respublika.lt

A.Rusteika: Ne partijos - tik oligarchinių ir asmeninių interesų grupuotės - straipsnio komentarai:

 • Pilietis 2020 vasario mėn. 08 d. 09:44:56

  Pritariu gerb. Rusteikai. Bent aš asmeniškai įsitikinęs ,kad ,kad partijomis pasivadinusios nusikaltėlių gaujos užvaldę valstybę ir kuo toliau tuo įžūliau pučia miglą žmonėms per visus informavimo kanalus. Vienintelis jų tikslas kuo daugiu pavogti.

 • visos partinės gaujos 2020 vasario mėn. 01 d. 13:24:06

  blogos,tik karabasinė faina.

 • --- 2020 vasario mėn. 01 d. 07:59:05

  kad jau aisku buvo kai rentas ir zemes sklypus sau pasiskyre

 • Jetau 2020 vasario mėn. 01 d. 04:10:06

  Koks blatnas pavadinimas. Čia apie tas lentelės, kur pavadinime group? Pamatai ir zegnokis, nes niekas nežino, kas tai per daiktas.

 • Kis 2020 sausio mėn. 31 d. 16:37:11

  zmones itikinti,kad nuo ju niekas nepriklauso>Ko nepaklausi,isgirsti atsakyma,ko ten man eiti,bus komuniagos arba patriotai su liberalais,taip ir buvo gyvenome draugiskai beveik 30 metu,pasikeisdami virsenybemis partiju ir ministeriju kiekiais,bet visi likdavo prie "reikalo".Bet atejo is giedro dangaus valstieciai,viskas apvirto,niekam negal bizniauti,visiems tabu ir prasidejo geseftu medziokle nuo Sakalienes,neilgai laukus Matelis,dziugelis ir visi likusieji,nes jiems buvo pasakyta "Tabu".Norint zengti kokiais nebutais zingsniukais rinkejas turi suprasti,kad tik valstiecius palikus daugumoje(butu neblogai konstitucineje)tada galima sulaukti ir gen.prokuroro ir Masiulis nusileistu is padebesiu,visi pajustu,kad vagiu ir aferistu erai pabaigai.Atraip ,bus kaip buvo prie kadencija,ateis ir nezinos kas daryti,tai irode Butkeviciaus chebra.

 • Tai reikejo 2020 sausio mėn. 31 d. 12:17:52

  30 metu suvokimui,kad musu priesai ne rusai,marsieciai ar musulmonai,o - savi ponai!? Na ir idiotu gi tautele,atsiprasant...

 • Macas 2020 sausio mėn. 31 d. 10:45:38

  Mes nacionalistai sakėme 2000 metais kad valstybė valdo gaujos kad partijų nėra tik dabar praregėjo vargšai gojai bet vargas jus visada lydės nes protelio pas jus nėra ir nebus nes jūsų devizas kur kruopas duoda dykai

 • Praradę save 2020 sausio mėn. 31 d. 07:37:27

  Kokios ten partijos jeigu šiandien vienoj ryt kitoj partijoj- dėl ko taip galima keisti partijas

 • Apie vienybę 2020 sausio mėn. 30 d. 18:56:56

  Lietuviai buvo vieningi tik Sąjūdžio metu.Kad vėl būtų vieningi, reikia išvaryti ir vėl okupacinę kariuomenę,kurią užkorė žmonėks konserviniai besmegeniai, o kai ir tuos besmegenius sutupdysime į restauruotas Lūkiškes, tada jau tikrai būsime laisvi, bet būtina bendradarbiauti prekybos ir kultūros srityse su artimaisiais kaimynais, pirmiausia su Baltarusija ir nežiūrėti ką vepelioja kupriukas muzikantas pro kalėjimo grotas, ir ten tikrai jokios apsaugos nereikės?

 • Kaip suprantu 2020 sausio mėn. 30 d. 12:54:41

  Valstybės saugumo departamentas ruošiasi dirbti švedams. Už algas iš lietuvių mokesčių paskolinius butus padės perimti, demonstruodamas valstybinius bicepsus.

 • Klausimas 2020 sausio mėn. 30 d. 12:50:16

  O kokiam klanui ruošiasi dirbti VSD su žvalgybos įstatymų? Tikrai ne tautai, nes tautos niekas neverbioja žvalgybai. Taigi, kas turi interesą zlugdyti iš mokesčių apmokamos institucijos rankomis pavienius piliečius. Lyg ir aišku, kad turinčios finansinę ir politinę valdžią nervinės politinės grupuotės. Ar tai įmanoma? Laisvai. Prezidentas oficialiai susijęs su bankais. O politikoje esantys policininkai ne ką mažiau. Per šeimos narius, o galimai ir tiesiogiai. Nes nepavyko rasti jų investicinių portfelių ir turimų akcijų deklaracijų.

 • weks 2020 sausio mėn. 30 d. 12:39:27

  Teisingai pasakyta, ką ir patvirtina 30 metų valdymas - visi jie ten bet kuriame valdžios lygyje pasidaro banda, ginanti savo nepasotinamus interesus, tarp jų vėlgi dėl tų pačių savanaudiškų paskatų. Kur mūsų „Donkichotai“,kurie apnuogintų visą tą purvą - matomai dar mokykloje.....

 • Tėvynę jau senai pardavet už alu 2020 sausio mėn. 30 d. 12:29:10

  O alus buvo Maksimos, ar iki?

 • Sigitas 2020 sausio mėn. 29 d. 17:30:27

  Konservams - KAPUT

 • Ar jus eisit, ar neisit 2020 sausio mėn. 29 d. 15:38:29

  Jokio skirtumo nebus. Tėvynę jau seniai pardavėt už alų ir pakelį miltelių. Dabar nuo jūsų priklauso, tik kuri gauja veltėdžių bus prie lovio.

 • Siaip 2020 sausio mėn. 29 d. 15:18:30

  Niekas nevirkauja. Tik konstatuoja FAKTA apie KGB voratinklio veikimą . Balsavimas tokiomis sąlygomis neturi jokios prasmės.

 • alio muzikeliai rinkimai arteja ir viena karta visi subines nuo peciaus pakelkite ir ateikite balsuoti 2020 sausio mėn. 29 d. 15:15:03

  ir jau tada galesime vyrkauti kad KGB, CZV. Mosad vel vadovauja, o kaip ayeina vos puse ir jie nori, kad sistema kitaip stumdytu visa kumetyno raida. atminkit ar prie smetonos ar prie liansbirbio visais laikais savi marskiniai arciau savo kuno is cia ir rezultata toki turime.

 • Iš komjaunimo sekretoriaus dvaro skotijoje 2020 sausio mėn. 29 d. 15:07:48

  Mes nekalti, aplinka kalta.

 • Tai jau tikrai 2020 sausio mėn. 29 d. 15:05:21

  Nei komunistų, nei kgbistu beveik nėra, tik jų suneliai ir dukrelės visuose postuose surišti tėvelių, kurių beveik nėra pažintinis, ryšiais, protekcijomis ir uslaptintomis biografijomis ir kitomis virvutemis. Ar nutrūko nors vieną KGB patvirtinto tetusio advokatūros dinastija? O kaip su teisėjais, kiek jų atsistatydino dėl KGB parašo ant indulgencija tapti teisėjų?

 • PVZ 2020 sausio mėn. 29 d. 14:57:20

  Kurie nepatenkinti išrinktaisiais tai imkit pavyzdį iš berečių. Aktyvus elektoratas,jeigu reikia rėkia,šaukia/kaip maži vaikai/ kol pasiekia savo.Didelė užuojauta tremtiniams,bet gaila,kad tarp jų yra labai aršių,kuriems atrodo tik ginklo reikia ir iššaudytų visus,kurie ne su jais. Tų kurie juos trėmė beveik išmirę,o kuo kalti žmonės,kurie nei prie ko. Vis kaltina kažkokius komunistus ,kurių jau beveik nėra,o kai buvusi prezidentė buvo komunistė tai jau gera ir apie ją tik gerai galėtų išbučiuotų.Negalima suprasti ir nukentėjusių nuo trėmimo.Tas nežmoniškas Lansbergio garbinimas. O buvo marksizmo-leninizmo dėstytojas.daug neaiškumų ir su pačiais nekomunistais.

 • Chi chi 2020 sausio mėn. 29 d. 13:57:39

  Ir ne tik jumis, bet ir visais jūsų šeimos nariais, seneliais, tėvais, vaikais, anūkais. Jūs, praktiškai, netekote jokių teisių. Jūsų reikalai dabar KGB rankose ir sprendžiami jų metodais bet kur, pradedant poliklinika, baigiant prokuratura, ar sunininku būrelių.

 • Chi chi 2020 sausio mėn. 29 d. 13:42:19

  Įsivaizduokite. Teismo posėdis. Jame sprendžiamas kgbisto ir nenkgbisto Vincas. Teisejas- iš KGB ratelio. Eilinis posėdis, šiek tiek šališkas, bet ne tiek, kad jūsų Dvokatas, buvęs kgbistas, nušalinti teisėją, taip pat buvusi. Sprendimas priimamas ne visai pagal įstatymą, bet pagal vidinį teisėjo, buvusio KGB nario, vidinį įsitikinimą dėl KGB narių interesų gynimo. Jūs jau patekote į Kafkos procesą, kur KGB globą jums ilgalaikė, ir net valstybės vardu įslaptinta. Nuo šiol jūsų asmeniu rūpinasi visi buvę KGB nariai visose imanomose tarnybose. Nes uzkliudete slapta KGB monolita.

 • Esmė ne tai 2020 sausio mėn. 29 d. 13:17:55

  Kad jie komunistai, kgbistai, ar czvistai. Esmė ryšiuose, priklauso.ybese ir galimybėms bet kurioje galios pozicijoje veikti gaujos naudai. Buvusių kgbis tu tiesiog nėra, nes jie visi priklausomi. Ir išnaudoja tA priklausomybę, veikdami prieš pavienius, gaujai nepriklausančius asmenis anonimiškai, kaip valstybės pareigūnai.

 • a 2020 sausio mėn. 29 d. 13:16:42

  Italija idomi šalis, ten veikė ir tebeveikia komunistai ir fašistai.Tarp jų vyko karas įtraukiant ir italijos mafiją.Tai gerai atspindi Aldo Moro pagrobimas ir nužudymas pereito amžiaus 8 dešimtmetyje:)

 • a 2020 sausio mėn. 29 d. 13:11:07

  ko reiktų pasimokyti iš "masonų su žibute",kad jie sukūrė ir išlaikė savo lektoratą visus 30m, visi kiti buvo tik atsitiktiniai pakeleiviai:)

 • >> Juozui 2020 sausio mėn. 29 d. 12:58:20

  Teisesaugoje daug dar komunistu )))))))) i teisesauga reiktu leisti dirbti zmones kurie gime nuo 1995m. Kuriu tevai, seneliai niekad nebuvo komunistu partijoje. Ar tai imanoma? ))))) Beje, ITALIJOJE iki siolei yra veikianti komunistu partija ir turi komunistine simbolika, kuri niekuom nesiskiria nuo rusu komunidtu partijos simboliu. Ir kas idomu, Italija vidury es ir su komunistine neuzdrausta simbolika!!!!!

 • senis 2020 sausio mėn. 29 d. 12:56:53

  kodel zlugo vienpartine TSRS sistema? Todel, kad KP, prie turimos politines valdzios buvo pasiulyta pasiimti ir ekonomine valdzia. Tai yra pasiimti Komunistu Partijai visa tai ka zmones bendru darbu sukure per 70 socializmo metu. Tam, kad tai pateisinti ir kazkaip iteisinti, nepartinis bolsevikas Lansbergis, LKP suskirste i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas, pavadindamas jas atskiromis partijomis. 1992 m. Seimo pirmininkas Lansbergis pasirase seimo rinkimu istatyma iteisinanti tu, taip vadinamu atskiru partiju sarasus. LKP isiteisino 70 seimo nariu nuo vieningosios LKP. Prasidejo Lietuvos plesimas prisidengiant demokratija. Jau 30 metu 70 seimo nariu deda ant Lietuvos rinkeju skersai ir isilgai, nes issirenka save patys. Netgi kokiam komunistu partijos nariui mirus nuo senatves, jo vieta uzima sekantis. Rinkejai ne prie ko.

 • KGB -- 2020 sausio mėn. 29 d. 12:54:34

  Nekuo nesiskiria nuo CŽV, FTB, MI-5, MI-6, Mossad ir kitų. Be valstybės saugumo struktūrų negalėtų egzistuoti nei viena valstybė.

 • Juozas 2020 sausio mėn. 29 d. 12:38:12

  Kartu su rinkimais į seimą reikėtų skelbti referendumą dėl buvusių KGB darbuotojų išviešinimo. Apsivalytų tauta nuo tarnavusių komunistų partijai, o dabar mums vadovaujančių. Aišku, kad būtų didžiulis pasipriešinimas, taip ir išsiduotų patys save. Teisėsauga turi užbaigti prasikaltusių partijų ir jos narių bylas, tik taip žinotume už ką balsuoti, už ką ne.

 • >>irgi 2020 sausio mėn. 29 d. 12:29:05

  Teisingai. Strateginius objektus atidave- pardave. Viskas gerai, nes viwnas dede dar 90aisiais sake: -"mes gyvensime kaip smetonos laikais..." o tauta katuciu jam plojo. O ar prie smetonos buvo AE, gamyklos, fabrikai, vaiku darzeliai, pensijos ir ttt?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AUKOS: Iranas šeštadienį paskelbė apie 133 naujus mirties nuo naujojo koronaviruso atvejus; vienoje iš labiausiai koronaviruso paveiktų šalių mirčių skaičius pakilo iki 2 517.
 • NEPATEKO: šeštadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15 d. vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 612 asmenų, o 342 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia VSAT.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip ketinate švęsti Velykas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate valdžios sprendimus šalį užklupus koronavirusui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +2 C

+1 +2 C

 

-3 -5 C

 +13 +14 C

+4 +8 C

 

+2 +3 C

1 m/s

2-7 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos