respublika.lt

A.Rusteika: Kita, bloga, nusikalstama nuomonė - straipsnio komentarai:

 • Sakyk viską,bet tik nesakyk tiesos,nes už tai atsiradau kaltinamųjų suole,valstybės vardu. 2019 lapkričio mėn. 24 d. 09:25:29

  O mano nusikaltimas,kad sugebėjau pagauti vagis iš valstybinių institucijų.

 • Tai, 2019 lapkričio mėn. 22 d. 03:21:41

  jau jo....juk aš .neorganizuoju mitingo ,,aš negėjus'. Tai kodėl jie tai daro?

 • man smalsu 2019 lapkričio mėn. 21 d. 22:43:26

  kad dvi moterys mylisi,tai kazkaip imanoma,bet kaip ten du vyrai per kur ir koks ten malonumas,niekaip nesuprantu.Man kaimo zmogui tokie cudai nesuprantami.Gal kas paaiskintu,nes jie kartais paraso sioki toki komentara,tai gal papasakotu.Juk niekas nezinos kas raso,ner ko slepti.

 • Tolerancija -tai FUTLIARAS 2019 lapkričio mėn. 21 d. 20:11:12

  Kitaip išsireiškus -tai ABEJINGUMAS įvykiams. ABEJINGUMAS atvedė iki HOLOKAUSTO,nes žmonės tada buvo tolerantiški NACIZMUI,kurio šalutinis produktas žmonių serinis žudymas.

 • dar 2019 lapkričio mėn. 21 d. 12:05:39

  2005 užmezgėm diplomatinius kontaktus su Saudo Arabija ......... tai ir siunčiam ten tolerastus pasitobulinimui , propagandos įsisavinimui ........ tikėkimės bus laimingi

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 21 d. 03:32:41

  Galiu pasakyti tiesiai šviesiai Lietuvos TSR laikai buvo geresni! Nors man nei ruso, nei amerikono nereikia, bet vagių valdžios taip pat nereikia. Geriau Kremliaus intelektualai, nei vietiniai susireikšminę ponai!

 • Gerbiamas autoriau! 2019 lapkričio mėn. 20 d. 18:35:45

  Mes - dar negyvenome tokiame pasaulyje,kokiame jau gyvename dabar! Tada,ka jus mums klaidingai sufleruojate,musu negalejo sutrinti soctinkluose istisa visuomene! O stai dabar - gali! Tereikia tik vienam apsmeizti. Ar juntate skirtuma tarp tada ir dabar!? Jau butu laikas,sakyciau! Nes "aktyvisto nuosprendi" jau seniai vykdome mes patys,o ne budelis. Tai ne ateis,o jau seniai cia!

 • BUDULYNUI 2019 lapkričio mėn. 20 d. 10:45:12

  norejau tik paklausti, o i subiene galima apseklinti???

 • Ha,ha 2019 lapkričio mėn. 20 d. 10:37:17

  Tikras lietuvis su jevromilteliais išplautom smegenim visada mato ir girdi tik tai, ką landsbergistai jam nurodo matyti ir girdėti. Pvz., jevrolietuvis puikiai „žino“, kad Baltarusijoje gali būti tik blogai arba labai blogai ir niekaip kitaip. Jeigu kas nors bando pasakyti ar parodyti, kad yra ne taip, yra melagis, vatnykas, senatvinis marazmatikas arba Kremliaus agentas. Tikras lietuvis turi būti „tolerantiškas“, mylėti iki padų laižymo atėjūnus ir visokias „mažumas“ labiau už patį save, labiau už tėvą ir motiną Tai jam įkalta tvirtai ir nepajudinamai: juk ne be reikalo jevroskalbimo miltelius jevroreferendume dalyvavusiems nemokamai dalino.

 • Tomas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 22:34:43

  GINTARAS DEKSNYS TV , uzsiima reketu ir prievartavimu turto , apraiskinis su savo sunum ,ekonomikas baigusiu , plauna Europos Sajungos pinigus , tai nekalta zmogu , reikia zudyti ir prievartauti seksu iki samones netekimo , G Buteniene is Alytaus , Aerodromo gatves. Anksciau dirbes , Vilniaus Santariskiu Klinikoje ir geres vogtus med.spiritus su IRENA ULVYDIENE is Kareiviu 18-31 , Vilnius . Vogto med. spirito G. Deksnys TV , turi namuose , kur ir toliau vedama , nusikalstama veikla . Kiek tokis , nusikaltelis dar manipuliuos ir bus nesuiimtas ?

 • va tep va 2019 lapkričio mėn. 19 d. 17:22:48

  cia pries diena ar dvi snekejo per LRT/gebelsines propagandos/kanala-kazkoks beduinas apsimetantis komiku,kuri isveze policija-tai Zmones -sitas portugalas pliurpe kad MES kurie ispazystam normalia seima-esame tipo Degradai.......-stai jums ir pasekme ka is zmogaus padariusi LGBT SEKTA.....Straipsnis teisingas - smugis i pasirdzius sitai Sektai.....

 • senis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 12:07:44

  prisidengus Zmogaus teisiu sistema buvo sugriauta TSRS socialistine sistema. Kapitalizmas neteko konkurento. Be konkurencijos pasaulis nustoja vystytis. Laikinai nugslejo Velnias. Dabartinis Velnio vardas Sorosas. Soroso Angelas Lietuvoje Lansbergis. Pasiskelbes konservatoriumi Lansbergis stumia pederastu vestuves. Koks kietas konservatizmas...

 • Safyras 2019 lapkričio mėn. 19 d. 07:17:07

  Kai žmogus turi viską gyvenime ir jam nereikia nei stengtis gerai mokytis, gerai dirbti , jam nereikia net svajonių, jis viską gali nusipirkti arba jam nuperka, tai ir prasideda išsigimimas. Kad ir koks būtų talentas, bet niekada prisigėręs iki žemės graibymo žmogus , prisirijęs narkotikų žmogus nebus patrauklus, kad ir kokia šlovė jį gaubtų... O ir laimė nėra matuojama nei pinigų kiekiu, nei šlovės dydžiu. Visi puikiai tai supranta, kurie skaitė ne madingus , bet tuščius žurnalus, o įvairių pasaulio rašytojų knygas. Gražiose pasakose rūmai ir drabužiai žymiai gražesni, nei juos nešioja tikri karaliai ar princesės... Todėl ir vaikams reikia ne kvailai krizenančių pasakojimų, bet tokių, kaip Žiulio Verno herojų, kur žinios pritaikomos praktikoje ir tai labai žavi jaunus žmones... Vaikiški konstruktoriai daugiau duoda naudos, nei šachmatų lentos...

 • zeka 2019 lapkričio mėn. 18 d. 22:55:33

  Reikia tik kokio šlubo vokiečio su kreivu šautuvu ir visi įsip----nėjimai baigsis. Pilnos uodegos gėrybių už dyką gali sakyti , nebereikia sunkiai dirbti , badu dvėsti ir kasdien drebėti dėl savo kailio tai iš dyko buvimo reikia kaip tai susireikšminti. Kai per slabnas pasiekti mokslo , darbo ar kitos veiklos tokio lygio , kad kiti apie tave kalbėtų lengviausias būdas "sureikšmėti" - rėkti , kad tave diskriminuoja ir visaip engia.

 • Juozas 2019 lapkričio mėn. 18 d. 20:37:48

  BUVO ANKSČIAU, BE REKLAMOS, ŽINOMI ADRESAI, KUR SUEIDAVO SUINTERESUOTIEJI: MASKVOJE - sANDUNOVSKIJE BANY, LENINGRADE - PRIE EKATERINOS II PAMINKLO, IR BE JOKIO TRIUKŠMO AR AŽIOTAŽO

 • nu jo... 2019 lapkričio mėn. 18 d. 20:29:05

  SAUNUOLIS RUSTEIKA...kuo daugiau teisybes , tuo daugiau jiems baimes...

 • iksfailai 2019 lapkričio mėn. 18 d. 19:30:07

  nesuprantu: kai tik koks straipsnis (LRT, Delfi ir pan.) apie lytinį švietimą mokyklose, taip nuotraukose neaiški publika - vyrukai lakuotais nagais, išpešiotais antakiais, panos trumpomis šukuosenomis ir vyriško kirpimo kostiumais. jie ką: kažkokį monopolį išsipirkę šiais klausimais?

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 18 d. 19:25:36

  Teksto autoriui su nr 2019 lapkričio mėn. 18 d. 15:35:40 Respublikos tomkiniai irgi nepraleidžia tekstų - naudoja komunistinę cenzūrą.

 • tiktai 2019 lapkričio mėn. 18 d. 19:19:15

  Arterastija.

 • //////// 2019 lapkričio mėn. 18 d. 18:26:47

  teisingas straipsnis

 • ne už kalnų ta diena, 2019 lapkričio mėn. 18 d. 16:45:41

  kai naujojo pasaulio aktyvistai teleportuosis atgal į pragarą dūmų pavidale.

 • PAGAL GYVULIŲ ŪKIO CENZŪROS LYGĮ 2019 lapkričio mėn. 18 d. 15:35:40

  Lietuva nelabai atsilieka nuo š.Korėjos - užtenka pasižiūrėti į tendencingą komentarų trynimą ir LT Piliečių asmeninių kompiuterių interneto IP adresų blokavimą (tikslu neleisti iš viso talpinti komentaro) vykdomą lrytas.lt ir DELFI. LR KONSTITUCIJA 44 straipsnis: Masinės informacijos cenzūra draudžiama. Valstybė, politinės partijos, politinės ir visuomeninės organizacijos, kitos institucijos ar asmenys negali monopolizuoti masinės informacijos priemonių.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 13:58:06

  Augau labai senoje kartoja kada apie giejus piderastoriu nebuvo net įsimenama viskas buvo įslaptinta reikia manyti gieda mano vaikysties amzijuja kaime nebuvo duris e užraktų kai šeimininkas išeidamas uzremdavo duris sakiemis šluota kastuvu pagaliu arba uzkabydavo kabliu niekas neidavo vagiu nebuvo taip pat latru metai biego gyvenimas keitiesi bet tarybineis laikais viskas dar buvo slėpė a ir gieda bet atiejo laisvie viskas pakrypo i bloga sakyciau baisei bloga puse Visa Lietuva buvo paversta baisiu bardaku ir viskas i blogi net baisi gieda baisus brudiskas gyvenimas liko gieriu tauta labai isigimie visas baisus blogis liko gieriu įteisinti vagis tapo politikais bet liko iteisintais vagimis pradiejo save labai aukštinti ir neleisi garbyngam sakyti teisybies teisybie buvo sutripta žudikai slepemi ne kalti teisemi tik labai gaila kad jie nežino kur eina ir kur veda kitus save labai aukštai iskielie net apie kita žmogų nelinkę galvoti.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 13:10:38

  as net negaliu geju pavadinti nuo mano proteviu naudojamu zodziu" pederastas",gal man nepatinka tas gejus,kuris triubina,kad jis toks pats kaip ir as?Jis mane nori paversti tuo kuo as nenoriu,tada lauk ir is manes reakcijos.Aplamai kas liecia gejus,lesbes esu pakanti,ar tai vienas ar kitas veiksnis kaltas,nenoriu ir nespresiu,bet gyvenk taip kaip tau lemta,o as gyvensiu kitaip,o tie reikalavimai yra pertekliniai,panasu jie reikalingi tik pabrezti kazka kas nera butina?Pazistu nemazai tokiu zmoniu su savo likimais,bet tai ju likimai ir stengiuos ju neuzgauti,nes jiems gyvenimas ne medumi teptas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APTARĖ: Lenkijoje su vizitu viešintis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos Vyriausybės vadovu Mateuszu Morawieckiu ir aptarė abiejų vyriausybių indėlį stiprinant dvišalį bendradarbiavimą ir strateginę partnerystę.
 • AVARIJA: Šalčininkų rajone antradienį susidūrė du automobiliai, žuvo vieno jų vairuotojas, sužalotos keleivės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos