respublika.lt

A.Rusteika: Nejaugi nejuntat to, kas prasideda? - straipsnio komentarai:

 • p
  pastaba 2020 rugpjūčio 05 01:33:28

  Nejaugi ponas Rusteika tai nemate anksciau? Berods pats dalyvavai demonstracijos uz tarptaitine teise, JT balsavo kaip kgb...

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Paverkim 2020 liepos 30 14:56:05

  Žmonės nepagaunat esmės. Tos demonstracijos nevyksta iš niekur, jaunimas galbūt ir pasineša ant emocijų ir tt, bet jis nėra toks durnas kaip jums atrodo, nebūtinai yra taip kad ai, aš paauglys, noriu būt šūstras tai pamaištausiu, visur yra konkreti priežastis. Jie tomis priežastimis ir patys domisi, ne taip kaip jūs, nes ai, kam reikia, patys tokiais pavirsim. Nu sorry, pati keli metai domiuosi, bet niekad nepajutau traukos merginoms. Valstybė nėra žmogus, tai tik žemės plotas, o kiekvienas žmogus turi savo ūkį, nesvarbu kur, ir tai turėtų būt svarbiausia. Tačiau jinai irgi turi tas problemas kad jeigu tu užsienietis-tu šiūkšlė, nesvarbu kad sąžiningai dirbi. O visos tos vaivorykštės-nes iš namų metami ir žudomi vaikai vien dėl to kad nepadovanos anūkų ir ką žmonės pasakys. Ne viskas seksu, taipogi ir dauginimusi pagrįsta. Apskritai manau kad žmonės turi patys savo ūkiu rūpintis, ne lįsti į svetimus kai nereik IR negalvot kad čia kažkokieno kito rūpestis jei patys susitvarkot.

  1 0
  Atsakyti
 • R
  R.K 2020 liepos 26 08:18:07

  TIKSLIAI i tašką.Geras straipsnis.Tik visa tai labai seniai matėsi

  11 1
  Atsakyti
 • A
  Autoriau, 2020 liepos 25 14:11:50

  mes - matome! O kada tamsta pakeis pigiu virusuotu uzbeku - pamatysi ir tamsta! Tada zinosi,ka reikejo rasineti vietoje pasaku,bet jau bus velu...

  3 8
  Atsakyti
 • v
  virginija 2020 liepos 25 13:29:17

  protingos mintys...bet kas iš to pasaulis jau rieda į prarają ir nebe sustabdysi ir čia jau viskas į krūvą o trumpai zmonija nustojo laikytis moralės normų... jų visada nesilaikė bet bent jau viešai tai buvo smerkiama bijojo dievo...nusidėdavo bet atgailaudavo o dabar viso to nebeliko...todėl sekanti era neišvengiama...lauksiu tęsinio nes skaitau lig savo mintis...keistas jausmas.

  13 0
  Atsakyti
 • k
  kinietis 2020 liepos 25 10:51:31

  karine teh.kinijos gabenama i sibira ,kam? Kinija tur 14 paciu naujausiu rusu strateginiu naikintuvu,rusai tik 5 kam? kinija turi 2,500000 kariu ir dar tiek gali apginkluoti karo atveju ,kam? kinija didina karine savo gale ,kam? kinijoje mokykloje vaikam sakoma: sibiras iki uralo bus kinijos,kam? Kinijos gresme pasauliui tik aklas nemato ir tas kam patinka kinu gaminamas Made inchina,ar Made in PRC su-as. Kinija bus galingiausia valstybe zemeje ir jos viespatavimas darosi akivaizdus ! 2024 metais ta pajus pasaulis tik gali but velu ka nors pakeisti! Kinija atslenkanti gresme pasauliui ,o kinas tuo labiau, kai kas ta mato tik pliurpaliurbiai is briuselio to dar neizvelgia! Beda ,bet gali but per velu ,kai pamatys ir nieko negales pakeisti! Stop !!!! kinijos kapitalui i pasauli sendien,nes rytoj gali but velu !!!!!!

  11 4
  Atsakyti
 • M
  M 2020 liepos 25 08:05:33

  Taikli įžanga ypač apie išdavikus

  11 2
  Atsakyti
 • M
  Maxas 2020 liepos 25 06:20:35

  Ar Kas nors ka supratot

  0 15
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 liepos 24 15:09:48

  Mes visi ir viska zinome apie rinkimus ir santvarka JAV, JK, Vokietijoje,...Zinios apie jas mums tiesiog brukamai brukamos: ir vis kaip sektinas pavyzdys! O ar susimatome, kodel mums niekas ir nieko nepasakoja apie Islandija (!!!), beveik nieko-apie Naujaja Zelandija ir Australija? Juk yra zinoma,kad norint islaikyti verga vergu- jam negalima pasakoti apie Laisve ir laisvus zmones. Norint tauta itikinti, kad biudzeto vagys verslininkai ir korumpuoti valdziagyviai yra gerieciai, negalima pasakoti, kad tose -uz LT didesnese valstybese- yra maziau milijonieriu, negu LT. O ir tie patys yra filantropai (beje, o kiek lesu musu milijonieriai yra paaukoje labdarai? Ne Tulpes fondui, o vaiku ir seneliu namams, gyvunu prieglaudoms,...?).Juk negalima pasakoti, kad ten zmones nesmaugia mokesciai, nesitycioja valdininkai, kad teisetvarka nera korumpuota,... kad ten, norint buti isrinktam-nereikia tureti vogtu milijonu.

  26 0
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 liepos 24 14:52:06

  Mes vis sakom:"valdzia nedaro to, nedaro kitko". O kas yra valdziau? Ar mes ja rinkame? Mes jos nerenkame: postai joje yra isskirstomi dar pries rinkimus Rotary klubuose, medzioklese,...Net Seima-ar tikrai manote, kad Seima renkame? Mes balsuojame uz SARASUS, o ne uz ZMONES! Ir kol sitai nebus pakeista -jokia valstybe negali vadintis demokratine! O patys rinkimai? Kodel yra sudarytos tokios salygos, kad savo kandidaturas gali kelti tik turtingiausieji? Kodel PARTIJOMS yra dalijami MUSU pinigai? Norite buti isrinkti-leiskite savo lesas, nes AS nesutinku jiems moketi! Ir kodel uz rinkimine reklamine kampanija kandidatai moka is biudzeto islaikomoms ziniasklaidoms? Juk rinkimai-valstybes akcija, ziniasklaida minta is biudzeto: kas cia per rebusas!? Ir taip yra ne tik Lietuvoje-taip yra visoje Imperijoje. Juk vienvaldes diktatores Merkel niekas ir niekada niekur nerinko! Ji irgi atejo su SARASAIS, o sava chebryte ja vis i ta pacia kede sodina. Tai kur cia kas iziuri ta Demokratija?

  23 0
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 liepos 24 14:29:23

  Yra zmoniu, kurie kazkelintu jausmu jaucia atselinant gresme. Autorius-vienas is tokiu: tik jis dar turi ir sazines jausma bei drasa pasakyti tiesa. O kiti, tame tarpe ir mes-pilkoji sito pasaulio mase- stengiames nematyti, nejausti ir neduok Dieve -neanalizuoti. Man 60 ir as gerai pamenu Breznevo laikus. Ir plaukai siausiasi matant tokia pat Imperija: ir tokius pat turtu ir valdzios istroskusiu agresyviu grobuoniu snukius. Jau vien ko verti ju pasilaizymai, pasiglamonejimai susitikus -tokie patys, kaip buvo Breznevo aukstuomenes! Cia as apie ta mafijos lizda-vadinama Eurkomisija ir Europarlamentu. Paziurekite i nukvakusias bobas- ursules, angelas (buvo dar ir angle) ir kt. viena kitai dalijancias auksciausius postus, besiverziancias vadovauti kariuomenems; i karo maitvanagius, kurie net pandemijos piko metu klyke apie lesu ginklavimuisi didinima. Jiems nerupi, kad gal kas neturi kuo vaikus pamaitinti. Zmones,juk mus valdo niekieno nerinkti psichopatai! IR TOLIAU TAIP TESTIS NEGALI!

  32 1
  Atsakyti
 • E
  EMU 2020 liepos 24 12:56:28

  Paieškokite yutiube Peter Zeihan pristatymų ir interviu. Amerika jau virš 20 metų pamažu traukiasi iš Breton Woods tarptautinio stabilumo. Su Trumpu tai išeina tiesiau-šviesiau. Na o soc-liberalizmo dramos - tai tik priedanga, makaronų kabinimas. Žinoma, gimstamumui būtų geriau su daugiau patriarchinių šeimų.

  2 0
  Atsakyti
 • r
  rasa 2020 liepos 24 11:36:17

  Malonu,kad yra situaciją suprantančių ir nebijančių parašyti žmonių.

  20 0
  Atsakyti
 • 1
  100 komentarų 2020 liepos 23 20:19:20

  Liberalizmas virsta į Pasaulį griaunančią ideologiją!

  31 0
  Atsakyti
 • A
  Apatiniam 2020 liepos 23 18:54:30

  Tamasta prasom neisizeist bet as dristu del Kinijos turet kitokia nuomone. NATO Kinijos gresme nepripazino o JAV - pripazino. O mes kaip JAV sajungininkas Europoje Nr.1. Kinija taip pat pripazinom gresme Lietuvos saugumui. O jei trumpai - jau esam itraukiami i konflikta ne tik su Rusija bet - ir su Kinija. JAV valdzia zinoma patenkinta turedami toki istikima sajungininka o mes paprasciausia atsisakem kinu investiciju o snekam apie skurdo mazinima. Latviai tai kiek supratau tik rankomis trina..Gal as neteisus bet manau taip..

  25 3
  Atsakyti
 • T
  To Nuomone 2020 liepos 23 18:39:21

  Prie ko čia Lietuva? O prie to, kaip pats sakote, Kinija kylanti valdovė, kinai jau dabar numatę mūsų uostą pirkti, kaip panteros laukia tinkamos progos. Juk nepasibodėjo - savivaldybės pastatas tai jų (atsiprašau, jei tai netiesa), tai visa Lietuvėlė jiems gardus kąsnelis. Tai va prie ko...

  8 8
  Atsakyti
 • T
  Taip gali 2020 liepos 23 18:13:04

  Gali ir taip atsitikti, bet negi negalima sutvarkyti nusenusio lansbergio siautėjimų, ar kuklianski skelbiamos žydų sugalvotos isterijos? Valdžia tūrėtų kažką daryt, o neleisti save vadintis prezidentu ar ješkoti to ko netūrėjo niekad. Pasiūlymas tiem abiem veikėjai-varykit iš Lietuvos negrįžtamai. PATS laikas kuklianski dirbti ir palikti užgrobtą Lietuvos fondą. Užteks siautėti už mūs pinigėlius.

  23 4
  Atsakyti
 • T
  TIESA 2020 liepos 23 17:35:04

  tiesa yra daug baisesnė - atima prota , o po to baudčia -

  14 1
  Atsakyti
 • o
  o-ta-ta 2020 liepos 23 16:22:27

  Dar yra blaiviai mąstančių,ačiū

  28 1
  Atsakyti
 • V
  Vidas 2020 liepos 23 12:12:42

  Išsamiai ir aiškiai. Ąčiū.

  22 2
  Atsakyti
 • A
  Aiškiai ateina Šetono valdymas.... 2020 liepos 23 10:15:34

  Gyvieji pavydes mirusiems.... Zmones akli ir kurti, deja, deja.

  30 1
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 liepos 23 10:03:16

  Čia buvo toks Paksas,kuris vis švietė Lietuvos ablavukus ir stenėjo, kaip su tokia dabartine valdžia viskas blogai yra ir bus. .Vietiniai ablavukai apsalę dėkojo už teisybę ir šluostėsi ašaras. Vis laukiau kada pasakys ką daryti ir ką rinkti,kad būt gerai.Nepasakė. Matyt,ir taip turėjo būti aišku,kad jį.Bet nesigavo.Ir nereikia stenėti,Rusteika..Nes imi priminti tą personažą su būgneliu ant kaklo ir vėliava rankose.Mes- ne Šveicarija,ir net ne Suomija.Ir niekada nebūsime,kadangi mums rūpi ne vieninga valstybinė idėja,o grynai savi ir savų merkantiliniai interesai.Tsakant,nuosava karvė.Ir dar gerai,kada kaimyno tvartas dega.O tokie turi tokią valdžią,kokios yra verti.

  15 30
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 liepos 23 10:00:46

  “Realybėje tarptautinį stabilumą ir valstybių sienas garantuoja …ekonominių, politinių ir karinių galių santykis”-na,tai didis išradimas,sakyčiau,prilygsta dviračio išradimui. Tik nereikia jo iš naujo išradinėti.Politinis pasaulis yra toks,koks yra-jame galioja stipresniojo teisė.Ir toks jis buvo,tokiu jis ir liks. Yra valstybės – politiniai subjektai,objektai bei instrumentai.Subjektai,kurie turi realią jėgą priima sprendimus,kuriuos vykdo objektai,bet subjektai atsižvelgia į jų interesus.Instrumentai- tai tos šalys,kurios priverstos bukai vykdyti stipriųjų valią ir neturi resursų tam pasipriešinti.Visi tie tarptautiniai dūmai sukurti ne tiek tam,kad mulkinti balsuotojus,kiek išlaikyti jėgos balansą tarp lygiaverčiai stiprių valstybių tarpusavio interesų ir nenusigyventi iki mordobojaus dėl savų interesų.T.y.daugmaž civilizuotai dalintis pasaulį,kol išeina.Ir tai,kol yra lygiaverčių konkurentų.Kada kiti silpnesni,tos teisės kažkaip menkai ima galioti.

  4 7
  Atsakyti
 • N
  Nuomone 2020 liepos 23 07:02:42

  Apie pasaulinio konflikto priezastis manau taikliai yra parase signataras R. Paulauskas youtubeje. Kaip pagrindine priezasti jis ivardino dolerio nuvertejima ir gresme jo pasaulinei emisijai. O Ukraina Gruzija Sirija ir tt. Yra ne konflikto priezastys bet pasekmes. Taip pat yra rases ir istorikas doc. Rakutis kad iskilo nauja ekonomine galia Kinija o JAV nenori uzleisti savo lyderio poziciju. Tad kyla klausimas - prie ko cia Lietuva ? Tad ar verta i ta konflikta veltis ? Na jei rinksim tokia valdzia kaip iki siol tai pokyciu zinoma nebus. Na Usackas buvo grazioj formoj neprileistas..

  21 2
  Atsakyti
 • A
  Alexa 2020 liepos 23 06:26:16

  Thats so sad. Alexa - play - despscito.

  1 0
  Atsakyti
 • š
  š atėnai 2020 liepos 23 02:24:07

  moralė liko atskirais specialiais įstatymais lopoma netikėta landa, tv nedora, muzika vulgari, filmai amoralūs, žurnalistai pripampę patyčių, jų prodiuseriai kokso, o žvaigždutės tuštybės. Visa laimė, kad padorumo dar randama bibliotekose

  30 0
  Atsakyti
 • V
  Vaiva 2020 liepos 22 23:08:44

  Straipsnis geras,patiko.Bet klausimas, ką galima padaryti.O gi nieko,padiskutuoti...Per maža mūsų valstybė,viskas eina pasaulio mastu.Aisku,kad vyksta dalybos,tik neaišku kas mus priglaus.

  36 0
  Atsakyti
 • S
  STEPAS 2020 liepos 22 21:44:05

  labai teisingos mintys , tik per švelniai išsireikšta - tiesa yra daug baisesnė - sparčiai artėjame prie išnikimo - pirma dievas atima prota , o po to baudčia - kalčiausias yra jaunimas , nesugebantis ivertinti savo elgesio pasekmiu .

  40 0
  Atsakyti
 • S
  Straipsnis,kaip visada geras, 2020 liepos 22 21:02:23

  tik pasutiniame sakinyje nereikėjo abejoti,ar jie idiotai ar sąmoningi valstybės priešai.Idiotai tokių kvailysčių nepridarytų.

  35 2
  Atsakyti
 • S
  Siaip pagalvojus 2020 liepos 22 20:18:49

  Is istorijos - ka laimejo valstybes kurios negyveno savom galvom bet gyveno pagal didziuosius - kazka reme. Na sakykim 2 pasauliniam kare ar daugiau laimejo kokie rumunai vengrai suomiai kurie reme vokiecius ar daugiau laimejo svedai ar sveicarai kurie buvo neutralus ? Cia manau klausimu nekyla. O kad mes buvom padalinti tarp pasaulio galinguju tai del tarp tu didziuju kilusio konflikto. Taip - kai dideli susipesa maziems taip pat buna blogai. O ka musu politikai turetu daryt ? Manau jog sekti suomiu pavyzdziu ir stengtis mazint itampa regione o ne ja didint

  44 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar neskiepytų žmonių reikia neįleisti į didžiuosius prekybos centrus, pasilinksminimų vietas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Liko savaitė iki Olimpiados pabaigos. Kaip manote, ar lietuviai gaus medalių?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +17 C

+10 +18 C

 

+13 +17 C

+17 +22 C

+20 +24 C

 

+18 +22 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos