APIE KOKĮ KLIEDESĮ TU KLIEDI .KLIEDESĮ

   1 0
   Atsakyti
 • E
  Egle 2021 liepos 08 05:14:57

  Labai dziaugiuosi kad galima paskaityti tikra tiesa,aciu gerbiamas Juozaiti

  12 4
  Atsakyti
 • V
  Vilija 2021 liepos 07 14:49:14

  Puikiai parašyta absoliuti tiesa!

  19 4
  Atsakyti
 • B
  Bet ja versti nuo valdzios tikrai ejo paprasta darbo liaudis 2021 liepos 07 10:27:06

  Visur girdejosi pasipiktinmas del jos ntarimu padidintu kainu. Ypac piktinosi visi pazistamii del degtines kainu padidinimo. Ir as piktinausi prisimenu kad pabrangino ta bld degtine. Pavede ja noras valdyti, kazka suvaldyti.. jei norejo buti valdzioje turejo nedaryti nepopuliariu valdymo sprendimu. Ziuret kaip itikt miniai.. i prieki pasiust koki durnesni, paskui jei kils pasipiktinimas atiduot miniai sudraskyt koki liaudies priesa ministra. Va ja pavede tie vazinejimai po uzsienius. Pasijuto visagale.. uzmirso kad aplink priesai ir samokslininkai. Tik ir rezga planus nuversti ir uzimt valdzios vieta. Kad pasinaudos jos valdymo klaidomis. Ir pati sukure galimybe priesams ja nuversti. Issisoko pries liaudies mases. Neitiko miniai. Mina isiuto. Tada samokslininkai ir priesai staiga organizavo spalvota revoliucija. Dalino protestuotojams po desros gabala ir degtines buteli. Is masinu dalino.. va Minske reikejo panasiai. Is lietuvisku firu dalint daug degtines ir desros ir beisbolo lazdu

  3 5
  Atsakyti
  • O
   O tada minia pasiust i sturma valdzios istaigu. 2021 liepos 07 10:32:52

   Griaut ir dauzyt viska. Padegt , sprogdint, must ,saudyt. Turejo buti paruosti ir ginkluoti kovotojai minioje kad uzduotu tona.. ir butu sudoroje Lukosenka kaip Kadafi. Pakore net. Nebuvo spalvotoje revoliucijoje mMinske revoliucinio ryzto. Todel valdzia ten atsilaike. Sutriuskino revoliucijos pajegas

   4 1
   Atsakyti
  • O
   O Prunskiene verte ryztingai. Duzo net seimo langai. 2021 liepos 07 10:49:14

   Buvo tada ir liaudies sukilimas pries valdyma. Nepopuliarius sprendimus Dabar taip nebegali buti. Liaudis sueuropinta. Kiekvienas uz save. Paklusni. Kaip graziai vykde ir durniausius karantino ribojimus. Nepaklusnius sutvarke baudu protokolais . Niekas nejo karantininiu ribojimu valdzios nuversti. Be to nebuvo kas padalintu po degtines buteli. Ar du butelius. Ir pasauktu i sturma.. dabar lietuviai jaune tokie kaip buvo tada . Dabar jau galima valdyti kaip valdantieji panori. Net absurdiskiausius priimt istatymus ir vyriausybes nutarimus. Dabar mes europieciai. Jau kaip Prunskienes nieko nenuversim. Ramiai atvaldys kadencija kaip tik panores. Ir i seimos marsa nevaziavau ir as. Ko gi rizikuoti gaut bauda. Tegu kas durnesnis lenda i prieki konfliktuoti su valdzia. Va del pardavimo valandu prisideciau. Del reikalavimu nupigint cigaretas ir gerimu kainas irgi. Ir zakuskes . Ir kad pasalpa padidintu. Alu stipru vel leistu gaminti ir parduoti. Balsavau uz konservatorius kaip jie sake

   1 6
   Atsakyti
  • K
   Kad jie zmoniu partija 2021 liepos 07 10:59:17

   Bet gyvates apgavo. Pardavimo valandu draudimo neatsaukia. Nepigina liaudies prekiu. Cigareciu, geralo, zakuskes. Psalpos nieko nedidina. O dar sake kad bus zmoniu partija. Apgavikai gaunasi. Ne liaudies partija. Bareliai irgi normaliai neveikia. Prie juros vel tikriausiai atima pusles alaus. Vienu zodziu diktatura o ne laisva salis, kur bent vasara normaliai atsipusti. Iki soties. Laisves partija irgi nieko nekovoja uz liaudies laisve. Liaudziai kad paliktu daugiau laisves. Net rukyt balkone neatsaukia draudimo. Ir kai rukau balkone jauciuos opozicionierius. Protestuotojas kaip tie Minske. Nors tiek pries valdzia. Rukau kur noriu pats. Va dar alaus kai ikalu aplanko muza. Rasyt.

   3 0
   Atsakyti
  • T
   Turiu ir literaturini slapivardi 2021 liepos 07 11:17:16

   Vasia. Esuuzkietejes pijokas, debosiras ir rukorius. Turiu aiskia politine programa. Jokiu pardavimo valandu draudimo, jokiu karantino ribojimu verslams. Barai turi dirbti visiems be jokiu ten kazkokiu pasu. Ir mazintu kad kainas cigaretem ,buchalui ir zakuskei. Didintu pasalpa irgi. Primtu kad i lgbt jei boba tvarkyciau i kita skyle. Ir boba kad priimtu. Ir alga kas menesi moketu kaip lgbt nariams. Galiu ir veliava ta vaivorikstine palaikyt uz 100 euru valandai.. paskui gerai prisigerciau sakyciau draugams kad girtas ejau pro sali ir ibruko i rankas ta veliava. Neiziurejau maniau kad valstybine laikau rankose.. kaip cia prasimanius siandien pinigu alaus puslei ir bent del kontrobandiniu. Gal apsimesti pabegeliu? Nusipirkt juodo batu tepalo. Jei ko klausinetu sakyciau moja tvoja neponimaet! Baigsiu rasyti eisiu apziuret siuksliadezes. Gal ir koncaru rasiu. Ir skarbonkiu. Tai einu. Sacta dega vis daugiau. Ot gyvates konservatoriai...

   1 0
   Atsakyti
  • V
   Vasia 2021 liepos 07 11:20:16

   Tik V. Lansbergi gerbiu. Jis didis vadas. Kaip Leninas! Atejo visiems laikams!

   3 7
   Atsakyti
  • V
   VYCKA 2021 spalio 13 19:25:50

   VASIA TAI ATGIMĘS TROCKIS

   1 0
   Atsakyti
 • R
  Rusai rašo 2021 liepos 07 10:13:47

  Ar sovietinis plaukikas su ruse žmona treniruoja Kaliningrado vaikučius?Lietuvos vaikai jam netinka,per prasti.

  5 11
  Atsakyti
 • R
  Rinkimuose prezidentu tapti neturėjo šansų. 2021 liepos 06 22:28:51

  Matėsi kad prorusiškas jis!

  6 9
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2021 liepos 06 21:15:43

  Prunskiene nuvertė liaudis. Nes ji gyveno savo susikurtame nerealiame pasaulyje! Emė ir pabrangino degtinę! Viena iš pagridinių liaudies perkamų maisto prekių! Visai neturėjo proto, pabrangint degtinę. Galejo nesikist kur nereikia ir priš liaudi nešokt.

  4 11
  Atsakyti
  • O
   O taip ir as pasipiktinau tada 2021 liepos 06 21:26:06

   Buciau ejes valdzia versti kad pabrangino degtinę! Proto neturėjimas eiti prieš visa liaudi. Tikrai nebuvo protinga. Nebutu nieko branginus butu valdzioje buvus ir toliau. Negalima buvo imtis tokių nepopoliariu veiksmų. Verslas pats butų pabrangines ta degtinę. Esant vyriausybeje svarbiausia itikt liaudies masems, nepriimineti daugeliui nepatinkamų sprendimų.

   3 8
   Atsakyti
  • V
   Va seimas galejo tuoj atsaukti visus zmonems nepatikusius valstiečių diktaturos istatymus 2021 liepos 06 21:44:10

   Atsaukt gerimų draudimu pardavimo valandas, auto regoistracijos tarsos mokesti. Kaip tik mokesti uždet tiems bagociams kur perka brangias naujas netarsias auto. Liaudzia patinka kai paspaudzia turtuolius. Ir alų stipru vel leist. Ir akcizus mazint cigaretem ir gerimams. Ir pvm zakuskei mazint. Mazinti mokescius biedniem gyventojams ir didinti turtingiem. Liaudziai patiktu. Neturtingų elektoratas didziulis. 50procentu rinkejų neina balsuot rinkimuose. Liaudis neina. Nemato kas atstovautu liaudies interesus. Atpigintu gerimus, cigaretes ir zakuske. Ir dizeli irgi. Ir elektra ir dujas! Liaudziai svarbiausia kasdieniniai materialus dalyka. Paest , isgert, parukyt daznai. Maziau mokescių. Didesnes algos pencijos, pašalpos. Velniop karantinus. Net genderiai labai nekliuna jei neižulėja visokiais paradais ir planais atiminet vaikus is normalių šeimų. Ar mokykloje vaikus ugdyt homoseksualais ir transgenderiais tais.

   2 1
   Atsakyti
  • O
   O ka Juozaitis gali pasiulyt liaudziai gero? 2021 liepos 06 21:46:46

   Kokius liaudies poreikiusžino?

   5 7
   Atsakyti
  • K
   Kaunas 2021 liepos 07 08:16:49

   Ko dabar "liaudie" neverti valdzios ,viskas kosminemis kainomis brangsta,.

   4 1
   Atsakyti
 • a
  aleksas 2021 liepos 06 18:37:46

  Tik ne tu nesąmones dėstantis esi ko nons nusipelnęs .Del to pergyveni ir galvoji tą pakeisti.Neįmanoma nes esi niekingas net ne žmogiugštis apie kurį nesinori rašyti .Bent buk geras nelysk į eterį ne šlykštu.

  2 7
  Atsakyti
 • L
  Lietuva žlugdoma planingai, 2021 liepos 06 10:22:39

  tereikia stebėti kur ir kaip keliauja pinigų srautai. Konservatliberalai pardavinėja valstybę, sudaro sąlygas per įvairias kombinacijas,pvz.: LT turėjusi savo atominę, hidroakumuliacinę, Elektrėnų elektrines, kurios gamino energiją dabar neturi nei vienos savo el. esame tik pirkėjai, visiškai priklausomi nuo perpardavėjų.Visi viską žino, bet tyli. Valstybės interesų išdavikai paišomi didvyriais,” vadovais”.

  17 0
  Atsakyti
 • R
  Rima 2021 liepos 06 09:22:59

  Negerbiamas plaukikas užsidėjo karūną. Pamokslas apie save. Lieka istorijai. Aš buvau veršis nežindytas. Gavau medalį. Tarnavau. Turėjo duoti - prezidentą. To dėdulės pakalikai suabejojo ir nerinko. Tikras veršis esu"

  3 20
  Atsakyti
 • J
  Juozaiti, 2021 liepos 06 02:19:04

  Norėjai būti dievuku taip pat,per dvejus rinkimus,tai ko čia loji dabar. Ir dar ruskė žmona. Vaikai tamstos augs Čmilytės Lietuvoje. Prie ko ir prisidėjai.

  8 18
  Atsakyti
 • J
  Juozaiti, 2021 liepos 06 02:14:09

  Kaip tavo neprastumti Latakai laikosi ? Jie su kuo dabar ?

  6 14
  Atsakyti
 • P
  PAGARBA 2021 liepos 06 00:05:57

  dėkoju ir reiškiu pagarbą Arvydui J. ir Vytui T. Paraštyta gryna tiesa, kurią, deja, reikia dažniau kartoti, kad landzberginės piktžolės jos neužgožtų. Pats gyniau bokštą ir AT rūmus, kaip Lietuvą. Nė nežinau, ką būčiau daręs, jei būčiau žinojęs, kad tuose rūmuose užgims toks intrigų meistras, tautos nelaimė.

  24 5
  Atsakyti
 • a
  as 2021 liepos 05 22:56:49

  kgbesnikas nebuvo ir nera nepriklausomybes vadovas viskam diriguoja jo zmones seime partijoje uzurpatoriai vagys viska isvoge ir dabar vagia

  11 4
  Atsakyti
 • A
  2021 liepos 05 12:32:05

  Nuostabus Vito Tomkaus trigrašis! Kaip tiksliai ir teisingai aprašytas tas laikotarpis. Mes viską prisimenam ir žinom tų dienų herojus. Gaila, kad dauguma jaunų žmonių, apkvailinti konservatoriškų, taip vadinamų ekspertų, paviršutiniškai vertiną atgimimo laikotarpį...

  40 4
  Atsakyti
 • A
  Apastalas 2021 liepos 05 12:26:56

  Buvo kitados Vytautas Didysis buvo ir vytautas mazasis, intrigantas zinoma jisai nemazas prasvilpykas jisai taipogi ne,mazas anuko prastumykas irgi nemazas o siaip niekada neisrinktasis save paskelbes imperatoriumi kupriukas

  28 4
  Atsakyti
  • s
   super... 2021 liepos 05 18:04:59

   Bet reikėtų apsispręsti dėl rimavimo - klasikinis ar haiku ;)

   2 1
   Atsakyti
 • v
  vieno nesuprantu 2021 liepos 05 08:48:04

  ar tas .... lanzbergis pats viską sugalvodavo, ar jam padėjo buvę šeimininkai KGB, ar amerikonai..

  24 3
  Atsakyti
 • p
  pastaba 2021 liepos 05 01:42:13

  prof. mūsų laisvos šalies pirmasis Prezidentas... lietuviai tada nesuprato, kad turi būti prezas... tik paskui sugalvojo: matė pas kitus, tai nuplagijavo prez. statusą.

  1 31
  Atsakyti
 • A
  Amen 2021 liepos 05 01:29:15

  Laisvė atėmė lietuviams protą... Skrynia atvožė Laisvės dangtį... Nesugebėjom ištrūkti į Laisvę - kaip skrynios dangtis užsivožė ... Ir nespėjom išlįsti - dangtis prispaudė smegeninę. Amen

  34 0
  Atsakyti
 • w
  wata detector 2021 liepos 05 00:56:17

  Kažkaip netyčiomis nutyleta apie achemas, draugystes ir garsu pasaulius, kurie spausdino oficialias fakturas (AMB pinigus).

  6 12
  Atsakyti
 • R
  Rebecca 2021 liepos 05 00:33:00

  Hi guys, I am now making extra $30k or more every month from home by doing very simple and easy job online from home. I have received exactly $20845 last month from this home job. Join now this job and start making extra cash online by follow instruction on the given website………….. w­w­w­.­S­n­a­g­4­.­c­o­m

  0 1
  Atsakyti
  • B
   Baby ;) 2021 liepos 05 12:31:22

   You can make real money from your funny.

   1 0
   Atsakyti
 • V
  Vakaras 2021 liepos 04 21:19:37

  Galiu dar kartą pakartoti: Juozaitis į mano klausimą ką jis mano apie Sorošą ir jo fondus Lietuvoje, atsakė, kad Sorošas yra šaunus žmogus.. kažkas vienam komentare pasakė, kad kaip filosofas, jis gal pasakė tą ko negalvojo! Tai, tada žinot, jeigu valdyti šalį ketina žmogus, kuris vieną galvoja, kitą sako ir ,turbūt, trečią daro, yra labai pavojingas. Mes prie tokių jau kenčiam 30 metų.

  17 20
  Atsakyti
  • L
   Labas Rytas (Vasaros 5) 2021 liepos 05 00:51:48

   Kuo tau nepatinka Sorošas? Ar gali suformuluoti? Be jokiu lozungu ir galybes svetimu fraziu. p.s. Kad nesimūčinti, truputi Tau padesiu - buduliu kastos jis neremia.

   2 11
   Atsakyti
  • L
   Labui rytui 2021 liepos 05 19:21:48

   Gal gali pakomentuoti kas yra buduliai? Ir kas yra budulių kastos? O tada - ką turi omeny rašydamas “remia”? Tik be jokių lozungų ir galybės svetimų frazių.

   5 1
   Atsakyti
 • n
  niekaip negaliu 2021 liepos 04 21:07:16

  teigiamai priimti nei lansbergio ( rašau mažąja raide, nes visiškai jo negerbiu) , nei konservatorių, vien už tai, kad tajo kaltė, kad Petkevičius mirė anksčiau laiko. jau nekalbant apie tai, kiek jis padrė mūsų Lietuvai bėdų....

  38 3
  Atsakyti
  • L
   LANZBERGIUI būtų gėda 2021 liepos 08 13:44:28

   , jei teigiamai jį priimtų vatnykai, komuniagos , stribai , kolonistai :(

   2 2
   Atsakyti
 • A
  Ad 2021 liepos 04 20:42:17

  Kažkaip laukiau, kad kas nors prisimintų prunskienę, taip visas pasaulis pažinojo ją kaip Lietuvos atstovę, priiminėjo aukščiausi valstybių vadovai kaip prezidentę, o senis kiurksojo ir žmones rūšiavo, na, dar nuvyko į Norvegiją, į Ameriką pas lietuvių bendruomenę, issikaulino pinigų ir įsteigė fondą. Kur tuos pinigus naudojo, gali tik jis pats pasakyti.

  55 1
  Atsakyti
 • A
  A. 2021 liepos 04 20:02:31

  Ozolas, Juozaitis, Brazauskas, Marcinkevičius, Čekuolis, Radžvilas... Pirmos į galvą atėjusios Atgimimo pavardės. Nebuvo ten Landsbergio, jis įsitrynė vėliau. Bet įdomiausia - kas čia po tiek metų su juo cirkus išdarinėja? Numanau, kad rudenį senukas pasakys: ne, ne, kas man iš tos laimės ir iš tos garbės! O tada dvariškiai susižavėję aikčios: kokia išmintis, koks kuklumas! Ir partiečiams bus kažkaip nepatogu išstoti...

  48 2
  Atsakyti
  • t
   to A. 2021 liepos 04 21:57:46

   Reiketu pamineti Medalinska, Tomku, Beriozova, Prunskiene, Kuzmicka, Genzeli, Cekuoli, Vaisvila

   41 2
   Atsakyti
  • t
   to abu 2021 liepos 05 01:01:48

   o Borisova?

   1 10
   Atsakyti
  • n
   ne tik borisovą, 2021 liepos 08 13:48:47

   - Ivanovą, Naudžiūna, Kuolelį, Burokevičių, Sakalą,

   2 0
   Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 liepos 04 17:06:51

  ..prie Vagnoriaus ir Prunskienes..galima buvo gyventi Lietuvoje ..dabar...socialinis genocidas.

  36 2
  Atsakyti
  • V
   Vagnoriui ir dabar 2021 liepos 04 19:47:05

   dirbti nereikia- vis santaupos....

   26 1
   Atsakyti
 • G
  Gerb. Redaktoriui V.Tomkui 2021 liepos 04 16:52:26

  Kokia Jūsų auksinė kantrybė ir tolerantiškumas komentatoriams! Bet. Kiek gi galima leisti kažkokiam "neblaiviam" rašyti dešimtis komentarų? Jis pusę teksto rašo mažosiomis raidėmis, pusę - didžiosiomis.Ir dar koks beraštis! Nemokantis ne tik lietuvių kalbos rašybos,bet ir visiškai nežinantis istorijos.Pvz.,kad apgintų V.Landsbergį - R.Karbauskį KGBistu vadina.Juk dar nepriklausomybės pradžioje R.Karbauskis mokėsi Šiaulių J.Janonio gimnazijoje.Visi žinome, kad į agentus nepilnamečių mokinių neverbuodavo. Kas jam davė teisę įžeidinėti A.Juozaitį, Jus ir visus komentatorius vadinti kažkokiais ambasadų apmokamais pakalikais?

  47 4
  Atsakyti
 • t
  tikrai 2021 liepos 04 14:22:37

  bando įžiebti diskusijas kapinėse.

  13 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SITUACIJA: Už COVID-19 valdymą regionuose atsakingos ligoninės teigia, jog bendras į įstaigas guldomų pacientų skaičius nedidėja, bet baiminamasi augančio sergamumo tarp medikų, o kai kur jau svarstoma kviesti dirbti sergančiuosius besimptome forma.
 • SUSIRGIMAI: Vaikų užsikrėtimai koronavirusu sudaro trečdalį visų naujų susirgimų, atvejų skaičius gali augti ir iki 20 tūkst. per dieną, sako Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja, vyriausioji šalies epidemiologė Loreta Ašoklienė.
 • PASIENIS: Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad atšaukti ekstremalią situaciją pasienyje su Baltarusija kol kas dar yra anksti.
 • SAUGUMAS: Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį savo kolegai prancūzui Emmanueliui Macronui pareiškė, kad Vakarų šalys ignoruoja Maskvos susirūpinimą dėl NATO plėtros, pranešė Kremlius.
 • KONCERTINA: Pasienyje su Baltarusija įrengtos koncertinos ilgis siekia beveik 200 km.
 • PAVELDAS: Valstybinės kultūros paveldo komisijos parengto tyrimo duomenimis, Kaunas ir toliau pirmauja pagal paveldo apsaugai skiriamus išteklius.
 • SKUNDAS: Į JAV sankcijų sąrašus įtraukta Baltarusijos kalio trąšų gamintoja ir eksportuotoja „Belaruskalij“ teismui skundžia Vyriausybės sprendimą, pagal kurį „Lietuvos geležinkeliams“ nurodyta nutraukti ilgalaikę sutartį su „Belaruskalij“ dėl trąšų gabenimo per Lietuvą.
 • KAINOS: Statistikams paskelbus, kad išankstinė metinė infliacija sausį buvo 12,2% – didžiausia nuo 2008 metų, ekonomistai sako, kad toks rodiklis atitinka prognozes - pasak jų, vartotojų kainos augs iki pavasario, o vėliau turėtų prasidėti mažėjimo tendencija.
 • TESTAI: Sveikatos apsaugos ministerija žada, kad testavimosi punktuose formuojantis eilėms dėl išaugusio naujų COVID-19 atvejų skaičiaus patikros vietų artimiausiomis dienomis padaugės keliais tūkstančiais.
 • PELNAS: Didžiausia šalies telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ 2021-aisiais gavo rekordines 420,8 mln. eurų pajamas ir 57,6 mln. eurų grynojo pelno, nepaisant keturis kartus išaugusių energijos kainų bei visame pasaulyje jaučiamo infliacijos spaudimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pritariate, jog į privalomą karo tarnybą būtų šaukiamos ir moterys?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar reikėtų Lietuvos konservatorių gyvenimą paversti pragaru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

+1 +4 C

 

-3 +1 C

-1 +1 C

0 +2 C

 

-3 0 C

0-10 m/s

0-15 m/s

 

0-12 m/s