respublika.lt

A.Rusteika: Įtampą būtina išlaikyti - straipsnio komentarai:

 • ponas rusteika 2020 gegužės mėn. 21 d. 21:33:42

  puikiai rašo , bet reikia nepamiršti, kad pretenduoja tapti seimo nariu,ko gero ir taps su nauja politine jėga,įdomu kokios publikacijos sklis tuomet ,kai taps seimo nariu?

  0 0
 • stebėtojas 2020 gegužės mėn. 20 d. 21:49:25

  o! troliai nusiramino,ka?baigesi komanda fas ant straipsnio autoriaus?

  1 0
 • >Na, nežinau 2020 gegužės mėn. 20 d. 12:10:22

  pažiūrėk kokie protestai JAV vyksta prieš karantiną! niekas ten neserga kaip čia zombių TV pateikia mums,jeigu amerikonai sirgtų ir mirtų tai neitų į gatves ir nereikalautų karantino nutraukimo,aišku jei klausai ir žiūri tik televizorių tai iš kur tu žinosi

  2 0
 • Ranetas K.: tam komentarui "Na, nežinau 2020 gegužės mėn. 20 d. 09:53:16 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:42:10

  Jeigu nežinai-tai nekalbėk! Mokykis anglų,rusų,vokiečių kalbas ir skaityk info internete,o ne 15min,Delfi ar LRyte,o jei semiesi info iš žydrojo ekrano,tada užuojauta tavo artimiesiems,nes moki tik savo atlyginimą susiskaičiuoti.

  1 0
 • Na, nežinau 2020 gegužės mėn. 20 d. 09:53:16

  Ar noris, kad būt kaip JAV, kaip Rusijoje? Man – ne.

  0 0
 • vienkiemio Juonas 2020 gegužės mėn. 20 d. 09:23:29

  Viskam šitam ,kas dabar vyksta buvo ruoštasi jau 2019 m.Buvo paruoštas visuotinės vakcinizacijos įstatymas,kurį tuo metu atmetė vyriausybė.Gal žinojo apie būsimą virusą keli aukšti pareigūnai ,gal ir ne,nes globalistai tai padarė beveik vienu metu visame pasaulyje.Ir gerb.komentatoriai,kurie piktinasi tokiais kaip aš,netikinčiais viruso tikrumu ir karantino būtinumu: paskleistas virusas turi kelias mutacijas ir visiškai nėra tas,kuris siautė Kinijoje.Italijoje miršta daug pensijinio amžiaus žmonių,tuo tarpu Vokietijoje jų mirė tik mažas procentas.Lietuvoje iš viso lengva forma,nes nuo gripo daugiau kasmet miršta.Ispanijoje buvo paleistas baisiausias virusas,nes ten net karinė padėtis buvo įvesta .Baltarusijoje iš viso slogos virusas palyginus su Europos šalimis.Čia kaip susitaria vadovai su globalistais: jeigu vykdo duotus nurodymus,tada viruso forma būna lengva.O Veryga su Skverneliu yra tik įrankiai,kiek jie tautą apsaugojo sunku pasakyti,vis viena šitą karantiną panaudojo sau

  2 0
 • Kaimietis 2020 gegužės mėn. 20 d. 06:56:01

  Va su seksu blogai. Su boba vis dar laikomis 2 metru atstumo ir devim kaukes ir namuose. Va karve kartais baidosi ir spardosi nepazista seimininko. Uzmauciau ir karvei kauke bet nerandu pirkti reikiamo dydzio. Rase kad ir kates suserga korona. Ko nepagamina mazu kaukiu katem? Dar apie tai rase kad rukoriai neuzsikrecia korona. Pasidariau kaukeje skilute prakisti cigarete ir dabar dvigubai saugus, eidamas dar ir dumiju. Aciu dievui isleido dezinfekcine 79 laipsniu degtine vidinei dezinfekcijai. Turetu imti nebebaust vairuojanciu padariusiu ir vidine dezinfekcija, juk kaip be ir vidines dezinfekcijos. Tik va su seksu blogai. Kaip juo per2 metru atstuma?. Kas patars?

  1 0
 • rekvijem 2020 gegužės mėn. 20 d. 01:00:44

  pabudome ir kelkimės - karantinas oficialiai tapo politikavimo įrankiu ir nuo tada jis nebėra skirtas apsaugoti žmonėms. Tai ciniškas žaidimas kieno kreivė plokštesnė, kieno diskriminacija didesnė - išmokos pensininkams - priešininkai inkščia apie diskriminuojamus šešiasdešimtmečius. Tai ciniškas polišikavimų žaidimas .... žmonių sveikata ir rizikomis. Dabar zadača ta, kad nuo koronos išgelbėtos Lietuvos dėkingumo pyragą ir reitingų tortą reikia imti dalinti atsiriekiant didžiausią jo dalį tiems, kas realiai nieko ir nepadarė. Ir balta taps juoda. Ir vanduo taps vynu. Būkite sveiki, o gal jau sakyti į sveikatą?

  1 0
 • aišku 2020 gegužės mėn. 19 d. 23:10:18

  įtampa yra būtina ir dar net didesnė. Paskaitykit, kad 5G ryšio diegimui yra skiriamos lėšos. Tai net nesugalvokit kelti bangas, nes karantinas nesibaigė, o greitai prasidės nauja banga, reikės naujo karantino ir taip, kol įdiegs. Po mini bokštelį vos ne prie kiekvieno namo durų. O to labiausiai reikia bijoti jauniems žmonėms, nes galvos auglių skaičius didėja vos ne kartais...

  2 0
 • Knutas 2020 gegužės mėn. 19 d. 22:27:46

  Nu čia visa teisybe rėžė,labai normaiai,man patiko

  1 0
 • Misteris 2020 gegužės mėn. 19 d. 21:08:23

  Nereikalauk,Algimantai,per daug iš DEGLASNUKIŲ.

  1 0
 • chmm 2020 gegužės mėn. 19 d. 20:50:04

  Niekas niekur nerašo apie sukolchozintas skolas ES kolchoze. O tai sugalvojo merkel su makronu gelbėti...štai šitoms šalims: Prancūzija :), Italija, Ispanija, Portugalija, Graikija. Žodžiu, pietinėms. Kažkodėl tyli visi mūsų ekonomikos jekspertai. Ne konjunktūra apie tai rašyti.

  1 0
 • ... 2020 gegužės mėn. 19 d. 19:59:11

  Nebijok miela tautiete Ada,dar liko sąmoningų tikrų vyrų - neleisime skriausti nei savo,nei tavo nei kitų tautiečių šeimų...gyvename vieną gyvenimą ir jis tikrai nėra gyvenamas nei dėl pinigų nei dėl kaukių ant veidų :))))

  0 0
 • Kestutis 2020 gegužės mėn. 19 d. 19:25:30

  Jejigu draudimuose būtų logikos sutičiau sujais bet kai sako,kad 30-čiai maudytis baseine saugu,o90-čiai pavojus arba laukiant maisto sėdėti su kaukia,o jau valgant yra saugu tai jau jokios logikos.Tada mastančiam žmogui visom šitom grėsmėm sunku patikėt.Čia tik du pavyzdžia,o kiek jų priimta per tuo du mėnesius.Manau,kad reikėjo tik informuoti apie šia ligą ir rekomenduoti kaip apsisaugoti,o neužiiminėti visuonės laisvės sūvaržymais ir ekonomikos griovimu kam lemta numirti šiandien tas ir numirs nemiirtinų nėra

  1 0
 • Ada 2020 gegužės mėn. 19 d. 19:22:58

  baisu,vaikai maži,kas darosi:(

  1 0
 • Kam reikia išlaikyti įtampą? Tam,kad KAŽKAS pabaigtų ką pradėjo 2020 gegužės mėn. 19 d. 19:18:24

  Ar Skvernelis Jūsų dar neįkišo į šuns narvą už mosavimą tautine vėliava, kaip mokytoją Astrą, ar jūsų neblokavo 15 min.lt ir Delfi.lt cenzoriai? Įkiš ir užblokuos, tik laiko klausimas. Mes gi sekame Merkel režimo pėdomis. Norime gerai gyventi? Nepavyks. Liberal-fašistinė pasaka eina į pabaigą, greitai ir jie, ir mes, gyvensime „Dievų miške“, kaip kažkada rašė Balys Sruogą, tik esesininkams bus mažiau vargo, nes mūsų DNR ir psichiką reguliuos pono Bilo Geitso išradimai, pažymėti 666 ženklu.

  2 0
 • Durnių laivas plaukia. Su kaukėmis ir pirštinėmis. 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:55:27

  Vyksta naujos tvarkos pasaulyje įvedimas.Tai ne pirmas bandymas žmonijos istorijoje.Paskutinis kartas buvo dirbtinai pakeltas ir paleistas į Europos šalis virusas pavadinimu "hitlerinis fašizmas",tačiau laimėjus "ne tiems" kam reikėjo 50 metų Europa gyveno be didesnių sukrėtimų,dabar nebelikus atsvaros tamsai JIE paspartintu tempu ir mažai dangstydami savo tikruosius tikslus stumia masinę vakcinizaciją ir čipavimą,tuo pačiu diegdami 5G .Sunku pasakyti ,kiek Lietuvoje liko idiotų,kurie mano kad jų ėjimas į rinkimus kažką lemia,tačiau net jie jau supranta kad Lietuvos valdžia vienaip ar kitaip bet yra valdoma išorinių jėgų.Tą visą laiką bando paaiškinti tokie šviesuoliai kaip Rusteika,o kadangi matant kiek gatvėse vaikščioja su kaukėm (nors dabar neprivaloma) idiotų,tai kantrybė baigiasi net pas šventuosius.

  1 0
 • senis 2020 gegužės mėn. 19 d. 17:50:44

  Superinis straipsnis! Bravo autoriui!

  1 0
 • afera 2020 gegužės mėn. 19 d. 16:43:51

  Itampa islaikyti butina, kad butu passiektas tikslas, kuris atejo tikrai ne is Dievo.

  2 0
 • ??? 2020 gegužės mėn. 19 d. 15:15:07

  Perskaiciau, kad cia uzsimenama apie masonus. Toki Lietuvos tarybos nariai: J.Vileisis, D.Malinauskas, o M.Slezevicius3 kartus vadovavo ministru kabinetui. Visi jie buvo masonai. Riomeris, kurio universitetas Vilniuje irgi masonas. Buvo idomu, kai perskaicius grybauskaites neregistruoto fondo covid-19 remeju sarase , ..radau Lietuvos Didziaja Loze. Ka grybauskaite turi bendro su masonais? Nu gi, idomu. O dabar dar kazkur ES, vel atstovauja kazkokiam fondui. Kas idomiausia, Kad ten vaidenasi ir zymaus "virusologo" B.Geitso zmonele Melinda, kurie atstovauja visa ta supuvusia zydmasoniu sekta.

  2 0
 • Re: Rusteikai 2020 gegužės mėn. 19 d. 14:53:58

  Jie negrįš, Už silpnapročius gali balsuoti akli, kurti ir... Kurie silpnapročių namuose...

  1 0
 • Išvados > HE HE 2020 gegužės mėn. 19 d. 14:30:25

  "Lieka kaip daug kam bebūtų gaila - konservatoriai "... .tik nejuokink visuomenės .Konservai pirmiausia turi būti teisiami už daugelį ir daugelį jų nusikaltimų Lietuvai. Pamiršk tuos "konservus " amžiams. Sakai verslas gavo TIK 5 proc. paramos. O kiek procentų prie pensijos gavo du šimtus eur/mėn gauantys pencinykai .Nuo konservų ,turiu galvoj , Taigi apskritą baranką. Vnž . už Lietuvos ištručijimą - tai daugiausiai atsakinta grupuotė. Jokia tai partija .Vien ko vertas į viršų užridentas jūsų broileris:)))

  0 0
 • Vienu žodžiu 2020 gegužės mėn. 19 d. 14:23:29

  istorija kartojasi.Prieš100 metų valdžia paėmė"rabočie i krestijane"ir dabar pas mus valdžioje "krestijane",bet be "rabočih, no s milicijej".Tikslas yra Naisių diktatura,o žalieji dingo po miškų reformos ,pasmerkdami Lietuvą virsti dykuma su spygliuotos vielos tvoromis.

  0 0
 • Hehe 2020 gegužės mėn. 19 d. 14:00:39

  Viskas vyksta rik tam, kad kažkas vyktų. Daktarai pi šiai diensi be apdaugis priemonių ir be pinigų, adfaltuojami mužikų ir jų pakslikų keliukis, skirstomi pinigai. Is žadětų milijardų remti verslą pasiekė juos tik maždaug 5 procentai, vieną fieną reikalauja kavinėse statyti užtvaras, o po dvirjų jų jai nebereikia, stomatologų apdauginius rūbus turi apmokėti pacientai ir ttttttt. Mužikai ir toliau siautėja. Rinkimuose padirinkim teisingai - tik ne mužikus, ne bebrus, ne komunistus, ne urdomiečius, ne lakūnus. Lieka kaip daug kam bebūtų gaila - konservatoriai, nes jie praeitoj krizėj išlipo iš balos. O šitie jau pramušė visus dugnus ir raudiasi gylyn, tempdami ir mus visus

  1 0
 • Žemaitė 2020 gegužės mėn. 19 d. 13:47:52

  Ačiū!Kas mums prablaivins protą-perdaug klausimų ir nežinomųjų šitam "reikale".Dėkui-teisingai sudėti taškai ant "i",palaikau.Laukiu daugiau straipsnių...

  0 0
 • senis 2020 gegužės mėn. 19 d. 13:25:51

  apie mus galvoja, dar ir kaip! Apie mus visus, gyvenusius TSRS, galvoja globalistai. Jiems pasiseke nugaleti TSRS saltajame 1946-1990 metu kare, dabar mes visi dabaiginejami. Globalistai bijojo ne TSRS, kaip galingos valstybes, jie bijojo tarybinio socializmo ideologijos, bijojo, kad tai neisplistu visame pasaulyje. Bijo ir dabar, bijo, kad ta ideologija nestgimtu. Iad vel, kaip 70 tarybiniu metu, nereiketu dalintis pridetine verte, su ta verte kurianciais. Dabar, visa buvusi TSRS teritorija kolonija. Europoje, po Dovid-19, visos salys virs kolonija. Muterlandas bus ti Vokietija ir Prancuzija. Vokietijos Kancleris, pries pradedamas eiti pareigas, prisiekia istikimybe JAV prezidentui. Makronas, ne prie ko. Lieka dvi valstybes. JAV ir Kinija.

  1 0
 • Žydas šėtono vietininkas 2020 gegužės mėn. 19 d. 13:01:03

  Lietuvoje atstovauja Sorošo gauja kaip jie ten save vadina NVO šis piktybinys auglys jau ketvirtos stadijos reikia skubios operacijos kad pašalinti

  0 0
 • Itampa islaikyti butina 2020 gegužės mėn. 19 d. 12:42:59

  Kam tai naudinga - pasauliniu mastu? Virusas is labaratorijos. Ir neskirtas tam , kad valstieciai pakeltu savo reintgus. Veryga - tik maza marionete, kuri tikriausiai net nezino, ka daro. Kaip ir visi, bijo net pirstelt. Kam gasdinami zmones? Vakar skaitau: "Laukia ne tik antra coronos banga, bet ir sausra, potvyniai ir badas". Kas dirigentas tokiu ziniu? Zydelis Zuccherbergas? Kuris kontroliuoja visas BNS ir pateikia info, kaip jam reikia. Juk 15min., delfi Lrytis priklauso milijonieriui atfarmacininkui estui. O sis priklauso tam paciam Zucherbergui. O kas diriguoja zydeliui? Ar ne kiti "zydeliai" , isitvirtine PSO, kuri finansuojama neseniai persikvalifikavusio virusologo B.Geitso? Kas sugalvojo sita pasaulini samoksla, ir kas ji atstovauja Lietuvoje?

  2 0
 • zm 2020 gegužės mėn. 19 d. 12:38:49

  Perspausta. Rusteika kartais panašus į niurzgiančią viskuo nepatenkintą bobą - "visi vagys". Lietuva politikoje nėr niekuo išskirtinė, kovoje dėl rinkėjų taipogi. Bet nereikia, ir net žalinga piršti nuomonę, kad visi valdžioje ir opozicijoje yra tiek praradę sąžinę, kad dirba tik dėl reitingų. Galima pratęsti? Armija nereikalinga, nes jei pasaulinis, mūsų niekas neapgins, kam ta kultūra, ir be jos gerai. Nemokšoms nieko nereikia.

  0 0
 • Dalius 2020 gegužės mėn. 19 d. 12:20:48

  Dieve mano.pilna internete anglų,amerikiečių ,italų ,rusų ir kitomis kalbomis info,apie šį dirbtinai sukurtą ir paleistą virusą.Skaitykite žmonės! Liaukitės žiūrėję lietuviškas televizijas,ten tik specialiai paniką kelia.Ne virusas pavojingas yra,o TAI kas daroma prisidengiant juo ir karantinu.Atmerkite akis galų gale! Ačiū Rusteikai ir "Respublikai" kad tokie straipsniai kaip šis iš viso leidžiami spausdinti,nes feisbuke,internete tuoj pat yra trinama bet kokia info apie melagingą karantiną ir valdžių veiksmus.

  3 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar stebėsite išrinkto JAV prezidento Dž.Baideno inauguracijos ceremoniją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-15 -13 C

-3 +1 C

 

-2 +1 C

-3 +2 C

+2 +4 C

 

+2 +4 C

1-6 m/s

1-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos