respublika.lt

Ar holokausto pamokos jau išmoktos? - straipsnio komentarai:

 • M
  Mykolas 2021 vasario 12 09:59:08

  Stiprybės gerbiamas profesoriau Valdai RAKUTI. Tiesa, kaip ir laisvė reikalauja aukų. Šiandien Tave kala prie kryžiaus už teisybę, bet žmonės pradėjo mąstyti. Man atrodo,kad Kurlenskė SKALDO lietuvių ir žydų sąntykius, žydai patys iššaukia neapykantą į save. Sveikatos, profesoriau, ir Dievo palaimos. (O taip norėtusi, kad TARP TAUTŲ BROLYBĖ BŪTŲ)

  1 0
  Atsakyti
 • B
  Besupratimis 2021 vasario 12 09:19:20

  Kaip turėčiau išversti sakinį, matytą Izraelio pašto ženkle: Let my people go" /

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kodel nesioriešino ? 2021 vasario 11 23:19:28

  Kitos tautos priešinosi ,vyko sukilimai ( Pav ,Varšuvos sukilimas ) bet žydai kai viščiukai nuleidę galvas ejo i kameras be jokio pasipriešinimo ,nebandydami priešintis.. Žydai źydus išnaudojo ,taigi ner čia bla bla bla ...istorijos tiesa yra truputi kitokia ! Žydai savu negalbejo ,o lietuviu šeimos žuvo ,gelbedamos žydus ,,,

  1 1
  Atsakyti
 • z
  zemaitis 2021 vasario 11 09:27:03

  Gerbiu istorinę tiesą ir p. Rakučio , kaip istoriko veiklą. Gal pagaliau p. Rakutis supras, kas yra konservatoriai ir ko jie siekia...

  13 0
  Atsakyti
 • o
  o kas tas 2021 vasario 10 20:06:36

  ju holokaust as, jis liecia visu tautybiu zmones zuvusius kare,dabarb zmonija turi gerbt kaskokius kaskokios tautos tik zuvusius ,nepagarba visu Tautu zmonems zuvusiems kare ir jie dar nori pagarbos ,uz ka ?

  12 2
  Atsakyti
 • g
  gal pasakysit, 2021 vasario 10 16:37:54

  kam man tas pamokas mokytis?

  9 3
  Atsakyti
 • D
  Dokumentai liudija 2021 vasario 10 16:13:40

  "Vokietijos interesai - mūsų interesai. Kas priešas Vokietijai - tas ir mums. Žydija, kaip išsigimusi tauta, kuri po priedanga raudonosios vėliavos aukščiausio sadizmo priemonėmis nori pavergti visą žmoniją ir ją sugyvulinti, vokiečių tauros fiurerio radikaliomis priemonėmis labai greit tvarkoma. Reikia skaityti, kad šis klausimas jsu išspręstas, tačisu atsiranda dar vienas kitas lietuvis , net ir policistas, kuris bando tą klausimą rišti savaip.Aš jums sakau, kad šitu klausimu dviejų nuomonių negali būti. Turi būti ir yra tik viena nuomonė, ji turi būti visu 100 proc pildoma, ji aiškiai apibrėžta Adolfo Hitlerio knygoje " Mano kova".( Citata iš 1941 m liepos 16 d Alytuje nuovados viršininkų suvažiavime pasakytos policijos vado aviacijos kpt. Audronio kalbos ).

  9 4
  Atsakyti
 • N
  Ne 2021 vasario 10 16:05:03

  Neismoktos. Vadovelininkai nenurode, kad kaip tik apie 200000 zydu iki karo emigravo is lietuvos Tai irodo seniuniju registrai ir moksleiviu sarasai

  12 2
  Atsakyti
 • K
  KO NERASOT KNYGU,su solidzia SALTINIU BIBLIOGRAFIJA?? 2021 vasario 10 13:21:19

  APIE judenratus,apie "BANDITAIS" paskelbtu LIETUVOS ZMONIU GENOCIDA,pasisavinant ne tik ju turta,BET IR ju LIETUVISKAS PAVARDES??VOKIECIAI BEJE susuko ISTORISKAI KOREKTISKA DOKUMENTINI FILMA"Gute Nazi von Vilnius" vertimas"Gerasis nacis is Vilniaus",kur trumpai tariant IRODOMA,kad LIETUVOJE judenratu(saviskiu) vadovaujami getai,buvo SURINKIMO PUNKTAI,kur judenratai NUSPRESDAVO,kas biednas bus varomas i konclagerio gazo kamera,o kas gali issipirkti ,PATENKA I HUMANITARINI KORIDORIU IR ISVYKSTA I PAR,PIET. ir siaures AMERIKA,Sveicarija---TIESIAI su gerojo nacio,kuris LEIDO PABEGTI LEIDIMU, VIENjudenrato TEIKIMU!!i beveik tuo pat METU LIETUVIAI LEKE jau is bolsheviku okupuotos salies(nenoredami buti nuzudytais,kaip"BANDITAI") i JAV,PER PABEGELIU STOVYKLAS(lagerius) SVEDIJOJ ar VOKIETIJOJE,po3- 5 metus laukdami(negaledami nei dirbti,nei judeti po sali),kol JAV LEIS JIEMS pagaliau IVAZIUOTI,NES JAV VIENINTELE NEPRIPAZINO BALTIJOS SALIU OKUPACIJOS.tikri skaiciai-VOKIETIJOJ

  11 4
  Atsakyti
 • A
  Andrius.A. 2021 vasario 10 12:01:47

  Komentare paminėtas holodomoras priminė istorinį faktą, kad tada ne tik pietų Rusijos ir Ukrajinos žemėse iš bado mirė apie 7 mil. žmonių, bet ir demokratinėse JAV iš bado mirė virš 4 milijono žmonių.

  12 4
  Atsakyti
 • N
  Nepaišykit juodai balto Pasaulio sionistai 2021 vasario 10 11:59:43

  Persekiojimai buvo bet nematyti kad patys žydai masiškai dalyvavo savo tautiečių žudynėse -dalyvavo judenratuose,getuose,zonderkomandos lageriuose vien ko vertos-.žuvo daugiausia neturtingi žydai-vien ko vertas Budapešto atvejis-stovi 2 traukinių sąstatai su žydais-vienam turtingi kitam ubagai- turtingųjų sąstatas išvažiuoja į Šveicariją ,ubagų -į Osvencimą.Patys įtakingiausi rabinai kažkodėl sakė tautiečiam nesipriešinti kažkodėl- prisimenu pasakojo man giminaitis jau miręs-sako vaikas būdamas Tauragnuose matau koloną žydų gal 200 žmonių veda pora vokiečių su automatais-ir pirma mintis vaikui buvo kodėl jie nebėga.Sionistų puolimas prieš genocido centrą yra eilinis bandymas klastoti istoriją-žydų nusikaltimai prieš Lietuvą yra net didesni negu lietuvių prieš žydus-o tai ir norima paslėpti.

  18 4
  Atsakyti
 • A
  Andrius.A. 2021 vasario 10 11:53:27

  Kaip gali ko nors išmokti kai tokie mokytojai kaip V.Rakutis moko??? Jis konstatuoja faktą rašydamas, kad "Pirmą kartą Lietuvoje per tokį trumpą laiką buvo išžūdyta tiek daug žmonių". Toliau jis pradeda aiškintis priežasčių kodėl ir už ką žūdė, bet ne kas žūdė. Dabartinės Lietuvos politinės sistemos įdeologijos pagrindas teigia, kad 1941m vokiečiai ne okupavo Lietuvą, o išvadavo iš sovietų okupacijos. Jų sudaryta Lietuvos vyriausybė ir valdžios struktūros, kurių nariai škirpkos, noreikos bei plechavičiai dabar yra paskelbti tautos "didvyriais" aktyviai dalyvavo holokausto vykdyme. Jei skaityti, kad tuo laikotarpių Lietuva buvo laisva ir savarankiška, kaip teigia lanzbergistai tai už tas siaubingas žūdynes atsakinga Lietuva. Jei tai buvo vokiečių nusikaltimas tai tie "didvyriai" buvo tų nusikaltimų bendrininkai. Vakarų europiečiai savo tokius veikėjus nuteisė ir daugelį sušaudė, o Lietuva jiems didvyrių vardus suteikė. Lietuvą pagrįstai kaltina ne holokausto vykdymu, o jo dalyvių ginimu

  8 17
  Atsakyti
 • S
  SIUOLAIKINEJE POLITIKOJE, 2021 vasario 10 11:02:41

  blogos ir nerastingos politikos pozymis yra POPULISTINIS senu ISTORIJU PERRASINEJIMAS, pseudonaratyvu kurimas ir isstumimas TOS VISOS UZSAKYTOS RASLIAVOS i netgi tarptautine politine arena,VADINANT TAI POLITIKA IR IMITUOJANT,kad tai YRA TIKRA IR SVARBU!!NEI USA,NEI PRANCUZIJA,NEI VOKIETIJA archyviniais faktais POLITIKOJE NEARGUMENTUOJA,nes cia stalino ISMISLAS "ISTORIKU" RASLIAVAS,atspindincias pacio stalino nuomone, CITUOTI POLITIKOJE ,tuopat metu VYKDANT SUSAUDYMU KVOTAS,MIRTIES BAUSMES IR HOLODOMORUS, LENGVA RANKAisnaikinant TAUTAS IR PASIIMANT JU TERITORIJAS. tie politizuoti,stalino sukurti "istorikai" LIETUVOJE,SIAUCIA po politine arena ir archyvus ir siandien,kas yra VISISKAI NELEISTINA ir NE JU LYGIO ir ISSILAVINIMO REIKALAS,NES JIE YRA BE reikiamo ISSILAVINIMO! jie susiruose kurpti POLITOLOGO,EKONOMISTO AR TEISININKO LYGIO PAZYMAS,kuriose,kaip ir stalino laikais,atsispindes KAZKAM UZSAKYTA NUOMONE!!POLITIKA TURI TAIKIAI VIENYTI,o ne stalin"istoriskai" KIRSINTI!!!

  8 1
  Atsakyti
 • A
  Anekdotas 2021 vasario 10 10:36:18

  Žydas dirba.

  11 5
  Atsakyti
 • b
  buvusiu kgbistu giminiu is visos cccpir zraelio ILITVAKINIMAS, 2021 vasario 10 10:24:38

  meluojant kad LT teritorijoje ju giminaiciai buvo uzholokustinti---TAI YRA kgb PROJEKTAS:pagal vadinama zydu linija, PERKELINETI ASMENIS i LIETUVA, ISDUODANT JIEMS EU-LT PASUS,pasalpas ir netgi ju"BUVUSI" TURTA ir zalos kompensacijas. KODEL sruta vaginainaite,nesioja VANAGO PAVARDE?? sovietiniai bolshevikiniai komisarai,karpe zirklemis kankino ,uzmushinejo LIETUVOS TERITORIJOJE,"BANDITAIS" PRIPAZINDAVO kuo turtingesnius asmenis,isnaikindavo visa seima,PASIIMDAVO NUSAVINTA TURTA ir !!!DEMESIO!!! PASIIMDAVO AUKOS PAVARDE,kad atejus naujiems laikams,21ame amziuje nieks neprisikastu prie tikros budelio pavardes,neturetu pretenziju pasivogtam vogtam turtui ...ir galu gale jis irjo palikuonys,NET galetu teigti,kad jis pats yra IRGI nukentejes nuo sovietiniu represiju,kai PATS BUVO SOVIETINIS BUDELIS IR REPRESUOTOJAS LIETUVOJE!!ka sako tuchlianska SAUSIO13osios 30meciui? cituoju:"as ir mano tevasESAM NUKETEJE NUO cccp rezimo.."

  12 3
  Atsakyti
 • K
  Kuprius 2021 vasario 10 04:23:32

  Parazitu tauta save kelia auksciau bambos...

  17 5
  Atsakyti
 • B
  BUVO-NESVARBU!! 2021 vasario 10 01:17:01

  SVARBU _DABAR!!LIETUVA YRA SENGENE,EU ir EUROZONOJE,tad treciuju saliu(buvusios cccp ir izraelio) kgbistai, VYKDE LIETUVIU GENOCIDA IR TREMIMUS LIETUVOJE,tiksliau jau dabar ju vaikai,anukai ,proanukiai ir kiti gimines , reikalauja TUO PAGRINDU, EU-LT PASU ir PILIETYBIU LIETAUS is LIETUVOS PUSES.TAM karabasas buvo manipuliuotas irIVYKDE daugybiniu pilietybiu referenduma ,kuris neisdege.sekantis Zingsnis visi kgbistai ir seip prisiplakeliai vienu balsu meluoja tureje LIETUVOS TERITORIJOJE UZHOLOKOUSTINTUOSIUS giminaicius,tad dabarjiems tuo pagrindu NEVA reikia ATKURTI LT-EU PASA,nes jie ATSIEIT turi tam teise,kai TOS TEISES jie TIKRAI NETURI! I VOKIETIJA atvaziave,pagal vadinama zydu linija,VOKISKU PASU ISVIS NEGAUNA,bet butinai reikalaujama IZRAELIETISKO ,ar kokio kito salies GALIOJANCIO PASO,i kuri istampuojama viza,laikinam gyvenimui . jeigu patikrinus archyviskai nera rysio su Vokietija,tai net ir vizos NIEKS neduoda,ir gali nesdintis! TODEL LENDAMA PER LT,nes GERuzsidare!

  8 2
  Atsakyti
 • R
  Rakuti 2021 vasario 09 21:10:35

  Tu-praeitis. Apsišikai visokeriopai. Gaila.

  5 23
  Atsakyti
 • n
  na 2021 vasario 09 20:29:30

  Teisingai viskas parašyta.Nesuprantu kodėl buvo sukelta tokia psichozė ir puolimas ant gerb.profesoriaus. Gal todėl , kad buvo paminėti komunizmo nešėjai dalyvave žmonių genocide ,ir kad stalinizmas turi būti pasmerktas .O tokie dalykai kaip žinome labai nepatinka kremliui ,nes kraugerį Stalina rusijoje ir dabar garbina .

  28 7
  Atsakyti
 • G
  Gana keista, Kodėl laikraštis nesilaiko savo gi parašytos etikos taisyklės dėt tautinės nesantaikos kurstymo, leisdamas reikštis įvairaus plauko homofobams?! 2021 vasario 09 20:16:24

  homofobas- homo- vergas, fobos- baimė. bijantis vergų? ei! verge! męs tavęs bijom!

  4 12
  Atsakyti
 • T
  Taip 2021 vasario 09 20:01:18

  Deutschland Deutschland ūber alles, mums patinka visos šalys. Lietuva visų geriausia, nes ji turi lašinių daugiausia.

  8 2
  Atsakyti
 • d
  dar tikintiems "holokausto" kliedesiais 2021 vasario 09 19:15:01

  Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas: sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

  20 7
  Atsakyti
 • R
  Romka rutai 2021 vasario 09 19:05:14

  Dar Sverdlovas Jakovas buvo. Teisingai rutelė išsireiškė. Veiksmas turi atoveiksmį. Jei blakė kanda, ją traiškai.

  16 2
  Atsakyti
 • k
  kaimo durniau 2021 vasario 09 18:55:57

  galėjai ir nepripažinti

  3 2
  Atsakyti
 • v
  vanagaite? 2021 vasario 09 18:54:30

  Robertas naujasis pseudonimas tamstos?!

  7 5
  Atsakyti
 • G
  Gaspar 2021 vasario 09 18:03:41

  Gal viskas ir taip. Bet painioti holokaustą su geonocidu negalima. Mažiausiai nesolidu - gi profesorius.

  6 13
  Atsakyti
 • G
  Gana keista, 2021 vasario 09 17:47:37

  Kodėl laikraštis nesilaiko savo gi parašytos etikos taisyklės dėt tautinės nesantaikos kurstymo, leisdamas reikštis įvairaus plauko homofobams?!

  6 21
  Atsakyti
 • N
  Niekas neišmokta 2021 vasario 09 17:10:54

  ir galia bet kada vykti tie patys istoriniai baisumai, kuriuos jau buvome pamiršę.

  7 2
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 vasario 09 16:26:50

  straipsnis sudinas, nukreipiantis demesi nuo dabartiniu ivykiu. Kaip zydai prie Hitlerio, taip dabar siaubiami rusai. Kaip prie Hitlerio buvo menkinami, smeiziami, daromi pabaisomis zydai, taip dabar daroma su rusais. Dabar, per visa pasauli, viskuom kalti rusai. Padare puikia vakcina nuo Geitso viruso, kalti kad trukdo optimizuoti zemes gyventoju skaiciu. Uzdraude pederastu vestuves, kaltim nes uzgniauzia pederastu ir pedofilu teisetus lukescius. Skraidina i kosmosa pridurkus pindosus, kalti, nes ima uz tai pinigus. Rusu sportininkes, bet kokioje sporto sakoje yra stipriausios ir graziausios, kaltos, nes irgi pazeidzia tinginiu teisetus lukescius. Rusai kalti, kalti, kalti. Kalti todel, kad rusai turi labai daug, ir norisi viska susiprichvatizuoti? Napoleonas viskuom kaltino Rusija, Hitleris viskuom kaltino Rusija, dabar, praejus 75 metams vel uznizo? Reikia gerai suprasti, sikart rusai viduryje Europos nebesustos.

  27 17
  Atsakyti
 • >
  >>paaiskinkit 2021 vasario 09 16:02:26

  Kai W.Churchill buvo paklaustas, kodel UK nera antisemitizmo, jis atsake: nes mes nemanome, kad jie protingesni uz mus. Ko jau ko is zydu mokykites, tai kaip jie mokosi ir i moksla ziuri. Kai viduramziais jiems neleido dirbti zemes, o katalikybe draude skolinti uz palukanas, tuo uzsieme zydai. Tam reikejo matematikos. Isvadas darykit patys. Ne zydai kalti, kad mesle maudomes, o kad patys ta mesla ( valdzia ) pakenciame.

  25 10
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATASKAITA: Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimui surinkta - 6605 eurai, aukotųjų skaičius - 21; primename sąskaitos Nr. LT 24 7044 0600 0780 3510
 • TRAUKINYS: Sekmadienį Egipte nuo bėgių nuvažiavo keleivinis traukinys ir buvo sužaloti mažiausiai 109 žmonės.
 • GAISRAS: sekmadienio popietę pranešta apie Šiaulių rajone degantį ūkinį pastatą.
 • TRŪKUMAS: Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve gyventojai šeštadienį surengė protestą dėl pernelyg lėto skiepijimo nuo COVID-19, o dalis jų savo automobiliai užblokavo šalia pagrindinės miesto stoties esančią aikštę.
 • PASITRAUKIMAS: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) bręsta mintis pasitraukti iš dar vienos darbo grupės Seime. Kovo pabaigoje apkaltinę konservatorius siekiant sukurti savo partijai palankią rinkimų sistemą, „valstiečiai“ apleido parlamento valdybos sudarytos darbo grupės, turinčios parengti rinkimų sistemos pertvarką, gretas.
 • TEMPAI NEBLOGI: padidinus vakcinacijos tempus Lietuvoje bent viena vakcinos doze jau pavyko paskiepyti 19,5 proc. visuomenės, t. y. beveik kas penktą šalies gyventoją, o vyresnių nei 65 metų gyventojų vakcinuota daugiau nei pusė – 53 proc.
 • NUSKENDO: prie Tuniso krantų nuskendo valtis su migrantais, žuvo mažiausiai 21 migrantas iš Afrikos, jiems bandant Viduržemio jūra pasiekti Italijai priklausančią Lampedūzos salą,
 • UŽBLOKAVO: penktadienį Pakistano vyriausybė, siekdama užtikrinti saugumą šalyje, laikinai užblokavo internetą.
 • PERKOPTA RIBA: pasaulyje jau pagaminta daugiau kaip 1 mlrd. vakcinos nuo COVID-19 dozių - tai įvyko balandžio 12 dieną, o kitas milijardas gali būti viršytas gegužės pabaigoje.
 • SKIEPAI: Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad siekdama efektyviau panaudoti vakcinos nuo COVID-19 likučius, kviečia vakcinacijai registruotis 55+ grupės vilniečius.
 • ATLAISVINIMAI: siūloma leisti nuo pirmadienio veikti parduotuvėms prekybos centruose, lauko kavinėms siūloma leisti veikti nuo kito ketvirtadienio, balandžio 22 dienos.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia referendumo dėl Lietuvos išstojimo iš ES?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip elgiatės atšilus orams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
5. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
6. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
7. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
8. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
9. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
10. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
11. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
12. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
13. COVID-19 pandemija valdžiai apsimoka
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Dvejopi standartai jau įgriso
16. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
17. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
18. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
19. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
22. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
23. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+3 +9 C

 

0 +8 C

+12 +17 C

+10 +14 C

 

+8 +13 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos