respublika.lt

A.Rusteika: pabaigos pradžia - straipsnio komentarai:

 • l
  labai mandra 2020 liepos 25 09:33:36

  Labai mandri Lietuvoj visą pasaulį kaltint, kad patys tvarkos savo valstybėj nepasidaro. O vieninteliai ereliai referendumą į es už bambalius šturmuot, reiškia palaiko rinkimų blefavimą. Vieninteliai su kgb neišsiviešinę, išparceliavę strateginius objektus valstybę praskolinėja ir iš kart valdžia sau ant atlyginimų išsidalija. Tautai numeta likučių į ateitį ir vilkina, gal išmirs? Ir valdžiai liks? Todėl išlaiko didžiausią socialinę atskirtį per es. Ir pyksta, kad pasaulį kvailesnių neranda.

  9 1
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 liepos 25 07:11:58

  Kai dabartinio žmogaus religijom jau neišgąsdinsi kaip anksčiau, tai tada pasitelkiamos ligos... Tik visa bėda, kad ligų negydo nei bankai nei politikai, bet savo prasta politika žmones galima žudyti ir be ginklų... Uždarei visus namuose, atjungei ryšį, nes signalus galima blokuoti, tai ir dirbti niekam nereikia, nes pas "elitą" gydytojai patys atvažiuoja gydyti, o visi kiti tegul gyvena kaip gamtoje: kas stipresnis, tas nugali..Dabar kai kurios vaistininkės geriau apie ligas ir vaistus nusimano geriau už diplomuotus gydytojus, kurie dabar bando gydyti ligonius...telefonu... Oi poliklinikose, ligoninėse prie vienų kabinetų žmonių beveik nebūna, o kiti- nespėja suktis. Tačiau gauti talonėlį pas gydytoją telefonu visada buvo problema: tačiau kiek iš jų realiai dirba, o kiek tik atsėdi savo darbo valandas-niekas neskaičiuoja...O ir mokytis daugelis jau tingi, nes turtingi tėvai ir globėjai nuperka visas svajones... Tada galima ir į narkotikus pasinerti, nes tikslo jokio nėra...

  9 0
  Atsakyti
 • P
  Pagal zenklus, tai nebus jokios santvarkos. Bus pasaulio pabaiga. 2020 liepos 24 16:39:40

  Iki 2030m. EP popieriuose yra pasiulymas kapitalizma pervardinti Hapylizmu {nuo zodzio happy - "laimingas".} Ir didziausias demesys PSO skiriamas vabzdziams. Taigi bus vegetarai, veganai ir flegmanai {tie kurie valgys vabzdzius.}.Ir kruva visisku nesamoniu. Kadangi neskaiciau nei Lenino, nei Markso ar Engelso, tai kas geriau - argumentuoti negaliu. Bet is savos patirties galiu pasakyti, kad geriau simta kartu socializmas negu kapitalizmas, tik be KGB. Su nostalgija prisimenu tuos laikus.

  10 3
  Atsakyti
 • A
  Anupras 2020 liepos 24 16:09:00

  Gerb A.Rusteika sh nemala, jei bus išrinktas garantuoja kiekvienam varguoliui kas mėnesi asmeniškai duoti po 1000 evro .. VELTUI ! Ir iki profesoriaus kadencijos galo vatinukams dirbti tikrai nereikės ... :)

  4 5
  Atsakyti
 • x
  xxxl 2020 liepos 24 05:25:09

  gera mintis, ta pati galima padarit ir lietuvoj,

  5 1
  Atsakyti
 • A
  Ar jums 2020 liepos 23 21:56:10

  dar neaisku nuo amziu kai Jogaila paedave Lietuva lenkams lietuviai be prievaizdo bizunu nebegali gyventi.

  13 3
  Atsakyti
 • V
  Viktorija 2020 liepos 23 20:59:27

  Bet ir šlykštus buvo tas susibūrimas dėl As tr avo . Žiūrėjau į nutukusius seimūnų veidus veidus ir negalėjau patikėti, kad šitaip naglai kvailina ten sukviestus žmones. Senos moterys pačios nežino ko iš tikrųjų jos ten atėjo, neturi savo nuomonės dėl tos elektrinės, laiko įbruktus plakatus, net nesuvokdamos kas tuose plakatuose užrašyta - koks absurdo teatras. O patys politikai, jūs ką nesuvokiat, kad elektrinė tikrai veiks ir tikrai bus tiekiama elektra! Dėl ko jūs tuos žmones kviečiat ir kvailinat? Tikriausiai dėl to, kad norit mums visiems pasakyti, jog tiesiogiai iš Baltarusijos pirkti elektros negalima, galima tik per tarpininkus, kad jie iš mūsų visų Lietuvos žmonių užsidirbtų milijonus. Kokie jūs apgailėtini, politikai!

  53 1
  Atsakyti
 • R
  Rezervinė pasaulio valiuta 2020 liepos 23 19:35:29

  Visa beda doleriui,kad naujodara BRIKS Kinijoje įkūrė banką su savą atsiskaitymo sistemą ir dirba šalys su savo valiutomis.Sumažejo pasaulines valiutos paklausa, mažai kas skolinasi dolerį. US fabrikų savininkų bijodami bankroto ,nes buvo 1968 metais darbininkams ženkliai pakeltas min. valandinis atlygis .paliko savo šalį. Iš pradžių US fabrikantai persikėlė į Meksiką,bet laimes nerado.Uzkaitinus saulei vietiniai darbininkai ejo nuo staklių ilsėtis po palmėmis.Kiti pabandė fabrikus per kelti į Kiniją.Ten darbštus,gabus darbininkai pradžioje mokidamiesi per dieną uždirbdavo $5 ir buvo patenkinti.Pastebeje Kinijoje progresą US fabrikų savininkai tūkstančiai gamyklų persikėlė pas juos. Prezidentas turejo didelį norą susigrąžinti savus namo,bet Kinijoje metrine matavimo sistema,visi staklių Plimbusai,slankmačiai,mikro merai,indikatoriai brėžiniai metrinėje sistemoje. Rusenu dujos,nafta akmens anglys,miško mediena,metalai pigus.Ką uždirbą kinietis amerikonui teks mokėti kelis kartus da

  14 3
  Atsakyti
 • A
  Anubis 2020 liepos 23 15:44:21

  Bus mošiachas ateis žydų pranašas šėtonas bus sužymėti gojai antikristo 666 kodu per implantuojamus aktyviuosius medicinos prietaisus ir kiekvienas žydas gaus po 2600 vergų gojų

  7 3
  Atsakyti
 • A
  Ateina galutinė krizė 2020 liepos 23 15:32:44

  Kada globalistai 2008 metais išdalino trilijonus dolerių bankrutavusiems bankams jie puikiai žinojo-sekanti krizė Vakarų finansams bus paskutinė-burbulai išpūsti per dideli-JAV spausdina 3 trilijonus daugiau negu vartoja per metus -ES 2,5 trilijono-įsivaizduokite šeimą kuri uždirba 1000 eurų o išleidžia 3000-tai ekonominis absurdas-balius baigėsi-vartojimas per artmiausią krizę kurios dar nebuvo kris JAV ir ES šalyse 40-55 proc-nes spausdinami pinigai iš oro nebeskatina ekonomikos-ką parvežė Nausėda?-skaičius kompiuteryje kuriuos dar reikia uždirbti o ekonomika krenta 20 proc.Atėjus krizei Lietuvos eksportas kris 4-8 kartus,-maža valstybė pereinamas kiemas net neturi Nacionalinio Banko.Liberalūs bepročiai valdomi transnacionalinių korporacijų nieko kito nežino kaip spausdinti pinigus iš oro ir priėjo liepto galą-koronovirusas tai tik pasekmė krizės o ne priežastis.Žiemą Pasaulyje jau bus labai linksma-o ką Lietuvos Bebrai?-prisivogėm ir vogsim toliau tipo-tik ne šį kartą.

  36 2
  Atsakyti
 • P
  Pirmas matavimas 2020 liepos 23 15:31:27

  Kai visus užkrės covid 19 per vakciną sudės implantuojamus aktyviuosius medicinos prietaisus paleis 5 g tada bus skaitmeninis šviesus komunizmo rojus vergams tada bus ir pabaiga

  13 4
  Atsakyti
 • S
  SP.QR 2020 liepos 23 15:00:15

  Teisingai autorius dėsto savo pažiūras ir požiūrį į kapitalizmą. Kiek primena marksistinį dêstymą su galutinėmis išvadomis. Aišku, kad dabartinis neoliberalizmas neturi galios konkurentų, išskyrus Kinijos fenomeną. Geresnių ir teisingesnių socialinių sąlygų neįmanoma sukurti, nes tai prives prie dar didesnių konfliktų. Žmonės ir tautos iš prigimties yra skirtingi, todėl reikia visuomenės ir tautas valdyti ir kontroliuoti. 90 proc. žmonių negali būti laisvi ir gyventi komfortiškoje laisvėje.

  11 5
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 liepos 23 14:32:44

  Bet jie neatiduos nė cento. tai viska pasako. ir narbuto pavyzdys tai patvirtina

  14 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 liepos 23 14:13:36

  "...kainos-ypac maisto- nuo metu pradzios pakilo apie 600% (!), komunalines paslaugos apie 500%, atlyginimai kyla tik valdininkams-darbininkams ne vienu centu..."- o čia panašiai kokioje vietoje?Ar visoje Vokietijoje?Jėzmarija,žmogau,nevalgyk tų pavasarinių grybų.Matai,kas darosi...

  6 4
  Atsakyti
 • v
  visa bėda 2020 liepos 23 14:10:53

  Ką reiškia kaip gudručiai metodu už bambalį per referendumą į es prisirenka už save gudresnės valdžios. Kur tik valstybę praskolinėja ir ant greičio valdžia sau ant atlyginimų išsidalija. O rinkusiems gudručiams tik paskolas kartom atidavinėt ir visą pasaulį kaltint.

  13 3
  Atsakyti
 • A
  A jo?- Vokietijos "-žinovui" 2020 liepos 23 14:09:19

  Žmogeli,nustok kliedėti.Ar dar nevisai atsibudęs po vakarykščio?

  4 2
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 liepos 23 13:14:09

  Visa bėda tame,kad didžiuma žmonių yra tapę parazitais,pamiršę savo dievišką įsikūnijimą ir kodėl jie čia yra.Labai gerai yra kažkas iš rusų rašytojų pasakęs(atleiskite,bet lietuviškas vertimas bus netikslus,todėl pateikiu rusų kalba): " est dve grupi liodei: tvari i tvorci.Tvari tolko spit,žriot,umnožajetsa ir živiot iskliočitelno radi deneg i sebia,a tvorci živiot i tvorit radi vsek..."

  28 0
  Atsakyti
 • p
  pastebejimai is Vokietijos 2020 liepos 23 11:46:11

  Autorius, kaip visada, teisus. Pateiksiu Vokietijos- to propogandos isliaupsinto "rojaus" pavyzdziu. Daugumai sunku bus patiketi, bet ir cia teisine sistema neveikia ir yra korumpuota iki begalybes, valdzios korupcija- neitiketina ir niekieno nekontroliuojama, zmogaus teises-tik deklaruojamos ir taikomos plustancio brudo apsaugai ("dekui" Merkel!), migrantu nusikalstamumas gyvenima padare nesaugu, kainos-ypac maisto- nuo metu pradzios pakilo apie 600% (!), komunalines paslaugos apie 500%, atlyginimai kyla tik valdininkams-darbininkams ne vienu centu. Tokios kaip ziniasklaidos, faktiskai, nebera: jos vietoje- himnus valdziai giedantys parsidave raseivos, nacionaline neapykanta kitu tautu atzvilgiu gresmingai auga,...kol kas vokiecia, kad ir sukande dantis, bet dar tyli. Tik klausimas: kiek ilgai? Juk ir guma -anksciau ar veliau-tempiama truksta.

  30 3
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 liepos 23 11:28:06

  Siandien gera diena: prie rytinio kavos puoduko paskaiciau p.Rusteikos pasisakyma. Dekui! Nuo seno sakoma: "Nelaimingi gyvevantys permainu metais!". Cia apie mus.

  28 1
  Atsakyti
 • T
  Teisingas 2020 liepos 23 11:22:48

  Pastebėjimas logiškas, tilk gaila kad tai pastebi, pastebėdavo tik protingi , masė to noekada nepastebės, proto visada būdavo deficitas, o kvailumo visada perteklius, deja taip būdavo, yra ir tikriausiai taip ir toliau bus.

  28 3
  Atsakyti
 • V
  Viskas teisingai 2020 liepos 23 10:42:30

  bet ar Lietuvoje bent kas išgirs protingus žodžius? Juk susiriesdami toliau lenda ten kur nesueina ir Vašingtonui ir Briuseliui, kad tik leistų toliau sėdėti valdžioje ir toliau kombinuoti, įsisavinti, dalintis. Nors bendras pavadinimas - vogti. Akivaizdu, kad tiesiog akyse byra JAV imperija, o naujomis galiomis tampa Kinija, Indija ir Rusija. Štai tos valstybės turi didžiausius šansus dėl savo darbštumo, gamtinių išteklių, karinės galios ir didžiulių vietinių rinkų. Turi kažkada baigtis tuščių, niekuo nepadengtų dolerių pylimas į rinkas, pasiimant už juos ir materialines gėrybes ir žmoniškuosius išteklius.

  36 7
  Atsakyti
 • L
  Lietuvoje 2020 liepos 23 10:41:56

  Stebėdamas kainų kilimą, paskaičiavau, kad gyvenimas “demokratijoje” kai kam pagerėja apie 60 procentų per vieną naktį. Kokie optimistai bebūtumėm, aišku viena - Lietuvoje siekiama sparčiais tempais išnaikinti vietinius gyventojus. Žmonės tai supranta. Kas tik galėjo, išbėgo iš Lietuvos visiems laikams. Tie, kurie liko, jau susitaikė su mintimi, kad ne šiandien, tai rytoj bus supiltas dar vienas kauburėlis (už kurį jau ruošiamasi avansu pinigus išlupti). Nei medicinos, nei teisėtvarkos, nei teisėsaugos nei jokių žmogaus teisių Lietuvoje jiems nėra. Ateities gyventojai tikrai galvos, kad čia siautė maras. Niekas nepatikės, kad to maro pavadinimas - laukinis 19 amžiaus kapitalizmas su nežabotu mafijos siautėjimu. Kuris valdininkas šiandien bendrauja su paprastu piliečiu? Kreipkitės į ką nors raštu ir, manote, gausite konkretų atsakymą? Pasirašys rengęs šį popiergalį už nieką neatsakantis žmogus. Kitaip sakant, techninė sekretorė. O išspręsti reikalą žodžiu ar galite? Jokiu būdu,ką Jūs..

  34 2
  Atsakyti
 • A
  Akivaizdu 2020 liepos 23 09:35:44

  Nuo pat Atgimimo pradžios valdžia suaugo su nusikaltėliais ir išugdė valstybę smaugiančią mafiją. Neieškokite kažkokio teisingumo, tiesos - šios sąvokos nepriimtinos dabartinėje Lietuvoje. Pasiskaitykite V. Petkevičiaus knygas "Durnių laivas", "Durniškės", V. Girdzijausko "Nepriklausomybės apsėstieji" ir pamatysite to meto "veikėjų" žaidimus, tad nestebins ir dabartinė padėtis.

  46 1
  Atsakyti
 • S
  Seras 2020 liepos 23 09:29:50

  Toliau bus plėšk prišiplešta ir atgaivintos K. Markso idėjos. Sutinku, kad sistema išsisėmė, o naujų idėjų nėra, tad teks sukti tą patį istorijos ratą.

  22 2
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 liepos 23 09:18:30

  PRATESDAMAS MINTI VEL PASTEBEJIMAS,KAIP GALIMA LEISTI KAD IR LIETUVOS UKININKUS PRASKOLINTI SAVO TURTA IKI NULIO,JUK TAI VISISKA BEPROTYBE. VIESOJE ERDVEJE KADA PAMATAI KAIP SKANDINAVU BANKO LIETUVIS PATAREJAS AISKINA,KAD BANKAI SUPRANTA KAIP REIKIA UKININKAUTI NEGALI TO PATIKETI IR KUR SIS ASMUO YRA GIMES MENULYJE,AR MARSE. KITA SENDENA ATSIRADO GRUPE ZMONIU KURIE SAUKIA,KAD REIKIA PAZABOTI ANSTOLIUS IR SKOLU ISIESKOJIMO IMONES,JUK TAI VISISKI KLEDESIAI. PIRMIAUSIA SITAI ZMONIU GRUPIAI PALINKECIAU,KAD PADETU SUKURTI ISTATYMUS TAI ZMONIU GRUPIAI KURIE SVETIMAIS PINIGAIS IR PASITELKE SVAJONIU FANTAZIJES NEGALETU IS VIS SKOLINTIS,NES JIE NEKADA SIU SKOLU NEGRAZINS. KITA JEIGU ZMOGUS GYVENA SIA DIENA IR NIEKADA NEGALVOJE,KAS BUS RYTOJ IR ATEITYJE,TOKIEM ZMONEMS SKOLINTI SVETIMUS PINIGUS TURI BUTI KATEGORISKAI DRAUDZIAMA. KADA VARZYTINESE PAMATAI PASTATYTA PILI IR JI ISKARTO YRA ISVARZOMA,KYLA KLAUSIMAS KA SIZ ZMOGELIS IS VIS GALVOJE,JO VISA ATEITIS YRA MIRUSI. VAT IR ES SVAJONES

  10 0
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2020 liepos 23 09:16:02

  Pasaulį valdo kelios dešimtys liguistos psichikos padarų, galvojančių, kad gyvens amžinai ir niekaip neapsisprendžiančių, kiek jiems reikia milijardų, kurie padarytų juos laimingais ir kas yra toji laimė. Aš turiu atsakymą A.Rusteikai į klausimą ką daryti. Reikia inicijuoti pinigų rinkimą (po 1 centą) iš visų normalių pasaulio gyventojų, už tas fantastines lėšas pasamdyti kilerių brigadą, kuri "utilizuotų" 20-30 rotšildų, rokfelerių, sorošų bei kitokių nevispročių ir mūsų pasaulis per stebėtinai trumpą laiką pavirstų į rojų.

  38 2
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 liepos 23 09:02:49

  Mano manymu sendenos ES BENDRIJOS ATEITIS YRA VISISKAI MIRUSI IR TOKIOS POLITIKES,KAIP MERKEL NORAS IKI SAVO KADENSIJOS PABAIGOS ISLAIKYTI STABILE ES BENDRIJE JA VEDA I DIDZIULE PRAZUTI. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI,KAIP GALI TAIP MASTYTI TOKIO INTELEKTO POLITIKAI,KUREMS PAVYZDYS KAIP BUVUSI SSRS,KADA ZMONIJOS GYVENIMAS BUVO PAREMTAS SPAUSDINANT SIUKSLIU VERTES PINIGUS. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI,KAIP GRUPELE ISPROTEJUSIU ASMENU GALI PRASKOLINTI VISA VALSTYBE KURIOS ATEITIS YRA VISISKAI MIRUSI. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI SAVE LAIKANCIU ASMENU PROTINGOLIAIS,KAD VISOS SITOS SKOLOS BUS NURASYTOS,NE TIKRAI TAIP NEBUS,JEI KIEK IR NURASYS SU SALYGA,KAD TAPSIT VERGAIS TIEMS GERADAREMS KURIE JUSU ATSIEIT GAILISI. MERKEL NORAS UZBAIKTI SAVO KARJERA TEBESANT ES BENDRIJEI,O PO JOS KAD IR PRAGARISKA PABAIGA. KAD IR KIEK JI NORI VOKIETIJOS ZMONIJE PRIVERSTI JA TIKIETI,KAD DYKADONIAI IS JODOSIOS RASES KRASTU YRA JU ATEITIS MIRS TA PACIA AKIMIRKA,KAI JOS NELIKS VALDZIOJE.

  14 0
  Atsakyti
 • r
  reikšmė 2020 liepos 23 08:55:02

  Kokia didelė gali būt pilietiškumo reikšmė. Stalinas perėmęs Rusija su mediniu plūgu paliko valstybe su atomine bomba. Nors iki 1940 metų neturėjo oficialaus valstybės vadovo posto. Į komandiruotes užsienį vykt negalėdavo, nes be posto nėra kaip priimt. Nes iki tol užėmė tik partijos sekretoriaus postą kadrų reikalams. Būdavo siūlo postą, o tas atsisako. Klausia ko nenori uždirbt? Tas atsako, žinau, kad nesugebėsiu pagal kompetenciją valstybės stiprint ir prie sienos pastatysit. Stalinas sako, protingas, ilgai gyvent nori. -O Lietuvoj perėmė Nepriklausomybės pradžioj valsrybę su 4 milijonus sugebančia išmaitint ir geras strategines įmones..Kas liko - be strateginių įmonių praskolinėja ir likučių, net virš milijono sumažėjus, išmaitint nesugeba?

  44 1
  Atsakyti
 • a
  a va cia Rusteika ir neteisus 2020 liepos 23 08:15:12

  jei nenores antros Spalio revoliucijos su Leninu ir Trockiu dar ir kaip atiduos turciai savo pyrago dali ir ta mes jau matome pas amerikonus kur turciai pajute "raudona gaidi" prie savo subi.nes patys jau siulosi moketi didelius mokescius. kapitalizmas-imperializmas priejo liepto gala ir visi virspelniai turi buti nacionalizuojami aisku paliekant kazkokia pelno dali savininkam, kad neprarastu motyvacijos kurti ir dirbti, o visa kita padalinti kas ta geri sukure. gi ne saujele turciu 1 proc. pasaulio turi naudotis viskuo ka sukure visas proletariatas ir tai greit jau visi supras. valstybinis kapitalizmas kaip pas kinus ar skandinavus ir tai panasu yra ateinanciu kartu veiklos modelis, nes kitaip ir pas jankius grius Bastilijos ir ta mes jau matome kas pas juos vyksta. jie per savo gobsuma visa ta procesa ir uzkure ir tik pagreitino.

  29 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • REKONSTRAVIMAS: Kauno rajono kurortinei teritorijai priklausančiame Kulautuvos miestelyje pradėti Akacijų alėjos ir V. Augustausko gatvės rekonstravimo darbai, kurių vertė – 2,29 mln. eurų.
 • STOVYKLOS: švietimo įstatymo pataisose -  siūlymas 7-16 metų vaikams iš valstybės biudžeto apmokėti kasmetines edukacines 5-7 dienų trukmės stacionarias vasaros stovyklas.
 • PRIPAŽINIMAS: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) laboratorija pelnė tarptautinį pripažinimą - ISO akreditaciją vaistų ir vaistinių medžiagų tyrimams.
 • NUTRAUKĖ: JAV teisingumo departamentas trečiadienį pranešė nutraukęs 33 Irano valstybinių žiniasklaidos portalų bei trijų Irako grupuotės „Kataeb Hezbollah“ portalų techninį palaikymą (jie buvo JAV priklausančiuose domenuose, taip pažeidžiant sankcijas).
 • SLALOMAS: nemažai dalyvių bei stebėtojų sutraukė Kauno rajone automobilių slalomo varžybos, kurias karantinas iš 2020 metų tradicinių velykinio ir kalėdinio turnyrų nustūmė net į šių metų vasarą.
 • MIGRANTAI: Ignalinos rajone pasieniečiai sulaikė dar dvi neteisėtų migrantų grupes, o Švenčionių rajone – vieną (iš viso sulaikyti 58 užsieniečiai, iš kurių, pirminiais duomenimis, 54 gali būti Irako piliečiai, 4 – Šri Lankos).
 • KOPLYČIOS: Vilniaus arkikatedroje atvertos 70 metų buvusios uždarytos koplyčios, kuriose Katedros lankytojai galės melstis, apžiūrėti restauruotą Šv. Vladislovo koplyčios kupolą bei sugrąžintą XVIII a. zakristijos spintą, kuri pastaruosius 30 metų buvo eksponuota Lietuvos Taikomosios dailės muziejuje.
 • SPORTAS: Lenkijos Elbingo mieste vykusiose Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Europos standartinių šokių taurės varžybose naujaisiais Europos taurės šeimininkais tapo pasaulio, Europos ir daugkartiniai Lietuvos standartinių šokių čempionai Evaldas ir Ieva Sodeikos.

 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Jums patinka dirbti nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur slepiatės nuo tropinių karščių, užklupusių Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+16 +28 C

+18 +25 C

 

+16 +22 C

+22 +36 C

+22 +33 C

 

+22 +26 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos