respublika.lt

A.Rusteika: Šie metai paleis griūties ir apsivalymo mechanizmus - straipsnio komentarai:

 • >> Ieva (164 cm ir 53 kg) 2020 kovo mėn. 18 d. 23:06:01

  Kas bus tiems, kurie 175/73?

 • Fikas i aki be gumytes 2020 kovo mėn. 18 d. 21:55:16

  Isliuok i **** be ranku

 • Tiesa sakant 2020 kovo mėn. 18 d. 01:23:47

  Nepavydziu islikusiems šitų padarų vergams.

 • Ieva (164 cm ir 53 kg) 2020 kovo mėn. 17 d. 11:50:17

  Akivaizdūs keli dalykai: virusas nedraugiškas 60-80+-mečiams. Virusas kelia paniką visiems. Deja. Daug kas jau suvokia, kad tai ne tik paprasta medicininė problema, bet egzistencinė-intelektualinė. Neišpirktų kalčių, neatiduotų skolų. Tikrai, nesiginčyčiau su Rusteika. Jis teisus. Virusas ir bando atsijoti sietu, kur ir kieno yra neišpirktos kaltės ir skolos. Iš tų ir reikalauja. Jau rimtai. Asmenybė turi būti rimta. Negalima plaukti paviršiumi. Tačiau virusas neteis ir nekaltųjų. Net atėmus iš žmogaus išorines saviraiškos galimybes, jam vis tiek dar lieka labai daug. Tas daug - tai blaivus protas, akylumas, sumanumas, - bendrai intelektualumas. Jis (apribotas savo aplinkoje) gyvena ir išgyvena kituose lygiuose, kitose manierose, kitame mentalitete. Žmogus visą laiką turi kelis angelus sargus. Atrodo, kad kažkas tarsi nusprendė, kad išgyventi turi tik visi (maždaug) nuo 174 cm ir nuo 64 kg. Tačiau gamtoje įvairovė didesnė...

 • del pacio viruso dar labai neaisku kur jo galai nuves 2020 kovo mėn. 17 d. 10:58:43

  nes kinai ne is tu kur jiems reiktu pigios reklamos ar tuscio demesio, bet kad kinai jau aiskiai pasake, kad kritusiu amerikonu nuo viruso buvo jau 2019 rudeni, tik viska amerikonas nuleido niekais uz eilini susirgima, o po amerikonu kariskiu vizitu per rengini Kinijoj, jau ir pas kinus Uhanyje tas reikalas prasidejo. issiaiskins visa reikala iki galo, cia ne pundeli ridikeliu is babunes darzo nu..piz..dinti...

 • Rekomenduoju 2020 kovo mėn. 17 d. 08:36:17

  Paziureti laida Pres jazz. tv. Juraicio "Matricos pabaiga". Trampas zmogus - matricos griovejas. Apie si korono virusa. Prizadu neitiketinu ir pozityviu momentu iki pat laidos pabaigos. Tikrai pakels nuotaika.

 • XXXL > Stebėtojas 2020 kovo mėn. 17 d. 08:08:10

  Kad tokiems paistalams kažkokių argumentų ir nesugalvosi. Beje, "riboto issilavinimo ir karbauskio ir skvernelio gerbeju" raštingumas gal ir nėra labai aukšto lygio, bet ir Patriarcho fanatikai neblizga nei proto platumu, nei geru gimtosios kalbos rašybos ir skyrybos taisyklių žinojimu. Siūlau Tamstai pasikeisti "partinį slapyvardį" ir pasivadinti "Vėpsotoju".

 • pleptologas 2020 kovo mėn. 17 d. 06:33:36

  tai padesim kinijai iveikt kronovirusa ar ne ar toliau pezesim kad rusai mus puola

 • . 2020 kovo mėn. 16 d. 22:32:29

  Baikit jūs apie tuos plaučius, jau nebe laikas. Tai, apie ką kalbėjo Marksas, baigiasi šiomis dienomis. Kapitalizmui hana. Prasideda nauja era, nauja pasaulio tvarka. Kol sėdite namuose, baidydami virusą, yra griaunami valiutiniai ir finansiniai fondai, nunulinamos skolos. Toliau gyvens stipriausi.

 • Kur informacija? 2020 kovo mėn. 16 d. 21:22:21

  Tai kiek jau sukišta į karantiną parskridusių oligarchų ir turčių? Kur informacija? Juk Lietuvoje niekas nesirgo ir jokio viruso net nebuvo, čia tie piniguočiai viską parvežė. Kada juos sukiš į kalėjimus, juk berods jau sankcijos ir "srokas" įvardinti? O gal dar nesurenka tų 240 smogikų tiems infekuotiesiems sugaudyti? Kame čia reikalas? KĄ?

 • ******* 2020 kovo mėn. 16 d. 21:08:51

  cia kaip uz konservus beretes

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 kovo mėn. 16 d. 21:07:32

  Tai - neišjungtų komunistų afera žudikė su kodiniu pavadinimu "Pasaulio lietuviai ". Milijonas (pusė visų Lietuvos !!!) darbininkų išvaryta svetur, dabar, jau ir su viruso parvežimu. Katastrofa. Visos seimo komunistuojančios partijos turi būti išjungtos už l sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai. ___________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių. 2020 kovo 16

 • Nu,joo... 2020 kovo mėn. 16 d. 21:05:20

  Tie"pasaulio lietuviai"gana miglotai skamba.Ypač jais reklamuojasi litvakai,net nei gimę, nei gyvenę Lietuvoj. Tik,anot jų, neva gyvenęs kažkoks senelis,pro...ar proprosenelis/žydas/, bet jis priklauso "pasaulio lietuviams" ir netgi reikalauja teisės Lietuvai valdžią išrinkt.ABSURDAS!

 • KODĖL? 2020 kovo mėn. 16 d. 20:21:53

  yra karantinuojama visa Lietuva, o ne buržujai-turčiai-milijonieriai-slidinėtojai? Grįžtančius kiškite dviem savaitėm į karantiną, o NE VISĄ LIETUVĄ izoliuokite NUO JŲ SAUJELĖS? Kas čia tokią idiotišką komandą PADAVĖ, juk matyti aiškiai, kad valdžia nesuvokia, jog naikinama visa Lietuvos ekonomika ?

 • Izchraelis 2020 kovo mėn. 16 d. 20:18:58

  Jungtinėms Sorošo satanistų globalistų pajėgoms jums Trampas istatė giliai klyzmą ir jau nebeištrauksit

 • Stebetojas 2020 kovo mėn. 16 d. 19:11:50

  Linksma kai komentai neturi jokiu argumentu jokio mastymo bet nori kazka parasyti apie darzeli. Prasom parasykit ka nors protingo. Neuseina?

 • >>Stebetojas 2020 kovo mėn. 16 d. 19:02:27

  tamstos komentarai darželinuko lygio. Jums pačiam turėtų būti gėda už jų turinį. Tačiau taip jau yra, kad save Napoleonais ir Einšteinais laikantys patys to nesupranta.

 • Pamoka 2020 kovo mėn. 16 d. 17:56:56

  30 metų plėšiama ir piktybiškai naikinama Lietuva.Grobuonys, prisplėšę turtų,manė, kad,jei jiems iškils pavojus,spruks už "balos"ar kur kitur ir niekas jų nenutvers. Jeigu dabar tuos nusikaltėlius reikėtų suimt,užtektų tik vienu pirštu pamot ir eitų kaip avinai,nes nėra kur bėgt.Svetur dar blogiau.Ten jie gali būt be teismo nuteisti.Jie gali patirt Dievo teismą.Jie matė tik pinigus ir bet kokį grobį.Dabartinės situacijos nenumatė, kad teks kaip cvekams sėdėt ramiai ir tylėt,užčiaupus srutas pilančias burnas.

 • Stebetojas 2020 kovo mėn. 16 d. 17:52:08

  Visiskai aisku, kad dvieju savaiciu karantinas yra niekinis ir jis turi buti maziausiai 5 savaites. Todel ekonomikos paralyzavimas ilgam laikui yra prazutingesnis negu normalus reagavimas ir saugos priemones. Ta vyriausybe turi matyti ir ivertinti. Susirgimu pikas bus balandzio pabaigoje. Tegul panagrineja ES salis. Visikai negalima pykti ant riboto issilavinimo ir karbauskio ir skvernelio gerbeju. Rasykit i sveikata, et realybe bus kitokia. Uzsikretimai vyks neziurint karantino. Ziureti balima ir i Rusija, kuriai ekonomikos nesuzlugdymas yra dabar svarbiau nei vidinis karantinas. Sienu kontrole - taip tai be kalbu.

 • Autoriau, 2020 kovo mėn. 16 d. 16:55:34

  metate įžvalgas net metams priekin? Tai anų metų pabaigoje kur buvote? Velkatės miniai iš paskos, sėjate paniką. Durniausia, kad neatsakote nė už nieką! Jūs, vyriausybe, darykite ką išmanote, o rusteikos pranašaus iš kortų toliau... Dabar parašyk, pranaše, ką mums reikės daryti po metų? Vyriausybės veiksmus reikia vertinti blaiviai, o ne pagal kiaulių, siekiančių uždirbti centus iš panikos sėjimo pelno

 • > bite 2020 kovo mėn. 16 d. 16:52:32

  Tūkstančiai metų gyvūnų virusai niekada nepersiduodavo žmonėms, ir tik po 2000-jų metų atsirado nauji 8 tokie virusai, kurie yra mirtinai pavojingi žmogui. Ne be pagrindo manoma, kad jie išveisti mokslininkų laboratorijose.

 • bite 2020 kovo mėn. 16 d. 15:40:57

  Kvailiai jus kvailiai,gamta pati tvarkosi ,atejo momentas.Taip buvo tukstanciai metu.

 • Koronaviruso tikslas - priverstinė vakcinacija! 2020 kovo mėn. 16 d. 15:23:35

  ir beje, ji tiktų tik nesusirgusiems. Vakcina JAU YRA SENIAI sukurta prieš paleidžiant Koronavirusą ir jo prigaminimą didžiuliais kiekiais. VAKCINOJE NUO KORONAVIRUSO YRA KOMPONENTŲ, ZOMBINANČIŲ ŽMONES. Atsargiai! Daugiau h t t p s : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = e 9 Z m O F f g g G M

 • NF 2020 kovo mėn. 16 d. 15:22:01

  PRATESDAMAS MINTI GALIU DRASEI SAKYTI IR NET SIMTU PROCENTU GARANTOTI,KAD JAV PREZIDENTO RINKIMOSE GALI LAIMETI DEMOKRATU KANDIDATAS. MANAU JAV DEMOKRATAM UZTEKS JIEGU IR SVEIKO PROTO APKALTINTI TRAMPA PASAULIO ZMONIJOS ZUDYMU IR NAIKINIMU IR TOKIU BUDU JI NET PASODINTI I KALEJIMA. AISKU TIK VIENA JEI NEPRASIDES INTESYVUS KARINIAI VEIKSMAI ANKSCIAU NEGU JIE SUSIGAUDYS IR NEBEGALES TAM UZKIRSTI KELIA,CIA IR YRA VISA DEMOKRATU LAIME IR SLOVE. NORIU LIETUVOS ZMONIJAI PATEIKTI PAVYZDY SU KIAULIU MARU,KURIS LYGIAI TAIP PAT PLITO TAM TIKRU ASMENU NORU UZVALDYTI LIETUVOS RINKA IR KAS SVARBIAUSIA JIE TAI SIEKMINGAI IR PADARE. ZEMAITIJOS REGIONE KUR NEBUVO DANISKU KOMPLEKSU TAIP IR TO MARO NEBUVO IR TAIP PASIRODO IR YRODO ZMOGISKO FAKTORIAUS ISIKISIMAS I VISA SITA BJAURASTI. SVARBIAUSIA,KAD VISI SITIE PADARAI IR PASIEKE TO KO IR NOREJO,O LIETUVOS KVAILA VALDZIA TO PATIKEJO IR ITIKEJO IR SUKURE TOKIUS REIKALAVIMUS,KAD KAIME NEBEIMANOMA UZSIAUGINTI SAU MAISTO,LIUDNA KADA GAUNASI SUDIE PROTELI

 • Faktas 2020 kovo mėn. 16 d. 15:14:23

  Yra toks: valstybė siunčia piliečius ant trijų raidžių, nes jos veiklą virto neveikimu. Jokia institucija nebeatlieka savo funkcijų. Su valdininkais susisiekti neįmanoma, jie tapo įslaptinti. Ligoninės ir poliklinikos veikia savisaugos režimu pagal neaiškias instrukcijas. Verslo rėksniai dalijasi mokesčių pinigus ir lengvatas. Piliečiai tapo kaliniais savo namuose, jiems teikiama vienintelė informacija- kaip elgtis, jei susirgti, kuri apsiriboja saviizoliacija ir skambučių bei hospitalizavimu griežto režimo ligoninėje.

 • Stebėtojui 2020 kovo mėn. 16 d. 15:13:01

  Kaip matau, jūs linkęs nepastebėti pagrindinių pasaulio įvykių. Arba kiekvieną įvykį aiškinate pagal savo gana bukoką supratimą. Gal pasivadinkite kitaip - pavyzdžiui: Nesuprantančiu, Nedotiopa ar dar kaip nors panašiau į tikrovę.

 • NF 2020 kovo mėn. 16 d. 15:06:41

  Mano manymu visa sita ISTERIJA IR PANIKA PERAUGA I DIDZIULI KOSMARA KURIS YRA DIRBTINAI SUKURTAS JAV IR IZRAELIO. NEMANIAU,KAD ES BENDRIJOS ZMONIJA YRA TIEK KVAILA IR MASINOS PADEDAMA YRA PRARADUS SVEIKA PROTA IR LOGIKA. NESUIESKOJUS PRIEZASTIES IR NENUSTACIUS KALTINIKO SU SIO DARINIU KOVA YRA LYGI,KAIP VEJAS LAUKOSE. SITOJE ZMONIJOS DURNAME PASIMETIME BE JOKIU TRUGDZIU NAUDODAMI BAKTEROLOGINI GINKLA SIAUBUNAI IR ZIAURUS NUSIKALTELIAI SEKMINGAI SLAISTOSI BET KURIOJE VALSTYBEJE IR SEKMINGAI ZUDO NIEKO KALTUS ZMONES IR KAS SVARBIAUSIA KRAUNA DIDZIULIUS PINIGUS SAU. NORIU PAKLAUSTI LIETUVOS VALDZIOS KODEL TAIP KVAILAI ELGETES SKOLINDAMESI TOKIAS DIDZIULES PINIGU SUMAS,KURIOS YRA VISISKAI NEREIKALINGOS,NES JUS TOKIU BUDU TOLIAU REMETE JAV IR IZRAELIO ZUDIKUS IR JIE IS SITOKIU EUROPOS SALIU POELGIU DRASEI LOBSTA KARTU ATSTATO JAV EKONOMIKA.LIETUVOS VALDZIA BENT VIESAI BUTU ISAKIUS NOMONE,KAD NATO VIENA IS SALIU TAI DARO MANAU BUTU DIDZIULIS PASIEKIMAS,O KAS DABAR LYGUS NULIS SU MINUSU.

 • Vladas 2020 kovo mėn. 16 d. 14:57:36

  Dirbančių per daug, todėl jie ir pensininkai naikinami be atodairos. Pasaulio valdovams mūsų tereikia apie 1 mlj. o kitus į kapus ne skrupulų

 • Gerokai sufantazuotą 2020 kovo mėn. 16 d. 14:53:26

  įvykių eigą piešia šį karta gerbiamas autorius. Pirmiausia visiškai ne faktas, kad virusas kilo Kinijoje. Kinijos medikai, ieškodami "nulinio" paciento, atliko milžinišką darbą ir dabar reikalauja pasiaiškinti Amerikos kariškius. Nes nustatyta, kad dar lapkričio mėnesį, kaip mirę nuo paprasto gripo JAV kariškiai, dabar identifikuoti turėjus šį virusą. Uhano mieste vyko tarptautinės kariškių žaidynės-pratybos kuriose dalyvavo ir JAV kariškiai. Taigi "nulinis" pacientas neturėjo nieko bendro su mėsos turgumi ir pirmine versija jog viskas prasidėjo ten. Lieka tik klausimas tyčia ar ne virusas atsidūrė Kinijoje. Tai oficialus Kinijos URM pareigūno pareiškimas. Ir šiaip Kinijos pareigūnams reikia padėkoti už gana greitą reakciją ir savalaikį informavimą, o ne rašinėti įžeidžiančias frazes apie jų šalies valdymo modelį. Noriu ponui autoriui priminti, kad Kinija pasiekė stulbinančių rezultatų vos per kelis dešimtmečius, ko galėtų pavydėti bet kokia kita valstybė.

 • Arnoldas 2020 kovo mėn. 16 d. 14:53:03

  Pavasari kai degindavo pievas atrodydavo nekazka, o vasara pievos budavo placios graziausios. Tai ir dabar su ekonomika ir visu sio periodo fiasko bus tikrai viskas gerai. O per visa planeta, kurioje yra 7,7milijardo gyventoju, Covid-19 neitakoja populiacijos. Per ta pati laikotarpi auto ivykiuse zuvo daugiau. Pats gripas daugiau gyvybiu pareikalavo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADIDĖJO: Vokietijoje pandemijos fone bedarbių skaičius birželio mėnesį palyginti su gegužės mėnesiu padidėjo 40 tūkst. ir pasiekė 2,8 mln.
 • SMUKO: birželį Lietuvos naujų lengvųjų automobilių registravimas smuko 39,3 proc. iki 3 003 vnt.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate Seimo pavasario sesijos darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos