respublika.lt

Ar tikrai giname vaiko teises? - straipsnio komentarai:

 • esva 2020 birželio mėn. 04 d. 02:23:18

  kol už įvaikinimą eis pinigai - tol ginsime teisę į orų pragyvenimą, visa kita tik dumblas lydekoms slėptis

 • Kvepiantys pinigai - genderizmas 2020 birželio mėn. 03 d. 20:09:36

  Apie kokias vaiku teises kalbama? Jeigu karaliene morta ir kitos asabos diegia genderizma vaiku tarpe. Tai ne tik vaiku teisiu pazeidimas, tai nusikaltimas zmonijai.

 • Prasideda.... 2020 birželio mėn. 02 d. 19:48:52

  Ne tarnybas už neveiklumą baudžia, o vel verkia, neva įstatymai per švelnūs. Taip, jie tikrai per švelnūs savo darbo neatliekantiems pareigūnams. Tarnyboms žinoma, bet amžinai tos tarnybos nieko nepamato.

 • Lina 2020 birželio mėn. 02 d. 18:38:36

  Niekam tie būsimi emigrantai nereikalingi.Vagia, parduoda, pašalpų neduoda.Imkit tuos vaikus,gyvvaikius.Visi turi tėvelius,auga vaikų namuose.Tėvai matyt norėtų parduoti patys, bet negali, tai siunta.Pašalpos dingsta, vaiko pinigai iškeliauja...

 • ZUK 2020 birželio mėn. 02 d. 13:18:14

  Kaip Lietuva gina vaikų teises,paklauskite protiškai neįgalios Žiobienės,kuri verkė iš džiaugsmo,kai prievartautos mergaitės buvo atiduotos pedofilams su jomis susidoroti,kaip su pavojingomis liudytojomis.

 • Sorosui - ne. 2020 birželio mėn. 02 d. 12:31:34

  Ne. Kol bus sakalienes, majauskai,armonaites, cmilytes ir kitos asabos naudojancios Atviro Visuomenes Fondo pinigus {Soroso}, tol apie jokias teises sneket naverta. Vaikai bus atiminejami is tevu ir demoralizuojami.

 • Šakalys. 2020 birželio mėn. 02 d. 11:54:00

  Šakalienė labai gerai žino.

 • Lietuvoje 2020 birželio mėn. 02 d. 11:01:56

  Čia ginamos tik nusikaltėlių, paleistuvių ir visokio plauko iškrypėlių teisės. O vaikais tik prisidengiama...

 • zero 2020 birželio mėn. 02 d. 04:37:15

  va taip ir gaunasi Lietuvoje ,,tarnybos neturi teisiu ,,prisede biurokrtu nieko neveikia o zmones sugebantis dirbti Airijoje mesos kombinate vistas isdarineja

 • Kas gina? 2020 birželio mėn. 01 d. 22:36:51

  versti lauk šita vaikų grobimo sistemą. Reikalinga nauja, visai kitokia metodika ir principais pagrįsta tarnyba. Šakalienė turi atsistatydinti (beje, jau seniai, seniai laikas).

 • Ceslovas 2020 birželio mėn. 01 d. 21:53:35

  Valstybines organizacijos gina vaiku teises kaip vilkas gina eriukus nuo teises gyventi.

 • Gėjų 2020 birželio mėn. 01 d. 21:10:55

  Jei dar su gėjų vėliavėlėm filmuosit ir dėsit vaikų nuotrauką Vaikų dieną 1 birželio, tai visai šakės mums ir vaikams. Negana to, kad sostinės pagrindinės gatvės Gedimino prospekto antrame aukšte pro langą žvelgia lansbergis ir gėjų vėliavos nuotrauka-tai kur ir bežygiuoja naujienų portalai tai spausdindami ir reklamuodami? Tik tuo tikrai negina vaikučių teises, gerbiamieji!

 • Jonas 2020 birželio mėn. 01 d. 20:47:21

  Jus klistate jie viską mato viską žino, o globėjams reikalingi tik iš tvarkingų ir protingų tėvų su protingais vaikais kad pasidaryti ramu gražu bizneli, o kokia nauda iš tokių ne prižiūrėtų, nesuvaldomu vaikų tik daug vargo ir rūpesčių, o biznis nulinis štai tokios tokeles

 • Verslas 2020 birželio mėn. 01 d. 20:44:09

  Ne vaikai ginami ir ne šeimomis rūpinamasi, o ginami darantys verslą iš šeimų nelaimių, vaikų atiminėjimo ir pardavinėjimo. Baisu, kai tokie nusikaltimai vyksta Lietuvoje ir tai palaiko Vyriausybė, Kukuraičio misijoje.

 • Kapitalas 2020 birželio mėn. 01 d. 19:19:27

  Turime kapitalizmą, kuris išsivystė iš iškreipto socializmo-komunizmo, kuris yra panašus į laukinį, bet dar ir su protu nesuvokiamu iškreiptu kapitalo kaupimu, kad ir su vaikais, gal ir norai atrodo geri, bet kaip sakoma ,,Gerais norais kelias į pragarą grįstas" galima taikyti analogija, per vaikus kelias į kapitalą grįstas.

 • į miliciją, o ne policiją. 2020 birželio mėn. 01 d. 18:55:03

  policija buvo prestizas eiti tarnauti....

 • S 2020 birželio mėn. 01 d. 18:37:02

  https://youtu.be/5QCKkNQUIT8 po sito gero zmogaus pasakojimo yra baisu ziuret i baznycia, sveikatos centrus, kraujo centrus, vaiku namus.....policijoje dirba bele kas.....REIKIA VISA TAI KEISTI.....anksciau atranka buvo ir i policija buvo prestizas eiti tarnauti....sendien ir baisu ir negarbinga....nes toks ivaizdis.

 • S 2020 birželio mėn. 01 d. 18:30:34

  https://youtu.be/5QCKkNQUIT8. Netrinkit, geriau pasiklausykit, kas istikruju vyksta....

 • pastaba 2020 birželio mėn. 01 d. 18:30:31

  Man susidaro toks vaizdas, kad tose tarnybose dirba labai nekompetentingi žmonės: jie nemato, kada vaikui iš tikrųjų gresia blogi dalykai, o kada reikia tik pagalbos, pokalbio ar pabarimo. Jie tiesiog neturi psichologinių žinių, nesugeba vertint situacijos, gal net nelabai moka su žmonėmis bendraut. Nesakau, kad visi - štai paminėta socialinė darbuotoja net raktą turėjo nuo namų- bet tai turbūt gana retas atvejis. Žinau atvejų, kai tiesiog paskambina, paklausia, ar viskas gerai, ir tiek žinių.

 • S 2020 birželio mėn. 01 d. 18:27:55

  Kada paklausai apie valgomus vaikus ir pagalvoji, kad baznycia tyli ir netgi yra ten tokiu iskrypeliu... Tai nori nenori persasi mintis, o gal gerai dare Leninas, kuris griove baznycias....o inkvizicija......o dabar su Mergaite. pagrobimu, tik pora kunigu dar bande uzstoti vaika, o VISA KITA BAZNYCIOS VYRU GVARDIJA, TIK MELDESI, O DEL VAIKO NIEKO.....as visu kunigu vietoje, buciau visus kunigus is visos Lietuvos surinkus prie seimo ir liepciau Seimunams parodyti visa irasa... Bet baznytininkai tylejo....o dabar mergaite gal but net negyva....o kiek dar vaiku singe Lietuvoje , kas zino? Sendien vis sako kad musu du su puse milijono...nors tikriausiai vos du susirinktu.......

 • Baba 2020 birželio mėn. 01 d. 17:40:08

  Dažnai vaikų teisės rūpinasi tik tais vaikais, kuriuos gali pelningai parduoti.

 • ! 2020 birželio mėn. 01 d. 17:38:11

  sakaliene su majausku nori vaikus preke paversti, stumia dar ir stambulo konvenciją iškrypėlių. Pagal juos vaikai tėvams nepriklauso, o tada kaip lengvai galima manipuliuoti ir gąsdinti tėvus. Reiškia, tėvai net skųstis neturi teisės??? Iš Lietuvos daroma bananų respublika. Apie kokią čia vaikų apsaugą galima šnekėti, čia atvirkščiai daroma, kad šeimos saugios nebūtų, gyventų baimėse, netgi bijotų kreiptis pagalbos...

 • Pritariu 2020 birželio mėn. 01 d. 17:24:34

  Pritariu E. Morkūnienei, visų pirma šeimoms padėti reikia kaip galima labiau, o ne vaikus atiminėti. Bet jau buvo straipsnių apie tai kiek pažįstamų globėjų laukia gerų algų už globojamą vaiką, kaip kišasi visokios norvegų organizacijos su savo pinigais ir t. t. AMORALU

 • Gyventojas 2020 birželio mėn. 01 d. 17:22:29

  o kiek sugriauta vaiku likimu del buku sios tarnybos kvailu sprendimu kodel cigonu vaiku neatima nes bijo o mato padori seima ten randa blogumu yra patarle vaika mylek kaip duse bet kresk kaip kriause

 • Wow 2020 birželio mėn. 01 d. 16:45:39

  Kodel kalbama apie vaiku teises???? Ir ne vienas apie vaiku pareigas.....

 • Mama 2020 birželio mėn. 01 d. 15:42:01

  Labai geras straipsnis, Lietuvoje vaikai tikrai neginami. Tarnybos kur reikia padėti nereguoja, ir kaip straipsnį teisingai parašyta, kaltina tėvus kokie jie blogi nemoka auginti savo vaikų. Deja vaiko teisių sistema "apsauganti vaikus nuo smurto" neveikia. Visuomenei sukelta baimė bei nepasitikėjimas vieni kitais. Kiek likimų šeimų šiuo metu yra sugrautų dėl šios sistemos.

 • Kol biudžetininkus 2020 birželio mėn. 01 d. 15:31:55

  demoralizuos jų vadinimas VALDININKAIS, kol jie jausis ne TARNAUTOJAIS, o NAČALNYKAIS, tol ir „teisių gynėjai” supras savo pareigas ir teises, kaip teisę lyg SS-kui įsiveržti į šeimą ir EKSPROPRIJUOTI vaiką. Kai kiekvienas toks atvejis, kaip vienas paliktas alkanas, sušalęs vaikas, bus VISŲ pirma vertinamas kaip JŲ kaltė, jų neprofesionalus ir NENUOŠIRDUS darbas, tol kartosis Matuko istorija. Juk Matuką nužudė JŲ abejingumas, JŲ nereagavimas į situaciją! Juk buvo tiek signalų iš darželio, kaimynų. O jie tik tada „susirūpino”, kai berniukas buvo nužudytas! Tai turėjo baigtis ne įstatymo popieriumi, o ASMENINE ATSAKOMYBE, beje, ir aukščiausių tarnybos vadovų - jie nekontroliavo realios padėties, realiai taikomų darbo metodų. Jie nemato, kai net ir nusikaltėlį įdarbina - ar tokie tinkami šiam darbui, nes jų raumenys pritaikyti GROBIMO veiksmui, ir tokie nejaučia jokios sąžinės graužaties, plėšdami iš rankų klykiantį iš siaubo vaiką? Ar ši tarnyba gali remtis amoralumo pamatais?

 • neseniai slkundesi 2020 birželio mėn. 01 d. 14:29:46

  ois rokiskio moteris kad jos sesers dvoieju berniuku jai neduoda aukliet norts ji ir augino juos bet dabar ayteme ir sake diupos kitiems svetimiems nors ten ir ju moviute gyvena jiemsa paruostoi kambariai graxzus svarus bet nori duot svetimiems kodel neaisinna turbut ruosia juos pardavimui

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos