respublika.lt

Arvydas JUOZAITIS: Barbarizmas sostinėje - straipsnio komentarai:

 • X
  XXL 2021 spalio 24 10:26:13

  Issirinko svabiniai uso drauga.

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Ramutis Kanarskas 2021 spalio 23 13:32:03

  Man labai keista, kaip visokie VISTOS proto GRIGORIJAI aiskina Lietuvos istorija, iskart jauciamas MASKOLISKAS kvapas, jam ir caro Stalino ar Hitlerio reikia, o kad paskaitytu rimtas knygas ir zinotu kad Lietuvos valstybe 400-450metu yra ikurta anksciau uz Maskoliu kunigaistyste, tai tokiam priedurniui niekad nedaplauks!

  3 4
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 24 02:59:39

   Ramutis Kanarskas, Proto Bokšte, išminčiau, ar apie senoves istorija eina kalba? Kalba ejo apie ivykius nuo 1939 m., apie LR BK "okupacija". Aš net nesigynčysiu, kokia valstybe kada susikure. Bet nori prisiminti giliaja praeti? Aš nieko prieš. Kadaise, kol lietuviams netrenke šlapimas i galva griebtis nacionalizmo, reikalauti iš LDK ryškios slavu daugumos "kalbeti lietuviškai" ir pan., kai lietuviai Tikrai galvojo apie išgyvenima, tam butina stipria, suvienyta, susitelkusia valstybe, jiems tai puikiai pasiseke! Todel, kad tada slavai buvo broliai. Aš nesiruošiu idealizuoti LDK, sakyti, kad ji visada buvo teisinga savo kaimynu atžvilgiu. Bet anais laikais ir kaimynai sieke savo interesu. Nuolatiniai karai tada buvo normalu, tokia tada buvo morale. Vis tik, lietuviams ŽIAURIAI nepasiseke, kada i valdžia atejo landsbergines LR didvyris - Š*kniakaralius, kurio karunavimo diena padaryta "valstybes" švente. Maža to, kad tas skystablauzdis negalejo numalšinti dveju slavu separatistu, maža to

   2 3
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 24 03:16:37

   kad pardave žemaičius, praktiškai vergystei, tai jis dar puole i aršiausio LDK priešo - Vatikano glebi, kuris slapta vadovavo visais kryžiuočiu ordinais, kurie liejo lietuviška krauja, naikino prusus. Aš nieko prieš katalikybe, bet taip pulti i priešo glebi... Ir tas siekimas gauti parama iš Vakaru veliau išsirutuliavo i ATR. Aš nieko prieš lenkiškuma, BET tuomet PL buvo aršiausia slavu stačiatikiu prieše, Bogdano Cmelnickio sukilymas ivyko tik del to, kad lenkai negailestingai enge stačiatikius. Kai LDK buvo ryški stačiatikiu elito dauguma, tai ivedimas valstybines religijos - katalikybes, o dar prisijungimas prie Tokios PL, iš karto slavus padare trečiarušiais. Taip, PL stengesi taisyti reikala su Unija, bet stačiatikiams tai reiške ju religijos išdavima, nepaisant to, kad dalis elito tapo uniatais. Tai nereikejo po to lieti krokodilu ašaru, kad, kai stiprejo Rusu valstybe, vis daugiau slavu kunigaikščiu begdavo iš buvusios LDK, kartu su savo žemem! Kaip blogai baige ATR mes žinome,

   3 2
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 24 03:43:45

   ir lietuviai papuole i RU Imperijos okupacija (ATR padalinima ne RU Imperija sumane, o jos kaimynes sajungininkes, kuriom ta nusilpusia valstybe su itin nesveikom šlektos ambicijom ikyrejo) tik del to, kad buvo kartu su PL. Tai dekokit Mindaugui už toki "vakarejima", LDK sužlugdyma! Dar galit prisiminti, kaip su niekšu Žigimontu remet prolenkiška maišta Maskvoje, dar prisiminkit, kaip su lenkais Napoleono armijoje Maskva deginot 1812. Tai kad ir senoves istorijoje ne viskuo galit didžiuotis! Turit pašvinkusi dvokeli. Gi, iš tikruju, beveik niekas nežino, bet išduosiu toki paslapti: lietuviu likimas itin susietas su RU, tuom dviem tautom lemta buti kartu vienoje ar kitoje formoje. Ir kol lietuviai tai ignoruoja - tol nematyti jums laimes. Netiki? Prisimink kaip jusu proteviai išmintingai dainavo: "Iš Rytu šalelio Saulute tekejo, O iš vakarelio debeseliai ejo" Na, čia jau tam tikra ezoterika. Apie tai vertetu patyleti, bet jei jau Tomkus pasvajojo apie LR atgimima - galima ir pasakyti.

   1 2
   Atsakyti
 • b
  baikit sita taurages 2021 spalio 23 04:52:57

  berna su Talibano ideologijos pazeistomis smegenelemis vadinti 'vilniaus meras'. Tai - VILNIAUS MARAS!!!

  7 1
  Atsakyti
 • V
  Vidmantas 2021 spalio 22 20:08:31

  P. Arvydai, normaliose salyse kvislingams paminklu nestato. Nemaciau Osle paminklo K. Hamsunui, nors jis ir Nobelio laureatas.Cvirkai iki jo -kaip iki menulio.

  1 8
  Atsakyti
 • L
  Lt 2021 spalio 22 10:18:24

  Neliko Lenino , Kobos , Muravjovo , Jekaterinos nreikia ir šito politinės prostitutės

  2 9
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 22 15:57:23

   Lt, kad praktiškai ir LR neliko. Leninas jums padovanojo nepriklausomybe. Jei ne Hitleris - TSRS, kam tai buvo mirtinas pavojus, del ko ji neteko tiek daug auku, čia nesirodytu. Tarp kitko, ne TSRS praše, reikalavo LR prisijungti (jai neišvengiamo karo išvakarese terliotis su lietuviu rušiavimu, priešu ieškojimu ir represavimu, aplamai naujos tvarkos ivedimu buvo nereikalingas hemorojus, laiko ir jegu švaistymas - jai rupejo tik LR lojalumas, nešaudymas i kariu nugara), o naujoji kairioji valdžia, žinodama, kad lietuviai savo maseje iki socializmo nesubrendo, ir pasipraše, kad išsilaikyti, bei buti maksimaliai apgintiems nuo Hitlerio. Be "prakeikto" Stalino matytumet okupuota Vilniu ir padovanota Klaipeda, kaip savo ausis be veidrodžio. Nesukyltumet - ir Muravjovui nebutu ka veikti. Juozaitis ir Tomkus nera prostitutes, komunistais nebuvo, savo kailio neverte. Pirmojo aš netoleruoju, bet tai esmes nekeičia.

   7 3
   Atsakyti
 • K
  Kaip 2021 spalio 22 06:29:33

  Aš nesuprantu kaip tokie, kaip Benkunskas ,,dasikasa" iki tokių pareigų..

  8 2
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 spalio 22 10:19:35

   Ne visiems su runkelizmo užkratu duota suprasti

   4 5
   Atsakyti
 • P
  Ponas Juozaiti 2021 spalio 21 17:11:22

  šaunuolis esate , būkit ryžtingas , viešinkite visą žinomą informaciję , jumis tikės žmonės . Gal tą irštvą pasiseks išardyti .

  13 4
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 spalio 22 10:20:30

   Ar lūzeriams kada pasisekė ?

   3 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 22 16:55:24

   Lt, kodel luzeriams? Tomkui ir Juozaičiui kadaise puikiai pavyko pragariškai sugundyti tautiečius Sajudžio Šunkeliui! O Juozaitis dar turi sugebejimu itin gražiai, inteligentiškai pakalbeti, sužaveti tautiečius (niekšas plepys Nuoseda irgi tuo pačiu jus papirko). Ankščiau net sažines turejo pasisakyti prieš Kaziola, už Brazauska, renkant pirmaji prezidenta. Dabar irgi vaidina sažininga, gynant P.Cvirka. BET jis neišdris organizuoti jokiu mitingu, ginti ji taip, kaip gyne žydšaudžio Vetros atmintine lenta, kaip pasisake už Škirpos aikštes pavadinima.

   3 3
   Atsakyti
 • P
  Pranas 2021 spalio 21 15:17:06

  Grigorijau matyti iš tavęs nepriklausomybe daug atėmė ,kad taip siunti

  7 2
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 21 17:02:14

   Pranas, kažkokiu privilegiju neturejau, net partiniu nebuvau. Tai nebuvo ko prarasti. Užtai darba pagal specialybe praradau, kadangi "išsilaisvinusiai" Lietuvai Gamyba nereikalinga. Bet svarbiausia, savo Gimtineje STAIGA tapau priešu-"okupantu", ir didžiausia mano Tevynes dalis - RU, padovanojusi lietuviams Visiška ir Besalygiška nepriklausomybe su visa teritorija, valstybiniu turtu, infrastruktura, visišku kariuomenes išvedimu, STAIGA tapo vienpusiškai aršiausia prieše! Manai man buvo malonu, kai, be jokio pagrindo, iš visur stropiausiai išvare "okupantu" kalba, visu pirma iš aukštuju mokyklu, net iš kanalizaciniu dangčiu išfrezuodavot užrašus, kad jie pagaminti TSRS, o lenkams net QWX pašykštit, nors "okupantas" dare viska, kad puoseletumet lietuvybe? Na, gerai, aš - "okupantas" (nuo pat gimimo). O iš lietuviu mažai ateme? Kai "nusipelne gyventi geriau" siaute, porceliuojant Lietuva, kiti galvojo, kaip išgyventi. Ir nemažai jusu nerado čia galimybes išgyventi, patrauke i airijas.

   11 3
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 21 17:23:02

   aš žiauriai smerkiu tuos, kurie tik apie gražu gyvenima galvoja, su džiaugsmu palieka savo Tevyne likimo valiai. Bet juk LABAI daug jusu išvyko del to, kad tapo savo Gimtineje svetimais. O kiek jusu prasigere, nusižude... Per ta prakeikta Sajudi ir, atsiprašau, "nepriklausomybe" - vergyste Vakarams. O kokia ateiti jus sukuret savo jaunimeliui? Jis jau iprato, laiko save "Europos piliečiais", bet nemato čia Jokiu perspektyvu vartoti "europietiškai", todel jusu vaikai, nuo pirmos klases, tik svajoja iš čia pasprukti, gauti svetur išsilavinima, taip ten užsikabinti ir gauti galimybe dirbti ir gyventi. Jiems 30 metu plovet smegenis rusofobine landsbergine ideologija, vietoj Morales skiepyjimo brukot ciniškiausias vartotojiškas JAV vertybes. Tai norit, kad jaunimelis aukotusi del Tokios Lietuvos?.. Man nusispjauti, kad Butkevičius neišlydejo paskutinio RU karinio ešelono su gelem, kaip žadejo. Tegul jis paspringsta. Tegul geriau paspringsta Sausio 13 jo pralietu lietuviu krauju!

   9 6
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 21 17:29:04

   O P.Cvirka, S.Neris svajojo apie paprastu lietuviu Teisinga, padoru gyvenima! Jie buvo TIKRI patriotai!

   10 4
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 21 17:46:08

   matyčiau, kad esate engiami, kaip okupuoti, "genocidinami", "rusinami" - be abejo, bučiau jusu puseje. O taip... šlapimas masiškai trenke i galva bet kokia kaina pabegti i turtingus Vakarus... Tai - tikras laisves troškimas? Na gerai, taip panorejot laisves, tai, kaip stebuklu šalyje gave Visiška nepriklausomybe, juolab, nebijojot del savo saugumo, šoke i NATO, kam reikejo tapti vienpusiškai aršiausiais RU peiešais? Viska, iš pat pradžiu daret per ana gala, viskas pastatyta ant kreivo pamato, todel taip ir nusigyvenot. Viskas sažiningai pelnyta! Atgimti galit tik nuo Tiesos sakymo!

   7 1
   Atsakyti
  • T
   Tau maskoliau 2021 spalio 24 15:09:59

   REIKTU pirma suprast kodel ukrainieciai nekencia ruskiu, o kad Lietuva nuo 1550 iki dabar nekencia maskolių, tai vargu ar dasiprotesi :)

   2 3
   Atsakyti
  • t
   tau teisingas ir padorus 2021 spalio 24 16:11:28

   " gyvenimas" -tai tik komuniagų rojus. Eik velniop visiems laikams

   1 3
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 24 17:45:17

   Tau, maskoliau, nie ukrainiečiai nekenčia rusu (tai - broliškos tautos), o ukrainiečiu nacionalistai, naciai neobanderoviečiai. Tai ukrainiečiu, lietuviu, vokiečiu, lenku, žydu naciai ir yra naciai. Nacis ir Afrikoje nacis! Pažiurek i S.Buškevičiaus, J.Pankos, Aud.Butkevičiaus snukius (net Mindaugas Murza ruko toli nuošalyje) - klausimu neliks. Ir lietuviai, 30 metu tvirtai ženge pragarišku Sajudžio Baltijos Šunkeliu, kaip ir vedlys Tomkus, privalo prisiimti atsakomybe, kad 30 metu negailestingai plaunant nieko nekalto lietuviu jaunimelio smegenis rusofobine landsbergine ideologija, ugde savo nacius!!! Tas pats ir su ukrainiečiais, kurie tiek laiko plove smegenis savo jaunimeliui. Gi neapykanta kitataučiams, kaimynams, kaip taisykle išsirutuliuoja i neapykanta tautiečiams. Nejaugi LR ne taip?

   1 0
   Atsakyti
 • M
  M 2021 spalio 21 12:45:11

  Na,taip tais baisiais laikais,kaip įvardina lietuva buvo vadinama mazoji amerika,o dabar murkdomes su rumunais gale,neturime nieko.

  12 2
  Atsakyti
 • L
  Laisvūnas 2021 spalio 21 00:39:10

  Markso Lenino stabus devyniasdešmtaisias nuvertėm bet dabar ne devyniasdešimtieji ir Cvirka ne stabas o rašytojas nenaikinkim savo istorijos kokia ji buvo sovietų laikais su kumpiais kas važiavo į maskvą prašyti ko nors kas kitur į Rusiją važiavo ir cvirka rytų saulės parvežti važiavo gal buvo suklaidintas gal suklydo šiandien jeigu būtų buvęs gyvas gal būtų buvęs prezidentu juk Lietuvos ck sekretorius komunistų vadas Brazauskas buvo visų mėgiamu Lietuvos prezidentu o kiek kartų jis tarybiniais laikais važiavo į maskvą nesuskaičiuosim landsbergis su landsbergiene muzika šlovino tarybinę tėvynę ir t.t. taigi negriaukim savo istorijos kokia ji bebūtų nes man gėda bus būti barbarų tautos nariu

  20 4
  Atsakyti
 • J
  Janina 2021 spalio 20 22:07:51

  Sakykit kas naujo grazaus irgabingo menisko per 30 metu pastatyta is paminklu Vilniuje - ogi nieko , isskyrus surudijusi vamzdi prie upes, o ka gero pastatete Vilniaus Lukiskiu aiksteje - Simasiaus pleza.Tikro meno nebeliko , nebe sukuriat tokiu meno kuriniu , kokie buvo skulptoriu , kaip B,. Buco , Kuzmos Jakubonio , A. Vyteno Nebeliko auksto lygio meno kuriniu - tik pigus kicas.Mokat tik griauti , one statyti.

  24 2
  Atsakyti
 • N
  Ne-a... 2021 spalio 20 21:11:30

  Ne dėl "Žemės maitintojos" ir ne dėl "Cukrinių avinėlių" toks vajus prieš Cvirką. O todėl, kad tikriausiai amerikonai įsižeidė, apie "Frank Kruk" viena ausim nugirdę (ba skaityt tai tikrai neskaitė). Į ką čia panašu - paršiaušusį Lietuvon, tegu ir smetoninėn, iš Amerikės biznesmeną kažkokie lietuviški sukčiai apsuko ir subankrutino! "Suėdė Praną Krukelį lietuviški verslo rykliai", ar ne taip kažkaip romanas baigėsi? O jei jau amerikonai įsižeidė, tai be jokių kalbų griaut reik! Vo tep.

  20 3
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2021 spalio 20 18:55:54

  Dar vokiečiams reikėtų atkeršyti. Tiek iškados kadaise kryžiuočiai lietuviams pridarė..

  11 2
  Atsakyti
  • O
   O kur tu matei 2021 spalio 24 16:06:51

   Restauruotą, iślikusią Ordino pilį? Nugriautos VISOS palei Nemuną.

   2 0
   Atsakyti
 • G
  Gimęs tarybiniais laikais 2021 spalio 20 18:39:37

  Tarybiniais laikais visi tarnavo tarybinei santvarkai išskyrus pokario partizanus o vėliau disidentus o dabar daugima išvertė kailį arba jų įpėdiniai parduotų savo tėvą ir motiną už dolerį nėra nieko šventa todėl nuversti cvirkos paminklą jiems kaip nusispjauti tas pats ir amerikoje vien pinigai nieko šventa tai verčia paminklus bet yra sąžiningų tautų suomiai net caro aleksandro antrojo paminklo helsinkyje neverčia mums iki suomių kaip iki marso

  26 3
  Atsakyti
  • L
   Lenkas 2021 spalio 20 18:46:57

   Yra Š.Korėja jei kas nori gyventi tarybiškai

   10 16
   Atsakyti
 • N
  Nieko 2021 spalio 20 18:15:19

  nuostabaus šiame iškryp...valdomam pasaulyje, net tokioje alia demokratiškoje šalyje Kanadoje deginamos Knygos ir tai atlieka moksleiviai, amerikietiški juodieji verčia iš postamentų šalies patriotų bet baltujų paminklus kurie sukūrė tą šali.Tokioje kaip vasalų šalyje,Lietuvoje lkiekvienas meras, kaip juokingas šimašoidas nori palaižyti savo šeimininkui šyk....

  19 2
  Atsakyti
 • R
  Regina 2021 spalio 20 15:16:29

  Prakeikti barbarai,viską griauna,kas buvo sukurta,kas buvo mūsų tautos garbė,istorija,mūsų anūkai nesupras,kodėl mes statėme kažkokius surūdijusius geležis vietoj meno,dažėme perėjas,suoliukus vaivorykštės spalvomis,manys,kad mūsų karta buvo neišsilavinusi,nepripažystanti meno,grožio

  32 1
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 15:35:51

   Regina, dar klausimas, kur bus jusu anukai: jei airijose - neklaus. Griaunant tokius paminklus - tuo pačiu griaunama Lietuva, lietuviu tauta!

   19 3
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 20 14:24:05

  pritariu Grigorijui visu 100%. Visiems teiginiams.

  16 3
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 14:30:26

   senis, širdingai dekoju, brolau!!!

   10 2
   Atsakyti
  • K
   Komuniaga komuniagai 2021 spalio 24 16:13:59

   stribas stribui - bruolis ir saratnykas.

   1 0
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 20 14:02:30

  skelbti P. Cvirka biseksualu gali tik asilas Juozaitis. Nusifilosofavo. Lansbergizmas Lietuvoje, kaip nelaime, yra laikinas. Uzvers kanopas kgb pulkininkas Dedule, visa ta nelaimebaigsis. LKP pasidalinusi i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas veda Lietuva i P. Cvirkos aprasyta Smetonos balanu gadyne, todel jis ir puolamas, nes fasistai neapkencia tiesos apie save. Dabar kaimas gyvena tokioje pacioje moralineje priespaudoje, kaip ir prie Smetonos. Gali buti 10 kartu teisus, bet jeigu neturi daug pinigu, bet kokia byla pralaimesi.

  20 5
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 14:29:42

   senis, nekurkit iliuziju, kad, kai Kaziolas užvers kanopas, užvers kanopas ir Lietuvos nacionalkapitalizmas - landsbergizmas. Mauras Kaziolas savo darba padare - gali ir išeiti. Lansbergizmas padare viska, kad atsigaminti, 30 metu žiauriai plaunant nieko nekalto lietuviu janimelio smegenis landsbergine rusofobine ideologija, brukant JAV vertybes. Kitaip libkonservai pastaruosius rinkimus nebutu laimeje triuškinama dauguma! Nenorekit nusiplauti nuo butino lietuviu namu darbo - landsbergizmo nugalabyjimo, amžino prakeikimo, kartu su Sajudžiu.

   16 3
   Atsakyti
  • j
   jau nieks, guoša 2021 spalio 20 14:50:21

   tavo komuniagų Lietuvoje nebešlovins, pionieriams skarų nebeužrišinės, komsomolo stroikių nebeorganizuos ir savietinės rusų santvarkos nebesugrąžinsi:) Galit su seniu, du stribeliai pasirašinėt, pasiguost,vienas kitą pagirti ir viskas tuo baigta :)

   6 16
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 15:07:38

   jau niekas, guoša, na, komuniagu - šungrybiu, čekuoliu, genzeliu, motieku, ožku nijolku, ir nereikia šlovinti. O kas del patriotinio, socialiai aktyvaus jaunimelio (komjaunimo, pionieriu, spaliuku) NEukdymo - tai šaunat sau i koja. Tiesiog lietuviams, nuo mažens iki suaugusiu, seniu, Lietuvele mažiausiai rupi, skirtingai nuo savo skuros. Todel, kai atsiranda sunkumu, jei spirgina užpakali - iškart susimastot, kaip nešti kudašius, lietuvinti airijas, brangiau save parduodant, laisvinant Lietuva nuo lietuviu.

   15 3
   Atsakyti
  • D
   Dzūkija 2021 spalio 20 15:16:35

   ... ne visi tokie ... ir jūs tai žinote ...

   4 1
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 15:29:33

   Dzūkija, žinau, kitaip nerašyčiau. Bet kritine jusu mase, deja, nedžiugina...

   7 1
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 15:39:06

   Dzūkija, užtai, kai jus pamatau - atsigaunu, suprantu, kad man širdyje dar ne ruduo! (c) :)))

   5 1
   Atsakyti
  • V
   Vladyšius 2021 spalio 20 22:26:53

   Ne konservai laimėjo. Žalieji prapi.o. Jaunimas už žolę balsavo.

   5 0
   Atsakyti
  • d
   dar 2021 spalio 24 16:17:18

   surandi vienå kită stribvaikį??? :)))

   1 0
   Atsakyti
 • s
  siulau 2021 spalio 20 13:35:45

  privirinti cvirkai fala-gales vatnikai ir visokie tomkai ciulpti

  4 36
  Atsakyti
  • >
   > siulau 2021 spalio 20 13:40:31

   Kam duodi, Raskevičiui ar Šimašiui?

   20 2
   Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 spalio 20 13:28:06

  Neisšsaugojo ir Kaune. Apie tai rašė Kauno diena 2013.07.31 str. Sunykusios vertybes Kauno valdininkams nerūpi. Labiausiai pikta dėl vaikų kavinės Pasaka vitražų. Sodint reikia tokius.

  27 1
  Atsakyti
 • K
  Kisa 2021 spalio 20 13:25:07

  Kokie baisūs laikai atėjo, kada tokie vištgalviai sprendžia apie Cvirkos reikšmę Lietuvai. Nusikelkit į tą laikotarpį, kada Vilniaus kraštas ir Vilnius tapo Lietuvos dalimi, pajuskit tai, ką jautie to meto Lietuvos inteligentija, gal kitaip pažvelgsit ir būsit objektyvesni vertindami to meto Cvirkos ir kt.garsių veikėjų veiksmus.

  39 5
  Atsakyti
 • S
  Sprendimas - daug paprastesnis 2021 spalio 20 13:06:54

  Tiesiog reikėjo galą nudažyti raudonai ir užkabinti lentelę : Petras Cvirka su raudona ... Niekas neišdrįstų paminklo pajudinti, kadangi ano galo reikalai šiandieną yra aukščiau visų vertybių.

  18 4
  Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 spalio 20 12:55:57

  Vamzdyyys parodo, kad dabartiniams mIAninykams jau vamzdiec.

  16 2
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 spalio 20 12:45:02

  ... paminklai, padavimai, knygos, kalba... paminklai - visa tai byloja, kad tai lietuvių žemė ... o kokią žinią neša į ateitį kanalizacijos vamzdis Neryje ??? - tai niekieno žemė ir visų ... mus trina iš istorijos... va ir visa istorija ... baisiausia, kad tai daro esantys tarp mūsų ...

  30 4
  Atsakyti
  • T
   Tikriausiai 2021 spalio 20 19:46:34

   Tasai vamzdis buvo užuomina apie tai, kas dabar vyksta

   10 0
   Atsakyti
 • V
  Virginija 2021 spalio 20 12:29:25

  Dabartiniai ponai knygų neskaito. Jiems užtenka vaivorykštinių vėlevėlių ir tik savęs veidrodyje. Nors būtų pravartu paskaityti ir. Petrą Cvirką,, ir Julių Janonį, irSalomėją Nerį, Justiną Marcinkevičių ir daugybę kitų.Gal ką išmoktų... pvz. žmogiškumo, pagarbos praeičiai, kurios dėka jie yra čia. Bet... JIE NEMOKA SKAITYTI????

  49 5
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 13:48:09

   Virginija, Todel Paleckiukas ir noretu vienyti lietuvius "UŽ Žmogiškuma". Bet ar dar liko, ka vienyti?.. Po to, kai per 30 metu taip masiškai degradavot, žiauriai plaunant smegenis JAV vertybem vietoj Morales skiepyjimo, tapot tokiais urviniais, ciniškais savanaudžiais, vartotojais, norinčiais iš Gyvenimo viska griebti čia ir dabar ("Танцуй, пока молодой! Возьми от жизни всё! Не дай себе засохнуть!"), Valinsko tipo. Ar galit Šiandien pabusti, keltis atgimymui, net kai šaukia nepakartojamas Romas Dambrauskas? Bent paskaičius komentarus, man neliko jokiu abejoniu, kad dar NE LAIKAS. Tai kad reikia melsti Dievo, kad libkonservai, kaip imanydami kenkdami Lietuvai, pabutu kuo ilgiau, iki kadencijos pabaigos, deja... Kitaip, masiškai degradavusiu lietuviu niekaip neprižadinsi. Kol Tomkus nenustos kliedeti apie "okupantus" - nieko nebus.

   5 7
   Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 20 12:24:55

  Juozaitis nusišnekėjo. Nebūtinai turi stovėti paminklas Cvirkai, kad skaitytume „Žemės maitintojos" ir „Cukrinių avinėlių" romanus.

  6 52
  Atsakyti
  • K
   Koks 2021 spalio 20 18:27:00

   menkysta tas šimašoidas, tas kibiras apart pliažo ir metalo laužo ant tilto, nieko daugiau nenuveikė.Atmintyje liks kaip meras kvaila šypsenėlė, Cvirka su savo nuostabiais kūriniais amžiams

   18 1
   Atsakyti
 • A
  Apastalas 2021 spalio 20 12:15:48

  kada pirmalaikiai seimo rinkimai? cvirka ju jau nesuorganizuos...

  12 1
  Atsakyti
  • t
   tikrai 2021 spalio 20 14:53:23

   NEBE :)))

   4 1
   Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 20 12:12:36

  Arvydas ir Vitas rašo, kaip tikri vatnikai. __________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste. 2021 spalio 20

  3 21
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 20 12:20:47

   Ne, aš juos i vatnikus nepriimu! Tegul organizuoja mitingus, kaip Vetros atmintines lentos ginymui - tada pagalvosiu.

   2 4
   Atsakyti
 • t
  tarybinis pilietis 2021 spalio 20 12:04:31

  jiems leisk tai jie pidereskeviciui paminkla vietoj cvirkos pastatis.

  30 2
  Atsakyti
  • t
   tarybinis pilietis 2021 spalio 20 12:09:17

   p.s. p..deraskeviciaus ir konservatoriu akta

   15 2
   Atsakyti
 • J
  Jonas Smilas 2021 spalio 20 12:03:21

  Norint nuspręsti geras ar ne yr tas ar kits rašytojas, kaip žinot, reik nors vieną knygelę perskaityt. Norint perskaityt, kaip žinot, reik raides, pažint. Kodėl jiems nenugriovus Gudų - Kinų sienos? Juk viską, kas pastatyta, kaip žinot, reik nugriaut.

  33 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • MIRTYS: Kanados policija apsnigtame lauke netoli JAV sienos rado keturių migrantų, įskaitant kūdikį, kūnus.
 • ATIDARYMAS: Įgyvendinant dalį strategijos tapti pirmaujančiu maisto papildų gamintoju Baltijos šalyse, Latvijos farmacijos bendrovė „Silvanols“ atidaro atstovybę Kaune.
 • BITININKAI: Šalies bitininkai vėl gali kreiptis paramos.
 • MIGRANTAI: Lietuvoje viešinti Ylva Johansson, vidaus reikalų eurokomisarė, sako, kad migrantų išstūmimai neturi vietos Europos Sąjungos teisinėje sistemoje.
 • DARBAI: Pasibaigusios Seimo sesijos darbai: 412 teisės aktų.
 • PERĖMIMAS: Penktadienį Šakių rajono savivaldybės taryba nutarė pasiūlyti Kauno miesto savivaldybei perimti Šakių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančią greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotį.
 • ĮTAMPA: Lietuvos oro uostų valdybos atstovo teigimu, oro bendrovės prognozuoja, kad finansiniai oro uostų srautai atsistatys tik 2025–2026 metais, ir situacija oro uostuose išlieka įtempta.
 • MIRTIS: JAV dainininkas ir aktorius Meat Loaf, kuris gimė kaip Marvinas Lee Aday, garsėjantis savo albumu „Bat Out of Hell“, mirė, jam buvo 74 metai, pranešta penktadienį.
 • SMUKIMAS: Kritpovaliutos pajudėjo žemyn kartu su akcijų rinka – bitkoinas paniro po 40.000 USD riba, o visos kriptovaliutų rinkos kapitalizacija smuko 7,42%.
 • POVEIKIS: Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimas reikšmingai paveiktų ES žemdirbių pajamas – jos sumenktų net 12 mlrd. eurų. Ir tai, skaičiuojant tik dešimčiai analizuotų produktų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate Seimo rudens sesijos darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje tvoros pusėje stovintys asmenys Jūsų nuomone labiau pažemino Sausio 13-osios aukas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-9 -2 C

-11 +2 C

 

-2 +4 C

-7 +1 C

-4 +4 C

 

+1 +3 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s