respublika.lt

A.Rusteika: Kaip jiems trūksta pinigų - straipsnio komentarai:

 • rinkėjas 2020 sausio mėn. 05 d. 16:22:09

  kur dingo komentaras//////

 • realybė 2020 sausio mėn. 05 d. 14:19:55

  Nieko iš šių valdžioje. Bet ir socdemai su konservatoriais be asmenybių. Būdami Alytaus miesto valdžioje nesukontroliavo perdangų perdirbimo įmonės dėl gaisro kur kiti sukontroliavę. Pasekmės iš valstybės rezervo n milijonai padariniams likviduoti vitaminizuoti alytiškiai n kartų į priekį. Tirianti teisėsaugs kol kas atsakingų nesimato. . Kur būtent socdemų ir konservatorių psrtijoms atsakomybė. Nes jų partijų atstovai aukščiausius postus Alytaus miesto valdžioje užima ir per juos alytiškiams bėdos.

 • Anupras 2020 sausio mėn. 05 d. 07:04:27

  Nors,,nevirškinu,,partijos,kuriai vadovauja anūkas,ne dėl partijos deklaruojamų vertybių,o dėl vadovo patekusio į šį postą per protekciją,galėčiau paremti,nes labai menkus mokesčius partiečiai sum oka-turbūt labai ,,biedni,,Tegul duoda žinot,yra keliasdešimt butelių sode susikaupę,prie progos galėčiau privežt.

 • paskaičiuokim, 2020 sausio mėn. 04 d. 23:09:57

  tik dvi partijos (didžiausios) nesurenka nario mokesčio rinkimams ir tos dvi partijos laisvai pasiima iš biudžeto du milijonus eurų, ar ne baisu ? PIRMIAUSIA ,kam tų pinigų reikia rinkimams, jei esat tokie geri, išrinks jus ir be kyšių, o kyšininkų už valstybės pinigus seime nereikia. ANTRA, PUSANTRO KILOMETRO IŠASFALTUOTA GATVĖ, kainavusi 300 tūkstančių, o ne milijonų, ji yra ne privati, o valdiška, kuo laidote liežuvius ant Skvernelio, kur jo nusikaltimas ? Ta tema galima parašyti dar labai daug, todėl valdantieji nenuleiskit rankų, laiko dar yra , gana ....tiems čiulpti mūsų biudžetą.

 • zeka 2020 sausio mėn. 04 d. 14:08:18

  Pamiršot paminėti dėžutes "iš pod vodkės" , čia tik ašaros kiek chebrytė prasuka juodų.Galvojat ko čia visi ant to Karbauskio varo? Gi užtvenkia po biški biudžetinius visokiem "koncernam"

 • SOCDEMAMS 2020 sausio mėn. 04 d. 11:01:07

  vadovaujantis Paluckas per mero rinkimus gavo tik 3 balsus,o dabar veda socdemus i seima.Sitokie sukalautojai tersia seimo nario ivaizdi,menkina partiju vaidmeni valdant valstybe.Be viso to sis veikejas yra ir teistas.Kazin ar pasibaiges teistumo laikotarpis.

 • Lūzeris 2020 sausio mėn. 04 d. 10:56:46

  Von Palucką iš SD pirmininko. Alytaus meras - puikiausias SD pirmininkas.

 • Nario mokestis? 2020 sausio mėn. 04 d. 05:34:53

  Tai irodymas, kad tu tukstancio nariu nera. Per suvaziavimus vos surenkama dalyvaujanciu skaiscius. Kartais atsivedami ir draugai is gatves. Socdemai susimeta draugiskai po 1 eur ir sumoka uz ,,mirusias duses", o kregzdutes to nedaro, todel ir nario mokestis sudaro tik varganus centus. Tegyvuoja parama is biudzeto!

 • stasys 2020 sausio mėn. 03 d. 23:20:17

  cit. “Tada per rinkimus varžytųsi ne pinigai, o idėjos.” ..atleiskite bet Tamstos ir tu pinigu negaudami, valdišku, kalbate tik apie kitu partijų kišenių turinį . Nors iš dalies turėčiau pritarti .., va draugas Kirkilas tikrai pilnas idėjų kaip čia numelžti valstybės biudžetą .. “soc-darbiečiams” . Išradingumui čia nėra ribų .. turiu prieš tuos vyrus nukelti savo megzta barete .Tikra vilką ne tik kojos penį .. Jei rimtai žiūrėkime ka tuo klausimu sako įstatymas ..bet ne A.Rusteika .. o ten parašyta biudžeto dotacijos skirstomos partijoms pagal gautus rinkėjų balsus papuolant į Seimą ir tai teisinga , nes tokiu atveju realiai pinigus paskirsto visuomenė ir jos pasitikėjimas ..o ne skylės ir landos Kirkilo . :)

 • Draugas 2020 sausio mėn. 03 d. 18:20:58

  Pagarba.karbauskiui.skverneliui..aciu.uz.gerina!ką.gyvenima..o.tuos.draugelius.irslaptus.ir.neslaptus kgbistus.sukistu.i.kalejimus.su.konfiskacija..viesinkit.ir toliau.parazitu.nusikaltimus.ir tauta.jus.palaikys..is.senio.butinai.atimt.tarnus

 • Parazitai 2020 sausio mėn. 03 d. 17:10:40

  Be abejo partijų finansavimas iš biudžeto yra jų parazitavimo skatinimas. Tuo labiau, kad vadinamieji konservatoriai dar 2009 metai buvo pripažinti Seimo komisijos kaip struktūra, turinti teroristinėas organizacijos požymių. Iš esmės tą dabar patvirtino ir Skvernelis.

 • Sigis 2020 sausio mėn. 03 d. 17:07:37

  Kokie geri draugai, kaip greitai vienas kitą suprato ir puolimą pradėjo drauge.Įdomu, kas iš tų antipodų išeis?Matysime, kai stogą klosime

 • Klausimas 2020 sausio mėn. 03 d. 16:30:19

  Spaudoje rašė ,ir ne kartą, kad Paluckas yra net AT teistas už korupciją, ir kad jis anksčiau priklausė jauniesiems konservatoriams? Ar tai tiesa ? Jei taip, tai konservliberalai su socdemais turėtų susimąstyti : ar nereikia keisti partijos vadovų?

 • << Dvigubi standartai 2020 sausio mėn. 03 d. 16:21:46

  R.Karbauskis,gindamas Skvernelį ,pasakė viską,kas žmogui susikaupė per tris metus. Jis priminė dujų laivą, kurį NENUPIRKO, o išnuomavo,Neaisku kiek ofšortose yra pelno ir kas jį naudoja? Karbauskis priminė ,kad SODRA buvo praskolinta net 4 milijardais €.,kad dabartinių pensininkų pinigus naudojo Kubiliaus,Šimonytės, Grybauskaitēs paimtom skolom uz didžiulius procentus mokėti,bei privatiems fondams pervedinėjo. Jis dar sakė,kad jaunieji konservliberalai neturi idėjų, tingi dirbti, net alternatyvaus biudžeto neturėjo.Visaip blokuoja įstatymų priėmimus..Karbauskis pasidžiaugė,kad per tris metus SODROS skolos likviduotos,gali pensijas didinti,indeksuoti.

 • senis 2020 sausio mėn. 03 d. 16:09:37

  nekalbekime apie atskiras partijas. Yra tik ta vieningoji LKP, po 1990 metu, konspiraciniais sumetimais susiskirsciusi i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Gaila, bet ta LKP isverte kaili ir issigime. Dar Leninas sake, partijos skirstymasis i frakcias, partijos mirtis. Tarybiniais metais visi LKPnariai mokejo po 3% nuo gaunamos algos arba uzdarbio. Dabar, tai sudarytu ne po 5 eurus, ko irgi uztektu, bet maziausiai po 100 euru kas menesi. Bet pas mus, visas elitas yra bydlo, tai yra iz griazi v kniazi, jis bukas godus, kvailas ir pasiputes kaip pranckietis. Tai yra bydlo, meslas, kuriam laikui iskylantis i pavirsiu.

 • Dvigubi standartai ? 2020 sausio mėn. 03 d. 16:03:49

  Premjeras Skvernelis, per TV3 konservatorių partiją pavadino ANTIVALSTYBINE.Įsižeidęs anūkas pradėjo per žiniasklaidą reikalauti premjero ATSIPRAŠYMO! Toliau dar gražiau! Jis motyvavo,kad premjeras įžeidė laisvės kovotojus,tremtinius,politinius kalinius,, SĄJŪDĮ, signatarus ,sausio 13 -tosios aukas! Kas G.Landsbergiui leido savo partijjai PRISKIRTI visus? Dar galima priskirti tremtinius, politinius kalinius, bet SĄJŪDĮ? Daug žmonių dalyvavvome sąjūdyje, bet niekada nepriklausėme landsberginių partijai. Į tokius G.Landsbergio žodžius sureagavo RKarbauskis.Jis pasakė, kad dirbu Lietuvai, nors ir žeminamas ,šmeižiamas opozicijos,bei juos atstovaujamų žurnalistų ,politologų tik todėl ,kad konservliberalai negrįžtų į valdžią - Lietuvai būtų KATASTROFA!

 • Kostas 2020 sausio mėn. 03 d. 09:30:03

  Runkeliai turi besąlygiškai paklusti ELITUI,išlaikyti ir garbinti ELITĄ! Runkeliai turi ėsti mėšlą ir kitas civilizuoto pasaulio išmatas ir būti už tai dėkingi ELITUI.Tai yra DEMOKRATIJOS pagrindinis dėsnis!Valdžioje visada bus turtingi,stiprūs,gobšūs,karjeristai,sugebantys lipti per kitų galvas.Silpni tik būriu gali nugalėti,bet ir po pergalės stipriais netaps.Tad kalbos apie socialinį teisingumą – ir iš viso apie teisingumą – kapitalizmo sąlygom yra DEMAGOGIJA.Demokratija atvedė prie turtingųjų ir jų tarnų bei padlaižių savivalės.Asmeniniai turčių interesai užgožė valstybės,tautos ir eilinių žmonių interesus.Daugelis Lietuvos dabartinių,iš šūdų krūvos iššokusių turtuolių,nuo kurių frakų srutos varva,kyšių,vagysčių ir spekuliacijų pagalba tapo "gerbiamais verslininkais" arba valdžios klano atstovais.Tokie dvasios ubagai,iššokę iš klumpių,šiandien jaučiasi vienvaldžiais buržujais,kurie be jokio sąžinės graužimo su žmonėmis elgiasi kaip su šiukšlėmis - patys kraunasi milijardus.

 • bl...iaaa ziaurus skaiciai, ar kas galejo pagalvoti 2020 sausio mėn. 03 d. 04:21:08

  kad tie parteicai visiski luzeriai, priprate joti ant svetimo by..io i dangu, net nario mokescio padabnesnio surinkti negali skystaklyniai. o as kazkaip vis galvojau, kad parteicai sega atatinkama nuosimti nuo 1-3 proc. priklausomai nuo uzimamo lovio sotumo nuo savo darbo uzmokescio kas menesi, kaip anksciau profsajungai. o cia pasirodo, kad jie visiski su dziai, kas jiems gali normalus ranka paduoti, kai jie net sau obschiako is savu negali susirinkti, o dairosi i vargana isvogta valstybe. viskas aisku nuo siol kaip seimunas taip ir su..do gabalas, o kuris dar sarasinis ir ne po viena kadencija, tas ir visai sunies su..do vietoj...siaip po tokios partiju buhalterijos reiktu parteicus drozti kaip paskutines ke..k..es, prie pirmos progos, kad jie zinotu kad yra luzeriai, chaliavcikai, urodai...tokie partiju buhalteriju skaiciai turetu viesai kabeti Seime ir kas ketvirti zurnalistai paviesintu kiek parteicai atsege is savo kisenes i obscaka, kitaip ir galo nebus tokiam parazitavimui

 • abu saunoliai 2020 sausio mėn. 03 d. 03:03:00

  galietu geju paradosia dalivaut,

 • Tremtinys 2020 sausio mėn. 03 d. 01:06:32

  NIEKO, KAI LIAUDIS IŠSITRAUKS BIRDANKES, TAI SVOLAČIAI GREIT PASISOTINS.

 • Derėtų visiškai atimti iš valdančiųjų, anūkininkų, paluckininkų ir kitų politikierių čiulpiamą biudžeto papą, nes jų seimeriai įeina į antikonstitucinę Seimo sudėtį (žr. komentarus) > 2020 sausio mėn. 03 d. 00:39:06

  "Lietuvos Respublikos Laikinojo Pagrindinio Įstatymo 65 straipsnis ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos 55, 78 ir 119 straipsniai nustato ir tuo pačiu įpareigoja, kad Tautos atstovų rinkimai į visas jos atstovybes vyktų pagal LYGIĄ ir TIESIOGINĘ rinkimų teisę. Tačiau ši konstitucinė teisė iš Lietuvos Respublikos piliečių buvo nepagrįstai atimta ir iki šiol negrąžinama tuometinio Aukščiausiosios Tarybos pirmininko 1992-07-09 pasirašytu antikonstituciniu LR Seimo rinkimų įstatymu, įtvirtinusiu agresyviai antikonstitucinę - pusiau daugiamandatinę (mišrią) rinkimų sistemą, pagrįstą NELYGIA ir NETIESIOGINE rinkimų teise. Pagal pastarąją teisę iki šiol rinktų visų septynių Seimų galios yra kvestionuotinos, nes antikonstitucinė tokių Seimų sudėtis tegalėjo priimti tik vieną teisėtą sprendimą - paklusti Konstitucijai ir Seimo rinkimų įstatyme įgyvendinti LYGIĄ ir TIESIOGINĘ rinkimų teisę: vienas rinkėjas - vienas balsas (išsamiau apie antikonstitucinę Lietuvos valdžią bei "Lietuvos laisvę

 • lietuvis 2020 sausio mėn. 02 d. 23:41:07

  biudžeto pinigus, padovanotus partijoms ''rinkimams'' būtina nuimti iš partijų ir padalinti švietimui, sveikatos apsaugai, gaisrininkams. Pinigai,dalinami partijoms rinkimams, tai yra vagystė iš dirbančiųjų. Tada ir rinkimų rezultatai bus teisingi, nes nebus papirkinėjimų , ir pinigai bus panaudoti pagal paskirtį. Dabar visa žiniasklaida nupirkta, net kai kurie politologai , o kam perkami saldainiai prieš rinkimus tonomis ? Badaujančiam rinkėjui nupirkti daug nereikia. TOKS TEISINGUMAS egzistuoja jau 30 metų .... O sąžiningi rinkėjai yra kvailių, runkelių, šunaujos vietoje.

 • Šiaulietė - puikus straipsnis ir labai laiku! 2020 sausio mėn. 02 d. 22:57:01

  Juk tą įstatymą,dėl partijų finansavimo iš mūsų biudžeto, pasiūlė Seimui Grybauskaitė.?Ar aš neteisus? Juk ji prieš TV kameras motyvavo, kad bus skaidru ,nes nebegalės partijas šelpti verslininkai.

 • seiminiai patys 2020 sausio mėn. 02 d. 22:14:21

  sau skiria algas ir mokesčius partijoms/ir sprendžia seiminių skaičių

 • ... 2020 sausio mėn. 02 d. 21:22:37

  Aš žinau, kodėl nekenčiu politikų.

 • Viktorija 2020 sausio mėn. 02 d. 21:07:26

  esminis klausimas: kaip tai padaryti? Kaip panaikinti partiju remima is biudzeto?

 • KLAUSTI 2020 sausio mėn. 02 d. 20:16:23

  Kaip galejo sumazinti Seimunu skaiciu ,kada Grybauskaite per balsavimus elgesi ,kaip muzike , betne kaip prezidente .Demonstratyviai pries kameras pasake ,jog biulitenio del SEIMUNU skaiciaus sumazinimo neims .Jos elgesys buvo ,kaip muzikes .P REZIDENTAI taip nesielgia ,bet Ggybauskaite niekino SEIMA ,TIK NE SAVE . Kodel tauta leido jai elgtis nieksiskai ???Gal ir tiesa ka apie ja kalba ???

 • ir as 2020 sausio mėn. 02 d. 18:42:03

  moku gabriui pinigus? Viskas, daugiau nei cento

 • rinkejai but sumazine seimunu skaiciu 2020 sausio mėn. 02 d. 18:28:51

  bet konserviniai agitavo nebalsuot. Juknes, degles, kubilai, broileriai ir majauskai, gentvilai niekaip nepatektu i seima, uztat jie taip bijo karteles sumazinimo, jog varo skystai nuo pat to siulymo pradzios.

 • Bežemis 2020 sausio mėn. 02 d. 18:21:37

  Tikrai dar yra laiko pašalinti amžinus konservatorių sąrašinius.Liaudis atsikvėptų ,atsikračiusi ir numetusi nuo savo sprando darmajėdus ,Reikia nelaukiant inisijuoti rinkimų įstatymo pakeitimą, kad kai kas turėtų laiko himorojaus gydymui

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 0 +2 C

 

+2 +4 C

 +10 +11 C

+13 +15 C

 

+16 +17 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos