respublika.lt

Artėjant rinkimams politikai renkasi pensininkus, o ne mokytojus - straipsnio komentarai:

 • zz 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:18:52

  Kodėl pas mus pensininkai lyg žemesnė klasė, už viską kalti? Todėl, kad žiniasklaida tą nuomonę formuoja. Teko būti Armėnijoj, Gruzijoj-pavydas ima pamačius kaip gerbiami senesni žmonės, o pas mus pažadėjo pridėti 3 eu pensijos ir būtinai sutapatina su menininkų mokesčiais. Turėkit kartą sąžinės niekinti vyresnius -juk tai ir jūsų ateitis.

 • zz 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:17:47

  Kodėl pas mus pensininkai lyg žemesnė klasė, už viską kalti? Todėl, kad žiniasklaida tą nuomonę formuoja. Teko būti Armėnijoj, Gruzijoj-pavydas ima pamačius kaip gerbiami senesni žmonės, o pas mus pažadėjo pridėti 3 eu pensijos ir būtinai sutapatina su menininkų mokesčiais. Turėkit kartą sąžinės niekinti vyresnius -juk tai ir jūsų ateitis.

 • tam "Proseneliui" 2019 lapkričio mėn. 22 d. 09:53:30

  visada praleidžiu ir neskaitau tamstos neraštingas sapaliones,bet šį sykį užkliuvo kad parašei,jog nebalsavai už Nausėdą,nes tipo "žinojai"....ką tu meluoji žmogau? tavo komentaruose tik Juozaitis liaupsinamas iki vėmimo atgrasusnbuvo,o kai jis nepakliuvo toliau,tada persimetei Nausėdą visaip liaupsinti ,tu debilas ar interneto trolis esi?Kas tu??

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 08:52:15

  Manau kad tauta uz isversta skurius iteisintus vagis komunystu ir Lanzbergiu gaujas daugiau ne balsos valstieciai darbo partija Drasos kelias ir kitos naujai sukurtos partijos bus renkamas I valdzia sarasiniu naikinami viena karta turi buti pradietas naikynti tas baisus bardakas parazitu sukurtas.

 • TAI 2019 lapkričio mėn. 21 d. 09:27:44

  PRIEDURNIO SAPALIONES.

 • Nuomonė 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:28:00

  p. Vilpišauskai, VRM pensininkai tikrai nežada už tautos parazitus balsuoti, nes jiems ir kariams pensininkams nuo 2010 m. negražinamos pavogtos pensijos. Kiekvienas premjeras, o dabartinis ypač - nėra pinigų. O kur jie dingo: viešiems pirkimams, remontams, o surinkti pinigus iš skolininkųnesugebama ir pan.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 11:33:06

  Brangus komentatorei apie kokius politikus jus kalbate kuokiose universitetuose tos mokslus baigie nors vieienas iš 141 pateiks politiku diploma manau kad ne o mazeusei simtas pateiks kad baigie Markso Engelso Lienino Stalino politiku ar spikas DIEDULIE muzikantas ar Gribauskaite Kubilius policajaus ir kiti gali buti Lietuveis tikrai s ir politikais kuo kvepia seimas?????????.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 11:17:20

  Manau kad pensininkai nustojo būti avinais nustos garbinti iteisintus vagis ir už jos neis balsuoti aš kaip zinuodamas už keliautoja ne balsavau supratau kad tievas turiejo auklieti tikru lietuvių bet to nepadarie.

 • pensininke 2019 lapkričio mėn. 19 d. 09:35:22

  o tai ka tiems pensininkams zada duoti, 3 eur. ar taip, tai cia didele meile

 • Nuskalpuotas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 09:04:31

  Ateina genijai ir vėl išnyksta,,o Kubilius išęjo visiems laikams

 • neatsakinga 2019 lapkričio mėn. 19 d. 07:24:34

  Neatsakinga tauta neatsakingą valdžią renkasi. Kitiems rinkimams vėl regis socdemai su konservatoriais kur šiam Seime neįgalūs forsuojami. Ne veltui užsislapstinę su kgb 75 metams. Kur rimtos tautos ten nedrįso ir išviešinti. Lietuvoj liaudis...Kaip per referendumą į es už .. viską su jais galima daryt.

 • Jonas 2019 lapkričio mėn. 18 d. 17:01:59

  Tai kiek supratau iš šito straipsnio ,,pro pisariaus" rašo , kad senis kuprotas ožys , koncervatoriai , liberalai ir socdemai kurie turi strateginį mastyma , gali išgelbėti Lietuva . Bet juk šitie Lietuva ir davedė iki šitos bedugnės ir toliau trukdo , meluoją šmeižia bei papirkinėje parsiduodančius žurnalistus . Įdomu kas darė naktines reformas , kas griovė Lietuvos ekonomiką , kas atidavinėjo gamyklas neaiškaus plauko mafijozams , kas teisėsauga padarė pavaldžia klanams , kas didžiaja dalį Lietuvos piliečių išgrūdo iš Lietuvos? Apie šitų nusikaltėlių darbelius galima būtų parašyti visa epopėje . Tai jie pavogė mokytojų , gydytojų ir visų Lietuvos piliečių atlyginimus bei pensijas , tai juos reikia teisti , o ne tuos kas bent kiek stengiasi pagerinti piliečių dalia . Tad šis straipsnis yra propogandinis , o autorius melagis ir dviveidis GĖDA .

 • Nnnnn 2019 lapkričio mėn. 18 d. 12:24:10

  Kaip nesuprantate, jie ir da bar valdo de takto. Ju seimininku rankose teisetvarka,prezidentura, ziniasklaida.

 • Profesoriau, 2019 lapkričio mėn. 18 d. 11:20:53

  Politikai renkasi NATO, bet ne pensininkus.

 • jeigu 2019 lapkričio mėn. 17 d. 22:44:01

  nedfuomk dieve vel gryztu i valdzia konservsatoriai tai jie galutinai suzlugdytu lietuva ir parduotu ja ameroikonams jie yra musu priesai kenkiantis ir darantis kad tik blogiau butu zmonems ju tikslas nuskurdint zmones dabar prie karbauskio nors truputi przadejom geriau gyvent ir darbu yra ir atlyginimai kyla panasiai kaikp buvo prie kirkilo zmones dziaugesi uzteko visko darbu buvo atlygonimai geri maistas pigus bet taip getrai buvo iki rinkimu po rinkimu kubilus sugriove lietuva taip bus ir dabar zmones turetu nebvalsuyot uz tuos vagis konservatoroius kadf jie is vis islektu is seimo nes jie trukdo geriau zmonbems gyvent

 • mokas 2019 lapkričio mėn. 17 d. 22:38:28

  pagrindine klaida yra ta kad kai vienas is vadovu na pvz kubilkus suzlugde smulkius verslininkus tycia paskelbdamas kryyyze nres jei suzlugde verslininkus reiskia suzlugs ir darbuotojai taip is tiesu padare kryyyze tukstanciai bedarbiu simtai suzlugdsytu verslininku salyje haosas ir betvarlke kainas maistuoi pakele ytruygubai mokescius keturgubai bet man kerista kad va vienas siautejo o visi kiti tylejo ar tai jo bijojo ar pritrare tomkiai nesamonei nesuprasdi huk reikejo ji kuo skubiausiai atstatyt nuo pareigu ir neleist daryt salyje haoso bet kodel niekas nestabde ar jo bijojo tai nebutu daugiau nesamoniu pridares nebutru maxzeikiu naftos uz lita pardaves nebutu skolinesis is amerikos uz didziausias palukanas prasom man paaiskint kodel tylejo seimo nariai kodel nesiupriesino sitom nesamonem tai ko jie ten isvis sedejo galejo ir namuyose sedeyt vistiek nieko nedare kad neniokotu salies ir nekenktu zmonems

 • Dainius 2019 lapkričio mėn. 17 d. 21:55:23

  Šaunuolė Agnė! Kad daugiau tokių žmonių būtų,tai tokios kaip 'Respublika" nelaikytų savaitėmis tokių visuomenę kiršinančių straipsnių,o žmonės užuot drabstę purvą vieni ant kitų susivienytų prieš jų pačių pjudymą.

 • taip ir nesupratai ar ne? - to " tai "senoliai" " 2019 lapkričio mėn. 17 d. 21:34:07

  mano visas komentaras apsiriboja viena mintimi> pensionams numeta 10 eur ir jie kaip teliukai bėga balsuoti.Turbūt sunku TAI suprasti? Ane?

 • Agnė 2019 lapkričio mėn. 17 d. 20:40:54

  Prasideda: sukiršinkim pensininkus su mokytojais, jaunimą su senoliais ir konservatoriai vėl šokolade! Nuomonės formavimas jau žinomas metodas, prie sovietų taip buvo. Viena nuomonė viena tiesa.

 • Tam Tiesa karti 2019 lapkričio mėn. 17 d. 19:32:40

  Geras komentaras. Kad butu geros pensijos ir geri atlyginimai mokytojams Svedijoje sudaromos geros verslo salygos. O kokios salygos verslui Lietuvoje puikiai matom. Apie kokia geroves valstybe galima kalbet jei ekonomikoj kuo toliau tuo dazniau priiminejami politiniai sprendimai. Pradedant Mazeikiu naftos privatizavimu ir baigiant duju laivu elektros pirkimu kinu investiciju neileidimu i Klaipedos uosta. Su tokia politika toli nenuesim ir apie geroves valstybe kalbos ir liks kalbomis..

 • Jurgis 2019 lapkričio mėn. 17 d. 18:03:17

  Ponas Vilpišauskai ,užsiimate tuščiu politikavimu, savireklama, kad valdžia renkasi pensininkus ,o ne švietimą.... Pensininkams pensijos indeksuojamos ne pagal valdžios nuotaikas, o vykdant PENSIJŲ INDEKSAVIMO ĮSTATYTMĄ, priimtą prieš ateinant į valdžią valstiečiams. šVIETIMIEČIAMS IR KITIEMS buvo žadama dviem atvejais: sudarinėjant koaliciją ir tenkinant koalicijos narių norus, kandidatuojant premjerui į prezidentus {kadangi premjero neišrinko, tai ir pažadai dingo}. Kadangi esate švietimietis, tai ir kovokite už savo kąstą, bet netuščiažodžiaukite, supriešindami visuomenės grupes.

 • senis 2019 lapkričio mėn. 17 d. 12:57:38

  kas kaltas, kad pensijos mazos? Kalti patys dabartiniai pensininkai, kad savo laiku dare tokius bukus, savanaudzius, pedikus ir ivairius lyberastus. Prisidarete galviju o dabar verkslenate. Kas padare tokius sutverimus ksip simonyte, kubilius, vasiliauskas, grybauskaite?

 • to tai "senoliai" 2019 lapkričio mėn. 17 d. 12:23:06

  Ar tam besispjaudančiam ant pensininkų 50-ečiui dabar reikia mažiau išlaidų ,nei jam buvo 30m.? Tai kodėl jaunimėlis įsitikinęs,jo išėjai į pensiją ir : įsisupai į bulvių maišą, susiradai batus konteineryje ,nusipirkai nukainuotą sudžiūvusią kaip mumiją, prekcentre vištą " ir kiek čia tam pensininkui reikia? ".Kai pensijos tarp "elito" ir "runkelių" skiriasi net kelioliką kartų ,tik besispjaudančiam 50-ečiui ant senukų dzin ,jog žiniasklaidoje skelbiami pensijų vidurkiai yra blefas,nes tikrasis skurstančių senolių vidurkis kažkur apie 270 eu: atidavei mokesčiams,vaistams,higienos prekėms,buitin. smulkmenoms ir maistui,kultūrai,aprangai,transportui,lemputei į virtuvę, 1 dienai lieka 3-4eu. O,kad nusipirkti nors kažkiek sveikesnį maistą pigiau,pensininkai ir gastroliuoja per prekcentrų akcijas ,lyg seimūnai į pasaulines "knoferencijas"

 • tai "senolei" ir panašiems į ją 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:15:06

  Kiekvienos stiprios valstybės stuburas yra vidurinioji klasė ir jaunimas.Tą įrodo Lenkijos,Vengrijos pavyzdžiai,tą norėjo padaryti ir darė Salvinis Italijoje iki jo nuvertimo.Valstybė ,naikinanti savo ramstį-viduriniąją rasę ir priverstinai sudaranti sąlygas bėgti jaunimui iš šalies yra pasmerkta žūti ir jokie pensininkai to nepakeis,užtat puikiai žinomas Lietuvos pensininkų mentalitetas : primeskit mums,vargšams nuolatiniams prekybų centrų lankytojoms 20-30 eurų prie "pansijos" ir mes išlaižysime tam ar tiems politikas kojų tarpupirščius.Tfiu ir darką tfiu.Tokia mano,50-mečio nuomonė.

 • Skaitytoja 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:07:31

  Ponas Vilpišauskas išdėstė savo nuomonę , kuri sutampa su visos tautos nuomone. Politinėje kultūroje dabar vyrauja negatyvi nuomonė apie pensininkus. Spauda ,internetas dabar garbina buvusius vagis, banditus, mafijozus jų išlaikomas vadinamas pupytes . Neteko matyti straipsnio apie buvusius ir esamus mokytojus ,medikus , mokslininkus rašytojus , kurie kažką nuveikė tautos labui , savo darbu prisidėjo kuriant vertybes . Todėl nieko naujo tokia pono Vilpišausko nuomonė ,jo politinė kultūra atitinka laikmetį . Mūsų laikmetis be vertybių ,be kultūros , jame vyrauja tik pinigai ,turtas ir t..t....

 • senolė 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:01:55

  noriu priminti 'ypatingai raštingiems' politologams , mokytojams ir kt., galvojantiems.... ne smegenimis. Pensijos mokamos ne iš bendro valstybės biudžeto , o iš sodros biudžeto , tai yra pagal įstatymą. Bet pensininkai daugelį metų negauna visos, priklausančios pensijos, nes iš sodros mokamos pašalpos nedirbantiems tinginiams, taip, taip, bedarbių neturi būti, nes dabar darbo jėgos trūksta. O kokios sumos (jau milijardai ) pompuojami jūsų būsimoms pensijoms ..... miolijardai. Kas dabar naudojasi tomis mūsų pensijomis, dėl ko trūksta pinigų didinti pensijas , nors tai ne didinimas, o grąžinimas to, kas mums priklauso. Todėl ponai politologai, 'profesoriai' , pedagogai, neieškokit kaltų, o dirbkite savo darbą sąžiningai. Būtų smagu, kad 70-90 -mečiai būtų įgalūs tvarkyti valstybės reikalus, deja tik jūs jaunesni esate įgalūs tyčiotis iš silpnų, egzistuojančių , atidavusių save Tėvynei, o..... nuo mūsų nusisukę, tesugebate mus dar ir apkaltinti.Gėda - turėtų būti, bet jis ne lie

 • vargas 2019 lapkričio mėn. 17 d. 10:44:30

  Pagal statistiką Lietuvoje žemiau skurdo ribos skursta apie 43 % pensininkų. Tai reiškia ,jog šiems pensininkams 6 % indeksuojant pensijas ,jų pensijos kitais metais padidėtų 15-18 eu. Ar čia jau tokie dideli pinigai dėl kurių politologas siūlo mokytojams kibti pensininkams į atlapus?

 • senolė 2019 lapkričio mėn. 17 d. 10:37:00

  noriu priminti 'ypatingai raštingiems' politologams , mokytojams ir kt., galvojantiems.... ne smegenimis. Pensijos mokamos ne iš bendro valstybės biudžeto , o iš sodros biudžeto , tai yra pagal įstatymą. Bet pensininkai daugelį metų negauna visos, priklausančios pensijos, nes iš sodros mokamos pašalpos nedirbantiems tinginiams, taip, taip, bedarbių neturi būti, nes dabar darbo jėgos trūksta. O kokios sumos (jau milijardai ) pompuojami jūsų būsimoms pensijoms ..... miolijardai. Kas dabar naudojasi tomis mūsų pensijomis, dėl ko trūksta pinigų didinti pensijas , nors tai ne didinimas, o grąžinimas to, kas mums priklauso. Todėl ponai politologai, 'profesoriai' , pedagogai, neieškokit kaltų, o dirbkite savo darbą sąžiningai. Būtų smagu, kad 70-90 -mečiai būtų įgalūs tvarkyti valstybės reikalus, deja tik jūs jaunesni esate įgalūs tyčiotis iš silpnų, egzistuojančių , atidavusių save Tėvynei, o..... nuo mūsų nusisukę, tesugebate mus dar ir apkaltinti.Gėda - turėtų būti, bet jis ne lie

 • atsakomybė 2019 lapkričio mėn. 17 d. 07:29:22

  Gamtoje neteisybės nėra. Atgal gryžta kiek verti. Estai atsakingai renkas valdžias -geriau vystos nei Lietuva. Kur neatsakinga Tauta renkasi. Rinkėjai pensininkų dauguma ypač konservatorių po tremtiniais už tremtinio priedus prie pensijų. Valdininkai per savivaldybės ir valstybines įmones socdemų ir konservatorių partijų branduoliai. Kitų tas pats kas nėra. Rinkimų mažiausiam skaičiui užtenka anų.

 • Pensininkė 2019 lapkričio mėn. 16 d. 23:52:56

  Autorius sako tiesą . Iš tiesų na kiek tie pensininkai gali valkiotis ir lįsti į akis , kaip neišgyvena ,taip neišgyvena . Neišgyvena ir nereikia ,tegul negyvena. Laikas užleisti vietą mokytojams , mokytojų išauklėtam jaunimui,

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijos, Vembūtų kaime, kilo gaisras grūdų sandėlyje.
 • NETEKTIS: Romoje mirė vienas geriausiai žinomų ir produktyviausių pasaulio kompozitorių Ennio Morricone.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad LRT vadovybės nariai uždirba daugiau nei prezidentas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +19 C

+13 +14 C

 

+11 +12 C

 +18 +21 C

+17 +19 C

 

+16 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos