respublika.lt

A.Rusteika: Kandidatų trejybės atmintinė - straipsnio komentarai:

 • >gal ir keista 2019 gegužės mėn. 12 d. 10:25:03

  Ir čia šis žmogelis ar bobelė be AMB negali ne žodžio parašyti. Matyt jį ir mirusį kišenėje tebenešioja. Paleisk tu jį ir lai ilsisi jis ramybėje, nes tavo mintys ir rašliava jokio rezultato neatneš. Protingi žmonės mirusiųjų neliečia, nes jiems tarp gyvųjų ne vieta. Jie tik artimųjų atmintyje. Ir baikit pagaliau sapalioti kas ką "apgaus" ir panašiai. Kokie šlykštūs žmonės.

 • Oksana 2019 gegužės mėn. 12 d. 03:27:14

  Sveikas, Rusteika! Einu į politinį, taip vadinamos "Lietuvos". Nigilizmą. Eisiu į balsavimą. Nepasirašysiu už "Trys- viename"! Gegužės 12- MASALAS, pensininkams ir naujalietuvių pėdalams

 • Oksana 2019 gegužės mėn. 12 d. 03:12:20

  Sistema tyčiojasi iš mano jausmų ir požiūrių. Verčia balsuot "privalomuosė" referendumuose? Eina, jie, visi, Velniop! Nepatingėsiu, ryt, nueit į artimiausią avinų balsadaužę. Parašų žurnale nupašysiu ilga ir storą brūkšnį! Jokia aš, Jums, "Putino agentė"!. Matyt, anarchistė. Nes, nekenčiu sistėmos. Ir, primetamu

 • gal ir keista 2019 gegužės mėn. 11 d. 19:32:07

  kad dauguma reklamuoja Juozaiti, bet Juozaitis pasiruoses uzleisti vieta premjerui, kaip kad uzleido vieta AMB. Tai sakykit tiesiai mes uz Skverneli. Prie ko cia Juozaitis?

 • visiems 2019 gegužės mėn. 11 d. 14:13:42

  Visa emdžiBoltik žy-diasklaida uždraudė narstyti kandidatės į Prezidento kėdę giminystės saitus - nieko apie jos tėvą, nieko apie jos mamytės firmas ir firmeles!!! Manome, kad visi faktai ir fakteliai bus išmesti į viešumą, jei merga neklausys savo bosų ar kitaip nusižengs mafiozų "etikai"!!!

 • visiems 2019 gegužės mėn. 11 d. 12:47:40

  Verta prisiminti: "Įvedus eurą, kainos nekils", "Įvedus eurą niekas nebrangs"!!! Verta prisiminti: "Įvedus eurą, kainos nekils", "Įvedus eurą niekas nebrangs"!!! Verta prisiminti: "Įvedus eurą, kainos nekils", "Įvedus eurą niekas nebrangs"!!!

 • kažkodėl 2019 gegužės mėn. 11 d. 08:52:31

  Kažkodėl Estijoj sugeba išsivieišnt su kgb.. ir klanus sutramdyt, paskolos sumažintos iki minimumų ir gyvetojų daugėja reiškia gerėja žmonėms. Tik Lietuvoj atvirkščiai ir iš kas kiek sugeba -slopinami, šaipomasi...Ir nei piršto nekrutins situacijai gerinti, apart..

 • kitaip 2019 gegužės mėn. 11 d. 08:49:19

  Sutinku su ekspertais.jog šie rinkimai "ypatingi". Gerbėjai reklamuoja Juozaitį,kai jis pats premjerą...Gera naujiena,jog lietuviai tampa drąsesni ir vis daugiau ryžtasi rinkti "energija trykštančią jaunystę" ,nei vėl už " vilką po avies kailiu"

 • tam Lietuviui 2019 gegužės mėn. 11 d. 08:11:30

  Kritika , kritika , kritika . Noreciau , kad A.Rusteika patektu i valdzia dvejiems su puse metu , idomu , kokius kalnus jis nuverstu .Per 30 metu susiformavusia sistema nera paprasta pazaboti .Alkoholizmas , farmacijos monstrai , banku plesikavimas , nekalbant apie teismines sistemos niuansus - su tuo puviniu reikia dirbti kruvina darba .Noriu pasakyti , kad vos ne rinkimu diena tas vandens drumstimas ne vietoje , reikia padeti zmonems pajusti atsakinguma pries Tevyne ir juos mobilizuoti - bent jau nunesti save prie urnos pabalsuoti .

 • simonyte, 2019 gegužės mėn. 11 d. 07:26:56

  tai gumine lele, lenzbergu lovoje.

 • Lietuvis 2019 gegužės mėn. 11 d. 06:57:07

  Tas žurnalistas Rusteika-tikras Tomkus. Šaunuolis

 • tai gal pradėk nuo savęs>hi 2019 gegužės mėn. 11 d. 03:55:41

  kaip ir visur pačiam taip pat rekomenduotinas kažkoks saikas, branguti .Gal palengvės ,ir ne taip jau tragiškai beatrodys neišvengiamai artėjanti landsberginio krakuzmečio pabaiga :(((.

 • hi 2019 gegužės mėn. 11 d. 01:05:20

  avinai bliaudami kas sau bandomis tapšnoja atidavinėti savo balsus ,paskui sėdi virtuvėse ir politikuoja prie kas kokių įperka velnio lašų-apgailėtina dvasios ubagų ir pinigų vergų amžinai vienas kitam pavydžių zombių tautelė

 • Ant Lietuvos nieko naujo:tik tie patys rinkimai 2019 gegužės mėn. 10 d. 23:59:37

  Tautinė žiniaspauda vis kažką rašinėja, komentuoja, giria, piktinasi, tačiau kažkodėl susidaro įspūdis, kad gyvenimas Lietuvoje visiškai sustojo.Kandidatai, kaip ir visada, blevyzgoja tai, kas jiems geriausiai užtikrina jų reitingų pakėlimą, tautos interesus mėginantys ginti mikliai sudirbami į mėšlo krūvą, o bet kokios patriotinės užuominos iš karto išprovokuoja furorą karjeros kosmopolitų gretose. Vadinamieji „ekspertai“ savo darbą jau atliko, autoritetingai pareikšdami, kad ūkis atsigavo, nedarbas mažės, o ekonomika augs sparčiau, nei ten, kur ji augs lėčiau,nors akivaizdu, kad tautos evakuacijos tempai vis dar pražūtingi ir jau prasideda demografinė tautos agonija.Jau aišku, kad ir po šių rinkimų laukia eilinė tolimesnio tautos ir šalies degradavimo kadencija.

 • iš interneto: 2012 metų rinkimai : 2012 09 30 16:19:59 komentaras 2019 gegužės mėn. 10 d. 23:47:02

  Aš galiu suprasti, kad lietuviai eidavo balsuoti tarybiniais laikais. Sistema buvo tokia, kokia buvo, tačiau dabar akivaizdu, kad deputatais tapdavo padorūs žmonės, per beveik 50 metų padarę Lietuvai tikrai labai daug gero. Dabar akivaizdu, kad nepriklausomai nuo tavo balso LR vyriausybę sudarys vagys. Viskas, ko gali tikėtis – kad jei ministras prisivogs per metus daugiau kaip šimtą milijonų, gal netgi turės atsistatydinti ir užleisti vietą kitam vagiui. Po 20 metų naivaus bukumo, dabar eiti balsuoti, „kad ir iš blogiausio galėtum išrinkti kažką geresnio“ atrodo ypač kvaila. Kas iš to, kad išrinks tą vagį, kurio veidelis dailiausias ar kuris moka apsiverkti iš nuoširdumo bemeluodamas prieš kamerą?

 • romas 2019 gegužės mėn. 10 d. 23:31:46

  Lietuvoje yra nusistovejusi tokia nuostata ,kas daugiau prikakalbes nesamoniu ta ir isrinks prezidentu,siuose rinkimuose nesamones kalba 6 pretendentai ,ypatingai vienas buves bankiningas ,net graudu ziureti kaip jis kalba,neziurekim partiju ar asmenybiu, mano nuomone yra 3 pretendentai ,bet zmones patys turi rinktis ,o poto nekaltinti ,jog nieko nedaro ir mes vel siknou

 • As galvoju 2019 gegužės mėn. 10 d. 22:28:06

  Kad Tauta kaip ir praeitus seimo rinkimus susivienys ir isrinks Juozaiti.konservatoriu buldozeris nepraeis

 • Aš už jus pasimelsiuniekšeliai,kad šėtonas pasitrauktų į šoną. 2019 gegužės mėn. 10 d. 22:16:43

  p.Karbauski.baikite gąsdinti nupušusius konservus su teistu socdemu. Ištikrųjų tai šlykšti,grubiai surezisuota p.Irenos neapykantos ir baimės isterija.Gal aštriau pasakė,o gal labai humaniškai pasakė p.Karbauskis .kad pasitrauks jeigu Tauta mūsų neišrinks. /Kur matote p.Irena.tą tragediją,pykstate,nes bijote ,kad būsite patraukti ilgam nuo lovio.Negalėsite vogti,prichvatizuoti mokių bankų ,pirkti pasakų laivelių,praskolintiTėvynes,kurti fiurerio planus.iR KAIP JUS ŠVENTA ŽEMĖ NEŠIOJA tokius nepraustaburnius ir niekšingus žmones.

 • vai-vai 2019 gegužės mėn. 10 d. 22:02:40

  Bravo autoriui.Kaip visada i desimtuka.Skaitytojams siulau paskaityti prof.Merkio straipsni "Karstam komentare".Priverciantis susimastyti, kol dar laikas.

 • sovietų sajunga komunizmą statė 2019 gegužės mėn. 10 d. 21:55:11

  bet nesėkmingai.Užtat Lietuva sugebįjo komunizmą pastatyti. Bet tik vienam žmogui - prezidentui. Visa prezidento šaika, seimūnai gyvena išvystytam socializme. Renkant prezidentą kriterijus turėtų būti ir toks - ką jis Lietuvai gero padarė, kad mes jį komunizmu apdovanotume.

 • egidijus 2019 gegužės mėn. 10 d. 21:01:20

  gaila kad neturim zmogaus su stuburu arba tvirtos rankos kaip ORBANAS ARBA DE GOLIS

 • Sygas 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:59:29

  Koks ažiotažas užkurtas Lietuvoje su taip nevykėlių rinkimais:juk atvirai sakant tai nėra tikro prezidento šioje šutvėje,bet žmonės išrinks betką kad tik išrinkti.Juk rinkimai Lietuvoje yra ŠVENTĖ.Ką gi -DURNIŲ LAIVAS kurso nepakeis jokiais būdais-plauks kaip plaukęs eurosojūzo pasroviui į supernežinią.

 • Rita Belazariene 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:58:02

  Beviltiška iš tikrųjų - 90% tautos yra bukoki kvailiai arba bailūs riboti egoistai, kuriems ševeliūros ar lozunginė tuščia pompastiška kalba yra proto įrodymas. Tokius nors ir 400 metų vedžiok po dykumą - nepasikeis.

 • Vardas 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:54:30

  Lietuvos Prezidento rinkimu favoritas Juozaitis. Ar Juozaitis laimes 1 ture ar reikes 2 turo i kuri gali patekti Skvernelis ir dar 5 kandidatai pamatysime. Simonyte su Nauseda varzosi tik del Vilniaus Prezidento posto, kaip Simasius su Zuoku del Vilniaus mero posto.

 • zeka 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:16:52

  Kad taip rinktų karalių dinastijos pradžiai tai būtų suprantamas ažiotažas.Dabar gi sumesim kiek tai milijonų , kad išlaikyti 4 metus žmogelį tokioje pozicijoje , kur ,jeigu jis toks ribotas kaip dabartiniai kandidatai , ne kažką ten nuveiks , jau bus gerai , kad nepridirbs kokių nesąmonių.Manyčiau per dažni tie rinkimai.Jei matai , kad žmogus blogai dirba - tai tada ieškok kito ir organizuok rinkimus.Dabar tokioj Lietuvoj dar keli metai ir reiks kandidatus importuoti , visi potencialūs bus jau padirbę ir prisidirbę.O dar ir brangiai kainuoja.Netinka mums tokia valdymo forma , netinka.

 • fui 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:09:34

  balsuokim uzsimonytes seveliura,nausea ir da toliau grimskim.tai atpildas uz savo klaidas.istorija kvailiu nieko neismoko.pagalvoju -cia nepritapo isvaziavo,paliko tevyne,tevus ir vistiek liberalkonservai geri.tokiu protu ir geriausia tupet ten.del tu 22% Lietuva neprapuls kaip tokia,bet identiskuma del emigrantu gali prarasti.o guoga eu parlamente aria??tikras australas .

 • Bravo!!! 2019 gegužės mėn. 10 d. 19:06:57

  Sarkazmo ir cinizmo persmelktas straipsnis tiesiai dešimtukan!

 • visi 2019 gegužės mėn. 10 d. 18:55:44

  uz A.Juozaiti!

 • Visi i balsavimus, nesedkin namie 2019 gegužės mėn. 10 d. 18:36:18

  Balsuokime uz Arvyda Juozaiti!

 • Supratau 2019 gegužės mėn. 10 d. 18:36:05

  Cia apie Skverneli parase.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar manote, kad koronavirusas Lietuvoje jau nugalėtas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+14 +16 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+27 +29 C

 

+21 +23 C

3-5 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1330 PLN - 4.4425
RUB - 77.8155 CHF - 1.0866
GBP - 0.8945 NOK - 10.5403

Nuorodos