respublika.lt

A.Rusteika: Kantrybės taurė jau pilna - straipsnio komentarai:

 • Nejuokinga, 2019 kovo mėn. 12 d. 09:59:17

  ...iš Prancūzijos muziejaus reikia skubiai skolintis GILJOTINA pagalienei ir panašiom Lietuvos boboms skubiai giljotinuoti. Amen......jos nesupranta,jos neturi motiniško jausmo.

 • Julius 2018 lapkričio mėn. 02 d. 17:21:46

  O įdomu kas čia tokio jeigu kas pliaukšteltu neklaužadai A.Rysteikai per užpakaliuka?

 • Mama 2018 spalio mėn. 31 d. 11:11:22

  Lietuvis kantrus kentės iki visiškai kantrybė išseks .

 • to Ko jus 2018 spalio mėn. 28 d. 11:04:20

  Girdėjai ką apie skyrybos ženklus? Tavo abrakadabros neįmanoma suprasti.

 • Kestas 2018 spalio mėn. 27 d. 22:21:12

  Dovile reikia atiduoti pitbuliams pietums.

 • Ko jus 2018 spalio mėn. 27 d. 21:31:27

  Ko jus purkstaujat Krastiniu lietuvoje nera siandien jis rytoj jus atsibuskit politikai prieme tuos istatymus ar jus garantuoti kad is jusu vaiku ar anuku nebus atimti vaikai ir parduoti kitiems iteviams ausra maldeikiene ar rolandas paulauskas tik du siuo metu tinkami buti prezidentais visi kiti isverstaskuriai dirbantys svetimsaliam ir verslui

 • citata 2018 spalio mėn. 27 d. 19:43:27

  "Čiurlionio Saulė rieda vakarop. O Lietuva - išderintas rojalis, Kurį drauge anūkas ir senelis Įnirtę daužo rankom keturiom… "

 • chmm 2018 spalio mėn. 27 d. 19:42:09

  Man atrodo, kad Lietuvos valstybė kaip koks daiktas iš antrinių žaliavų. Ot davė ES ir dribtelėjo. Gudriai sugalvotas JŲ projektas.

 • W 2018 spalio mėn. 27 d. 18:04:18

  aciu uz gera zodi

 • Baisu. 2018 spalio mėn. 27 d. 16:27:59

  Pritariu ,kad vaikai jau ruošiami pardavimui.Jeigu jau net 16-17mečiai atimami,tai ko norėti.Aišku ,kad ruošiami išvežimui ir pardavimui į vergiją.16-17 mečiai jau išeina iš namų ,išvažiuoja mokytis toliau.O čia iš šeimos nebūnant net tėvams namuose pagrobia,kaip bulvių maišus sumeta į mašiną ir išveža.Protinga mergaitė ,kad pabėgų iš globėjų.Juk ji žino ,kad yra namai tėvai.Niekur kitur nebus gerai ,kaip savo namuose.Baisiau NKV kurie trėmė tėvus ir vaikus, atskirdami šeimas.Tą patį dabar daro laisvos Lietuvos valdžia.Kartojasi 1940-1948 metai.

 • senis 2018 spalio mėn. 27 d. 13:00:09

  Pagarba Rusteikai! Sita straipsni reikia pakabinti musu buvusiame seime, tegul skaito prakeikti Lansbergio uzsislaptine kgbistai pardave Lietuva. Tik Kremliaus vadovaujamu lietuvisku kgbistu deka is Lietuvos isvaryti milijonas darbingu lietuviu. Tik tu pediku deka, eiliniu Lietuvos gyventoju perkamoji galia ivedant eura sumazinta 3,5 karto. Rezidentura 20 metu dirba gosdepui, vyriausybe Briuseliui, semas Kremliui.

 • taurė perpildyta seniai 2018 spalio mėn. 27 d. 12:26:26

  ir jau bėga per kraštus. Seniai. Dabar gyvenam baloj.

 • IRGI ĮDOMU 2018 spalio mėn. 27 d. 10:03:47

  perskaitykit Lidžitos Kolosauskaitės : ,,Vaikų atiminėjimo vajus ,,

 • Ieva 2018 spalio mėn. 27 d. 09:25:59

  įstatymą sukūrė alkocholikam, o taiko visiem.....

 • Kelmas 2018 spalio mėn. 27 d. 08:56:01

  O kiek DŽIAUGSMO buvo po Šakalienės ir Majausko pateikto įstatymo priėmimo ,,NEPRIKLAUSOMA' žiniasklaida rėkė .VALIO! Net prezidentė ragino valstiečius balsuoti UŽ. Tie ir ...pasidavė. Dabar, tie kur rėkė VALIO, atsitraukė ir kalti liko valstiečiai.

 • deja 2018 spalio mėn. 27 d. 08:52:07

  Kokia tauta - tokia valdžia. Kodėl Estijoj, Latvijoj tokių nesamonių nėra..?

 • As 2018 spalio mėn. 27 d. 02:20:33

  Straipsnis ir trisingas ir geras ir labai laiku,bet manau kad tiek hitleris tiek stalinas,tiek toks asadas ir tt buvo ir yra todel kad tokiu kaip jie yra daug ir jie yra labai agresyvus,o geras zmogus -nuolankus,todel manau kad tas pulinys lietuvoj neoperuojamas jis tures issivalyti pats,anksciau ar veliau tai vistiek ivyks,nes jau paliete pati brangiausia-vaikus.

 • JAVAINIS 2018 spalio mėn. 26 d. 23:43:20

  Idomu ar Bruveris kada nors pakovojo uz ka nors ar tik raso , kad butu kietas jei kas nors?Kuris is komentatoriu nors 'paru'buvo gaves uz savo isitikinimus.O as sedejau jau pries 25 metus , kai pasakiau , kad LIETUVA eina FASIZMO keliu.Dabar jau visi drasus tapo ,kai valdzia leidzia sakyti 'ka nori'.

 • Tremtinys 2018 spalio mėn. 26 d. 23:15:27

  PAGARBA KOKIEMS 98 PROCENTAMS SVEIKAI MĄSTANČIŲ TAUTIEČIŲ, ŠAUNUOLIAI JŪS ŠAUNUOLIAI, STRAIPSNIS SUPERINIS PAGARBA ŽURNALISTUI KOVOTOJUI PRIEŠ VALDŽIOS ŪRODUS. BUNDA JAU LIETUVA BUNDA, GAL DUOS DIEVAS IR PAPRASTAS ŽMOGUS LIETUVOJE GYVENS GERIAU NE TIK ŽYDAS KURIS ALIA VIENAS NUSIPELNĖ GYVENTI GERIAU. MIELAI PASIDALINSIU STRAIPSNIU RUSŲ PORTALUOSE TOKIUOSE KAIP VKANTAKTE IR ODNAKLASNYKUOSE, TE MATO PASAULIS KOKIE ALIA VALDININKAI VALDO MŪSŲ LIETUVĖLĘ.

 • ,,jie,,iprato, 2018 spalio mėn. 26 d. 23:01:49

  Kad paverksim naktimis i ,,paduska,,ir nusiraminsim,o ,,ruja,,toliau bujos.

 • sanciu ekspresas 2018 spalio mėn. 26 d. 22:58:44

  Tukstanti kartu pritariu isdestytoms mintims-o as kalciau i dantis,jei imtu mano anukus-mazai nebutu.

 • Visažiniai 2018 spalio mėn. 26 d. 22:39:31

  paskaitai komentarus ir atrodo, kad visi komentatoriai buvo įvykių dalyviai, viską matė ir gali teisti .Gal tik tas żmogus galėjo pirma pasikalbėti su mama,bet neskubėti skambinti policijai.Kas ten żino,kaip viskas iš tikrųjų buvo.Neteiskite ir nebūsite teisiami, geriau jau pamatę blogai besielgiančius tėvelius su jais pasikalbėti ir įspėti,kad Lietuvos įstatymai draudžia naudoti smurtą prieš vaikus.Pasirodo,ne visi dar żino ,kad yra tokie įstatymai.

 • Viskas 2018 spalio mėn. 26 d. 21:29:10

  Tautieciai-tai Pabaiga.Mes cia pasibarsim,pasibedavosim ,bet nieko nepasikeis.Jie grobs musi vaikus,mokins mus gyvent-mes patys juos pasodinom sau ant sprando.KAS RINKO SAKALIENE?Kad ji stumtu norvegiskus istatymus Lietuvoj?Cia visi supranta,ko ji sitaip stengiasi.Musu gerovei?Tai galas-galas mums ir musu vaikams,musu saliai ir musu gyvenimui Lietuvoje.

 • A.V. 2018 spalio mėn. 26 d. 20:51:13

  Labai teisingos autoriaus mintys, vaikus šeimoje auklėja ir ruošia gyvenimui tėvai, o ne kažkokie skundikai ar taip vadinamos tarnybos, kuriose dirba gestapininkai su minkštomis smegenimis. Tėvai, sutinku negali smurtauti, bet negali ir valstybės vardu gestapininkai ir neduok dieve jie ką nors padarytų mano artimiems, tikrai jiems šioje žemėje vietos neliktų, taip turėtų kovoti visi, nes jau ,,valstybė" peržengė visas ribas.

 • Šakalienė istatymai veikia 2018 spalio mėn. 26 d. 20:22:51

  Jei Šakalienė, kaip madinga, atsisakytu priesagos, rodančios kad ji ištekėjusi, ji taptų Šakalė. Buna užtenka žodžio suprasti kas yra esminga. I

 • Gintautas 2018 spalio mėn. 26 d. 18:26:19

  Teisus

 • Kodėl tie, 2018 spalio mėn. 26 d. 18:07:25

  kas gatvėje plėšė tėvui iš rankų iš siaubo apsisiusiojusį, klykiantį kūdikį, SLĖPĖ SAVO PAVARDES (vardines korteles laikė apsukę, kad jų turinio nieks nematytų. Gal jos ir apskritai netikros buvo?) - užuot parodę savo asmens dokumentus ir dokumentą, įgaliojantį juos tam veiksmui?!!

 • >zeka 2018 spalio mėn. 26 d. 17:31:35

  Teisingi žodžiai. Gal būt galima perfrazuoti tuos 28 metus neturėjo tokio vado kaip Čekija Vaclovą Havelą. Pirmasis tik žodžiais dirbo LIetuvai, darbais sau, Kristutei šeimai. Antrasis, atbildėjęs ant gatavo, vaikščiojo kaip povas dvaro sode, Trečiajam neleido, nors norai buvo teisingi ir geri. Na dar esama: pažadai, pažadai.... Darbai tik su aukštesniąja klase ir vaikučiais, bet deja, ne visiems vienodas dėmesys. Žemumos pasirodo ne visiems reikalingos. Kapanokitės patys. Laimei, pasirodė naujieji Lietuvos gelbėtojai, bet vėl pagaliai į ratus iš senbuvių ir reformos jiems rakštis senbuvių sėdynėse. Su tokiu bendradarbiavimu ne ką gali nuveikti, bet davė peno sustingusioms smegeninėms pabusti iš snaudulio. Bet geriau būtų snaudę ir toliau, nei dabartyje skaldo pagalius stabdžiams...

 • >ProtoDaktaras 2018 spalio mėn. 26 d. 17:10:37

  Pakartosiu "Ne pagalienė čia kalta. Kaltas tautos abejingumas, degradacija". Ir kaip nekeista tas abejingumas taip greitai leidžia daigus, kad per 30 metų įvykęs degradavimas jau nesustabdomas. Ir prikelti tautą, jei ji išliks, reikės 50 ir daugiau metų, nes žala padaryta taip kaip tremties į Sibirą. Tą vykdė ir vykdo tautiečiai savomis rankomis ir net nežinau kaip pavadinti kokiais protais. Vien pasiklausius pozicijos ir opozicijos dvikovas - matai tarsi vaikučius smėlio dėžėje, žinoma vienos šeimos, nepasidalinančių kasuvėliu ar kibirėliu ir žliumbiančius su žodžių tirada: "pasakysiu mamaiiiiiiiii......ai, mama brolis neduoda, aiiiiiii..." Pasirodo, kad mūsų seimūnai pensininkai, praleidę Seime 28 metus, dar vis elgesiu vaikučiai iš smėlio dėžės, kurie temato tik savo interesus, bet ne valsytbės ir tautos. Šiukštu matyti ir klausyti. Ypač dėl referendumo. Palaikiau valstiečius, nors nebalsavau ir Širinskienę, maniau, kad ji protinga moteris, bet pasirodo klydau...

 • Fort 2 Dainius 2018 spalio mėn. 26 d. 16:58:45

  Čia yra plati tema. Iš vienos pusės valstybė investuoja į žmogaus išsilavinima ir jis emigravęs ir kitur gyvendamas grąžos ne visada duoda. Iš kitos pusės žmogus gali išvažiuoti mokintis geriausiose pasaulio universitetuose, dirbti pelningiausiose įmonėse ir sugryžęs su žiniom ir patirtim duoti 100 kart didesnę gražą Lietuvai. Lygiai tas pats kai žmogus gyvendamas užsienį gali ne tik materealinę nauda duoti, bet kitaip garsinti LT. Aišku viskas susideda į pagarbą Tėvynei (kuri tikrai nėra tik seimas ir valdininlai) ir supratimas ką ji tau davė. Jei pagarbos nėra, tada ar tu ten, ar čia nėra jokio skirtumo.. P. S. gyvenu LT ir moku mokesčius čia..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SIŪLYMAS: Jungtinė Karalystė siūlo šiemet turėjusią vykti ir dėl koronaviruso pandemijos atšauktą Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją surengti 2021 m. lapkritį.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, gegužės 26-ąją, pirminiais duomenimis, eismo įvykiuose Lietuvos keliuose žuvo 2 žmonės - motociklo vairuotojas ir lengvojo automobilio keleivė, sužeista 10 žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu naudojatės viešuoju transportu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Nuorodos