respublika.lt

A.Rusteika: Lietuviškas kotletogeitas - straipsnio komentarai:

 • Viltis 2020 vasario mėn. 06 d. 15:07:08

  Dar yra vilties kad atsiranda valdzioj zmogus ,kurio isnarsius visas veikas rastas tik vienas kompromatas Kotletas.Gal ne viskas prarasta?

 • puikiai 2020 sausio mėn. 27 d. 09:48:55

  Argi kam rūpi čia Lietuva, jos žmonių skauduliai ir sunkus gyvenimas, vaikų ateitis ir sveikas protas?

 • zm 2020 sausio mėn. 26 d. 11:59:51

  Tiksliau parašyti nebeįmanoma. Rašykas...

 • Kis 2020 sausio mėn. 25 d. 20:29:23

  mane stebina tas anuko bei dedules bukumas.Jie tiki,kad zmones galima paversti zombiais,panasiai kaip rusijoje.Perskaiciau signataro Povilionio mintys ir buvai apakes,stai ka reikia rinkti i prezidentus,ta tikrai nepagasdinsi,kad rytoj busi isryskintas,jog dirbai ne ta darba.Poslinkiai yra,vilciu daugeja,Povilioniui reikia ieskoti,kelti bendramincius,tai bus tie zmones paskui kuriuos plus zmones,o sudare sajunga(geraja prasme su valstieciais ir lenkais,manau Povilionio lenkas nera analogas IGILO kariams),butu labai kietas derinys,kuris paskandintu ta sunaujos,Burandino ir misraines derini.tai ne politikai,tai zmones,kuriems pasakyk pabuciuok Landzbergiui i pasturgali,gausi svirna ir puls buciuoti ,net nemirktelejus.30 metu oziui pauodegin,o gal net setonui?

 • Dočys 2020 sausio mėn. 25 d. 11:14:13

  Lietuvai išsilaisvinus chaosas buvo pradėtas kurti išplėšiant kolūkius TSKP rankomis Brazauskui vadovaujant. Tokia padėtis gilinama visiiems po jo buvusiems valdžioje prezidentams, todėl Lietuva dabar yra prie išnykimo ribos. Išgelbėti tik sukilusi tauta sugebėtų. Truputį gyvuojam tik tarp sukilimų.

 • Tam dvasios ubagėliui "senis" 2020 sausio mėn. 25 d. 02:26:03

  Tuos visus paties išvardintus Lietuvos, kaip valstybės, egzistencijos ir nuopolių metus vertinti atsiribojant nuo įvairias išsigymėliškas atmainas bei hibridines formas per tuos metus turėjusio ir tebeturinčio Biblinio tautų užvaldymo projekto, yra tik paprasčiausias nihilizmas arba šiuolaikiškai išsireiškiant - populizmas, siekiant paskleisti dūmų užsklandą, maskuojančią to ne vieno,o daugelio amžių projekto ideologinę prasmę, tikslus bei įgyvendinimo principus ir net to projekto sėkmės rezultatų savininkus. Šiuo metu projekto misiją Lietuvoje atlieka už nešvariai dvokiančius sorošonius grašius (žr. dcleaks.com/Soros) bei už kitų svetimtaučių (ko gero, kremliaus žirinovskininkų bei jų patronų) pinigus funduojami maurai bei kvislingai. Kas begalėtų tai paneigti?

 • Be kitą ko, kotletogeitus gimdo ir politikos lyderių požiūris į mažne suklastotą ir nepaisant to jų praktikuojamą rinkimų sistemą (žr. komentarus) > 2020 sausio mėn. 25 d. 01:32:06

  Išsamiau apie tai žr. Dr. Jono Ramanausko /joramlt@yahoo.com/ publikacikoje medijose "Vytauto Landzbergio antikonstituciniai blūdai".

 • Edis 2020 sausio mėn. 25 d. 01:28:05

  Konservai apsiš...ko iki ausų. Užsipuolę Narkevičių dėl suvalgyto kotleto , nes tik pagalvok pavaldi įmonė davė Narkevičiui kotletą iš savo įmonės lėšų. O dabar jei įmonė nupirks gėlių puokštę , kuri gali būti brangesnė negu kotletas ir įteiks ministrui ? Tai vėl arba ministras turi atsisakyti , arba gražinti pinigus už gėlės. Absoliučiai jokio skirtumo tarp gėlių ir kotleto nematau. Oi kaip apsiš...ko konservų lervos.

 • satyras 2020 sausio mėn. 25 d. 00:09:25

  na Jūs čia ponas Rusteika ir "užlankstėt"! Jeigu Lansbergiai ir valgo tokius kaimietiškus patiekalus kaip kotletai,tai tik iš aukso lėkščių ,platinos šakutėmis ir sidabro peiliais! Užtat jaunojo Lansgrybuko pyktis yra natūralus : juk kaip drįso koks ministeris,kuris greičiausiai net milijono neturi "prasukęs" taip suššikti vyriausybės ir seimo garbę valgydamas prasčiokiškus kotletus iš ne kartą plautų indų!

 • stebuklų krašte nieko naujo 2020 sausio mėn. 24 d. 21:00:19

  Užsimerkiu ir matau šviesųjį Dalios Grybauskaitės veidą, specialiųjų tarnybų pažymas ant stalo ir surežisuotą žiniasklaidos klapčiukų isteriją. Pasirodo, nieko naujo kreivų veidrodžių karalystėje. Show must go on!

 • tie konservai 2020 sausio mėn. 24 d. 17:17:55

  jau darosi visiskai apgailetini. Ministras Neverovicius vakar Delfi dienoje juos labai graziai ir kulturingai pastate i vieta.

 • senis 2020 sausio mėn. 24 d. 16:19:11

  jau daugiau kaip 450 metu, kai Lietuvos elitas savo Valstybe pardave lenkams. Bandymas Lenino isakymu kurti savo, Lietuvos, vlstybe, nepavyko. 1918 m.paskelbus Lietuvos Respublika, jau 1926 m. Smetona isvaike seima tapo fasistiniu diktatoriui, ir 1940 pabego is Lietuvos, palikes kariuomene r Tauta Stalinui. Nauseda atidenge paminkla tam dezertyrui, ko galima is jo tiketis? Lietuva tik 1940-1990 m.buvo kazkiek savarankiska, nes musu elitas turejo stipria Maskvos priezura, Kremlius, musu elitui neleido laisvai vogti. Po 1990 metu Lietuva atgavo nepriklausomybe laisvai vogti jau 30 metu atsigriebia uz prakentetus 50 socializmo metu. Dabar vagia i skola. Skandala del Narkeviciaus Nauseda sukele, turbut, noredamas pridengti Vilniaus, Kauno ir Klaipedos pasto rumu vogima. Vilniaus pasto rumus kazkas pasivoge, Kauno ir Klaipedos rumu vogima Narkevicius pristabde. Atleido Narkevicius ir Budriene, kuri pavoge valstybes skirtus 15 miijonu euru skirtu isnesoti pensijoms ir atidave savo draugeliam

 • kas galetu paneigti tai 2020 sausio mėn. 24 d. 16:19:11

  kad ponas is stiklainio draustinyje yra labai stipriai uz kazkurios skaudzios vietos pakabintas? Kas per arogancija kai premjeras atejo i prezidentura pateikt naujo ministro kandidaturos, neveltui ji pasiputusiu narcizu vadina. Gabrys pas Musnicka pasirode visiskas kvailys. Dar drista minet sazine, kurios pas ji ne uzuomazgu nebuvo. Atseit ministras kita karta gali paprasyt puse atlyginimo, kad uzsimoket savo lizinga. Jam nei vaistu, nei daktaru ir jokios kitos pagalbos nera. Su savo "grazuole" isgrobste desimtis milijonu ir dar drista kabinetis prie padoraus zmogaus. Siuksle visada liks tik siuksle Niekas kitas tiek neaps...ka konservu kiek isprievartautas piemuo su savo tetusiu ir amoralieji partiniai matulai, majauskai, bilotaites, razmos, anusauskai, juknevicienes ir backos

 • BAISI GĖDA TURI BŪTI PREZIDENTUI 2020 sausio mėn. 24 d. 15:36:57

  IR VALSTYBEI. NORMALIOS ŠALYS APLENKS MUS IŠ TOLO , NES BIJOS IŠGERTI KAVOS AR VANDENS STIKLINĘ . NEŽINOS KOKIOS PASEKMĖS GALI UŽ TAI BŪTI. ČIA SIAUBO IR DURNIŲ ŠALIS.

 • Eilinė lietuvė 2020 sausio mėn. 24 d. 15:09:35

  Ačiū, A. Rusteikai, kad parašėte tai,apie ką, ko gero, didesnė Lietuvos gyventojų dalis galvoja ....

 • Edvardas 2020 sausio mėn. 24 d. 14:57:27

  O jeigu pas arabus Ministras valgė košerinį maistą, arba dar blogiau - kiaulieną?!! Tokiu atveju reikia aukščiausios bausmės!

 • Pilietis 2020 sausio mėn. 24 d. 14:13:42

  Labai teisingai parašyta. Man įtūžį sukėlė Gabrieliaus Lansbergio sapalionės neva kaip baisiai nusikalto ministras, bet ar jis užmiršo ar apsimeta durnium kiek jis su savo šobla pridaro nuostolių Lietuvai. Visų jo šunybių neminėsiu nes neužteks ir vietos ,bet mastantys žmonės tai žino ir atsimena.

 • < < Neįtikėtina ! 2020 sausio mėn. 24 d. 12:47:57

  Tikiu,kad taip yra .Gruodžio mėn Eurostato duomenimis Lietuva yra paskutinė tarp ES šalių pagal pajamų NELYGYBĘ! Net Ruminijoje mažesnė nelygybė.

 • Neįtikėtina ! 2020 sausio mėn. 24 d. 12:41:44

  R.Karbauskis savo interviu pranešė paskelbti surinktą medźiagą apie R.Masiulio draugus ,bendradarbius, įdarbintus per jo ministravimą..Sakė yra tokių Masiulio draugų ,kurių mėnesinis atlyginimas toks ,kaip Narkevićiaus įdarbintų visų dvylikos !Tai pašto geležinkelių it kt. vadovybėse? Įsivaizduokit - vieno pono ALGA , kaip DVYLIKOS ?

 • Joana 2020 sausio mėn. 24 d. 09:49:52

  Kadangi LRT jau seniai nežiūriu, tai pasikliaunu čia išsakytomis komentuojančių nuomonėmis, o jos visos "į vienus vartus" - prieš R. Musnicką(apgailestauju, laikiau jį vienu iš padoriausių) - Sorošo pinigai pakeitė turi didelę galią. Apie anūkėlį ir jo giminės moralę nėra ką pridurti. Ponui Algimantui ačiū už kotletogeitą: ir juokinga ir graudu iki kokio lygio nusirista. Kai jau viskas iš valstybės išvogta, žmonės išvaryti iš šalies, kiti nuskurdinti, beliko tokio žemo lygio karas - kas suvalgė iš verslininkų kotletą, pasivaišino kava, o tie, kurie ištaškė europinius pinigus, paliko skolas už dideles palūkanas, dujų terminalą - teisuoliai, kalba apie moralę ir išdrįsta moralizuoti. Valio iki kokio lygio nusirista. Šį kartą palaikau p. Skvernelį ir ministrą Narkevičių. Laikykitės vyrai..

 • Agentai, žvalgai ir saugumiečiai 2020 sausio mėn. 24 d. 09:49:46

  Turėtų ištirti - kotletai buvo Kijevo ar Poltavos?

 • Apie kotletus 2020 sausio mėn. 24 d. 09:46:17

  rašė ir šviesaus atminimo B.Sruoga " Dievų miške".....

 • Super 2020 sausio mėn. 24 d. 09:04:09

  Straipsnis.

 • Tipo 2020 sausio mėn. 24 d. 02:28:27

  Žiniasklaida save parodijuoja dėl žinių meniu pirmo patiekalo?

 • Janina 2020 sausio mėn. 24 d. 00:03:01

  Taikliai apibūdinta...Konservatoriai persistengė,nes rezultatas tik nemokama reklama jų oponentams būsimuosiuose rinkimuose,o sugriauti koalicijos ir nuversti vyriausybės,nors ir įdėta tiek pastangų,jau nebepavyks.Prezidentas vis dar neperprato jų "gebėjimų"regzti intrigas...ir pūsti informacinius burbulus.

 • Su visu mėšlynu ir prezidentas 2020 sausio mėn. 23 d. 22:57:52

  Verslo grupės,žurnalistai,politologai,viešųjų ryšių specialista,skandalai,skandalėliai,čia jų duona,bet,kad iki jų lygio nusileis ir nausėda,tikrai nesitikėjau

 • Taip 2020 sausio mėn. 23 d. 21:51:03

  Net keista toks straipsnis

 • Kriaučius 2020 sausio mėn. 23 d. 20:14:02

  Kas NAUSĖDIENEI siuva BHRANGIAS sukneles? Kur žiūri VSD,STT?Kodėl nėra pažymos? Tauta turi žinot visas paslaptis.

 • Daktaras 2020 sausio mėn. 23 d. 20:09:28

  NAUSĖDA užsirakštino NARKEVIČIUMI.

 • Misteris 2020 sausio mėn. 23 d. 20:07:23

  Ką tik perskaičiau KRYLOVO pasakėčią originalo kalba"VOLK i JAGNIONOK". Akurat.Apie Lietuvą 21 a. rašo. Krylovas aiškiaregis buvo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Nuorodos